Sportovní výsledky 1. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Nottingham
1:1
konec
Hull
Sheffield Wednesday
1:0
konec
Leeds
West Bromwich
1:0
konec
Middlesbrough
Preston
1:1
konec
Wigan
Birmingham
1:0
konec
Reading
Fulham
1:4
konec
Stoke
Huddersfield
0:1

SALO (Fin.) - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Bosna a Hercegovina
4:1 (2:0)
konec
Moldavsko
Finsko
0:3

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 6. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
KalPa Kuopio
Ässät Pori
0:3

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Poprad
4:3
konec
Banská Bystrica
Trenčín
2:1 v prodl.
konec
Košice
Michalovce
3:0
konec
Detva
Miškovec
3:1
konec
Nové Zámky
Zvolen
2:4
konec
Slovan Bratislava
Budapešť
3:0

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Djurgaarden
4:3
konec
HV 71
Linköping
5:0

Švýcarská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Lugano
1:2
konec
Curych
Biel
5:2
konec
Fribourg-Gottéron
Bern
1:3
konec
Langnau
Davos
0:1 v prodl.
konec
Zug
Ženeva
5:1

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Ramos (Šp.)
6:3, 6:4
konec
Isner (USA)
Monfils (7-Fr.)
6:4, 6:7 (5:7) 6:3
konec
A. Murray (Brit.)
Berrettini (8-It.)
7:6 (7:2), 7:6 (9:7)
konec
Thiem (1-Rak.)
Gasquet (Fr.)
6:4, 6:1
konec
Fognini (6-It.)
Kukuškin (Kaz.)
6:4, 4:6, 7:6 (8:6)
konec
Basilašvili (Gruz.)
Pella (Arg.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Lajovič (Srb.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Querrey (USA)
Bautista (5-Šp.)
7:6 (7:2), 4:1 skreč
konec
Schwartzman (Arg.)
Verdasco (Šp.)
6:4, 3:6, 6:3

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Bartyová (1-Austr.)
Putincevová (Kaz.)
6:4, 6:2
konec
Keninová (15-USA)
Pavljučenkovová (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Petkovicová (Něm.)
6:2, 6:0
konec
Kasatkinová (Rus.)
Sabalenková (12-Běl.)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Hercogová (Slovin.)
Kerberová (10-Něm.)
6:4, 6:2
konec
Wozniacká (16-Dán.)
McHaleová (USA)
6:4, 6:0
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Stephensová (13-USA)
6:3, 6:1
konec
Riskeová (USA)
Tomljanovicová (Austr.)
6:3, 3:6, 6:4

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo:

konec
Alexandrovová, Siniaková (Rus./ČR)
Kuděrmětovová, Sasnovičová (Rus./Běl.)
6:3, 6:2

TOKIO (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Popyrin (Austr.)
6:4, 6:2
konec
Daniel (Jap.)
Čorič (2-Chorv.)
6:4, 4:6, 7:6 (7:5)
konec
Učijama (Jap.)
Paire (4-Fr.)
6:2, 6:2
konec
Opelka (USA)
Fritz (7-USA)
6:3, 6:4
konec
Simon (Fr.)
Andújar (Šp.)
6:4, 6:0
konec
Albot (Mold.)
Krajinovič (Srb.)
6:3, 7:5
konec
Shapovalov (Kan.)
Kecmanovič (Srb.)
6:4, 6:4
konec
Thompson (Austr.)
Londero (Arg.)
6:3, 3:6, 6:3

DAUHÁ (KATAR) - MISTROVSTVÍ SVĚTA

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
200 m (vítr +0,3 m/s):
1. Lyles (USA) 19,83, 2. De Grasse (Kan.) 19,95, 3. Quiňónez (Ekv.) 19,98, 4. Gemili (Brit.) 20,03, 5. Gulijev (Tur.) 20,07, 6. Brown (Kan.) 20,10, 7. Sie Čen-jie (Čína) 20,14, 8. Greaux (Trin.) 20,39.
800 m: 1. Brazier (USA) 1:42,34, 2. Tuka (Bosna) 1:43,47, 3. Rotich (Keňa) 1:43,82, 4. Hoppel (USA) 1:44,25, 5. Vázquez (Portor.) 1:44,48, 6. Ben (Šp.) 1:45,58, 7. Arop (Kan.) 1:45,78, 8. Murphy (USA) 1:47,84.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 597, 2. Duplantis (Švéd.) 597, 3. Lisek (Pol.) 587, 4. Lita Baehre (Něm.) 570, 5. Braz (Braz.) 570, 6. Holzdeppe (Něm.) a V. Lavillenie (Fr.) oba 570, 8. Stecchi (It.) 570.

Ženy:
Oštěp:
1. Barberová (Austr.) 66,56, 2. Liou Š’-jing 65,88, 3. Lu Chuej-chuej (obě Čína) 65,49, 4. Hussongová (Něm.) 65,21, 5. Wingerová (USA) 63,23, 6. Chaladovičová (Běl.) 62,54, 7. Kolaková (Chorv.) 62,28, 8. Raniová (Indie) 61,12, 9. Špotáková 59,87, ...11. Ogrodníková 57,24, 12. Šedivá (všechny ČR) 55,86.

Rozběhy a kvalifikace:
Muži:
400 m:
1. James (Gren.) 44,94.
3000 m př.: 1. Wale (Et.) 8:12,96.
Výška: 1. Baršim (Kat.), Akimenko a Ivaňuk (oba Rus.) všichni 229.
Kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 79,24.

Ženy:
200 m - semifinále:
1. Asherová-Smithová (Brit.) 22,16.
400 m - semifinále: 1. Millerová-Uibová (Bah.) 49,66, ...20. Vondrová (ČR) 52,25 - nepostoupila.
400 m př.: 1. McLaughlinová (USA) 54,45, ...12. Hejnová (ČR) 55,33 - postoupila do semifinále.

Renomia ŽBL

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
USK Praha
70:85 (18:24, 33:48, 54:71)

Najdete na iDNES.cz