Sportovní výsledky 2. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Derby
2:2
konec
Brentford
Bristol
1:1
konec
Cardiff
QPR
3:0
konec
Charlton
Swansea
1:2
konec
Luton
Millwall
1:1

Youth League pro hráče do 19 let

2. kolo základní skupiny

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Borussia Dortmund
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Jyväskylä
2:1
konec
Jukurit Mikkeli
TPS Turku
2:1
konec
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
2:1 v prodl.
konec
Pelicans Lahti
Ilves Tampere
2:7

Německá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Ingolstadt
2:3
konec
Bremerhaven
Kolín nad Rýnem
4:3 v prodl.
konec
Düsseldorf
Mannheim
5:4 po sam. nájezdech
konec
Iserlohn
Eisbären Berlín
3:1
konec
Norimberk
Krefeld
4:2
konec
Schwenningen
Mnichov
2:4
konec
Wolfsburg
Straubing
1:3

Švýcarská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Rapperswil
4:1

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (4-Rus.)
Chardy (Fr.)
7:6 (7:0), 7:6 (7:5)
konec
A. Murray (Brit.)
Norrie (Brit.)
7:6 (8:6), 6:7 (4:7), 6:1

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Bradyová (USA)
Keysová (11-USA)
2:6, 6:4, 6:4
konec
Andreescuová (5-Kan.)
Mertensová (Belg.)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Bertensová (8-Niz.)
Hercogová (Slovin.)
7:6 (8:6), 2:6, 6:3
konec
Svitolinová (3-Ukr.)
Keninová (15-USA)
6:3, 6:7 (8:10), 6:3

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína)
7:5, 6:3

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 2. kolo

konec
Jastremská, Ostapenková (Ukr./Lot.)
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
6:4, 6:4
konec
Grönefeldová, Schuursová (5-Něm./Niz.)
Siniaková, Alexandrovová (ČR/Rus.)
1:6, 6:3, 10:6
konec
Peschkeová, Melicharová (8-ČR/USA)
Görgesová, Sevastovová (Něm./Lot.)
6:3, 7:6 (8:6).

TOKIO (Jap.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Djokovič (1-Srb.)
Soeda (Jap.)
6:3, 7:5
konec
Učijama (Jap.)
Albot (Mold.)
6:7 (2:7), 6:3, 6:4

TOKIO (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Goffin (3-Belg.)
Carreňo (Šp.)
1:6, 7:6 (10:8), 6:0
konec
Harris (JAR)
De Minaur (8-Austr.)
6:3, 6:7 (6:8), 7:6 (10:8)
konec
Millman (Austr.)
Mannarino (Fr.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Pouille (3-Fr.)
Nišioka (Jap.)
6:1, 6:2
konec
Opelka (USA)
Simon (Fr.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:2)

 DAUHÁ (KATAR) - MISTROVSTVÍ SVĚTA

Přidat do mých lig

Muži:
110 m př (vítr +0,6 m/s):
1. Holloway (USA) 13,10, 2. Šubenkov (Rus.) 13,15, 3. Martinot-Lagarde (Fr.) 13,18, 4. Sie Wen-ťün (Čína) 13,29, 5. Ortega (Šp.) 13,30, 6. Brathwaite (Barb.) 13,61, 7. Allen (USA) 13,70, 8. Trajkovic (Kypr) 13,87.

Kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 80,50, 2. Bigot (Fr.) 78,19, 3. Halász (Maď.) 78,18, 4. Nowicki (Pol.) 77,69, 5. Kochan (Ukr.) 77,39, 6. Henriksen (Nor.) 77,38, 7. Cienfuegos (Šp.) 76,57, 8. Dudarau (Běl.) 76,00.

Desetiboj (po čtyřech disciplínách): 1. Mayer (Fr.) 3621 (100 m: 10,50 - dálka: 756 - koule: 16,82 - výška 199), 2. Warner (Kan.) 3610 (10,35 - 767 - 14,97 - 202), 3. Victor (Gren.) 3591 (10,66 - 751 - 16,24 - 205).

Ženy:
200 m (vítr +0,9)
: 1. Asherová-Smithová (Brit.) 21,88, 2. Brownová (USA) 22,22, 3. Kambundjiová (Švýc.) 22,51, 4. Annelusová 22,59, 5. Bryantová (obě USA) 22,63, 6. Bassová (Gamb.) 22,71, 7. Lalovová-Colliová (Bulh.) 22,77, 8. Gaitherová (Bah.) 22,90.

Sedmiboj (po prvním dnu): 1. Johnsonová-Thompsonová (Brit.) 4138 (100 m př.: 13,09 - výška: 195 - koule: 13,86 - 200 m: 23,08), 2. Thiamová (Belg.) 4042 (13,36 - 195 - 15,22 - 24,60), 3. Williamsová 3855 (12,58 - 177 - 12,71 - 23,62), 4. Bougardová 3853, 5. Kunzová (všechny USA) 3840, 6. Preinerová (Rak.) 3821, ...17. Cachová (ČR) 3549 (13,47 - 174 - 12,58 - 24,95).

Rozběhy a kvalifikace:
Muži:
400 m - semifinále:
1. Gardiner (Bah.) 44,13.

Ženy:
1500 m:
1. Hassanová (Niz.) 4:03,88, ...8. Mäki (ČR) 4:06,61 - postoupila do semifinále.

5000 m: 1. Obiriová (Keňa) 14:52,13.

400 m př. - semifinále: 1. McLaughlinová (USA) 53,81, ..5. Hejnová (ČR) 54,41 - postoupila do finále.

Koule: 1. Thomasová-Doddová (Jam.) 19,32.

Disk: 1. Pérezová (Kuba) 67,78,... 17. Staňková (ČR) 58,98 - nepostoupila do finále.

Euroliga žen

Odvety kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
Arka Gdyně
Botas Adana
– : –
konec
Montpellier
Olympiakos Pireus
– : –
konec
Benátky
Miškovec
– : –

Arka Gdyně - Botas Adana 84:75, první zápas 88:72, postoupila Gdyně
Benátky - Miškovec 81:68 po prodl., první zápas 75:85, postoupily Benátky
Montpellier - Olympiakos Pireus 86:67, první zápas 66:63, postoupil Montpellier

Renomia ŽBL

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
KP Brno
86:61 (29:11, 52:33, 67:47)
konec
Slovanka MB
Ostrava
64:77 (21:24, 35:40, 49:58)
konec
Slavia Praha
Trutnov
95:70 (26:13, 47:38, 75:56)

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina C:
Francie - USA 33:9 (12:6)

Skupina B:
Nový Zéland - Kanada 63:0 (28:0)

stolní tenisPřidat do mých lig

Stockholm (Švéd.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz