Sportovní výsledky 24. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Hořovicko
Jindřichův Hradec
– : –
15:00
Mariánské Lázně
Klatovy
– : –
17:00
Cheb
Doubravka
– : –
17:00
Beroun
Přeštice
– : –

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
TJ Rakovník
Březová
– : –
10:15
Kladno
Aritma Praha
– : –
15:00
Souš
Neratovice-Byškovice
– : –
17:00
Český Brod
Štětí
– : –
17:00
Dobříš
Brandýs nad Labem
– : –
17:00
Ostrov
Slaný
– : –
17:00
Česká Lípa
Chomutov
– : –

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Libiš
Velké Hamry
– : –
17:00
Náchod
Horky nad Jizerou
– : –
17:00
Vysoké Mýto
Kutná Hora
– : –
17:00
Ostrá
Trutnov
– : –

Divize D

4. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Jihlava B
Břeclav
– : –
16:30
Start Brno
Bystřice nad Pernštejnem
– : –

Divize E

4. kolo

Přidat do mých lig
14:00
HFK Olomouc
Strání
– : –
16:30
Hranice
Vsetín
– : –
16:30
Bzenec
Všechovice
– : –

Divize F

4. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Bohumín
Valašské Meziříčí
– : –
16:30
Frýdlant nad Ostravicí
Dětmarovice
– : –

Druhá anglická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Derby
West Bromwich
– : –
16:00
Blackburn
Cardiff
– : –
16:00
Fulham
Nottingham
– : –
16:00
Huddersfield
Reading
– : –
16:00
Stoke
Leeds
– : –
16:00
Charlton
Brentford
– : –
16:00
Middlesbrough
Millwall
– : –
16:00
Preston
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
QPR
Wigan
– : –
16:00
Barnsley
Luton
– : –
16:00
Hull
Bristol
– : –

Druhá německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Hannover
Fürth
– : –
13:00
Bochum
Wiesbaden
– : –
13:00
Regensburg
Bielefeld
– : –

Liga žen

2. kolo

Přidat do mých lig
11:00
Viktoria Plzeň
Liberec
– : –
13:30
1. FC Slovácko
Dukla Praha
– : –
15:30
Pardubice
Lokomotiva Brno
– : –
16:00
Sparta Praha
Slavia Praha
– : –

KERAVA/VIERUMÄKI (Fin.) - Turnaj pěti zemí žen

Přidat do mých lig
12:00
Finsko
Švédsko
– : –
14:00
ČR
Rusko
– : –

NEW YORK (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

WINSTON-SALEM (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

18.25

PRAHA - Extraliga družstev

2. kolo

Přidat do mých lig

10.30

RAUBIČI (Bělorus.) - MS na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

HAKUBA (Jap.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

SOUL (Korea) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
10:30
ČR
Angola
– : –

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
0:00
Japonsko
Německo
– : –
0:00
Austrálie
USA
– : –

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

Přidat do mých lig

Německá rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

PŘEROV - Závod mistrovství Evropy v autokrosu

Přidat do mých lig

SILVERSTONE (V.B.) - Kvalifikace na Velkou cenu Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

13.35

TA-ČCHING (Čína) - Závod MS ve freestyle motokrosu

Přidat do mých lig

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

1. etapa (týmová časovka, 18 km)

Czech Series, finále extraligy

případný rozhodující 5. zápas

Přidat do mých lig
17:00
Arrows Ostrava
Eagles Praha
– : –

SZEGED (Maď.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

9:00 finále B a C
11:33 finále A (K1 200 m ženy, K1 200 m muži, C1 200 m ženy, C2 1000 m muži, K1 1000 m muži, K1 1000 m ženy, C1 500 m muži, K2 500 m muži, K2 500 m ženy)
15:00 semifinále

pozemní hokejPřidat do mých lig

ANTVERPY (Belg.) - Mistrovství Evropy mužů a žen

Přidat do mých lig

KARLŠTEJN - Turnaj Tipsport Czech Ladies Open

Přidat do mých lig

ONTARIO (Kan.) - Ženský turnaj Great Lakes Bay Invitational

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

CASABLANCA; RABAT (Mar.) - Africké hry

Přidat do mých lig

LONDÝN (V.B.) - Mistrovství světa v badmintonu

Přidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Olomouc - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz