Sportovní výsledky 5. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Viktoria Žižkov
2:0 (2:0)

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Gruzie
Korea
2:2 (0:1)
konec
Černá Hora
Maďarsko
2:1 (1:1)
konec
Severní Irsko
Lucembursko
1:0 (1:0)

Halle (Něm.) - Přípravný zápas hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Německo
ČR
4:2 (1:0)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra mužů - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Granollers, Zeballos (8-Šp./Arg.)
Krawietz, Mies (12-Něm.)
7:6 (7:2), 7:6 (7:5)
konec
Farah, Cabal (1-Kol.)
J. Murray, N. Skupski (15-Brit.)
7:6 (7:5), 7:6 (10:8)

US Open - junioři

Dvouhra juniorů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Forejtek (4-ČR)
Makk (16-Maď.)
6:1, 3:6, 6:2
konec
Lehečka (15-ČR)
Hijikata (Austr.)
6:4, 6:3
konec
Stricker (Švýc.)
Svrčina (ČR)
3:6, 6:3, 6:3

US Open - junioři

Čtyřhra mužů - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Paulson, Zgirovskij (ČR/Běl.)
Llamas, Onclin (6-Šp./Belg.)
7:5, 3:6, 10:8
konec
Ionel, Marek (Rum./Pol.)
Forejtek, Lehečka (3-ČR)
6:3, 6:1

US Open - ženy

Čtyřhra ženy - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Azarenková, Bartyová (8-Běl./Austr.)
Sasnovičová, Kužmová (Běl./SR)
6:0, 6:1

BRUSEL (Belg.) - Závěrečný mítink Diamantové ligy

Předprogram

Přidat do mých lig

17:10 koule muži.

JABLONEC NAD NISOU - Příprava mužů

Přidat do mých lig
konec
ČR
Portugalsko
– : –

ČR - Portugalsko 3:0 (16, 18, 19), dodatečný set 25:16.

Řím (It.) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy:
Skupina E:

Betschartová, Hüberliová (5-Švýc.) - Kubíčková, Kvapilová (28-ČR) 2:1 (-18, 17, 14)

Skupina F:
Sweatová, Walshová Jenningsová (11-USA) - Hermannová, Nausch Sluková (22-ČR) 2:0 (20, 17).

Muži:
Skupina D:
Perušič, Schweiner (13-ČR) - Ljamin, Myskiv (20-Rus.) 2:0 (19, 13)
Perušič, Schweiner - Alison, Álvaro Filho (4-Braz.) 2:0 (11, 14)

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

12. etapa (Circuito de Navarra - Bilbao, 175 km)
1. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step) 3:48:18, 2. Aranburu (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 3. Barceló (Šp./Euskadi Basque Country-Murias) oba -3, 4. Rojas (Šp./Movistar) -22, 5. Arndt (Něm./Sunweb) -26, 6. Van der Sande (Belg./Lotto-Soudal), 7. Barthe (Fr./Euskadi Basque Country-Murias), 8. Boaro (It./Astana), 9. Declercq (Belg./Deceuninck-Quick Step) všichni -29, 10. Conti (It./SAE Team Emirates) -31, ...55. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -9:44.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 44:52:08, 2. Valverde (Šp./Movistar) -1:52, 3. López (Kol./Astana) -2:11, 4. Quintana (Kol./Movistar) -3:00, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:05, 6. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -4:59, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -5:42, 8. Edet (Fr./Cofidis) -5:49, 9. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -6:07, 10. Kelderman (Niz./Sunweb) -6:25, ...73. Štybar -1:16:21.

První liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Teplice
1:5 (1:3)
konec
Sparta Praha
České Budějovice
10:2 (7:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Kvalifikace muži

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

trap ženy, trap juniorky - kvalifikace

BUKUREŠŤ - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Čtvrtfinále:
Golán (Šp.) - Švec (ČR) 3:0 (7, 3, 9).

Ženy:
Čtvrtfinále
 Aumardová (Fr.) - Serme (ČR) 3:0 (5, 2, 2)

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Ženy - 4. skupina:
Nizozemsko - ČR 3:1

Li Jie - Čechová 3:0 (7, 4, 7)
Eerlandová - Matelová 3:0 (3, 3, 3)
Vermaasová - Adámková 0:3 (-8, -7, -10)
Li Jie - Matelová 3:0 (13, 8, 5)

Najdete na iDNES.cz