Středa 15. července 2020, svátek má Jindřich
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 15. července 2020 Jindřich

Sportovní výsledky 16. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
– : –
konec
Jukurit Mikkeli
Sport Vaasa
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Budapešť
3:2
konec
Banská Bystrica
Nitra
5:2
konec
Trenčín
Miškovec
2:0
konec
Zvolen
Michalovce
5:2
konec
Nové Zámky
Poprad
1:3

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo
Siegemundová (Něm.) - Kužmová (5-SR) 6:2, 6:3
Gasparjanová (Rus.) - Niculescuová (Rum.) 6:2, 7:6
Görgesová (2-Něm.) - Doiová (Jap.) 5:7, 6:1, 6:3
Ostapenková (Lot.) - McNallyová (USA) 7:5, 7:6 (7:3)

Dvouhra - 1. kolo:
Blinkovová (8-Rus.) - Gauffová (USA) 6:4, 6:0

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannarino (7-Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Seppi (It.)
Carballés (Šp.)
5:7, 6:1, 6:3
konec
Chačanov (2-Rus.)
Kohlschreiber (Něm.)
3:6, 6:3, 7:6 (9:7).

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pella (5-Arg.)
Kwon Sun-u (Korea)
7:5, 7:5

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cuevas (8-Urug.)
Dellien (Bol.)
6:4, 6:3
konec
Tiafoe (USA)
Maden (Něm.)
7:6 (9:7), 6:3

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig

MOSKVA (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gerasimov (Běl.)
Fabbiano (It.)
6:3, 6:4
konec
Avidzba (Rus.)
Kačmazov (Rus.)
6:1, 4:6, 6:1

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Jebavý, Zelenay (ČR/SR)
J. Murray, N. Skupski (2-Brit.)
6:4, 3:6, 10:4

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (3-Švýc.)
Hercogová (Slovin.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Flipkensová (Belg.)
Jastremská (5-Ukr.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Alexandrovová (8-Rus.)
Kalinská (Rus.)
6:1, 6:1

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Siniaková, Dabrowská (2-ČR/Kan.)
Dzalamidzeová, Marozavová (Rus./Běl.)
3:6, 6:3, 10:6

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nišioka (Jap.)
Fritz (3-USA)
7:5, 6:4
konec
Querrey (USA)
Dimitrov (2-Bulh.)
6:7 (7:9), 6:3, 7:6 (7:3)
konec
Krajinovič (Srb.)
Evans (8-Brit.)
7:5, 2:6, 6:3.

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
M. Ymer (Švéd.)
J. Sousa (Portug.)
7:5, 6:4

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 1. kolo

konec
Benátky
Bourges
73:63
konec
Castors Braine
Jekatěrinburg
79:87

Skupina B, 1. kolo

konec
Dynamo Kursk
ASVEL Lyon
79:64
konec
Montpellier
Šoproň
53:66
konec
Fenerbahce Istanbul
Girona
86:82

Liga mužů - 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Nymburk
80:117 (18:31, 38:59, 65:85)

Apeldoorn (Niz.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Vylučovací závod:
1. Viviani (It.), 2. Coquard (Fr.), 3. Prokopyszyn (Pol.), ...7. Babor (ČR).
Týmový sprint - finále: Nizozemsko (Hoogland, Lavreysen, Van dern Berg) 42,151 - Británie 42,822, o 3. místo: Francie 43,206 - Německo 43,600, ...7. ČR (Bábek, Čechman, Pavel Kelemen) - vyřazeni v 1. kole.

Ženy:
Scratch:
1. Nelsonová (Brit.), 2. McCurleyová (Ir.), 3. Martinsová (Portug.), ...18. Machačová (ČR).
Týmový sprint - finále: Rusko (Vojnovová, Šmeljovová) 32,496 - Německo 33,179, o 3. místo: Nizozemsko 33,023 - Litva 33,370.

Kuang-si (Čína) - Etapový závod Kolem Pekingu (WorldTour)

Přidat do mých lig

První liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Plzeň
3:7 (3:2).

Marrákeš (Mar.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig