Sportovní výsledky 4. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Anderlecht
1:2

Druhá anglická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Middlesbrough
2:1

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Karlsruhe
1:1
konec
Stuttgart
Wiesbaden
1:2

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groningen
Waalwijk
3:0

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Gdyně
4:1
konec
Vratislav
Bialystok
1:1

EBEL liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Klagenfurt
3:4 po sam. nájezdech (2:0, 1:0, 0:3 0:0)
konec
Linec
Bolzano
2:5
konec
Štýrský Hradec
Dornbirn
3:1
konec
Vídeň
Székesfehérvár
6:1
konec
Villach
Innsbruck
6:7 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Pelicans Lahti
0:3
konec
Ilves Tampere
Hämeenlinna
5:2
konec
KalPa Kuopio
Sport Vaasa
4:3 po sam. nájezdech
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
1:3

Německá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Eisbären Berlín
1:2
konec
Düsseldorf
Krefeld
2:1 po sam. nájezdech
konec
Ingolstadt
Bremerhaven
4:3 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Mnichov
0:3
konec
Mannheim
Wolfsburg
5:2
konec
Norimberk
Iserlohn
2:1 v prodl.
konec
Straubing
Schwenningen
5:0

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Miškovec
3:2 po sam. nájezdech
konec
Michalovce
Nové Zámky
4:1
konec
Detva
Liptovský Mikuláš
6:2
konec
Nitra
Slovan Bratislava
3:4 v prodl.
konec
Zvolen
Banská Bystrica
3:4
konec
Budapešť
Trenčín
2:1

Švýcarská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Fribourg-Gottéron
4:0
konec
Bern
Langnau
4:3 v prodl.
konec
Biel
Lausanne
2:1
konec
Lugano
Curych
3:1
konec
Rapperswil
Ženeva
2:0

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
A. Murray (Brit.)
6:2, 7:6 (7:3)
konec
A. Zverev (2-Něm.)
Querrey (USA)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Isner (USA)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Chačanov (4-Rus.)
Fognini (6-It.)
3:6, 6:3, 6:1

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bertensová (8-Niz.)
Svitolinová (3-Ukr.)
7:6 (8:6), 6:2
konec
Wozniacká (16-Dán.)
Kasatkinová (Rus.)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Andreescuová (5-Kan.)
5:7, 6:3, 6:4

TOKIO (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Millman (Austr.)
Daniel (Jap.)
6:4, 6:0
konec
Opelka (USA)
Učijama (Jap.)
6:3, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Pouille (5-Fr.)
6:1, 6:2
konec
Goffin (3-Belg.)
Čong Hjon (Korea)
6:2, 6:2

 DAUHÁ (KATAR) - MISTROVSTVÍ SVĚTA

Přidat do mých lig

Finále

Muži 400 m: 1. Gardiner (Bah.) 43,48, 2. Zambrano (Kol.) 44,15, 3. Kerley (USA) 44,17, 4. Gaye (Jam.) 44,46, 5. James (Gren.) 44,54, 6. Korir (Keňa) 44,94, 7. Cedenio (Trin.) 45,30, 8. Bloomfield (Jam.) 45,36.

3000 m př.: 1. Kipruto (Keňa) 8:01,35 - nejlepší letošní výkon, 2. Girma (Et.) 8:01,36, 3. Elbakkálí (Mar.) 8:03,76, 4. Wale (Et.) 8:05,21, 5. Bedrani (Fr.) 8:05,23, 6. Kigen 8:06,95, 7. Kibiwot (oba Keňa) 8:08,52, 8. Bor (USA) 8:09,33.

Výška: 1. Baršim (Kat.) 237 - nejlepší letošní výkon, 2. Akimenko 235, 3. Ivaňuk (oba Rus.) 235, 4. Nědosekov (Běl.) 233, 5. Zayas (Kuba) 230, 6. Starc (Austr.) 230, 7. Mason (Kan.) 230, 8. Lee Hup Wei (Malaj.) a Tamberi (It.) oba 227.

Chůze 20 km: 1. Jamaniši (Jap.) 1:26:34, 2. Mizinov (Rus.) 1:26:49, 3. Karlström (Švéd.) 1:27:00, 4. Linke (Něm.) 1:27:19, 5. Korkmaz (Tur.) 1:27:35, 6. Ikeda (Jap.) 1:29:02, 7. Bosworth (Brit.) 1:29:34, 8. Wang Kchaj-chua (Čína) 1:29:52.

Ženy

400 m př.: 1. Muhammadová 52,16 - světový rekord, 2. McLaughlinová (obě USA) 52,23, 3. Claytonová (Jam.) 53,74, 4. Sprungerová (Švýc.) 54,06, 5. Hejnová (ČR) 54,23, 6. Spencerová (USA) 54,45, 7. Ryžykovová (Ukr.) 54,45, 8. Watsonová (Kan.) 54,82.

Disk: 1. Pérezová 69,17, 2. Caballerová (obě Kuba) 68,44, 3. Perkovičová (Chorv.) 66,72, 4. Jang Čchen 63,38, 5. Pin Feng (obě Čína) 62,48, 6. Martinsová (Braz.) 62,44, 7. Allmanová (USA) 61,82, 8. Müllerová (Něm.) 61,55.

Rozběhy

Muži 1500 m - semifinále: 1. Lewandowski (Pol.) 3:36,50.

4x100 m: 1. Velká Británie 37,56 - nejlepší letošní výkon.

Ženy 4x100 m: 1. Jamajka 42,11.

22:30 chůze 20 km muži

Kooperativa NBL

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Pardubice
– : –

Euroliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žalgiris Kaunas
Baskonia Vitoria
58:70
konec
Anadolu Efes Istanbul
FC Barcelona
64:74
konec
Alba Berlín
Zenit Petrohrad
85:65
konec
ASVEL Villeurbanne
Olympiakos Pireus
82:63
konec
Valencie
CSKA Moskva
71:96

Renomia ŽBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Slovanka MB
74:65 (14:11, 36:31, 57:47)

Britská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 10 rychlostních zkouškách: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 1:14:30,8, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -3,4, 3. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -3,6, 4. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -8,4, 5. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -25,7, 6. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -33,5, ...10. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -4:01,1.

Buriram (Thaj.) - Trénink na Velkou cenu Thajska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Migno (It./KTM) 1:42,789, 2. Arbolino (It./Honda) -0,252, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,278, ...6. Kornfeil -0,427, 15. Salač (oba ČR/KTM) -0,851.

Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 1:35,956, 2. Čantra (Thaj./Kalex) -0,008, 3. Nagašima (Jap./Kalex) -0,013.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:30,404, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,193, 3. Morbidelli (It./Yamaha) -0,221, ...17. Abraham (ČR/Ducati) -1,184.

Pardubice - Závěrečné 3. finále MS juniorů do 21 let na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Čugunov (Rus.), 2. Smektala, 3. Drabik (oba Pol.), ...7. Kvěch, 12. Chlupáč (oba ČR).
Konečné pořadí MSJ: 1. Drabik 49, 2. Smektala 45, 3. Kubera (Pol.) 45, ...6. Kvěch 30, 16. Chlupáč 6.

Ulan-Ude (Rus.) - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Chanty-Mansijsk (Rus.) - Závěr Světového poháru

Přidat do mých lig

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Mělník
7:3 (3:0)
konec
Chrudim
Sparta Praha
5:3 (3:0)
konec
Teplice
Plzeň
4:5 (2:1)
konec
Česká Lípa
Hodonín
11:3 (4:1)

Colony (USA) - Ženský turnaj Volunteers of America Classic

Přidat do mých lig

Kuřim - Finálový turnaj okruhu Moneta Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina B:
JAR - Itálie 49:3 (17:3)

stolní tenisPřidat do mých lig

Stockholm (Švéd.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Liang Ťing-kchun, Lin Kao-jüan (Čína) - Jančařík, Polanský (ČR) 3:0 (9, 3, 3)

Najdete na iDNES.cz