Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 27. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize C

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Vysoké Mýto
1:3
konec
Čáslav
Trutnov
2:1
konec
Dvůr Králové
Poříčany
2:0
konec
Hlinsko
Nymburk
2:0

Divize D

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Žďár nad Sázavou
4:0
konec
Humpolec
Ždírec nad Doubravou
2:0
konec
Lanžhot
Břeclav
1:0
konec
Stará Říše
Havlíčkův Brod
4:2
konec
Tasovice
Bystřice nad Pernštejnem
1:1
konec
Velká Bíteš
Polná
0:0

Divize E

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brumov
Všechovice
1:1 (0:1)
konec
Slavičín
Skaštice
2:1 (1:0)
konec
Šumperk
Kozlovice
1:3 (0:1)

Divize F

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Opava B
3:1
konec
Bruntál
Karviná B
2:2

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Sparta
3:2
konec
Dukla Praha
Slovácko
1:1

Anglická druhá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Swansea
Cardiff
1:0
konec
Bristol
Wigan
2:2

Belgiclá liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Standard Lutych
1:1
konec
St. Truiden
Gent
0:0
konec
Waasland-Beveren
Mechelen
1:3

Německá druhá liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
St. Pauli
1:0
konec
Norimberk
Regensburg
1:1
konec
Osnabrück
Fürth
0:0

Nizozemská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Groningen
1:1
konec
PSV Eindhoven
Alkmaar
0:4
konec
Sparta Rotterdam
Utrecht
1:2
konec
Ajax Amsterodam
Feyenoord Rotterdam
4:0

Polská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Bialystok
3:1
konec
Vratislav
Gdyně
2:1
konec
Legia Varšava
Wisla Krakov
7:0

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Benfica Lisabon
0:1
konec
FC Porto
Famalicao
3:0
konec
Sporting Lisabon
Guimaraes
3:1

Rakouská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Linec
0:1
konec
Wolfsberg
Admira
2:2
konec
Salcburk
Rapid Vídeň
3:2

Ruská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Petrohrad
0:2
konec
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
0:1
konec
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
0:3
konec
FK Krasnodar
Orenburg
1:1

Skotská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Celtic Glasgow
0:4
konec
Glasgow Rangers
Motherwell
2:1
konec
Linec
Innsbruck
5:4
konec
Dornbirn
Vídeň
2:3
konec
Székesfehérvár
Klagenfurt
3:2
konec
Villach
Salcburk
1:2

Německá liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mnichov
3:5
konec
Krefeld
Ingolstadt
1:2
konec
Schwenningen
Wolfsburg
0:4
konec
Düsseldorf
Iserlohn
4:2
konec
Straubing
Augsburg
7:3
konec
Mannheim
Norimberk
2:0
konec
Kolín nad Rýnem
Bremerhaven
2:5

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Liptovský Mikuláš
5:4 po sam. nájezdech
konec
Slovan Bratislava
Trenčín
5:3
konec
Detva
Budapešť
3:2 v prodl.
konec
Poprad
Michalovce
2:0
konec
Miškovec
Nitra
2:1 v prodl.
konec
Košice
Banská Bystrica
2:4

Švýcarská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Rapperswil
3:1

Basilej (Švýc.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Rojer, Tecau (4-Niz./Rum.)
Fritz, Opelka (USA)
7:5, 6:3

Dvouhra - finále:

konec
Federer (1-Švýc.)
De Minaur (Austr.)
6:2, 6:2.

Ču-chaj (Čína) - Turnaj Elite Trophy

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
L. Kičenoková, Klepačová (2-Ukr./Slovin.)
Tuan Jing-jing, Jang Čao-süan (1-Čína)
6:3, 6:3

Sabalenková (4-Běl.) - Bertensová (1-Niz.) 6:4, 6:2

Liberec - Turnaj mužů kategorie ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Paulson (ČR)
Michnev (ČR)
7:6 (7:3), 6:1

Vídeň (Rak.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále:

konec
Thiem (1-Rak.)
Schwartzman (5-Arg.)
3:6, 6:4, 6:3

Vídeň (Rak.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Ram, Salisbury (4-USA/Brit.)
Kubot, Melo (1-Pol./Braz.)
6:4, 6:7 (5:7), 10:5

Sölden (Rak.) - SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Pinturault 2:14,14 (1:07,10+1:07,04), 2. Faivre (oba Fr.) -0,54 (1:07,12+1:07,56), 3. Kranjec (Slovin.) -0,63 (1:07,44+1:07,33), 4. Ford -0,70 (1:07,90+1:06,94), 5. Ligety (oba USA) -1,09 (1:08,03+1:07,20), 6. Braathen (Nor.) -1,10 (1:08,80+1:06,44), 7. Read (Kan.) -1,29 (1:07,55+1:07,88), 8. De Aliprandini (It.) -1,31 (1:08,39+1:07,06), 9. G. Caviezel (Švýc.) -1,36 (1:08,60+1:06,90), 10. Nestvold-Haugen (Nor.) -1,40 (1:08,38+1:07,16), ...v 1. kole 64. Berndt (ČR) 1:13,07.

Kooperativa NBL

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
USK Praha
74:80 (17:24, 35:40, 58:54)
konec
Chicago
Toronto
84:108
konec
Atlanta
Orlando
103:99
konec
Cleveland
Indiana
110:99
konec
Detroit
Philadelphia
111:117
konec
Houston
New Orleans
126:123
konec
Milwaukee
Miami
126:131 po prodl.
konec
New York
Boston
95:118
konec
Phoenix
LA Clippers
130:122
konec
Utah
Sacramento
113:81
konec
San Antonio
Washington
124:122

Renomia ŽBL

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Ostrava
75:71 po prodl. (20:20, 40:35, 50:48, 61:61)

Extraliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beskydy
České Budějovice
1:3 (-22, -22, 18, -19)

Katalánská rallye

Přidat do mých lig

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 3:07:39,6, 2. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -17,2, 3. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -17,6, 4. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -53,9, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -1:00,2, 6. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -1:14,2, ...11. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -9:19,3.

Průběžné pořadí MS (po 13 ze 14 závodů): 1. Tänak 263, 2. Neuville 227, 3. Ogier (Fr./Citroën C3) 217, 4. Mikkelsen (Nor./Hyundai i20) 102, 5. Evans 102, 6. Meeke (Brit./Toyota Yaris) 98, ...19. Kopecký 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 380, 2. Toyota 362, 3. Citroën 284, 4. M-Sport Ford 218.

Mexiko (Mex.) - Velká cena Mexika formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:36:48,904, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -1,766, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -3,553, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -6,368, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -21,399, 6. Verstappen (Niz./Red Bull) -1:08,807, 7. Pérez (Mex./Racing Point) -1:13,819, 8. Ricciardo (Austr.(Renault) -1:14,924, 9. Hülkenberg (Něm./Renault), 10. Gasly (Fr./Toro Rosso) oba -1 kolo.

Průběžné pořadí MS (po 18 z 21 závodů): 1. Hamilton 363 b., 2. Bottas 289, 3. Leclerc 236, 4. Vettel 230, 5. Verstappen 220, 6. Gasly 76.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 652, 2. Ferrari 466, 3. Red Bull 341, 4. McLaren 111, 5. Renault 72, 6. Toro Rosso 65, 7. Racing Point 64, 8. Alfa Romeo 35, 9. Haas 28, 10. Williams 1.

Phillip Island (Austr.) - Velká cena Austrálie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Dalla Porta (It./Honda) 37:45,817, 2. Ramírez (Šp./Honda) -0,077, 3. Arenas (Šp./KTM) -0,088, 4. Suzuki (Jap./Honda) -0,126, 5. McPhee (Brit./Honda) -0,330, 6. D. Binder (JAR/KTM) -0,772, ...15. Kornfeil -8,109, Salač (oba ČR/KTM) nedokončil.

Průběžné pořadí MS (po 17 z 19 závodů): 1. Dalla Porta 254, 2. Canet (Šp./KTM) 182, 3. Arbolino (It./Honda) 168, 4. Ramírez 164, 5. McPhee 147, 6. Antonelli (It./Honda) 122, ...13. Kornfeil 77, 25. Salač 18.

Moto2: 1. B. Binder (JAR/KTM) 38:53,277, 2. Martín (Šp./KTM) -1,968, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) -6,021, 4. Navarro (Šp./Speed Up) -8,151, 5. Baldassari (It./Kalex) -8,806, 6. Gardner (Austr./Kalex) -8,955.

Průběžné pořadí MS (po 17 z 19 závodů): 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 242, 2. Lüthi 214, 3. B. Binder 209, 4. Navarro 199, 5. Fernández (Šp./Kalex) 192, 6. Marini (It./Kalex) 176.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 40:43,729, 2. Crutchlow (Brit./Honda) -11,413, 3. Miller (Austr./Ducati) -14,499, 4. Bagnaia (It./Ducati) -14,554, 5. Mir (Šp./Suzuki) -14,817, 6. Iannone (It./Aprilia) -15,280, ...14. Abraham(ČR/Ducati) -44,912.

Průběžné pořadí MS (po 17 z 19 závodů): 1. M. Márquez 375, 2. Dovizioso (It./Ducati) 240, 3. Rins (Šp./Suzuki) 183, 4. M. Viňales (Šp./Yamaha) 176, 5. Petrucci (It./Ducati) 169, 6. Quartararo (Fr./Yamaha) 163, ...25. Abraham 7.

GAVERE (Belgie) - závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt (Belg.) 1:00:27, 2. Van der Haar (Niz.) -43, 3. L. Sweeck (Belg.) -54.

Ženy: 1. Kastelijnová (Niz.) 43:45, 2. Arzuffiová (It.) -19, 3. Alvaradová (Niz.) -36.

Světová série, finále MLB

4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Washington
Houston
1:8

krasobrusleníPřidat do mých lig

Kelowna (Kan.) - Kanadská brusle, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hanju (Jap.) 322,59, 2. Nguyen (Kan.) 262,77, 3. Tanaka (Jap.) 250,02.

Ženy: 1. Trusovová (Rus.) 241,02, 2. Kihiraová (Jap.) 230,33, 3. Jo Jong (Korea) 217,49.

Sportovní dvojice: 1. Bojkovová, Kozlovskij (Rus.) 216,71, 2. Mooreová-Towersová, Marinaro (Kan.) 208,49, 3. Tarasovová, Morozov (Rus.) 202,29.

Taneční páry: 1. Gillesová, Poirier (Kan.) 209,01, 2. Hubbellová, Donohue (USA) 206,31, 3. Fearová, Gibson (Brit.) 195,35.

Základní fáze kvalifikace futsalistů o postup na MS ve Viseu

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Česko
4:1
konec
Lotyšsko
Německo
7:2

Vilamoura (Port.) - Turnaj Portugal Masters série European Tour

Přidat do mých lig

Par 71, dotace 2 miliony eur: 1. Brown (Angl.) 267 (69+67+65+66), 2. Walters 268 (65+66+71+66) a Stone (oba JAR) 268 (66+66+66+70), 4. Saddier (Fr.) 269 (67+68+68+66), 5. Paisley 270 (69+69+68+64), 6. Pepperell (oba Angl.) 271 (67+66+70+68) a Wang Čung-hon (Korea) 271 (66+65+71+69).

Praha-Chuchle - Cena prezidenta republiky

Přidat do mých lig

Cena prezidenta republiky, rovinový dostih (3200 m, tříletí a starší koně, dotace 200.000 korun): 1. Dominique (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Ile Jones, 3. That’s My Girl. Čas: 3:31,74. Výrok: jistě 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4.

Další dostihy:
I. Glavalino (ž. Hlubučková) - Daralara - Wanikoro,
II. Avignon (ž. Korečková) - Darkgelton Lady - Wellunca,
III. Petingo Dancer (ž. Chaloupka) - Arigny - Big Bobby,
IV. Nemo (am. Olehlová) - Determis - Lysyanargent,
V. Paladdio (ž. Chaloupka) - Dodybud - Hofergirl,
VI. Lady Hortenzie (ž. Andrésová) - Wobull Se Now - Echo Rules,
VII. Res Judicata (ž. Chaloupka) - Dark Absolu - Facts and Figures.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Inzai (Jap.) - SP v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost
Muži:
1. Šimizu (Jap.), 2. Ginés (Šp.), 3. Ghisolfi (It.), ...v semifinále 17. Konečný, v kvalifikaci 30. Stráník, 51. Kříž (všichni ČR).

Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Ondra (ČR) 300, 2. Ginés 256, 3. McColl (Kan.) 206, ...11. Stráník 138, 35. Konečný 46.

Ženy: 1. Kim Čen (Korea), 2. Garnbretová (Slovin.), 3. So Če-hjon (Korea).

Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. So Če-hjon 480, 2. Garnbretová 352, 3. Taniiová (Jap.) 243. 

Utkání mistrovství Evropy v americkém fotbalu

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
ČR
16:0 (10:0)

Japonsko - Mistrovství světa

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Wales
JAR
19:16

Najdete na iDNES.cz