Sportovní výsledky 10. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mýto
Čížová
2:1 (2:1)

Divize C

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Nymburk
5:0 (2:0)
konec
Dvůr Králové
Kutná Hora
1:0 (1:0)
konec
Hlinsko
Trutnov
3:1 (3:0)

Belgická liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
FC Bruggy
2:1
konec
Genk
Gent
0:2
konec
Standard Lutych
Mechelen
1:2

Druhá anglická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Bristol
0:1

Německá druhá liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Regensburg
2:2
konec
Heidenheim
Hannover
4:0
konec
Norimberk
Bielefeld
1:5

Nizozemská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterdam
Utrecht
4:0
konec
Tilburg
PSV Eindhoven
2:1
konec
Twente Enschede
Zwolle
2:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Waalwijk
3:2
konec
Alkmaar
Emmen
3:0

Play off MLS

Finále

Přidat do mých lig
konec
Seattle
Toronto
3:1 (0:0)

Polská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Čenstochová
2:2
konec
Poznaň
Kielce
0:0
konec
Gdaňsk
Štětín
0:1

Portugalská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Portimonense
1:1
konec
Pacos Ferreira
Tondela
1:0
konec
Sporting Lisabon
Belenenses
2:0
konec
Guimaraes
Braga
0:2
konec
Boavista Porto
FC Porto
0:1

Rakouská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Mattersburg
2:1
konec
Linec
Admira
1:0
konec
Wolfsberg
Salcburk
0:3

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Ufa
0:0
konec
Tula
Petrohrad
0:1
konec
Soči
CSKA Moskva
2:3
konec
Lokomotiv Moskva
FK Krasnodar
1:1

Skotská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Motherwell
2:0
konec
Livingston
Glasgow Rangers
0:2

Helsinky (Fin.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Česko
5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
konec
Finsko
Švédsko
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Krefeld - Německý pohár

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Rusko B
3:4 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 2:1 0:0)
konec
Německo
Slovensko
2:3 v prodl. (1:0, 1:1, 0:1 0:1)

Teplice - Přípravný zápas hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Sundsvall (Švéd.) - turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Švýcarsko
7:4 (1:0, 5:1, 1:3)
konec
Švédsko
USA
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Kanada - World Hockey Challenge hráčů do 17 let

Přidat do mých lig

Finále:
Rusko - USA 6:2 (0:0, 2:0, 4:2)

O 3. místo:
Česko - Kanada Bílí 3:2 v prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

O 5. místo:
Kanada Červení - Švédsko 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)

O 7. místo:
Finsko - Kanada Černí 8:4 (5:0, 1:2, 2:2)

Gdaňsk (Pol.) - turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Maďarsko
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
konec
Itálie
Japonsko
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

Monthey (Švýc.) - příprava hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Dmitrov (Rus.) - turnaj Euro Hockey Tour žen

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Česko
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
konec
Německo
Švýcarsko
2:3 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 2:1 0:0)
konec
Charlotte
New Orleans
110:115
konec
Chicago
Houston
94:117
konec
Memphis
Dallas
122:138
konec
Oklahoma City
Golden State
114:108
konec
San Antonio
Boston
115:135

Liga mistryň

Skupina D, 5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Most
Krim Mercator
26:31 (12:14)

Vyzývací pohár žen

Úvodní utkání 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Sokol Poruba
Ankara Yenimahalle
34:25 (15:12)

Glasgow (V. B.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Keirin:
1. Vigier (Fr.), 2. Levy (Něm.), 3. Dmitrijev (Rus.), ...25. Bábek (ČR) vyřazen v opravách.
Omnium: 1. Thomas (Fr.) 130 b., 2. Stewart (Brit.) 109, 3. Lamon (It.) 106.
Scratch: 1. English (Ir.), 2. Mora (Šp.), 3. Beyer (Něm.) -1 kolo, ...Babor (ČR) nepostoupil do finále.

