Sportovní výsledky 9. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

ČENG-ČOU (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra, 1. kolo

konec
Keninová (6-USA)
Paquetová (Fr.)
6:2, 7:5
konec
Martičová (7-Chorv.)
Paoliniová (It.)
7:5, 6:1
konec
Putincevová (Kaz.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:1, 5:7, 6:1

ČENG-ČOU (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra, 1. kolo:

konec
Adamczaková, Chan Sin-jün (Austr./Čína)
Voráčová, Listerová (ČR/Švéd.)
6:3, 6:4
konec
Petersonová (5-Švéd.)
Sün Fang-jing (Čína)
6:0, 6:3
konec
Golubicová (6-Švýc.)
Cristianová (Rum.)
6:3, 6:2
konec
Jakupovičová (Slovin.)
Erraniová (It.)
6:1, 6:1
konec
Arruabarrenaová (Šp.)
Niculescuová (Rum.)
1:6, 6:3, 4:1 skreč.
konec
Linetteová (3-Pol.)
Olmosová (Mex.)
6:3, 6:2
konec
Kozlovová (7-Ukr.)
Arnová (Maď.)
6:2, 6:1
konec
Liou Fang-čou (Čína)
Danilinová (Kaz.)
6:3, 2:6, 7:5

HIROŠIMA (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (2-Rus.)
Lepchenková (USA)
6:4, 6:2
konec
Dijasová (6-Kaz.)
Koviničová (Č. Hora)
6:2, 6:2
konec
Honová (Austr.)
Kawaová (Pol.)
6:0, 1:6, 6:4
konec
Flipkensová (Belg.)
Samsonovová (Rus.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Van Uytvancková (3-Belg.)
Bonaventureová (Belg.)
6:4, 6:2

MINSK (Běl.) - Týmový duel Evropa - USA

Přidat do mých lig
konec
Evropa
USA
– : –

Evropa - USA 331:304 po prvním dnu
MUŽI:
100 m
(vítr -1,1 m/s): 1. Rodgers 10,20, 2. Belcher 10,25, 3. Kemp (všichni USA) 10,28.
400 m: 1. Cherry 45,13, 2. London (oba USA) 45,39, 3. Re (It.) 46,05.
1500 m: 1. Thompson (USA) 3:38,88, 2. Wightman (Brit.) 3:38,90, 3. Blankenship (USA) 3:39,63.
3000 m př.: 1. Kebenei (USA) 8:33,65, 2. Arce 8:33,75, 3. Ezzaydouni (oba Šp.) 8:34,55.
Výška: 1. Nědosekov (Běl.) 235, 2. Ivaňuk (Rus.) 231, 3. Robinson (USA) 229.
Dálka: 1. Simpson (USA), 2. Tentóglu (Řec.), 3. Cáceres (Šp.) všichni 817.
Koule: 1. Hill (USA) 22,35, 2. Bukowiecki (Pol.) 21,92, 3. Mihaljevič (Chorv.) 21,60.
Kladivo: 1. Fajdek 80,71, 2. Nowicki (oba Pol.) 78,33, 3. Miller (Brit.) 77,89.
4x100 m: 1. USA I 38,26.

ŽENY:
100 m (-0,8 m/s):
1. Neitaová (Brit.) 11,29, 2. Bryantová 11,30, 3. Akinosunová (obě USA) 11,39.
400 m: 1. Jonathasová 51,01, 2. Felixová (obě USA) 51,36, 3. Baumgartová-Witanová (Pol.) 51,52.
800 m: 1. Bellová (Brit.) 2:04,81, 2. Ljachovová (Ukr.) 2:04,90, 3. Brownová (USA) 2:05,38.
3000 m: 1. Crannyová 9:00,70, 2. Schneiderová (obě USA) 9:00,77, 3. McColganová (Brit.) 9:01,03.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 485, 2. Stefanídiová (Řec.), 3. Nageotteová (USA) obě 470.
Trojskok: 1. Franklinová (USA) 14,36, 2. Mamonaová (Portug.) 14,21, 3. Kiltyová (Litva) 14,08.
Disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 67,65, 2. Tausagaová-Collinsová 63,71, 3. Allmanová (obě USA) 62,44.
Oštěp: 1. Wingerová (USA) 64,63, 2. Chaladovičová (Běl.) 64,41, 3. Alaisová (Fr.) 60,86.
4x100 m: 1. USA II 43,36.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

16. etapa (Pravia - Alto de La Cubilla, 155 km)
1. Fuglsang (Dán./Astana) 4:01:22, 2. Geoghegan Hart (Brit./Ineos) -22, 3. L. Sánchez (Šp./Astana) -40, 4. Knox (Brit./Deceuninck-Quick Step) -42, 5. Brambilla (It./Trek-Segafredo) -1:12, 6. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) -2:09, 7. Bizkarra (Šp./Euskadi-Murias) -2:15, 8. Ghebreigzabhier (Erit./Dimension Data) -2:21, 9. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step), 10. Bouchard (Fr./AG2R La Mondiale) oba -2:32, ...59. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -15:45.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 62:17:52, 2. Valverde (Šp./Movistar) -2:48, 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:42, 4. López (Kol./Astana) -3:59, 5. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:40, 6. Quintana (Kol./Movistar) -7:43, 7. Edet (Fr./Cofidis) -10:27, 8. Kelderman (Niz./Sunweb) -10:34, 9. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -10:40, 10. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-Merida) -12:05, ...72. Štybar -2:04:02.

SOLINGEN (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

skupina A: ČR - Británie 3:4 po 10. směně

Najdete na iDNES.cz