Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 18. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mouscron
FC Bruggy
0:1

Druhá anglická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Sheffield Wednesday
1:1

Druhá německá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Norimberk
4:3
konec
Fürth
Drážďany
2:0

Polská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Štětín
0:1
konec
Wisla Krakov
Gliwice
1:2

Ruská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groznyj
Lokomotiv Moskva
0:2

EBEL liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bolzano
Znojmo
9:0
konec
Klagenfurt
Villach
1:0
konec
Salcburk
Székesfehérvár
2:3
konec
Štýrský Hradec
Linec
4:0
konec
Vídeň
Innsbruck
6:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
1:2
konec
Lukko Rauma
Ässät Pori
4:0
konec
Pelicans Lahti
SaiPa Lappeenranta
0:3
konec
Sport Vaasa
TPS Turku
5:6 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
2:1 po sam. nájezdech

Německá liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Eisbären Berlín
4:0
konec
Iserlohn
Ingolstadt
0:3
konec
Kolín nad Rýnem
Schwenningen
2:1
konec
Krefeld
Wolfsburg
2:3
konec
Mannheim
Augsburg
8:3
konec
Norimberk
Bremerhaven
6:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Košice
2:4
konec
Michalovce
Budapešť
4:1
konec
Poprad
Trenčín
2:3 po sam. nájezdech
konec
Zvolen
Nitra
4:0
konec
Nové Zámky
Detva
3:0

Švýcarská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Lugano
2:5
konec
Davos
Biel
5:2
konec
Fribourg-Gottéron
Curych
2:4
konec
Langnau
Ambri-Piotta
3:4 po sam. nájezdech
konec
Zug
Rapperswil
2:3
konec
Ženeva
Lausanne
2:1

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Wawrinka (4-Švýc.)
Simon (Fr.)
6:3, 6:7 (6:8), 6:2
konec
Sinner (It.)
Tiafoe (USA)
6:4, 3:6, 6:3
konec
A. Murray (Brit.)
Copil (Rum.)
6:3, 6:7 (7:9), 6:4
konec
Humbert (Fr.)
Pella (Arg.)
5:7, 6:4, 6:4

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - semifinále:

konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Kristýna Plíšková, Voráčová (1-ČR)
6:2, 6:4

Dvouhra - čtvrtfinále:

konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Siegemundová (Něm.)
6:0, 6:4
konec
Blinkovová (8-Rus.)
Gasparjanová (Rus.)
6:3, 1:0 skreč.
konec
Ostapenková (Lot.)
Lottnerová (Něm.)
6:1, 6:1
konec
Görgesová (2-Něm.)
Puigová (Portor.)
1:6, 6:2, 6:3

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Seppi (It.)
Chačanov (2-Rus.)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Čilič (3-Chorv.)
Chardy (Fr.)
6:4, 4:6, 7:6 (7:2)
konec
Mannarino (7-Fr.)
Lajovič (4-Srb.)
7:6 (7:3), 6:1
konec
Rubljov (6-Rus.)
Milojevič (Srb.)
6:2, 6:3

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Mladenovicová (Fr.)
Bertensová (2-Niz.)
6:4, 2:6, 6:1
konec
Bencicová (3-Švýc.)
Flipkensová (Belg.)
7:6 (10:8), 6:1
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Kuděrmětovová (Rus.)
7:6 (7:5), 7:5

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Aojamaová, Šibaharaová (Jap.)
Siniaková, Dabrowská (2-ČR/Kan.)
7:5, 6:1

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (5-Šp.)
Querrey (USA)
4:6, 6:1, 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Nišioka (Jap.)
6:3, 6:4
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Stebe (Něm.)
6:0, 6:3
konec
Sugita (Jap.)
Tipsarevič (Srb.)
6:2, 4:6, 7:6 (7:4)

Euroliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Zenit Petrohrad
68:77 po prodl.
konec
FC Barcelona
Alba Berlín
103:84
konec
Valencie
Anadolu Efes Istanbul
78:83

Příprava před NBA

Přidat do mých lig
konec
Chicago Bulls
Atlanta Hawks
111:93

Motegi (Jap.) - Trénink na Velkou cenu Japonska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Migno (It./KTM) 1:57,952, 2. Ramírez (Šp./Honda) -0,097, 3. McPhee (Brit./Honda) -0,038, 4. Kornfeil -0,295, ...30. Salač (oba ČR/KTM) -1,521.

Moto2: 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 1:51,343, 2. B. Binder (JAR/KTM) -0,181, 3. J. Martín (Šp./KTM) -0,254.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:45,830, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,321, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,336, ...16. Abraham (ČR/Ducati) -1,812.

Apeldoorn (Niz.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Sprint - finále:
Hoogland - Lavreysen (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Rudyk (Pol.) - Dmitrijev (Rus.) 2:1, ...10. Pavel Kelemen vyřazen v osmifinále, 18. Čechman (oba ČR) vyřazen v 1. kole.
Omnium: 1. Thomas (Fr.) 173 b., 2. Hansen (Dán.) 162, 3. Wood (Brit.) 149, ...19. Pietrula (ČR) 16.

Ženy
Sprint - finále:
Vojnovová (Rus.) - Starikovová (Ukr.) 2:0, o 3. místo: Friedrichová - Hinzeová (obě Něm.) 2:0, ...19. S. Kaňkovská, 23. Jaborníková (obě ČR) obě vyřazeny v 1. kole.
Stíhací závod - finále: Brausseová 3:25,002 - Brennauerová (obě Něm.) 3:26,190, o 3. místo: Archibaldová (Brit.) 3:31,602 - Murphyová (Ir.) 3:32,925.
Omnium: 1. Wildová (Niz.) 116, 2. Kennyová (Brit.) 114, 3. Šarakovová (Běl.) 112, ...20. Ševčíková (ČR) -28.

Kuang-si (Čína) - Etapový závod Kolem Pekingu (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (152,3 km): 1. McLay (Brit./EF Education First) 3:45:04, 2. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Trentin (It./Mitchelton-Scott), 4. Koch (Něm./CCC), 5. Ballerini (It./Astana), 6. Mareczko (It./CCC), ...56. Černý (ČR/CCC), 63. Turek (ČR/Israel Cycling Academy), 71. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step), 89. Hirt (ČR/Astana) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann 6:38:34, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. McLay oba -2, 4. Trentin -4, 5. Cousin (Fr./Total Direct Energie) -6, 6. Černý -8, ...75. Vakoč, 79. Turek, 97. Hirt všichni -12.

První liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Hodonín
6:2
konec
Mělník
Sparta Praha
2:4
konec
Teplice
České Budějovice
8:4

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistrů

Skupina B

Přidat do mých lig

Wels - TTC Ostrava 3:0
Kang Tong-so - Olivares 3:2 (8, -5, 6, -9, 5)
Kojič - Bajger 3:2 (-4, 7, -6, 4, 8)
Szudi - Bělík 3:0 (4, 7, 7)

Najdete na iDNES.cz