Středa 15. července 2020, svátek má Jindřich
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 15. července 2020 Jindřich

Sportovní výsledky 17. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
4:3 v prodl.

Německá liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Straubing
Mnichov
5:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Oskarshamn
4:1
konec
Djurgaarden
Skelleftea
1:3
konec
Färjestad
Rögle
5:3
konec
Frölunda
Växjö
6:5 v prodl.
konec
Linköping
Örebro
2:5
konec
Lulea
Leksand
4:3
konec
Malmö
HV 71
3:4 po sam. nájezdech

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Sinner (It.)
Monfils (1-Fr.)
6:3, 6:2
konec
Copil (Rum.)
Schwartzman (3-Arg.)
6:4, 5:7, 7:6 (9:7)
konec
Tiafoe (USA)
Struff (7-Něm.)
6:3, 6:4
konec
A. Murray (Brit.)
Cuevas (8-Urug.)
6:4, 6:3
konec
Humbert (Fr.)
Goffin (2-Belg.)
6:3, 6:1

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Voráčová, Kristýna Plíšková (1-ČR)
Pattinamaová Kerkhoveová, Schoofsová (Niz.)
6:1, 6:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Ostapenková (Lot.)
Mertensová (1-Belg.)
4:6, 6:2, 6:2
konec
Blinkovová (8-Rus.)
Mariaová (Něm.)
6:0, 6:1
konec
Görgesová (2-Něm.)
Cirsteaová (Rum.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Lottnerová (Něm.)
Petkovicová (Něm.)
6:1, skreč

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Rubljov (6-Rus.)
Gerasimov (Běl.)
7:6 (7:3), 6:7 (6:8), 6:2
konec
Milojevič (Srb.)
Avidzba (Rus.)
7:5, 6:0
konec
Chardy (Fr.)
Kecmanovič (8-Srb.)
6:3, 6:4
konec
Čilič (3-Chorv.)
Karlovič (Chorv.)
6:1, 7:6 (7:5)

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále:

konec
Bolelli, Molteni (It./Arg.)
Zelenay, Jebavý (SR/ČR)
6:7 (4:7), 7:6 (7:5), 10:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Svitolinová (1-Ukr.)
6:2, 1:6, 7:5
konec
Bertensová (2-Niz.)
Kanepiová (Est.)
4:6, 6:3, 7:5
konec
Mladenovicová (Fr.)
Sevastovová (6-Lot.)
7:5, 3:6, 6:3
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Gračjovová (Rus.)
5:7, 6:4, 6:2

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Siniaková, Dabrowská (2-ČR/Kan.)
Kalinská, Putincevová (Rus./Kaz.)
6:3, 6:1

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Tipsarevič (Srb.)
Fognini (1-It.)
6:1, 6:1
konec
Carreňo (5-Šp.)
Mager (It.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Sugita (Jap.)
Travaglia (It.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Popyrin (Austr.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Stebe (Něm.)
Ymer (Švéd.)
6:0, 7:6 (7:5)

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 1. kolo

konec
Cukurova
Orenburg
53:69

Skupina B, 1. kolo

konec
Schio
Gdyně
51:47

Euroliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Chimki
99:86
konec
Žalgiris Kaunas
Real Madrid
86:73
konec
Fenerbahce Istanbul
Baskonia Vitoria
87:80
konec
Maccabi Tel Aviv
Crvena zvezda Bělehrad
84:69 po prodl.
konec
Bayern Mnichov
ASVEL Lyon-Villeurbanne
104:63
konec
Panathinaikos Atény
Olimpia Milán
78:79

Renomia ŽBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Strakonice
88:76 po prodl. (20:16, 37:32, 52:52, 72:72)

Extraliga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
KP Brno
2:3 (-26, -14, 15, 21, -13)
konec
Šternberk
Olymp Praha
0:3 (-22, -15, -21),
konec
Liberec
Olomouc
0:3 (-18, -16, -15)
konec
Ostrava
Přerov
3:1 (-20, 19, 13, 15)
konec
VK Brno
Prostějov
3:1 (14, -21, 19, 18)

Uniqa extraliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Kladno
3:0 (19, 22, 18)

Apeldoorn (Niz.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Scratch:
1. Mora (Šp.), 2. Volikakis (Řec.), 3. Stroetinga (Niz.), ...Babor (ČR) nedokončil.
Stíhací závod družstev - finále: Dánsko (Hansen, Johansen, Madsen, Pedersen) 3:49,113 - Itálie 3:54,117, o 3. místo: Británie 3:51,428 - Švýcarsko 3:54,278

Ženy
Vylučovací závod:
1. Wildová (Niz.), 2. Nelsonová (Brit.), 3. Plosajová (Pol.), ...16. Hochmannová (ČR).
Stíhací závod družstev - finále: Británie (Archibaldová, Dickinsonová, Evansová, Kennyová) 4:13,828 - Německo 4:16,789, o 3. místo: Itálie 4:17,610 - 4. Francie 4:22,118.

Kuang-si (Čína) - Etapový závod Kolem Pekingu (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (135,6 km): 1. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates) 2:53:42, 2. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Trentin (It./Mitchelton-Scott), 4. Bauhaus (Něm./Bahrajn-Merida), 5. Moschetti (It./Trek-Segafredo), 6. Kanter (Něm./Sunweb), ...37. Černý (ČR/CCC), 73. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step), 87. Turek (ČR/Israel Cycling Academy), 108. Hirt (ČR/Astana) všichni stejný čas.

První liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Slavia Praha
4:1