Sportovní výsledky 6. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Gent
4:0
konec
Antverpy
Standard Lutych
2:2
konec
Genk
Mouscron
2:1

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beroun
České Budějovice B
1:0 (1:0)
konec
Sedlčany
Přeštice
3:2 (1:0)

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Brandýs n. L.
4:1 (2:0)
konec
Louny
Aritma Praha
0:0, pen. 4:5

Divize C

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dvůr Králové
Kolín
3:2 (2:1)
konec
Nymburk
Letohrad
1:4 (0:0)
konec
Poříčany
Hlinsko
4:1 (3:1)

Divize D

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Polná
Tasovice
1:5 (0:2)
konec
Žďár nad Sázavou
Velká Bíteš
2:0 (0:0)

Divize E

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Slavičín
2:0 (0:0)
konec
Všechovice
Přerov
1:2 (0:2)

Divize F

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Rýmařov
1:0 (0:0)
konec
Opava B
Dětmarovice
3:1 (1:0)
konec
Třinec B
Nový Jičín
1:2 (0:1)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Frýdlant nad Ostravicí
0:3 (0:3)
konec
Polanka nad Odrou
Bruntál
2:0 (1:0)

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Bochum
2:3
konec
Kiel
Regensburg
1:2
konec
Norimberk
St. Pauli
1:1

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Ajax Amsterodam
0:2
konec
Sittard
Feyenoord Rotterdam
4:2
konec
PSV Eindhoven
Venlo
4:1
konec
Tilburg
Alkmaar
1:1

Perth (Austr.) - Mistrovství světa v malém fotbale

Přidat do mých lig
konec
Česko
Chile
7:0

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lodž
Kielce
4:1
konec
Cracovia Krakov
Zabrze
1:1
konec
Gliwice
Legia Varšava
2:0

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
Linec
1:2
konec
Wolfsberg
St. Pölten
4:0
konec
Austria Vídeň
Štýrský Hradec
1:0

Ruská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Petrohrad
1:3
konec
Lokomotiv Moskva
Tula
2:1
konec
CSKA Moskva
FK Rostov
1:3
konec
FK Krasnodar
Spartak Moskva
2:1

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Livingston
Celtic Glasgow
2:0
konec
Glasgow Rangers
Hamilton
5:0

EBEL liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Székesfehérvár
Znojmo
2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
konec
Dornbirn
Linec
2:3
konec
Innsbruck
Bolzano
3:2 po sam. nájezdech
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
5:1
konec
Vídeň
Salcburk
1:4

Německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Straubing
5:2
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
3:1
konec
Iserlohn
Augsburg
5:3
konec
Krefeld
Mannheim
1:4
konec
Wolfsburg
Düsseldorf
2:3
konec
Bremerhaven
Mnichov
1:2
konec
Schwenningen
Norimberk
3:5

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Nové Zámky
4:0
konec
Poprad
Košice
3:2 v prodl.
konec
Budapešť
Banská Bystrica
2:5
konec
Liptovský Mikuláš
Zvolen
2:6
konec
Miškovec
Slovan Bratislava
2:4
konec
Trenčín
Michalovce
3:0

Švýcarská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Bern
3:2 v prodl.

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále

konec
Thiem (1-Rak.)
Tsitsipas (3-Řec.)
3:6, 6:4, 6:1

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Dodig, Polášek (Chorv./SR)
Kubot, Melo (2-Pol./Braz.)
6:3, 7:6 (7:4)

Peking (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Matteková-Sandsová, Keninová (USA)
Ostapenková, Jastremská (Lot./Ukr.)
6:3, 6:7 (5:7), 10:7

Šanghaj - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Basilašvili (15-Gruz.)
Albot (Mold.)
4:6, 6:1, 6:3
konec
J. Sousa (Portug.)
Krajinovič (Srb.)
2:6, 6:4, 7:6 (7:5)
konec
Fritz (USA)
Verdasco (Šp.)
7:6 (7:2), 6:7 (5:7), 6:4
konec
Hurkacz (Pol.)
Čang Č’-čen (Čína)
7:6 (7:5), 6:4

Tokio (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Millman (Austr.)
6:3, 6:2

Tokio (Jap.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Mahut, Roger-Vasselin (2-Fr.)
Mektič, Škugor (Chorv.)
7:6 (9:7), 6:4

DAUHÁ (KATAR) - MISTROVSTVÍ SVĚTA

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. Cheruiyot (Keňa) 3:29,26, 2. Machlúfí (Alž.) 3:31,38, 3. Lewandowski (Pol.) 3:31,46, 4. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:31,70, 5. Wightman 3:31,87, 6. Kerr (oba Brit.) 3:32,52, 7. Ronald Kwemoi (Keňa) 3:32,72, 8. Centrowitz (USA) 3:32,81.
10.000 m: 1. Cheptegei (Ug.) 26:48,36 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Kejelcha (Et.) 26:49,34, 3. R. Kipruto 26:50,32, 4. Rodgers Kwemoi (oba Keňa) 26:55,36, 5. Belihu (Et.) 26:56,71, 6. Ahmed (Kan.) 26:59,35, 7. Lomong (USA) 27:04,72, 8. Crippa (It.) 27:10,76.
Oštěp: 1. Peters (Gren.) 86,89, 2. Kirt (Est.) 86,21, 3. Vetter (Něm.) 85,37, 4. Etelätalo (Fin.) 82,49, 5. Vadlejch (ČR) 82,19, 6. Weber (Něm.) 81,26, 7. Krukowski (Pol.) 80,56, 8. Amb (Švéd.) 80,42.
4x400 m: 1. USA (Kerley, Cherry, London, Benjamin) 2:56,69 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Jamajka (Bloomfield, Allen, Thomas, Gaye) 2:57,90, 3. Belgie (Sacoor, Vanderbemden, D. Borlée, K. Borlée) 2:58,78, 4. Kolumbie 2:59,50, 5. Trinidad a Tobago 3:00,74, 6. Itálie 3:02,78, 7. Francie 3:03,06, Británie nedokončila.

Ženy:
100 m př. (vítr +0,3 m/s):
1. Aliová 12,34, 2. Harrisonová (obě USA) 12,56, 3. Williamsová (Jam.) 12,47, 4. Amusanová (Nig.) 12,49, 5. Vargasová (Kost.) 12,64, 6. Visserová (Niz.) 12,66, 7. Brownová 12,88, Tapperová (obě Jam.) nedokončila.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 730 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 692, 3. Brumeová (Nig.) 691, 4. Bowieová (USA) 681, 5. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 676, 6. Rotaruová (Rum.) 671, 7. Irozuruová (Brit.) 664, 8. Porterová (Jam.) 656.
4x400 m: 1. USA (Francisová, McLaughlinová, Muhammadová, Jonathasová) 3:18,92 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Polsko (Baumgartová-Witanová, Wyciszkiewiczová, Holubová-Kowaliková, Swietá-Erseticová) 3:21,89, 3. Jamajka (Le-Royová, Jamesová, McPhersonová, Jacksonová) 3:22, 37, 4. Británie 3:23,02, 5. Kanada 3:25,91, 6. Belgie 3:27,15, 7. Ukrajina 3:27,48, 8. Nizozemsko 3:27,89.

Košice (SR) - Mezinárodní maraton míru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kipsambu (Keňa) 2:09:33, 2. Mengistu (Et.) 2:10:51, 3. Weldlibanos (Erit.) 2:11:02.

Ženy: 1. Deressaová (Et.) 2:26:01, 2. Rionotukeiová 2:33:27, 3. Kigenová (obě Keňa) 2:34:05, 4. Pastorová (ČR) 2:47:33.

Renomia ŽBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Hradec Králové
102:62 (26:14, 50:28, 73:46)

Extraliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Ostrava
2:3 (13, 22, -18, -23, -12)

Liga mistryň

Skupina D, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krim Mercator
Most
29:31
konec
Györ
Sävehof
35:23

Vyzývací pohár mužů

Odvety 2. kola

Přidat do mých lig

Dukla Praha - KH Kastriati (Kosovo) 39:23 (18:12), první zápas 39:26, postoupila Dukla.

Cholon (Izr.) - Karviná 29:32 (14:16), první zápas 26:31, postoupila Karviná.

Britská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 3:00:58,0, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -10,9, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -23,8, 4. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -35,6, 5. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -48,6, 6. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -58,2, ...18. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabio R5 Evo) -15:38,1.

Průběžné pořadí MS (po 12 ze 14 závodů): 1. Tänak 240, 2. Ogier 212, 3. Neuville 199, 4. Mikkelsen 102, 5. Meeke 98, 6. Evans 90, ...18. Kopecký 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 340, 2. Toyota 332, 3. Citroën 278, 4. M-Sport Ford 200.

Buriram (Thaj.) - Velká cena Thajska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Arenas (Šp./KTM) 38:09,383, 2. Dalla Porta (It./Honda) -0,231, 3. López -0,322, 4. Ramírez (oba Šp./Honda) -0,459, 5. Foggia -0,666, 6. Vietti (oba It./KTM) -1,166, ...11. Salač -9,629, 12. Kornfeil (oba ČR/KTM) -9,559.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Dalla Porta 204, 2. Canet (Šp./KTM) 182, 3. Arbolino (It./Honda) 161, 4. Ramírez 136, 5. McPhee (Brit./Honda) 126, 6. Antonelli (It./Honda) 118, ...12. Kornfeil 76, 23. Salač 18.

Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 38:40,882, 2. B. Binder (JAR/KTM) -2,296, 3. Lecuona (Šp./KTM) -2,544, 4. Fernández -2,585, 5. Á. Márquez (oba Šp./Kalex) -2,919, 6. Martín (Šp./KTM) -6,839.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 224, 2. Fernández 184, 3. B. Binder 180, 4. Lüthi (Švýc./Kalex) 178, 5. Navarro (Šp./Speed Up) 175, 6. Marini 151.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 39:36,223, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,171, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -1,380, 4. Dovizioso (It./Ducati) -11,218, 5. Rins (Šp./Suzuki) -11,449, 6. Morbidelli (It./Yamaha) -14,446, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -56,012.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. M. Márquez 325, 2. Dovizioso 215, 3. Rins 167, 4. M. Viňales 163, 5. Petrucci (It./Ducati) 162, 6. Rossi (It./Yamaha) 145, ...25. Abraham 5.

Jarama (Šp.) - Závěrečné závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Lacko (ČR/Buggyra) 24:07,428, 2. Hahn (Něm./Iveco) -0,359, 3. Albacete (Šp./MAN) -0,899.
4. jízda: 1. Kiss (Maď./Mercedes) 24:15,023, 2. Hahn -4,476, 3. Halmová (Něm./Iveco) -6,171, ...5. Lacko -8,050.
Konečné pořadí ME: 1. Hahn 370, 2. Albacete 268, 3. Lacko 261.
Hodnocení týmů: 1. IVECO Magirus 627, 2. MAN Löwen Power 510, 3. Buggyra Racing 519.

Pardubice - Zlatá přilba, 71. ročník mezinárodního závodu na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále A: 1. Doyle (Austr.), 2. Lebeděvs (Lot.), 3. Dudek (Pol.), 4. Fricke (Austr.), 5. Lindbäck (Švéd.), 6. J. Holder (Austr.).

Finále B: 1. Vaculík (SR), 2. Žagar (Slovin.), 3. Ch. Holder (Austr.), 4. Kulakov (Rus.), 5. Milík (ČR), 6. Aarnio (Fin.).

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Vysoké Mýto
6:3
konec
Liberec
Slavia Praha
5:7

Španělsko - Závěr turnaje Espaňa Open série European Tour

Přidat do mých lig

1. Rahm 262 (66+67+63+66), 2. Cabrera-Bello 267 (66+65+70+66), 3. Del Val (všichni Šp.) 269 (67+65+69+68), 4. Winther 271 (70+69+69+63), Hansen (oba Dán.) 271 (69+69+67+66), Arnaus (Šp.) 271 (65+66+72+68).

Praha - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Memoriál Harryho Petrlíka, rovinový dostih (1600 m, tříleté a starší klisny, dotace 150.000 korun): 1. Rabbit Havana (ž. Liška, tr. Luka, stáj ML Racing), 2. Dark Absolu, 3. Wlastina. Čas: 1:43,22. Výrok: boj krk - 2 - krk.

Další dostihy:
I. Hunters’s Rules (ž. Verner) - Averis - Silver Trigger,
II. Vadetaberry (Laubeová) - Finiga - Lucas Warrior,
III. Gilienne (ž. Verner) - Manolla - Wobull Se Now,
IV. Trinis (am. Helfer) - Paladdio - La Vida,
V. Jenny Walker (ž. Korečková) - Singapore Spice - Lysyanargent,
VII. Dark Alighieri (žk. Plimlová) - Marker Sun - Fantastic Lady,
VIII. Vévoda (ž. Andrésová) - Chartum - První Dáma.

ostatní sportyPřidat do mých lig

EDIMBURGH - ME ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost
Muži:
1. Ondra (ČR), 2. Ginés López (Šp.), 3. Lehmann (Švýc.), ...11. Stráník, 24. Volf (oba ČR).

Ženy: 1. Rakovecová (Slovin.), 2. Rogoraová (It.), 3. Douadyová (Fr.), ...31. Smetanová, 35. Novotná a Scheuerová (všechny ČR).

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina B:
Nový Zéland - Namibie 71:9 (24:9)

Skupina C:
Francie - Tonga 23:21 (17:7)

Finále extraligy mužů

2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Locos Břeclav
Žraloci Ledenice
1:8, stav série 0:2.

PRAHA - Czech Open 2019 mužů organizace PSA

Finále

Přidat do mých lig
konec
Van Den Herrewegen (2-Belg.)
Frost (1-Dán.)
3:0 (10, 0, 3)

stolní tenisPřidat do mých lig

Stockholm - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

FINÁLE
Muži
Dvouhra:
Wang Čchu-čchin - Lin Kao-jüan (oba Čína) 4:0 (8, 5, 8, 9).
Čtyřhra: Fan Čen-tung, Sü Sin - Liang Ťing-kchun, Lin Kao-jüan (všichni Čína) 3:2 (-10, 1, 9, -11, 5).

Ženy:
Dvouhra:
Čchen Meng (Čína) - Itóová (Jap.) 4:3 (-8, 6, -7, -10, 8, 9, 5).
Čtyřhra: Čchen Meng, Ting Ning (Čína) - Hiranová, Išikawaová (Jap.) 3:1 (-5, 5, 8, 4).

Smíšená čtyřhra:
Liou Š’-wen, Sü Sin (Čína) - Itóová, Mizutani (Jap.) 3:2 (-8, 8, 11, -3, 9).

Najdete na iDNES.cz