Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 22. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 11. kolo

Přidat do mých lig

EBEL liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Štýrský Hradec
5:0

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Nové Zámky
2:3 v prodl.
konec
Detva
Banská Bystrica
1:5
konec
Miškovec
Budapešť
4:1
konec
Nitra
Michalovce
6:2
konec
Poprad
Zvolen
3:4
konec
Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš
3:2 po sam. nájezdech

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Skelleftea
Lulea
2:3

Švýcarská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Bern
2:5
konec
Curych
Ženeva
2:0
konec
Fribourg-Gottéron
Langnau
0:1
konec
Lausanne
Zug
2:1
konec
Rapperswil
Biel
5:3

Basilej (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fritz (USA)
A. Zverev (2-Něm.)
7:6 (9:7), 6:4
konec
Fognini (5-It.)
Popyrin (Austr.)
6:2, 6:4
konec
Opelka (USA)
Garín (Chile)
7:6 (7:5), 7:6 (12:10)
konec
Albot (Mold.)
Lajovič (Srb.)
2:6, 6:3, 6:4
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Ramos (Šp.)
6:3, 7:6 (8:6)
konec
Gasquet (Fr.)
Londero (Arg.)
6:1, 7:6 (7:4)
konec
Bautista (4-Šp.)
Copil (Rum.)
6:4, 7:5

Ču-chaj (Čína) - Turnaj Elite Trophy

Přidat do mých lig

Azalková skupina:
Bertensová (1-Niz.) - Vekičová (8-Chorv.) 7:6 (7:5), 6:2

Růžová skupina:
Sabalenková (4-Běl.) - Sakkariová (9-Řec.) 6:3, 6:4

Orchidejová skupina:
Čeng Saj-saj (12-Čína) - Keysová (3-USA) 6:4, 6:2

Vídeň (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
Tsonga (Fr.)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Bedene (Slovin.)
Pella (7-Arg.)
6:4, 6:4
konec
Simon (Fr.)
F. López (Šp.)
6:4, 6:3
konec
Čong Hjon (Korea)
Raonic (Kan.)
6:4, 7:5
konec
Verdasco (Šp.)
Basilašvili (Gruz.)
4:6, 6:2, 6:1
konec
Sinner (It.)
Kohlschreiber (Něm.)
6:3, 6:4.

Čína - Etapový závod Kolem Kuang-si (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (168,3 km): 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 3:38:10, 2. Molano (Kol./SAE Team Emirates), 3. Roosen (Niz./Jumbo-Visma), 4. Selig (Něm./Bora-hansgrohe), 5. Mareczko (It./CCC), 6. Kragh (Dán./Sunweb), ...31. Turek (ČR/Israel Cycling Academy) všichni stejný čas, 83. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -46, 104. Hirt (ČR/Astana), 105. Černý (ČR/CCC) oba -1:14.

Konečné pořadí: 1. Mas (Šp./Deceuninck-Quick Step) 22:42:42, 2. Martínez (Kol./EF Education First) -5, 3. Rosa (It./Ineos) -14, 4. Tolhoek (Niz./Jumbo-Visma) -22, 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 6. Eiking (Nor./Wanty-Gobert) oba -29, ...29. Turek -2:01, 38. Vakoč -4:24, 68. Černý -10:35, 86. Hirt -15:55.

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistryň

Skupina D, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Linec
2:3

Hodonín - Linec 2:3
NG Wing Nam - Soo Wai Yam Minnie 3:2 (9, -9, 4, -9, 8)
Partyková - Polcanová 0:3 (-11, -3, -15)
Bratejková - Källbergová 3:2 (11, -8, 6, -8, 6)
NG Wing Nam - Polcanová 1:3 (-9, -10, 9, -4)
Partyková - Soo Wai Yam Minnie 0:3 (-9, -5, -7)

Najdete na iDNES.cz