Sportovní výsledky 21. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Petřín Plzeň
Katovice
– : –
10:30
Hořovicko
Klatovy
– : –
16:30
Rokycany
České Budějovice B
– : –
16:30
Beroun
Mariánské Lázně
– : –
16:30
Soběslav
Mýto
– : –
16:30
Doubravka
Čížová
– : –
17:00
Cheb
Přeštice
– : –

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kladno
Chomutov
– : –
10:15
TJ Rakovník
Česká Lípa
– : –
16:30
Český Brod
Brandýs nad Labem
– : –
16:30
Ostrov
Aritma Praha
– : –
16:30
Slaný
Štětí
– : –
17:00
Souš
Dobříš
– : –

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kutná Hora
Trutnov
– : –
16:30
Ostrá
Hlinsko
– : –
16:30
Náchod
Velké Hamry
– : –
16:30
Vysoké Mýto
Letohrad
– : –

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Jihlava B
Stará Říše
– : –
15:30
Start Brno
Tasovice
– : –
15:30
Břeclav
Bystřice nad Pernštejnem
– : –

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Hranice
Brumov
– : –
15:30
Skaštice
Nové Sady
– : –
15:30
Bzenec
Hodonín
– : –
15:30
HFK Olomouc
Slavičín
– : –

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Bohumín
Rýmařov
– : –

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Sparta
0:5 (0:1)
konec
Liberec
Pardubice
1:2 (1:1)

Anglická druhá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Leeds
Derby
– : –
16:00
Brentford
Stoke
– : –
16:00
Bristol
Swansea
– : –
16:00
Cardiff
Middlesbrough
– : –
16:00
Wigan
Charlton
– : –
16:00
Millwall
QPR
– : –
16:00
Nottingham
Barnsley
– : –
16:00
Reading
Blackburn
– : –
16:00
Sheffield Wednesday
Fulham
– : –
16:00
Birmingham
Preston
– : –
16:00
Luton
Hull
– : –

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Charleroi
St. Truiden
– : –
20:00
Waasland-Beveren
Mouscron
– : –
20:00
Antverpy
Cercle Bruggy
– : –
20:30
Genk
Ostende
– : –

Německá druhá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Stuttgart
Fürth
– : –
13:00
Wiesbaden
Bielefeld
– : –
13:00
Sandhausen
Bochum
– : –
13:00
Norimberk
Karlsruhe
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Sparta Rotterdam
Waalwijk
– : –
19:45
Tilburg
Venlo
– : –
19:45
Groningen
Zwolle
– : –
20:45
Arnhem
Sittard
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lodž
Gdyně
1:4
17:30
Gdaňsk
Kielce
– : –
20:00
Vratislav
Zaglebie Lubin
– : –

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
St. Pölten
– : –
17:00
Tirol
Rapid Vídeň
– : –
17:00
Mattersburg
Štýrský Hradec
– : –

Skotská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Livingston
Aberdeen
– : –
16:00
St. Mirren
Hamilton
– : –
16:00
Motherwell
Ross County
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
16:00
Jyväskylä
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Kouvola
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
Ässät Pori
Ilves Tampere
– : –
17:30
Sport Vaasa
Jukurit Mikkeli
– : –

Liga EBEL

3. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Székesfehérvár
Dornbirn
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Linköping
Rögle
– : –
15:15
HV 71
Leksand
– : –
15:15
Brynäs
Färjestad
– : –
18:00
Örebro
Frölunda
– : –
18:00
Oskarshamn
Djurgaarden
– : –
18:00
Växjö
Skelleftea
– : –
18:00
Malmö
Lulea
– : –

Švýcarská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Biel
Langnau
– : –
19:45
Zug
Lugano
– : –
19:45
Rapperswil
Curych
– : –
19:45
Ženeva
Bern
– : –

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Keninová (3-USA)
Stosurová (Austr.)
6:7 (4:7), 6:4, 6:2

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pcheng Šuaj, Siegemundová (Čína/Něm.)
Guarachiová, Olmosová (Chile/Mex.)
6:2, 6:1

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bedene (Slovin.)
Paire (3-Fr.)
4:6, 6:1, 6:2

Ósaka (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Mertensová (9-Belg.)
6:1, 6:1
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Kerberová (4-Něm.)
6:3, 6:3

Ósaka (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Putincevová (Kaz.)
6:4, 6:4
konec
Mertensová (9-Belg.)
Giorgiová (It.)
6:4, 6:3
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Doiová (Jap.)
6:2, 6:2

Ósaka (Jap.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (2-Tchaj-wan)
Sie Šu-wej, Sie Jü-čche (Tchaj-wan)
7:5, 7:5

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Čorič (4-Chorv.)
J. Sousa (Portug.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:1
konec
Medveděv (1-Rus.)
Gerasimov (Běl.)
7:5, 7:5

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (4-Pol.)
Alexandrovová (2-Rus.)
7:6 (7:5), 7:6 (9:7)

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Ženeva (Švýc.) - Laver Cup

Přidat do mých lig

Ústí nad Labem - Půlmaraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pfeiffer (Něm.) 1:03:17, 2. Chabowski (Pol.) 1:03:49, 3. Romaněnko (Ukr.) 1:03:51, ...9. Pavlišta 1:06:57, 11. Vaš 1:08:40, 13. Kohut (všichni ČR) 1:10:31.

Ženy: 1. Piasecká (Brit.) 1:11:34, 2. Michajlovová 1:11:36, 3. Skrypaková (obě Ukr.) 1:11:41, ...9. Hrochová 1:17:11, 10. Homolková 1:18:26, 11. Sekyrová (všechny ČR) 1:22:35.

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy:
Skupina I:
Hermannová, Nausch Sluková (9-ČR) - Wang Fan, Sia Sin-i (1-Čína) 2:0 (18, 18)
Český pár obsadil ve skupině druhé místo a postoupil do semifinále.

Mistrovství Evropy mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
16:00
Nizozemsko
Německo
– : –
17:30
Rusko
Řecko
– : –
19:30
Francie
Finsko
– : –
20:00
Polsko
Španělsko
– : –
20:30
Belgie
Ukrajina
– : –
20:30
Slovinsko
Bulharsko
– : –

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie silničních motocyklů

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Canet (Šp./KTM) 1:58,197, 2. Ogura (Jap./Honda) -0,701, 3. Tatay (Šp./KTM) -0,786, 4. Kornfeil -0,895, ...16. Salač (oba ČR/KTM) -1,722.

MotoGP: M. Márquez (Šp./Honda) 1:47,009, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,327, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,463, ...22. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.

Moto2: 1. Á. Márquez 1:52,225, 2. Fernández (oba Šp./Kalex) -0,125, 3. B. Binder (JAR/KTM) -0,201.

Cardiff (V.B.) - Grand Prix Velké Británie, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Singapur - Velká cena Singapuru formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:36,217, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,191, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,220, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,596, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -0,929, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -1,194, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1,601, 8. Ricciardo (Austr./Renault) -1,878, 9. Hülkenberg (Něm./Renault) -2,047, 10. Norris (Brit./McLaren) -2,112.

Grachen (Švýc.) - Mistrovství světa v maratonu horských kol

Přidat do mých lig

Mladá Boleslav - Závěrečný závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg (Rus.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Baku (Ázerb.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Montreal (Kan.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mexiko - MS ve skateboardingu

Přidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Muži:
Do 70 kg
: 1. Bajev (Rus.), 2. Kajpanov (Kaz.), 3. Gadzhiev (Pol.) a Amamí (Írán).
Do 74 kg: 1. Sidakov (Rus.), 2. Chamizo (It.), 3. Burroughs (USA) a Khadjiev (Fr.).
Do 92 kg: 1. Cox (USA), 2. Karímí (Írán), 3. Žabrajlov (Rus.) a Mcituri (Gruz.).
Do 125 kg: 1. Petriašvili (Gruz.), 2. Akgül (Tur.), 3. Chocjanivskyj (Ukr.) a Rachimov (Uzb.).

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Žamberk - MČR v duatlonu

5 km běh, 20 km cyklistika, 3 km běh

Přidat do mých lig

Muži: 1. Abrahám (Letohrad) 55:30, 2. Bednarský (Titan Trilife) -27, 3. Tlamka (Konrad Tools team) -1:09.

Ženy: 1. Poláčková 1:04:29, 2. Půstová (obě Konrad Tools team) -2:31, 3. Schwalbeová (Něm.) -3:21.

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig
konec
<b></b> Nový Zéland
JAR
23:13 (17:3)
konec
<b></b>Francie
Argentina
23:21 (20:3)
konec
<b></b>Austrálie
Fidži
39:21 (12:14)

Skupina B:
Nový Zéland - JAR 23:13 (17:3) 

Skupina C:
Francie - Argentina 23:21 (20:3)

Skupina D:
Austrálie - Fidži 39:21 (12:14)

Boloňa (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních

Přidat do mých lig

Muži:
Libovolná malorážka 3x40:
1. Nymburský 457,9, 2. Nepejchal (oba ČR) 457,5, 3. Hegg (Nor.), ...v kvalifikaci 21. Hrčkulák (ČR).
Družstva: 1. Norsko 3540 - světový rekord, 2. ČR 3526, 3. Maďarsko 3518.
Rychlopalná pistole: 1. Mazzetti (It.) 34, 2. Reitz (Něm.) 31, 3. Suchanov (Rus.), ...v kvalifikaci 9. Podhráský, 12. Strnad, 13. Těhan (všichni ČR).
Družstva: 1. Francie 1743, 2. Německo 1733, 3. Ukrajina 1731, 4. ČR 1728.

Ženy:
Sportovní malorážka 3x40:
1. Christenová (Švýc.) 460,6, 2. Martynovová (Běl.) 456,9, 3. Steneová (Nor.), ...v kvalifikaci 36. Brázdová, 61. Foistová, 62. Mazurová (všechny ČR).
Družstva: 1. Norsko 3531 - světový rekord, 2. Rusko 3519, 3. Německo 3512, ...15. ČR 3459.
Sportovní pistole: 1. Karschová (Něm.) 37, 2. Majorová (Maď.) 33, 3. Lamolleová (Fr.), ...v kvalifikaci 19. Anna Dědová, 53. Červenková (obě ČR).
Družstva: 1. Německo 1754, 2. Francie 1744, 3. Maďarsko 1739.

Wej-chaj (Čína) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Silva (Portug.) 1:54:47, 2. Studer (Švýc.) -2, 3. Sheldon (Brit.) -6, ...Čelůstka (ČR) nedokončil.

Ženy: 1. Derronová (Švýc.) 2:08:03, 2. Casillasová Garcíová (Šp.) -1:45, 3. Steinhauserová (It.) -2:08, 4. Frintová (ČR) -3:24.

Najdete na iDNES.cz