Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 15. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

19. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Standard Lutych
Anderlecht
– : –
18:00
FC Bruggy
Mechelen
– : –
20:00
Ostende
Gent
– : –

Druhá německá liga

17. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Norimberk
Kiel
– : –
13:30
Sandhausen
Hamburk
– : –
13:30
Osnabrück
Drážďany
– : –

Katar - Mistrovství světa klubů

Přidat do mých lig

Německá liga

27. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Mnichov
Mannheim
– : –
16:30
Bremerhaven
Iserlohn
– : –
16:30
Kolín nad Rýnem
Ingolstadt
– : –
16:30
Schwenningen
Norimberk
– : –
17:00
Wolfsburg
Eisbären Berlín
– : –
19:00
Krefeld
Straubing
– : –

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Emmen
Sparta Rotterdam
– : –
14:30
Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven
– : –
16:45
Alkmaar
Ajax Amsterodam
– : –
16:45
Almelo
Utrecht
– : –

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Gliwice
Lodž
– : –
15:00
Kielce
Cracovia Krakov
– : –
17:30
Bialystok
Gdaňsk
– : –

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Moreirense
Belenenses
– : –
18:30
Gil Vicente
Guimaraes
– : –
21:00
Braga
Pacos Ferreira
– : –

Rakouská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Austria Vídeň
Wolfsberg
– : –
14:30
Tirol
Mattersburg
– : –
17:00
Linec
Štýrský Hradec
– : –

Skotská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Motherwell
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Hibernian
– : –

Dawson Creek (Kan.) - World Junior A Challenge hráčů do 19 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
ČR
Rusko „18“
1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
konec
Kanada Východ
USA
2:1 SN (0:0, 1:0, 0:1 0:0)

EBEL liga

28. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Štýrský Hradec
Orli Znojmo
– : –
16:00
Bolzano
Vídeň
– : –
16:00
Salcburk
Székesfehérvár
– : –
17:30
Dornbirn
Villach
– : –
17:30
Klagenfurt
Linec
– : –

Říčany; Prostějov - Extraliga

Semifinálové skupiny

Přidat do mých lig

Říčany: TK Sparta Praha - vítěz předkola z Říčan
Prostějov: RPM Oáza Říčany - vítěz předkola z Přerova

Davos (Švýc.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

10:45 10 km volně ženy
14:55 15 km volně muži

Klingenthal (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16.00

Svatý Mořic (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.45/13.30 paralelní slalom ženy

Val d´Isere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.30/13.00 obří slalom muži

Kooperativa NBL

15. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Ústí nad Labem
Hradec Králové
– : –
konec
Chicago
LA Clippers
109:106
konec
Dallas
Miami
118:122 po prodl.
konec
Denver
Oklahoma City
110:102
konec
Houston
Detroit
107:115
konec
Memphis
Washington
128:111
konec
Milwaukee
Cleveland
125:108
konec
Phoenix
San Antonio
119:121 po prodl.
konec
Toronto
Brooklyn
110:102

Renomia ŽBL

12. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Slovanka MB
Chomutov
– : –

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Kladno
Beskydy
– : –

Brisbane (Austr.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Liberec
Helas Brno
– : –
20:00
Plzeň
Sparta Praha
– : –

Melbourne (Austr.) - Prezidentský pohár mužů

Přidat do mých lig

USA - Mezinárodní tým 16:14

Naples (USA) - Závěr turnaje QBE Shootout série PGA Tour

Přidat do mých lig

Kuang-čou (Čína) - Turnaj série Masters

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Whistler (Kan.) - SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:16,644 (38,353+38,291), 2. Wendl, Tobias (všichni Něm.) -0,059 (38,347+38,356), 3. Kaškin, Koršunov (Rus.) -0,234 (38,454+38,424), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,272 (39,587+39,329).

Sprint
Muži:
1. Egger (Rak.) 36,449, 2. Repilov (Rus.) -0,007, 3. Müller (Rak.) -0,044.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Repilov 430, 2. Müller 376, 3. West (USA) 286, ...34. Lejsek (ČR) 19.

Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 27,839, 2. Sweeneyová (USA) -0,044, 3. Rosenthalová (Něm.) -0,065.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Ivanovová 397, 2. Taubitzová (Něm.) 380, 3. Sweeneyová 303, ...29. Maršíková (ČR) 31.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 27,759, 2. Wendl, Tobias -0,003, 3. Kaškin, Koršunov -0,004.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 470, 2. Wendl, Arlt 425, 3. Steu, Koller (Rak.) 301, ...22. Vejdělek, Pěkný 40.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nagano (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Plzeň - Český pohár

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Finálový turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz