Sportovní výsledky 15. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Antverpy
1:2
konec
Gent
Mechelen
3:0
konec
Mouscron
Kortrijk
2:0

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Náchod
1:1, pen. 7:6
konec
Hlinsko
Dvůr Králové
2:1

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Jihlava B
1:2
konec
Lanžhot
Humpolec
4:0
konec
Stará Říše
Start Brno
5:3
konec
Tasovice
Velká Bíteš
6:0

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Brumov
3:0
konec
Skaštice
Hranice
7:0

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Třinec B
Polanka nad Odrou
2:1 (1:0)

Druhá anglická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Huddersfield
Sheffield Wednesday
0:2
konec
Barnsley
Leeds
0:2

Druhá německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Osnabrück
1:0
konec
Bochum
Drážďany
2:2
konec
Darmstadt
Norimberk
3:3

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Liberec
5:0
konec
Plzeň
Brno
6:1
konec
Sparta
Slovácko
5:1
konec
Pardubice
Dukla Praha
2:3

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zwolle
Waalwijk
6:2
konec
Almelo
Tilburg
4:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Haag
3:2
konec
Sittard
Twente Enschede
2:3

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štětín
Lodž
1:0
konec
Zabrze
Vratislav
0:0

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Belenenses
1:3
konec
Rio Ave
Tondela
2:4
konec
Santa Clara
Moreirense
2:0
konec
Portimonense
FC Porto
2:3
konec
Boavista Porto
Sporting Lisabon
1:1

Rakouská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
St. Pölten
6:0
konec
Rapid Vídeň
Admira
5:0
konec
Wolfsberg
Austria Vídeň
3:0

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Kazaň
2:1
konec
Tambov
CSKA Moskva
0:2
konec
FK Krasnodar
Samara
4:2

EBEL liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Štýrský Hradec
3:6
konec
Dornbirn
Salcburk
0:5
konec
Vídeň
Klagenfurt
3:2 po sam. nájezdech
konec
Villach
Bolzano
7:2

Německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Eisbären Berlín
5:0
konec
Wolfsburg
Schwenningen
5:3
konec
Iserlohn
Straubing
2:3 po sam. nájezdech
konec
Krefeld
Augsburg
3:4 v prodl.
konec
Mnichov
Düsseldorf
3:2
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
1:2 v prodl.
konec
Ingolstadt
Norimberk
1:5

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Košice
1:2
konec
Banská Bystrica
Detva
5:2
konec
Budapešť
Miškovec
5:3
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
1:3
konec
Zvolen
Poprad
3:2
konec
Michalovce
Nitra
3:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA)
Wickmayerová, Zidanšeková (Belg./Slovin.)
6:1, 7:6 (7:2)

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Hibinová (Jap.)
Doiová (Jap.)
6:3, 6:2

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Hibinová, Doiová
McHaleová, Savinychová (USA/Rus.)
3:6, 6:4, 10:4

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Petersonová (5-Švéd.)
Rybakinová (4-Kaz.)
6:2, 6:0

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Wang Sin-jü, Ču Lin (Čína)
Pcheng Šuaj, Čang Šuaj (2-Čína)
6:2, 7:6 (7:5)

Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

Skupina A (Montpellier)

konec
Rumunsko
Itálie
1:3 (-15, -14, 23, -14)
konec
Portugalsko
Francie
0:3 (-11, -20, -23)

Skupina B (Antverpy)

konec
Španělsko
Belgie
0:3 (-17, -21, -14)
konec
Srbsko
Slovensko
3:0 (19, 20, 21)

Skupina C (Lublaň)

konec
Bělorusko
Finsko
3:2 (-13, -17, 28, 22, 13)
konec
Slovinsko
Turecko
3:0 (28, 16, 23)

Skupina D (Rotterdam)

konec
Nizozemsko
Polsko
0:3 (-19, -18, -19)

Misano (San Marino) - Velká cena San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 40:00,034, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,112, 3. Arbolino (It./Honda) -0,201, 4. Masiá (Šp./KTM) -0,708, 5. Foggia (It./KTM) -3,232, 6. Rodrigo (Arg./Honda) -3,431, ...9. Salač -4,358, 12. Kornfeil (oba ČR/KTM) -17,217.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 19 závodů): 1. Dalla Porta (It./Honda) 179, 2. Canet (Šp./KTM) 157, 3. Arbolino 149 4. Ramírez (Šp./Honda) 123, 5. Antonelli (It./Honda) 118, 6. McPhee 113, ...10. Kornfeil 71, 24. Salač 13.

Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 41:12,535, 2. Di Giannantonio (It./Speed Up) -0,186, 3. Á. Márquez (Šp./Kalex) -1,283, 4. Lüthi (Švýc./Kalex) -2,733, 5. Lowes (Brit./Kalex) -8,764, 6. Binder (JAR/KTM) -8,952.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 197, 2. Fernández 171, 3. Lüthi 159, 4. Navarro (Šp./Speed Up) 155, 5. Binder 135, 6. Baldassarri (It./Kalex) 130.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 42:25,163, 2. Quartarato (Fr./Yamaha) -0,903, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -1,636, 4. Rossi -12,660, 5. Morbidelli (oba It./Yamaha) -12,774, 6. Dovizioso (It./Ducati) -13,744, ...17. Abraham (ČR/Ducati)-1:24,666.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 19 závodů): 1. M. Márquez 275, 2. Dovizioso 182, 3. Petrucci (It./Ducati) 151, 4. Rins (Šp./Suzuki) 149, 5. M. Viňales 134, 6. Rossi 129, ...25. Abraham 5.

Šanghaj (Čína) - Velká cena Číny, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP
1. jízda:
1. Coldenhoff 35:20,563, 2. Herlings (oba Niz./KTM) -0,841, 3. Gajser (Slovin./Honda) -2,268.

2. jízda: 1. Herlings 35:24,258, 2. Coldenhoff -8,514, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -25,810.

GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Coldenhoff 47, 3. Seewer 38.

Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Gajser 782, 2. Seewer 580, 3. Coldenhoff 535.

MX2
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 34:18,828, 2. Vlaanderen (Niz./Honda) -1,736, 3. Vialle (Fr./KTM) -4,084.

2. jízda: 1. Prado 34:08,720, 2. Vialle -0,650, 3. Geerts (Belg./Yamaha) -16,159.

GP celkově: 1. Prado 50, 2. Vialle 42, 3. Vlaanderen 40.

Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Prado 837, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) 624, 3. Geerts 543, ...41. Polák (ČR/KTM) 12.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 3:50:12,1, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -34,7, 3. Mikkelsen, Jäger (Nor./Hyundai i20) -1:04,5, 4. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -1:35,1, 5. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -2:25,9, 6. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -2:59,1, ....11. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -15:48,1.

Průběžné pořadí MS (po 11 ze 14 závodů): 1. Tänak (Est./Toyota Yaris) 210, 2. Ogier 193, 3. Neuville (Belg./Hyundai i20) 180, 4. Mikkelsen 94, 5. Meeke (Brit./Toyota Yaris) 86, 6. Latvala 84, ...18. Kopecký 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 314, 2. Toyota 295 3. Citroën 259, 4. M-Sport Ford 184.

Uhlířské Janovice - Závod mistrovství světa v enduru

Přidat do mých lig

Třída E1
Sobota: 1. Freeman (Brit./Bata), 2. Cavallo (It./Sherco), 3. Guarneri (It./Honda), ...6. Markvart (ČR/KTM), 9. Kučera (ČR/KTM).
Neděle: 1. Freeman, 2. Cavallo, 3. Guarneri, ...7. Markvart, 8. Kučera.
Průběžné pořadí MS: 1. Freeman, 2. Cavallo, 3. Guarneri, ...7. Markvart, 8. Kučera.

Třída E2
Sobota: 1. Wootton (Brit./Husqvarna), 2. Larrieu (Fr./TM), 3. Salvini (It./Honda).
Neděle: 1. Salvini, 2. Larrieu, 3. Redondi (It./Husqvarna).
Průběžné pořadí MS: 1. Salvini 177, 2. Larrieu 175, 3. Charlier (Fr./Honda) 158.

Třída E3
Sobota:
1. Holcombe (Brit./Beta), 2. McCanney (Brit./TM), 3. Abgrall (Fr./Beta), ...5. Hádek (ČR/KTM).
Neděle: 1. Holcombe, 2. McCanney, 3. Abgrall, ...5. Hádek.
Průběžné pořadí MS: 1. Holcombe 231, 2. McCanney 213, 3. Geslin (Fr./Beta) 166, ...5. Hádek 35.

Zolder (Belg.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

Třetí jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 23:54,652, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -7,702, 3. Kiss (Maď./Mercedes) -8,919.

Čtvrtá jízda: 1. Albacete (Šp./MAN) 24:14,122, 2. Kursim -5,212, 3. Reinert (oba Něm./Iveco) -6,352, ...Lacko nedokončil.

Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 272, 2. Albacete 187, 3. Lacko 178.

Iowa City (USA) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 1:05:27, 2. Toon Aerts -54, 3. Soete, 4. Vermeersch oba -1:00, 5. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:25.

Ženy: 1. Rochetteová (Kan.) 46:23, 2. Nash (ČR) -7, 3. Honsingerová (USA) -15, 4. Van der Heijdenová (Niz.) -25, 5. Richardsová (Brit.) -32, 6. Kaptheijnsová (Niz.) -44.

Kolem Británie

konečné pořadí po 8. etapě

Přidat do mých lig

1. M. Van der Poel (Niz.) 29:47:41, 2. Trentin (It.) -17, 3. De Buyst (Belg.) -50, 4. Sivakov (Rus.) -52, 5. Politt (Něm.), 6. Moscon (It.) oba -1:01.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

21. etapa (Fuenlabrada - Madrid, 106,6 km): 1. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quickstep) 2:48:20, 2. Bennett (Ir./Bora-Hansgrohe), 3. Sajnok (Pol./CCC), 4. Izaga (Šp./Caja Rural), 5. Boasson Hagen (Nor./Dimension Data), 6. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), 7. Van der Sande (Belg./Lotto-Soudal), 8. Venturini (Fr./AG2R), 9. Sarreau (Fr./Groupama-FDJ), 10. Smith (Austr./Mitchelton-Scott), ...31. Štybar (ČR/Deceuninck-Quickstep) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 83:07:31, 2. Valverde (Šp./Movistar) -2:16, 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -2:38, 4. Quintana (Kol./Movistar) -3:29, 5. López (Kol./Astana) -4:31, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:16, 7. Kelderman (Niz./Sunweb) -9:47, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -12:54, 9. Soler (Šp./Movistar) -22:10, 10. Nieve (Šp./Mitchelton-Scott) -22:17, ...55. Štybar -2:39:31.

Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Roglič 155, ...35. Štybar 28.

Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Bouchard (Fr./AG2R) 76.

Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Pogačar 83:10:9.

Týmy: 1. Movistar 248:26:24.

Velká cena Montrealu (WorldTour)

Přidat do mých lig

219,6 km: 1. Van Avermaet (Belg./CCC) 6:09:38, 2. Ulissi (It./SAE Team Emirates), 3. García (Šp./Bahrajn-Merida), 4. Wellens (Belg./Lotto Soudal), 5. Valgren (Dán./Dimension Data), 6. Sbaragli (It./Israel Cycling Academy) všichni stejný čas, ...Kreuziger (ČR/Dimension Data), Černý (ČR/CCC) oba nedokončili.

Bonn (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Finále:
Nizozemsko - Itálie 5:1

O 3. místo:
Španělsko - Izrael 16:11

O 5. místo:
Česko - Německo 4:3

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Hodonín
7:2
konec
Liberec
Sparta Praha
2:10

Amsterdam (Niz.) - Turnaj KLM Open série European Tour

Přidat do mých lig

1. García (Šp.) 270 (68+67+66+69), 2. Höjgaard (Dán.) 271 (67+69+67+68), 3. Wallace 273 (75+67+63+68), 4. Morrison 274 (68+67+69+70), 5. Shinkwin (všichni Angl.) 275 (66+69+66+74), 6. Karlberg (Švéd.) 276 (70+68+70+68).

Praha - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 360.000 Kč):
1. Famous Valley (Složil, tr. Vocásková, stáj Stanislav Chudáček), 2. Slivka, 3. Mister Westminster. Čas: 4:56,26. Výrok: zadrženě 15 - 13 - daleko.

Další dostihy:
I. Cool Baby (am. Kacerová) - Whiskey Jungle - Gilienne
II. Aniela (ž. Verner) - Albatros - Marios
III. Gibb’s Beach (ž. Myška) - Lusk - Lord of Lightning
IV. Jenny Walker (ž. Korečková) - Bouřka - Kárl
V. Tularka (Ferhanov) - Popocatepetl - Helison
VI. Wanikoro (ž. Verner) - Glavalino - Naex
VIII. La Sarenne (Fialová) - Marker Sun - Sisi Pop

St. Tropez (Fr.) - Závod Global Champions Tour

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Do 55 kg: 1. Curcumia (Gruz.), 2. Žakanša (Kaz.), 3. Azizli (Ázer.) a Ogawa (Jap.).
Do 63 kg: 1. Ota (Jap.), 2. Marjanjan (Rus.), 3. Galstjan (Arm.) a Kebispajev (Kaz.).
Do 72 kg: 1. Mancigov (Rus.), 2. Vardanjan (Uzb.), 3. Mnacakanjan (Bulh.) a Korpási (Maď.).
Do 82 kg: 1. Gobadze (Gruz.), 2. Husejnov (Ázer.), 3. Abdválí (Írán) a Čchien Chaj-tchao (Čína), ...11. Novák (ČR).

Boloňa (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních

Finále

Přidat do mých lig

Junioři
Rychlopalná pistole:
1. Ismakov (Rus.) 28, 2. Tupý 26, ...v kvalifikaci 13. Hejna, 15. Rampula (všichni ČR).
Libovolná malorážka 3x40: 1. Braun (Něm.) 457,3, ...v kvalifikaci 10. Přívratský (ČR).

Juniorky
Sportovní pistole:
1. Jedrzejewská (Fr.) 31, ...v kvalifikaci Schejbalová (ČR) diskvalifikována.
Sportovní malorážka 3x40: 1. Janssenová (Něm.) 459,3, ...5. Karasová, v kvalifikaci 10. Štefánková, 23. Brabcová (všechny ČR).

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet - družstva
Muži - finále:
ČR (Tomeček, Nýdrle, Lang) - Francie 58:53, o 3. místo: Kypr - Dánsko 55:52.

Ženy finále: Itálie - Slovensko 55:52, o 3. místo: Rusko - ČR (Šumová, Šindelářová, Skalická) 52:49.

Junioři - finále: ČR (Korčák, Stránský, Prokop) - Německo 54:49.

Juniorky - finále: Slovensko - Rusko 51:45, ...čtvrtfinále: Itálie - ČR 45:32

Najdete na iDNES.cz