Sportovní výsledky 9. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Katovice
0:4 (0:2)
konec
Hořovicko
Petřín Plzeň
0:3 (0:0)
konec
Beroun
Doubravka
2:1 (1:0)
konec
Klatovy
Přeštice
1:0 (1:0)
konec
Mariánské Lázně
Jindřichův Hradec
2:2 (1:0), pen. 5:4
konec
Rokycany
Sedlčany
2:0 (1:0)
konec
Soběslav
Cheb
4:1 (3:0)

Divize B

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Neratovice-Byškovice
3:1 (2:1)
konec
Kladno
Slaný
4:1 (2:1)
konec
TJ Rakovník
Meteor Praha
0:2 (0:0)
konec
Česká Lípa
Březová
4:1 (1:0)
konec
Český Brod
Ostrov
1:0 (1:0)
konec
Dobříš
Štětí
7:2 (4:0)
konec
Souš
Louny
1:3 (1:2)

Divize C

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Čáslav
3:1 (2:0)
konec
Libiš
Horky nad Jizerou
1:2 (0:2)
konec
Velké Hamry
Letohrad
3:1 (1:1)
konec
Náchod
Poříčany
3:1 (0:1)
konec
Ostrá
Vysoké Mýto
5:2 (1:1)

Divize F

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Frenštát pod Radhoštěm
2:0 (0:0)

Anglická druhá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Derby
1:0
konec
Barnsley
Stoke
2:4
konec
Birmingham
Fulham
0:1
konec
Hull
West Bromwich
0:1
konec
Leeds
Blackburn
2:1
konec
Millwall
Charlton
2:1
konec
Preston
Huddersfield
3:1
konec
QPR
Middlesbrough
2:2
konec
Reading
Luton
3:0
konec
Sheffield Wednesday
Swansea
2:2
konec
Wigan
Brentford
0:3

Belgická liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Eupen
1:0
konec
Cercle Bruggy
St. Truiden
2:1
konec
Kortrijk
Waasland-Beveren
1:3
konec
Ostende
Mouscron
2:2

Německá druhá liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kiel
Hamburk
1:1
konec
Osnabrück
Stuttgart
1:0
konec
Sandhausen
Fürth
3:2

Nizozemská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Sparta Rotterdam
2:1
konec
Sittard
Haag
1:0
konec
Almelo
Venlo
6:1

Polská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Cracovia Krakov
0:0
konec
Legia Varšava
Zabrze
5:1
konec
Wisla Krakov
Gdyně
0:1

Portugalská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rio Ave
Setúbal
1:0
konec
Santa Clara
Benfica Lisabon
1:2
konec
Famalicao
Moreirense
3:3

Rakouská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Rapid Vídeň
0:3
konec
St. Pölten
Tirol
5:1
konec
Štýrský Hradec
Hartberg
3:1

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kazaň
Dynamo Moskva
0:1
konec
FK Rostov
Tambov
1:2
konec
Spartak Moskva
Samara
2:0

Skotská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hearts
St. Mirren
5:2
konec
Kilmarnock
Hamilton
2:2
konec
Ross County
Aberdeen
1:3
konec
St. Johnstone
Hibernian
1:4

Krefeld - Německý pohár

Přidat do mých lig
konec
Německo
Švýcarsko
3:4 v prodl. (1:0, 0:1, 2:2 0:1)
konec
Rusko B
Slovensko
3:2 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 1:0)

Helsinky - turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
1:2 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 0:1)
konec
Švédsko
Rusko
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Děčín - příprava hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Sundsvall (Švéd.) - turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Česko
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
konec
Finsko
USA
2:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 1:0 0:0)

Kanada - World Hockey Challenge hráčů do 17 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
konec
Kanada Bílí
USA
3:7 (0:2, 1:4, 2:1)

Monthey (Švýc.) - příprava hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
0:6 (0:2, 0:1, 0:3)

Dmitrov (Rus.) - turnaj Euro Hockey Tour žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Německo
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
konec
Rusko
Švýcarsko
6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

Gdaňsk (Pol.) - turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Itálie
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
konec
Maďarsko
Japonsko
3:2 (0:2, 0:0, 3:0)

Liepaja (Lot.) - turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Francie
Slovinsko
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
konec
Lotyšsko
Bělorusko
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

Lörenskog (Nor.) - turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Dánsko
4:2 (0:0, 4:2, 0:0)

Kooperativa NBL

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Brno
99:89 (28:26, 49:48, 70:62)
konec
Kolín
Ústí nad Labem
90:93 (21:22, 57:43, 75:70)
konec
Svitavy
USK Praha
78:70 (21:20, 40:40, 63:56)
konec
Olomoucko
Nymburk
70:106 (15:19, 38:45, 56:71)
konec
Opava
Pardubice
85:65 (21:15, 46:27, 70:48)
konec
Děčín
Hradec Králové
98:70 (23:19, 46:37, 71:59)
konec
Atlanta
Sacramento
109:121
konec
Dallas
New York
102:106
konec
Denver
Philadelphia
100:97
konec
Indiana
Detroit
112:106
konec
LA Lakers
Miami
95:80
konec
Minnesota
Golden State
125:119 po prodl.
konec
New Orleans
Toronto
104:122
konec
Orlando
Memphis
118:86
konec
Portland
Brooklyn
115:119
konec
Utah
Milwaukee
103:100
konec
Washington
Cleveland
100:113

Extraliga mužů

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
České Budějovice
0:3 (-18, -22, -20)
konec
Beskydy
Příbram
3:1 (24, 16, -22, 21)
konec
Lvi Praha
Ostrava
3:0 (26, 23, 18)
konec
Liberec
Karlovarsko
3:2 (-17, -23, 23, 15, 14)
konec
Odolena Voda
Kladno
3:2 (22, -20, -19, 22, 9)

Extraliga žen

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Liberec
3:0 (16, 17, 11)
konec
Šternberk
Frýdek-Místek
3:0 (17, 22, 23)
konec
Olymp Praha
Olomouc
2:3 (25, -17, -17, 19, -9)
konec
Přerov
KP Brno
3:1 (26, 18, -20, 20)

Glasgow (V. B.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint - finále
: Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Fukaja (Jap.) - Rudyk (Pol.) 2:0, ...14. Pavel Kelemen nepostoupil do čtvrtfinále, 21. Čechman (oba ČR) nepostoupil do osmifinále.
Bodovací závod dvojic: 1. Thomas, Grondin (Fr.) 96, 2. Hayter, Wood (Brit.) 86, 3. Welsford, Howard (Austr.) 84.

Ženy:
Keirin:
1. Marchantová (Brit.), 2. Hinzeová (Něm.), 3. Grosová (Fr.), ...25. S. Kaňkovská (ČR).
Omnium: 1. Wildová (Niz.) 121, 2. Zabělinská (Uzb.) 115, 3. Edmonsonová (Austr.) 111.
Scratch: 1. Karasiewiczová (Pol.), 2. Čulkovová, 3. Klimovová (obě Rus.), ...20. Ševčíková (ČR) -1 kolo.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Čchung-čching (Čína) - Čínský pohár, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ťin Po-jang 261,53, 2. Jen Chan (oba Čína) 249,45, 3. Rizzo (It.) 241,88.

Ženy: 1. Ščerbakovová (Rus.) 226,04, 2. Mijaharaová (Jap.) 211,18, 3. Tuktamyševová (Rus.) 209,10.

Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung 228,37, 2. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (všichni Čína) 199,97, 3. Iljušečkinová, Bilodeau (Kan.) 190,73.

Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 209,90, 2. Chocková, Bates (USA) 208,55, 3. Fournierová Beaudryová, Sörensen (Kan.) 190,74.

Praha-Chuchle - Mítink

Přidat do mých lig

Pražský zimní favorit, rovinový dostih (1800 m, dvouletí koně):
1. Suprtupl (ž. Foret, tr. Myšková, stájEnglicovi a Kulhánkovi), 2. Rusel, 3. Swinging Thomas. Čas: 1:59,57. Výrok: jistě 3/4 - 1/2 - 3/4.

Další dostihy:
I.
Princess Viktoria (Vladyka) - Nurwela - Fantastic Lady
II. Sylviana (ž. Janáček) - Rabbit Breath - Theresie
III. Captain Luka (ž. Palík) - Singapore Spice - Lysyanargent
IV. Darkgelton Lady (N. Petrlík) - Wellunca - Faliraki
V. Finios (ž. Janáček) - Tropical Bond - Lady Hortenzie
VII. Shedir (Musialová) - Jenny Walker - Vossolie

První liga

Play off

Přidat do mých lig

Finále:
Sparta Praha - Tatra Smíchov 40:3 (21:3)

O 3. místo:
Říčany - Praga 25:14 (8:14)

Najdete na iDNES.cz