Ženy:
Sprint - finále:
Lee Wai Sze (Hong.) - Hinzeová (Něm.) 2:0, o 3. místo: Starikovová (Ukr.) - Friedrichová (Něm.) 2:0, ...28. S. Kaňkovská (ČR) nepostoupila do osmifinále.
Bodovací závod dvojic: 1. Edmondsonová, Bakerová (Austr.) 40, 2. Archibaldová, Barkerová (Brit.) 31, 3. Wildová, Pietersová (Niz.) 19, ...Kohoutková, Ševčíková (ČR) nedokončily.

Silvelle (It.) - Mistrovství Evropy v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži:
Elite:
1. M. Van der Poel (Niz.) 58:22, 2. Iserbyt -3, 3. L. Sweeck -20, 4. M. Vanthourenhout (všichni Belg.) -24, 5. Van der Haar (Niz.) -25, 6. Hermans (Belg.) -38, ...19. Boroš -5:28, 20. Nesvadba -5:51, 23. Paprstka (všichni ČR) -6:29.
Do 23 let: 1. Crispin (Fr.) 46:47, 2. Kielich (Belg.) -8, 3. Benoist (Fr.) -9, ...18. Jelínek -2:38, 19. T. Kopecký -2:47, 28. Říman -4:26, 41. Vaníček (všichni ČR) -8:50.
Junioři: 1. Nys 41:10, 2. Michels (oba Belg.) -9, 3. Lillo (Švýc.) -1:10, ...13. Zatloukal -3:00, 22. M. Kopecký -4:11, 27. Bittner -5:10, 33. Fiala -5:52, 35. Šulc -6:38, 44. Jindřich (všichni ČR) -8:12.

Ženy:
Elite: 1. Kastelijnová (Niz.) 41:05, 2. Lechnerová (It.) -12, 3. Worstová -26, 4. Kaptheijnsová (obě Niz.) -1:09, 5. Verdonschotová -1:16, 6. Cantová (obě Belg.) -1:23, ...23. Bajgerová (ČR) -6:14.
Do 23 let: 1. Del Carmen Alvaradová (Niz.) 46:23, 2. Kayová (Brit.) -12, 3. Norbertová Riberolleová (Fr.) -1:02, ...12. Vaníčková -6:08, 17. Švihálková -9:57, 23. Ungermanová (všechny ČR) -1 kolo.
Juniorky: 1. Pieterseová (Niz.) 37:34, 2. Onestiová (Fr.) -28, 3. Van Anrooijová (Niz.) -44, ...9. Novotná -4:02, 23. Bedrníková -7:33, 29. Zemanová (všechny ČR) -9:40. 

pozemní hokejPřidat do mých lig

PRAHA - Pragochema Cup, turnaj v halovém pozemním hokeji

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

HC Minsk - WAC Vídeň 6:3

O 3. místo:
Česko - SHVSM Vinnycja (Ukr.) 2:1

Ženy:
Finále:

HC Minsk - GHC RITM Grodno (Běl.) 5:3

O 3. místo:
SK Slavia Praha - Indonésie 3:0

Belek (Tur.) - Turnaj Turkish Open série European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Hatton (Angl.) 268 (68+68+65+67) - v rozstřelu na 4. jamce, 2. Schwab (Rak.) 268 (65+67+66+70), Kitayama (USA) 268 (69+68+67+64), Hebert 268 (67+70+64+67), Perez (oba Fr.) 268 (68+69+66+65) a Van Rooyen (JAR) 268 (70+67+66+65)

Šiga (Jap.) - Turnaj žen Japan Classic

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Suzukiová (Jap.) 199 (67+65+67), 2. Kim Ho-ču (Korea) 202 (68+68+66), 3. Leeová (Austr.) 205 (68+69+68). 

SANTO DOMINGO - Závod SP v triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. McElroy 1:39:03, 2. McDowell -19, 3. Pearson (všichni USA) -28, ...13. Volár (ČR) -2:46.

Ženy: 1. Hewittová (N. Zél.) 1:34:35, 2. Knibbová (USA) -6, 3. Rivasová (Mex.) -14, ...25. Kuříková -2:19, 30. Zimovjanová -2:43, 33. Fairaislová (všechny ČR) -3:12.

Najdete na iDNES.cz