Sportovní výsledky 5. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Mechelen
0:2
konec
Waasland-Beveren
Ostende
3:1
konec
Waregem
Cercle Bruggy
6:0
konec
Kortrijk
St. Truiden
4:0

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Mýto
3:3 (2:2), pen. 0:3
konec
Hořovicko
Mariánské Lázně
2:1 (1:1)
konec
Jindřichův Hradec
Čížová
0:2 (0:0)
konec
Doubravka
Katovice
2:2 (1:2), pen. 4:3
konec
Soběslav
Rokycany
0:2 (0:1)
konec
Cheb
Klatovy
2:1 (0:1)

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rakovník
Kladno
1:2 (0:0)
konec
Štětí
Březová
5:1 (0:0)
konec
Souš
Chomutov
1:1 (1:1), pen. 5:3
konec
Český Brod
Dobříš
2:1 (0:0)
konec
Ostrov
Česká Lípa
4:3 (0:3)
konec
Slaný
Neratovice-Byškovice
0:2 (0:2)

Divize C

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Čáslav
1:1 (0:1), pen. 1:4
konec
Horky nad Jizerou
Trutnov
3:1 (1:1)
konec
Náchod
Libiš
4:0 (1:0)
konec
Ostrá
Benátky nad Jizerou
1:0 (0:0)
konec
Vysoké Mýto
Velké Hamry
3:0 (1:0)

Divize D

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Lanžhot
2:1 (1:1)
konec
Břeclav
Zbrojovka Brno B
1:3 (1:1)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Havlíčkův Brod
3:0 (3:0)
konec
Start Brno
Humpolec
5:4 (1:1)
konec
Ždírec nad Doubravou
Stará Říše
4:1 (3:1)

Divize E

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Vsetín
1:1 (1:0)
konec
Hranice
HFK Olomouc
0:4 (0:0)
konec
Nové Sady
Strání
0:0
konec
Skaštice
Hodonín
1:3 (0:1)
konec
Šumperk
Brumov
5:1 (4:1)

Divize F

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bohumín
Havířov
2:0 (1:0)
konec
Valašské Meziříčí
Heřmanice Slezská
3:0 (0:0)

Druhá anglická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fulham
Charlton
2:2
konec
Bristol
Reading
1:0
konec
Derby
Luton
2:0
konec
Huddersfield
Hull
3:0
konec
Millwall
Leeds
2:1
konec
Nottingham
Brentford
1:0
konec
Preston
Barnsley
5:1
konec
QPR
Blackburn
4:2
konec
Sheffield Wednesday
Wigan
1:0
konec
Swansea
Stoke
1:2
konec
West Bromwich
Cardiff
4:2

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Hannover
0:2
konec
Hamburk
Fürth
2:0
konec
Sandhausen
Aue
2:2

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Almelo
Emmen
2:0
konec
Arnhem
Utrecht
2:1
konec
Sparta Rotterdam
Twente Enschede
2:1
konec
Heerenveen
Zwolle
1:0

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štětín
Čenstochová
1:2
konec
Poznaň
Wisla Krakov
4:0
konec
Gdaňsk
Zaglebie Lubin
1:2

Portugalská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aves
Tondela
0:1

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Tirol
3:1
konec
Mattersburg
Rapid Vídeň
2:3
konec
Salcburk
Altach
6:0

Ruská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ufa
Groznyj
0:1
konec
Orenburg
Dynamo Moskva
2:0
konec
Kazaň
Tambov
2:1
konec
Soči
Samara
0:2

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Hibernian
1:1
konec
Hearts
Kilmarnock
0:1
konec
Motherwell
St. Mirren
2:0
konec
Ross County
St. Johnstone
2:1

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 7. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
5:3
konec
Jyväskylä
Ilves Tampere
6:4
konec
Kouvola
IFK Helsinky
2:1 po sam. nájezdech
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
5:1
konec
Pelicans Lahti
KalPa Kuopio
4:3 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Kärpät Oulu
0:2
konec
Tappara Tampere
Jukurit Mikkeli
5:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
HV 71
1:4
konec
Färjestad
Oskarshamn
12:0
konec
Leksand
Växjö
1:3
konec
Linköping
Malmö
1:2 po sam. nájezdech
konec
Frölunda
Rögle
1:2
konec
Lulea
Djurgaarden
1:3
konec
Örebro
Skelleftea
5:1

Švýcarská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Rapperswil
4:1
konec
Langnau
Lugano
4:3 po sam. nájezdech
konec
Lausanne
Ambri-Piotta
3:1
konec
Zug
Biel
2:3 po sam. nájezdech
konec
Ženeva
Davos
5:6

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
Chačanov (4-Rus.)
2:6, 7:6 (7:5), 7:5
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
A. Zverev (2-Něm.)
7:6 (8:6), 6:4

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Bertensová (8-Niz.)
6:3, 3:6, 7:6 (9:7)
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Wozniacká (16-Dán.)
6:4, 6:2

Peking (Čína) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková, Jastremská (Lot./Ukr.)
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
4:6, 6:4, 10:6

Tokio (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Goffin (3-Belg.)
6:3, 6:4
konec
Millman (Austr.)
Opelka (USA)
6:3, 7:6 (7:4)

DAUHÁ (KATAR) - MISTROVSTVÍ SVĚTA

Přidat do mých lig
konec
<b>Mistrovství světa v atletice v Dauhá</b>
– : –
konec
Rozběhy a kvalifikace
– : –

FINÁLE
Muži
Koule:
1. Kovacs 22,91 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Crouser (oba USA) 22,90, 3. Walsh (N. Zél.) 22,90, 4. Romani (Braz.) 22,53, 5. Hill (USA) 21,65, 6. Bukowiecki (Pol.) 21,46, 7. Gill (N. Zél.) 21,45, 8. Enekwechi (Nig.) 21,18, ...10. Staněk (ČR) 20,79.

Ženy:
1500 m:
1. Hassanová (Niz.) 3:51,95 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Kipyegonová (Keňa) 3:54,22, 3. Tsegayová (Et.) 3:54,38, 4. Houlihanová (USA) 3:54,99, 5. Muirová (Brit.) 3:55,76, 6. Debuesová-Staffordová (Kan.) 3:56,12, 7. Chebetová (Keňa) 3:58,20, 8. Simpsonová (USA) 3:58,42.
5000 m: 1. Obiriová 14:26,72, 2. Kipkemboiová (obě Keňa) 14:27,49, 3. Klosterhalfenová (Něm.) 14:28,43, 4. Gemechuová (Et.) 14:29,60, 5. Rengeruková (Keňa) 14:36,05, 6. Workuová (Et.) 14:40,47, 7. Weightmanová (Brit.) 14:44,57, 8. Feysaová (Et.) 14:44,92.
4x100 m: 1. Jamajka (Whyteová, Fraserová-Pryceová, Smithová, Jacksonová) 41,44 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Británie (Philipová, Asherová-Smithová, Nelsonová, Neitová) 41,85, 3. USA (Bryantová, Danielsová, Akinosunová, Parkerová) 42,10, 4. Švýcarsko 42,18, 5. Německo 42,48, 6. Trinidad a Tobago 42,71, 7. Itálie 42,98, 8. Čína 1:05,97.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,37, 3. Rickettsová (Jam.) 14,92, 3. Ibargüenová (Kol.) 14,73, 4. Williamsová (Jam.) 14,65, 4. Saladuchová (Ukr.) 14,52, 6. Peleteirová (Šp.) 14,47, 7. Orjiová (USA) 14,46, 8. Mamonaová (Portug.) 14,40.

ROZBĚHY A KVALIFIKACE
Muži
4x400 m:
1. USA 2:59,89, ...12. ČR (Tesař, Desenský, Šorm, Müller) 3:02,97 - nepostoupili do finále.
Oštěp: 1. Vetter (Něm.) 89,35, ...6. Vadlejch (ČR) 84,31 - postoupil do finále.
4x100 m: 1. USA (Coleman, Gatlin, Rodgers, Lyles), 37,10 - nejlepší letošní světový výkon 37,10, 2. Británie (Gemili, Hughes, Kilty, Mitchell-Blake) 37,36 - evropský rekord, 3. Japonsko (Tada, Širaiši, Kirju, Sani Brown) 37,43, 4. Brazílie 37,72, 5. JAR 37,73, 6. Čína 38,07, Francie nedokončila, Nizozemsko diskvalifikováno.

Ženy
100 m př.:
1. Amusanová (Nig.) 12,48.
4x400 m: 1. USA 3:22,97 - nejlepší letošní světový výkon.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 698.

Klingenthal (Něm.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lanisek (Slovin.) 137,6 b. (139,5 m), 2. Lindvik (Nor.) 136,6 (148), 3. Žyla (Pol.) 135,6 (135), ...16. Koudelka 116,1 (134,5), 40. Štursa 91,3 (121), 46. Kožíšek 84,3 (119), 49. Polášek (všichni ČR) 77,7 (109).

Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Kubacki (Pol.) 305, 2. J. Sato (Jap.) 294, 3. Zajc (Slovin.) 268, ...22. Polášek 100, 47. Koudelka 30, 51. Kožíšek a Štursa oba 23.

LOMNICE NAD POPELKOU, JÍLEMNICE - letní mistrovstvi ČR v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pažout 12:13,3, 2. Portyk -18,4, 3. Daněk (všichni Dukla Liberec) -53,4.

Junioři: 1. Šimek (Dukla Liberec) 12:48,1

Kooperativa NBL

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
USK Praha
78:100 (17:24, 40:46, 61:73)
konec
Kolín
Opava
67:96 (12:24, 27:45, 45:63)
konec
Olomoucko
Hradec Králové
93:70 (20:13, 44:28, 67:42)
konec
Brno
Ústí nad Labem
88:91 po prodl. (15:22, 40:42, 62:62, 78:78)

Renomia ŽBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Slavia Praha
82:56

Extraliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Zlín
3:0 (23, 19, 17)
konec
Kladno
Lvi Praha
2:3 (-19, 23, -19, 17, -10)
konec
Liberec
Ústí nad Labem
3:1 (-23, 20, 22, 24)
konec
Beskydy
Brno
3:1 (27, 22, -17, 20)

Extraliga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Přerov
3:0 (22, 17, 13)
konec
Frýdek-Místek
Liberec
1:3 (17, -11, -22, -18)
konec
Ostrava
Olomouc
0:3 (-21, -17, -14)
konec
Šternberk
KP Brno
2:3 (-21, 19, 24, -23, -16)
konec
VK Brno
Olymp Praha
3:0 (20, 18, 16)

Britská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:42:02,7, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -11,0, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -17,3, 4. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -26,5, 5. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -46,9, 6. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -51,4, ...19. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabio R5 Evo) -14:08,9.

Buriram (Thaj.) - Kvalifikace na Velkou cenu Thajska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Vietti (It./KTM) 1:42,599, 2. Ramírez (Šp./Honda) -0,118, 3. Arenas (Šp./KTM) -0,152, ...14. Salač -0,847, 15. Kornfeil (oba ČR/KTM) -0,890.

Moto2: 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 1:35,297, 2. Nagašima (Jap./Kalex) -0,095, 3. Martín (Šp./KTM) -0,151.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:29,719, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,106, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,212, ...20. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.

Jarama (Šp.) - Závěrečné závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 24:14,259, 2. Albacete (Šp./MAN) -1,131, 3. Lenz (Něm./MAN) -13,472, ...5. Lacko (ČR/Buggyra) -15,149.

2. jízda: 1. Lacko 24:30,295, 2. Kiss (Maď./Mercedes) -0,545, 3. Albacete -2,548.

Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 345, 2. Albacete 248, 3. Lacko 240.

Pardubice - Zlatá stuha, 45. ročník mezinárodního závodu juniorů na ploché dráze

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Toruň (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Madsen (Dán.), 2. Sajfutdinov (Rus.), 3. Iversen (Dán.), 4. Zmarzlik (Pol.).

Konečné pořadí MS (po 10 závodech): 1. Zmarzlik 132, 2. Madsen 130, 3. Sajfutdinov 126, ...23. Milík (ČR) 4.

Hlinsko - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Merlier (Belg.) 56:21, 2. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) -17, 3. Mikler (Pol.) -26, 4. Boroš (ČEZ Tábor) -49, 5. A. Ťoupalík (Sauerland NRW) -56, 6. Nesvadba (ČEZ Tábor) -1:01.

Průběžné pořadí (po 2 z 8 závodů): 1. Boroš 96, 2. Merlier 95, 3. Paprstka 92.

Ženy: 1. Hoekeová (Niz.) 38:14, 2. Havlíková (Kooperativa Jablonec nad Nisou) -8, 3. Švihálková (ČEZ Tábor) -28, 4. Vaníčková (Ivar CS-Author) -43, 5. Janů (ČEZ Tábor) -46, 6. Novotná (Adastra) -54.

Průběžné pořadí (po 2 z 8 závodů): 1. Hoekeová 99, 2. Vaníčková 91, 3. Bajgerová (Dukla Praha) 85.

Brno - Finálový turnaj okruhu Moneta Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Lieser 205 (68+67+70), 2. Matuš (oba ČR) 206 (71+69+66), 3. Lavoie (USA) 210 (71+68+71), 4. Cafourek 211 (74+66+71), Bareš 211 (70+70+71), 6. Tintěra (všichni ČR) 212 (74+70+68).

Colony (USA) - Ženský turnaj Volunteers of America Classic

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Družstva: 1. USA 174,605 b., 2. Čína 169,161, 3. Rusko 168,080, ...23. ČR 147,639.

Jednotlivkyně: 1. Bilesová 59,432, 2. Leeová (obě USA) 57,166, 3. Jesusová dos Santosová (Fr.) 56,782, ...51. Holasová 50,766, 85. Ponížilová 48,499, 105. Jiříková (všechny ČR) 47,733.

Brno - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Podzimní moravská míle, rovinový dostih (1600 m, čtyřletí a starší koně, dotace 45.000 korun): 1. Quintero (ž. Florian, tr. T. Váňa, Stáj Hradec), 2. Valmont Ohne, 3. Yordana. Čas: 1:50,97. Výrok: tuhý boj hlava - 4 1/2 - 4 1/2.

Podzimní brněnská steeplechase (4100 m, pětiletí a starší koně, dotace 80.000 korun): 1. Marcon (Odložil, tr. A. Novák, stáj DS Malá Morávka), 2. Torgon, 3. Dunáta. Čas: 5:36,00. Výrok: velmi lehce 5 - 3/4 - 11.

Další dostihy:
I. Speed Machine (ž. Hlubučková) - Treasure Rock - Sabaton,
II. Orson (ž. Florian) - Eowyn - Stinbox,
III. Turion (ž. M. Novák) - Charming Girl - Cesar D’Anjou,
IV. Landaron (am. Fabris) - Rabbit Makfi - Sambra,
V. Sái Féi (Odložil) - Harry Spiers - Ferino,
VIII. Zamindarton (Petrlík) - Cenná Naděje - As De Treffles.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Edinburgh (V.B.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Rychlost
Muži:
1. Děulin (Rus.), 2. Boldyrev (Ukr.), 3. Timofejev (Rus.), 4. Kříž (ČR).

Ženy: 1. Miroslawová (Pol.), 2. Krasavinová (Rus.), 3. Jaubertová (Fr.), ...22. Scheuerová (ČR).

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A:
Japonsko - Samoa 38:19 (16:9)

Skupina C:
Anglie - Argentina 39:10 (15:3)

Skupina D:
Austrálie - Uruguay 45:10 (19:3)

První liga

9. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Sparta Praha
15:31 (8:5)¨
konec
Říčany
Praga
14:24 (7:7)
konec
Vyškov
Dragon Brno
14:15 (14:0)

Finále extraligy mužů

1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Locos Břeclav
8:3

Najdete na iDNES.cz