atletikaPřidat do mých lig
Muži
200 m (vítr +0,2 m/s): 1. Lyles (USA) 19,65, 2. Gulijev (Tur.) 20,01, 3. Brown (Kan.) 20,13.
1500 m: 1. Musagala (Ug.) 3:30,58, 2. Souleiman (Džib.) 3:30,66, 3. F. Ingebrigtsen 3:31,06, 4. J. Ingebrigtsen (oba Nor.) 3:31,33.
110 m př. (+0,8): 1. Roberts (USA) 13,08, 2. Ortega (Šp.) 13,14, 3. Crittenden (USA) 13,17.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,26, 2. Vaillant (Fr.) 48,30, 3. McMaster (Brit. Pan. ostr.) 48,33.
3000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 8:06,64, 2. Kigen (Keňa) 8:07,09, 3. Girma (Et.) 8:08,63.
Výška: 1. Mason (Kan.) 228, 2. Procenko (Ukr.) 228, 3. Ivaňuk (Rus.) 228.
Trojskok: 1. Claye 18,06, 2. Taylor 17,82, 3. Craddock (všichni USA) 17,28.
Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 22,44, 2. Kovacs (USA) 22,11, 3. Romani (Braz.) 21,56, 4. Haratyk (Pol.) 21,34, 5. Staněk (ČR) 21,30, 6. Mihajlevič (Chorv.) 21,22, 7. Bukowiecki (Pol.) 21,20, 8. Bertemes (Luc.) 21,20.
Ženy
100 m (-0,2): 1. Thompsonová (Jam.) 10,98, 2. Ta Louová (Pobř. slon.) 11,13, 3. Schippersová (Niz.) 11,15.
400 m: 1. McPhersonová (Jam.) 51,11, 2. Ellisová 51,21, 3. Wimbleyová (obě USA) 51,50.
800 m: 1. Greenová (USA) 1:58,39, 2. Gouleová (Jam.) 1:58,59, 3. Nanyondová (Ug.) 1:58,83.
Tyč: 1. Newmanová (Kan.) 482, 2. Stefanídiová (Řec.) 475, 3. Morrisová (USA) 475, 4. Sidorovová (Rus.) 475.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,05, 2. Poveaová (Kuba) 14,75, 3. Orjiová (USA) 14,72.
Disk: 1. Caballerová (Kuba) 66,91, 2. Perkovičová (Chorv.) 65,01, 3. Feng Pin (Čína) 64,60.
Další disciplíny:
Muži
100 m: 1. Taftján (Írán) 10,03.
800 m: 1. McBride (Kan.) 1:43,78.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 600, 2. Dutra (Braz.) 580.
4x100 m: 1. Kanada 38,26.
Ženy
4x100 m: 1. Francie 43,48.
Muži
100 m (vítr +0,4 m/s): Volko (SR/Olomouc) 10,36
200 m (+1,1): Volko 20,60
400 m: Müller (Dukla) 47,27
800 m: Vystrk (Univerzita Brno) 1:52,69
1500 m: Sasínek (Olymp Praha) 3:49,81
5000 m: Sasínek 14:37,20
110 m př. (+0,3): Svoboda (Olymp Praha) 14,03
400 m př.: Kučera (SR/Dukla Praha) 50,78
3000 m př.: Koval (Ukr./Plzeň) 8:56,59
4x100 m: Dukla 41,29
4x400 m: Dukla 3:13,90
výška: Bubeník (SR/Olymp) 223
tyč: Kudlička (Dukla) 541
dálka: Kruk (Ukr./Plzeň) 763
trojskok: Veszelka (SR/Olymp Praha) 16,39
koule: Kokoško (Ukr./Pardubice) 19,28
disk: Voňavka (Kladno) 63,53
oštěp: Frydrych (Dukla) 79,84
kladivo: Hájek (Plzeň) 66,76
chůze 5 km: Gdula (Pardubice) 21:18,13
Ženy
100 m (-0,5): 1. Bendová (Olymp Praha) 11,51, 2. K. Seidlová (USK Praha) 11,51
200 m (+0,7): Bendová 23,50
400 m: Putalová (SR/Vítkovice) 53,22
800 m: Gajanová (SR/Olymp Brno) 2:09,58
1500 m: Mezuliáníková (Olymp Praha) 4:21,08
5000 m: Mäki (Olymp Praha) 16:34,46
100 m př. (-0,1): Lajčáková (SR/Vítkovice) 13,30
400 m př.: Ledecká (SR/Plzeň) 59,16
3000 m př.: Krchová (USK Praha) 10:25,52
4x100 m: USK Praha 45,31
4x400 m: Olymp Brno 3:45,84
výška: Majerová (Plzeň) 180
tyč: Pöschlová (Kladno) 400
dálka: Novotná (Dukla) 633
trojskok: Vachata (Kladno) 12,65
koule: Červenková (USK Praha) 16,62
disk: Staňková (Kladno) 58,80
oštěp: Špotáková (Dukla) 62,05
kladivo: Šafránková (Dukla) 65,21
chůze 5 km: Drahotová (Olymp Praha) 22:14,26
biatlonPřidat do mých lig
Muži (7,5 km): 1. Lapšin (Korea) 20:48,0 (1), 2. Povarnicyn -4,1 (1), 3. Latypov (oba Rus.) -15,3 (2), ...9. Václavík -32,0 (2), 17. Žemlička (oba ČR) -1:02,8 (1).
Ženy (6 km): 1. Charvátová (ČR) 16:01,4 (1) a Glazyrinová (Rus.) 16:01,4 (0), 3. Bašková (Ukr.) -2,4 (1), ...28. Tkadlecová -2:08,8 (3), 32. Horká (obě ČR) -2:49,8 (5).
Junioři (7,5 km): 1. Lazovskij (Běl.) 21:30,5 (3), 2. Karlík -25,3 (2), ...5. Hornig -42,2 (1), 6. Mikyska -45,8 (2), 8. Kánský -50,1 (0), 33. Kabrda -1:53,2 (2), 36. Mareček (všichni ČR) -2:02,3 (3).
Juniorky (6 km): 1. Čchu Jüan-meng (Čína) 16:09,7 (0), ...7. Jurčová -1:32,8 (3), 8. Voborníková -1:35,9 (2), 9. Polednová -1:40,7 (1), 15. Suchá -2:11,8 (2), 23. Svobodová (všechny ČR) -2:28,6 (1).
lyžováníPřidat do mých lig
Big Air
Muži: 1. Corning 176,25, 2. Gerard (oba USA) 161,25, 3. Järvilehto (Fin.) 160,25.
Ženy: 1. Rukajärviová (Fin.) 86,00, 2. Ormerodová (Brit.) 83,75, 3. Norendalová (Nor.) 83,00, 4. Pančochová (ČR) 81,50 (počítaly se výsledky kvalifikace).
Výsledky: 1. R. Kobajaši 315,5 b. (136+129,5 m), 2. K. Sato 286,6 (127+124,5), 3. J. Sato (všichni Jap.) 281,3 (124,5+129), ...18. Polášek 241,9 (120+119), 22. Kožíšek 237,0 (120+119), 26. Štursa (všichni ČR) 228,8 (127+116,5).
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. J. Sato 244, 2. Zajc (Slovin.) 236, 3. Nakamura (Jap.) 210, ...15. Polášek 95, 45. Štursa 23, 46. Kožíšek 22.
volejbalPřidat do mých lig
Česko - Bulharsko 3:0 (22, 11, 22)
Skupina A (Turecko)
Francie - Řecko 0:3 (-12, -21, -21)
Turecko - Finsko 3:2 (24, 15, -20, -21, 10)
Skupina B (Polsko)
Belgie - Slovinsko 3:0 (13, 21, 20)
Polsko - Portugalsko 3:0 (14, 16, 11)
Skupina C (Maďarsko)
Estonsko - Chorvatsko 1:3 (-18, -17, 26, -12)
Rumunsko - Maďarsko 3:1 (23, -21, 24, 22)
Skupina D (Slovensko)
Německo - Španělsko 3:1 (-15, 19, 29, 18)
Slovensko - Švýcarsko 3:0 (20, 16, 22)
motorismusPřidat do mých lig
Výsledky: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:27:21,9, 2. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -32,4, 3. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -41,8, 4. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -1:10,8, 5. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1:35,2, 6. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -1:37,3, ...11. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -9:14,6.
Moto3: 1. Arbolino 2:11,631, 2. Dalla Porta (oba It./Honda) -0,079, 3. R. Fernández (Šp./KTM) -0,481, ...24. Salač, 29. Kornfeil (oba ČR/KTM) - nepostoupili do 2. části kvalifikace.
Moto2: 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 2:04,374, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,043, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,213.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:58,168, 2. Rossi (It./Yamaha) -0,428, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,434, ...22. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. etapa (týmová časovka Salinas de Torrevieja - Torrevieja, 13,4 km): 1. Astana 14:51, 2. Deceuninck-Quick Step -2, 3. Sunweb -5, 4. EF Education First -7, 5. Bora-hansgrohe -13, 6. CCC -15, 7. Movistar, 8. Groupama-FDJ oba -16, 9. Mitchelton-Scott -18, 10. Lotto-Soudal -19.
Průběžné pořadí: 1. López (Kol./Astana) 14:51, 2. Cataldo (It./Astana), 3. Fuglsang (Dán./Astana), 4. I. Izagirre, 5. L. Sánchez, 6. G. Izagirre (všichni Šp./Astana) všichni stejný čas, 7. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step), 8. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick Step), 9. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step), 10. Richeze (Arg./Deceuninck-Quick Step) všichni -2.
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Tunka 105,03 (2 trest. sekundy), 2. Prskavec -0,18 (2), 3. Přindiš (všichni USK Praha) -0,51 (0)
C1: 1. Lhota 110,25 (0), 2. Větrovský -2,28 (0), 3. Rohan (všichni USK Praha) -2,46 (2)
Ženy:
K1: 1. Vojtová 114,84 (2), 2. Kudějová -1,97 (2), 3. K. Galušková (všechny USK Praha) -6,33 (0)
C1: 1. Fišerová 121,80 (2), 2. Matulková -5,29 (0), 3. M. Satková (všechny Dukla Brandýs n/L) -5,52 (2)
Muži:
200 m:
K1: 1. Heath (Brit.) 34,86, 2. Stefanovič (Srb.) 35,04, 3. Garrote (Šp.) 35,12, ...finále C: 5. Šváb (ČR).
500 m:
K2: 1. Dajneka, Natynčyk (Běl.) 1:33,13, 2. Roza, Vázquez (Šp.) 1:33,48, 3. Gross, Hiller (Něm.) 1:34,50, ...7. Vorel, Kukačka (ČR) 1:37,33.
C1: 1. Brendel (Něm.) 1:53,59, 2. Kodinov (Bulh.) 1:54,49, 3. Tarnovschi (Mold.) 1:54,94, ...6. Dvořák (ČR) 1:56,18.
1000 m:
K1: 1. Kopasz (Maď.) 3:36,07, 2. Dostál (ČR) 3:37,31, 3. Pimenta (Portug.) 3:37,63.
C2: 1. Liou Chao, Wang Chao (Čína) 3:40,55, 2. Torres, Jorge (Kuba) 3:41,46, 3. De Souza Silva, Queiroz Dos Santos (Braz.) 3:44,34, ...9. M. Fuksa, P. Fuksa (ČR) 4:02,02.
Ženy:
200 m:
K1: 1. Carringtonová (N. Zél.) 39,39, 2. Walczykiewiczová (Pol.) 41,33, 3. Jörgensenová (Dán.) 41,34.
C1: 1. Harrisonová (USA) 49,30, 2. Romasenková (Rus.) 49,74, 3. Nazdrovová (Běl.) 49,99, ...finále B: 7. Ježová (ČR).
500 m:
K2: 1. Litvinčuková, Chudzenková (Běl.) 1:42,55, 2. Najaová, Pulawská (Pol.) 1:43,34, 3. Ponomarenková Janičová, Ostermanová (Slovin.) 1:44,21.
1000 m:
K1: 1. Csipesová (Maď.) 4:07,90, 2. Iskrzycká (Pol.) 4:09,26, 3. Broughtonová (Brit.) 4:10,44.
pozemní hokejPřidat do mých lig
Po 2. kole (par 72, dotace 120 tisíc eur): 1. Nuutinenová (Fin.) 137 (67+70) a Boothová (Skot.) 137 (68+69), ...7. am. Macková 139 (66+73), 27. Vlašínová 143 (72+71), 35. am. Melecká 144 (74+70), 55. am. Melichová 146 (70+76) - všechny prošly cutem, 66. am. Stará 147 (76+71), 73. Hinnerová 148 (75+73), 93. am. Kousková 150 (73+77), 112. am. T. Koželuhová 153 (77+76), 116. Krásová 154 (77+77) a E. Koželuhová 154 (79+75), 122. am. Chlostová 155 (80+75), 125. am. Boháčová 156 (79+77), am. Andrýsová 156 (81+75) a am. Saint Germain 156 (79+77), 133. am. Roberta Vítů 158 (80+78), 135. am. Halaburdová 160 (81+79) - neprošly cutem, 138. Valášková (všechny ČR) nedokončila.
Po 2. kole (par 71, dotace 30.000 eur):1. Välimäki (Fin.) 133 (67+66), 2. Van West (Niz.) 135 (67+68), 3. Wilson (Angl.) 136 (68+68), 4. Lieser 137 (66+71), ...7. Cafourek 139 (68+71), 17. Pospíšil 141 (73+68), 22. Pokorný 142 (68+74) a Sedláček 142 (71+71), 27. Kořínek 143 (72+71), 40. Siakala 145 (71+74) a Tintěra (všichni ČR) 145 (73+72).
plaváníPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Finále
Muži - čtyřhra
Čo Te-song, I Sang-so (Korea) - Liao Čcheng-tching, Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) 3:1 (4, 8, -7, 6)
Ženy - čtyřhra
Ku Jü-tching, Mu C’ (Čína) - Hiranová, Šibataová (Jap.) 3:1 (-9, 7, 6, 6)
Smíšená čtyřhra
Čo Te-song, Sin Ju-pin (Korea) - Mizutani, Itová (Jap.) 3:2 (-6, 13, 10, -16, 10)