Sportovní výsledky 16. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Nordsjaelland
Hobro
– : –

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Rotherham
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Sheffield United
Reading
– : –
16:00
Ipswich
Stoke
– : –
16:00
Preston
Nottingham
– : –
16:00
Aston Villa
West Bromwich
– : –
16:00
Bolton
Norwich
– : –

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Duisburg
Union Berlín
– : –
13:00
St. Pauli
Aue
– : –
13:00
Ingolstadt
Bochum
– : –
13:00
Heidenheim
Hamburk
– : –

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Bialystok
Plock
– : –
18:00
Sosnowiec
Gdyně
– : –
20:30
Kielce
Gdaňsk
– : –

Skotská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
St. Mirren
– : –
16:00
Glasgow Rangers
St. Johnstone
– : –
16:00
Livingston
FC Dundee
– : –
16:00
Hibernian
Hamilton
– : –

Švýcarská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
19:00
St. Gallen
Thun
– : –
19:00
Lucern
Lugano
– : –

Turecká liga

22. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Akhisar Belediyespor
Ankaragücü
– : –
14:00
Bursaspor
Rizespor
– : –
17:00
Fenerbahce
Konyaspor
– : –

Druhá liga

40. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
17:00
Letňany
Nymburk
– : –
17:00
Dvůr Králové n. L.
Jablonec nad Nisou
– : –
17:30
Klatovy
Řisuty
– : –
18:00
Trutnov
Vrchlabí
– : –
18:00
Děčín
Sokolov
– : –

Druhá liga

40. kolo skupiny Jih - Východ

Přidat do mých lig
17:00
Havlíčkův Brod
DS České Budějovice
– : –
17:00
Orlová
Nový Jičín
– : –
17:00
Tábor
Moravské Budějovice
– : –
17:00
Hodonín
Valašské Meziříčí
– : –
17:00
Šumperk
Kopřivnice
– : –
17:30
Písek
Pelhřimov
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
16:00
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
– : –
16:00
Jukurit Mikkeli
Sport Vaasa
– : –
16:00
Jyväskylä
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
Ässät Pori
Kärpät Oulu
– : –
17:30
Lukko Rauma
TPS Turku
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Malmö
Växjö
– : –
15:15
Frölunda
Skelleftea
– : –
18:00
Mora
Lulea
– : –
18:00
Timra
Brynäs
– : –
18:00
Djurgaarden
Örebro
– : –
20:00
Färjestad
Linköping
– : –

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Fribourg-Gottéron
Biel
– : –
19:45
Rapperswil
Lausanne
– : –
19:45
Langnau
Ambri-Piotta
– : –

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Birmingham (V.B.) - Halový mítink IAAF

Přidat do mých lig

Ostrava - halové mistrovství ČR

Přidat do mých lig

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10:00 slalom muži - kvalifikace 1. kolo

11:00 slalom ženy - 1. kolo

13:30 slalom muži - kvalifikace 2. kolo

14:30 slalom ženy - 2. kolo

Cogne (It.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

12:30 sprint volně muži a ženy

Feldberg (Něm.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

11:30 skikros

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

13:00 ženy

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

06:00 paralelní obří slalom

Willingen (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:00 muži

Liga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Hradec Králové
Ostrava
– : –
17:00
USK Praha
KP Brno
– : –
17:00
Žabiny Brno
Nymburk
– : –
17:00
Slovanka MB
Slavia Praha
– : –

Extraliga žen

20. kolo skupiny III

Přidat do mých lig
17:00
Frýdek-Místek
Šternberk
– : –

Extraliga žen

20. kolo skupiny II

Přidat do mých lig
16:00
VK Brno
KP Brno
– : –
17:00
Ostrava
Přerov
– : –

Extraliga žen

20. kolo skupiny I

Přidat do mých lig
17:00
Olymp Praha
Prostějov
– : –
18:00
Liberec
Olomouc
– : –

Švédská rallye

Přidat do mých lig

Togliatti (Rus.) - Finále MS družstev na ledové ploché dráze

Přidat do mých lig

Middelkerke (Bel.) - Závěrečný závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Grange (Austr.) - Ženský turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Neratovice - Mezinárodní mistrovství ČR ve veslování na trenažéru

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Baselga (It.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz