tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Pfeiffer (Něm.) 1:03:17, 2. Chabowski (Pol.) 1:03:49, 3. Romaněnko (Ukr.) 1:03:51, ...9. Pavlišta 1:06:57, 11. Vaš 1:08:40, 13. Kohut (všichni ČR) 1:10:31.
Ženy: 1. Piasecká (Brit.) 1:11:34, 2. Michajlovová 1:11:36, 3. Skrypaková (obě Ukr.) 1:11:41, ...9. Hrochová 1:17:11, 10. Homolková 1:18:26, 11. Sekyrová (všechny ČR) 1:22:35.
volejbalPřidat do mých lig
Ženy:
Skupina I: Hermannová, Nausch Sluková (9-ČR) - Wang Fan, Sia Sin-i (1-Čína) 2:0 (18, 18)
Český pár obsadil ve skupině druhé místo a postoupil do semifinále.
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Canet (Šp./KTM) 1:58,197, 2. Ogura (Jap./Honda) -0,701, 3. Tatay (Šp./KTM) -0,786, 4. Kornfeil -0,895, ...16. Salač (oba ČR/KTM) -1,722.
MotoGP: M. Márquez (Šp./Honda) 1:47,009, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,327, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,463, ...22. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.
Moto2: 1. Á. Márquez 1:52,225, 2. Fernández (oba Šp./Kalex) -0,125, 3. B. Binder (JAR/KTM) -0,201.
Finále: 1. Madsen (Dán.), 2. Sajfutdinov (Rus.), 3. Zmarzlik (Pol.), 4. Doyle (Austr.).
Průběžné pořadí MS (po 9 z 10 závodů): 1. Zmarzlik 118, 2. Sajfutdinov 111, 3. Madsen 109, ...22. Milík (ČR) 4.
1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:36,217, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,191, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,220, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,596, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -0,929, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -1,194, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1,601, 8. Hülkenberg (Něm./Renault) -2,047, 9. Norris (Brit./McLaren) -2,112, 10. Pérez (Mex./Racing Point) -2,403.
Pozn.: Pérez přijde na startovním roštu o pět míst kvůli výměně převodovky.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Babor (Tufo Pardus Prostějov) 26 b., 2. Boubal 24, 3. Pokorný (oba CK Příbram) 20, 4. Doležal (ČEZ Cyklo Team Tábor) 19, 5. Bárta (Tufo Pardus Prostějov) 12, 6. Řepa (Topforex-Lapierre Pro Cycling TEAM) 10.
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Neuman (Elkov Author) 162, 2. Boubal (CK Příbram) 137, 3. Kukrle (Elkov Author) 118.
baseballPřidat do mých lig
Do 52 kg: Zoirov (Uzb.) - Amit (Indie) 5:0, 3. místo: Billal (Fr.) a Bibossinov (Kaz.).
Do 57 kg: Mirzachalilov (Uzb.) - Álvarez (Kuba) 3:2, 3. místo: McGrail (Brit.) a Cendbátar (Mong.).
Do 63 kg: Cruz (Kuba) - Davis (USA) 5:0, 3. místo: Kaušik (Indie) a Bačkov (Arm.).
Do 69 kg: Zamkovoj (Rus.) - McCormack (Brit.) 4:0, 3. místo: Žussupov (Kaz.) a Baturov (Kaz.).
Do 75 kg: Bakši (Rus.) - Marcial (Fil.) 5:0, 3. místo: Conceicao (Braz.) a Kulachmet (Kaz.).
Do 81 kg: Nurdauletov (Kaz.) - Ruzmetov (Uzb.) 5:0, 3. místo: La Cruz (Kuba) a Whittaker (Brit.).
Do 91 kg: Gadžimagomedov (Rus.) - Castillo (Ekv.) 5:0, 3. místo: Pantalajev (Bulh.) a Levit (Kaz.).
Nad 91 kg: Jalolov (Uzb.) - Kunkabajev (Kaz.) 5:0, 3. místo: Huni (Austr.) a Babanin (Rus.).
dostihyPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Do 70 kg: 1. Bajev (Rus.), 2. Kajpanov (Kaz.), 3. Gadzhiev (Pol.) a Amamí (Írán).
Do 74 kg: 1. Sidakov (Rus.), 2. Chamizo (It.), 3. Burroughs (USA) a Khadjiev (Fr.).
Do 92 kg: 1. Cox (USA), 2. Karímí (Írán), 3. Žabrajlov (Rus.) a Mcituri (Gruz.).
Do 125 kg: 1. Petriašvili (Gruz.), 2. Akgül (Tur.), 3. Chocjanivskyj (Ukr.) a Rachimov (Uzb.).
Muži:
Do 73 kg - dvojboj: 1. Š’ Č’-jung (Čína) 363 (166+197), 2. O Kang Čchol (KLDR) 347 (154+193), 3. Andrejev (Bulh.) 346 (157+189).
Trh: 1. Š’ Č’-jung 166, 2. Andrejev 157, 3. Calja (Alb.) 156.
Nadhoz: 1. Š’ Č’-jung 197, 2. O Kang Čchol 193, 3. Andrejev 189.
Ženy:
Do 59 kg - dvojboj: 1. Kchuo Sing-čchun (Tchaj-wan) 246 (106+140), 2. Čche Hjo Sim (KLDR) 245 (107+138), 3. Čchen Kuej-ming (Čína) 233 (101+132).
Trh: 1. Čche Hjo Sim 107, 2. Kchuo Sing-čchun 106, 3. Čchen Kuej-ming 101.
Nadhoz: 1. Kchuo Sing-čchun 140, 2. Čche Hjo Sim 138, 3. Čchen Kuej-ming 132.
Muži: 1. Abrahám (Letohrad) 55:30, 2. Bednarský (Titan Trilife) -27, 3. Tlamka (Konrad Tools team) -1:09.
Ženy: 1. Poláčková 1:04:29, 2. Půstová (obě Konrad Tools team) -2:31, 3. Schwalbeová (Něm.) -3:21.
ragbyPřidat do mých lig
Skupina B:
Nový Zéland - JAR 23:13 (17:3)
Skupina C:
Francie - Argentina 23:21 (20:3)
Skupina D:
Austrálie - Fidži 39:21 (12:14)
střelbaPřidat do mých lig
Muži:
Libovolná malorážka 3x40: 1. Nymburský 457,9, 2. Nepejchal (oba ČR) 457,5, 3. Hegg (Nor.), ...v kvalifikaci 21. Hrčkulák (ČR).
Družstva: 1. Norsko 3540 - světový rekord, 2. ČR 3526, 3. Maďarsko 3518.
Rychlopalná pistole: 1. Mazzetti (It.) 34, 2. Reitz (Něm.) 31, 3. Suchanov (Rus.), ...v kvalifikaci 9. Podhráský, 12. Strnad, 13. Těhan (všichni ČR).
Družstva: 1. Francie 1743, 2. Německo 1733, 3. Ukrajina 1731, 4. ČR 1728.
Ženy:
Sportovní malorážka 3x40: 1. Christenová (Švýc.) 460,6, 2. Martynovová (Běl.) 456,9, 3. Steneová (Nor.), ...v kvalifikaci 36. Brázdová, 61. Foistová, 62. Mazurová (všechny ČR).
Družstva: 1. Norsko 3531 - světový rekord, 2. Rusko 3519, 3. Německo 3512, ...15. ČR 3459.
Sportovní pistole: 1. Karschová (Něm.) 37, 2. Majorová (Maď.) 33, 3. Lamolleová (Fr.), ...v kvalifikaci 19. Anna Dědová, 53. Červenková (obě ČR).
Družstva: 1. Německo 1754, 2. Francie 1744, 3. Maďarsko 1739.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Silva (Portug.) 1:54:47, 2. Studer (Švýc.) -2, 3. Sheldon (Brit.) -6, ...Čelůstka (ČR) nedokončil.
Ženy: 1. Derronová (Švýc.) 2:08:03, 2. Casillasová Garcíová (Šp.) -1:45, 3. Steinhauserová (It.) -2:08, 4. Frintová (ČR) -3:24.