Sportovní výsledky 21. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Petřín Plzeň
Katovice
– : –
10:30
Hořovicko
Klatovy
– : –
16:30
Rokycany
České Budějovice B
– : –
16:30
Beroun
Mariánské Lázně
– : –
16:30
Soběslav
Mýto
– : –
16:30
Doubravka
Čížová
– : –
17:00
Cheb
Přeštice
– : –

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kladno
Chomutov
– : –
10:15
TJ Rakovník
Česká Lípa
– : –
16:30
Český Brod
Brandýs nad Labem
– : –
16:30
Ostrov
Aritma Praha
– : –
16:30
Slaný
Štětí
– : –
17:00
Souš
Dobříš
– : –

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kutná Hora
Trutnov
– : –
16:30
Ostrá
Hlinsko
– : –
16:30
Náchod
Velké Hamry
– : –
16:30
Vysoké Mýto
Letohrad
– : –

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Jihlava B
Stará Říše
– : –
15:30
Start Brno
Tasovice
– : –
15:30
Břeclav
Bystřice nad Pernštejnem
– : –

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Hranice
Brumov
– : –
15:30
Skaštice
Nové Sady
– : –
15:30
Bzenec
Hodonín
– : –
15:30
HFK Olomouc
Slavičín
– : –

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Bohumín
Rýmařov
– : –

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
11:00
Lokomotiva Brno
Sparta Praha
– : –
11:00
Liberec
Pardubice
– : –

Anglická druhá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Leeds
Derby
– : –
16:00
Brentford
Stoke
– : –
16:00
Bristol
Swansea
– : –
16:00
Cardiff
Middlesbrough
– : –
16:00
Wigan
Charlton
– : –
16:00
Millwall
QPR
– : –
16:00
Nottingham
Barnsley
– : –
16:00
Reading
Blackburn
– : –
16:00
Sheffield Wednesday
Fulham
– : –
16:00
Birmingham
Preston
– : –
16:00
Luton
Hull
– : –

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Charleroi
St. Truiden
– : –
20:00
Waasland-Beveren
Mouscron
– : –
20:00
Antverpy
Cercle Bruggy
– : –
20:30
Genk
Ostende
– : –

Německá druhá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Stuttgart
Fürth
– : –
13:00
Wiesbaden
Bielefeld
– : –
13:00
Sandhausen
Bochum
– : –
13:00
Norimberk
Karlsruhe
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Sparta Rotterdam
Waalwijk
– : –
19:45
Tilburg
Venlo
– : –
19:45
Groningen
Zwolle
– : –
20:45
Arnhem
Sittard
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Lodž
Gdyně
– : –
17:30
Gdaňsk
Kielce
– : –
20:00
Vratislav
Zaglebie Lubin
– : –

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
St. Pölten
– : –
17:00
Tirol
Rapid Vídeň
– : –
17:00
Mattersburg
Štýrský Hradec
– : –

Skotská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Livingston
Aberdeen
– : –
16:00
St. Mirren
Hamilton
– : –
16:00
Motherwell
Ross County
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
16:00
Jyväskylä
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Kouvola
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
Ässät Pori
Ilves Tampere
– : –
17:30
Sport Vaasa
Jukurit Mikkeli
– : –

Liga EBEL

3. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Székesfehérvár
Dornbirn
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Linköping
Rögle
– : –
15:15
HV 71
Leksand
– : –
15:15
Brynäs
Färjestad
– : –
18:00
Örebro
Frölunda
– : –
18:00
Oskarshamn
Djurgaarden
– : –
18:00
Växjö
Skelleftea
– : –
18:00
Malmö
Lulea
– : –

Švýcarská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Biel
Langnau
– : –
19:45
Zug
Lugano
– : –
19:45
Rapperswil
Curych
– : –
19:45
Ženeva
Bern
– : –

Ústí nad Labem - Půlmaraton

Přidat do mých lig

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

12:35 kvalifikace

Cardiff (V.B.) - Grand Prix Velké Británie, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Singapur - Velká cena Singapuru formule 1

Přidat do mých lig

15:00 kvalifikace

Grachen (Švýc.) - Mistrovství světa v maratonu horských kol

Přidat do mých lig

Mladá Boleslav - Závěrečný závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg (Rus.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Baku (Ázerb.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Montreal (Kan.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mexiko - MS ve skateboardingu

Přidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Boloňa (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních

Přidat do mých lig

12:45 sportovní malorážka 3x40 ženy

14:15 libovolná malorážka 3x40 muži

15:45 sportovní pistole ženy

16:45 rychlopalná pistole muži

Wej-chaj (Čína) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz