Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 19. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Genk
1:0
konec
Kortrijk
Waregem
2:0
konec
Ostende
Eupen
2:3
konec
Gent
Waasland-Beveren
2:0

Divize A

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Rokycany
3:1 (1:0)
konec
Jindřichův Hradec
Katovice
0:5 (0:2)
konec
Čížová
Přeštice
0:0, pen. 3:4
konec
Doubravka
Mýto
1:1 (0:0), pen. 4:5
konec
Hořovicko
Beroun
1:1 (0:0), pen. 2:3
konec
Soběslav
České Budějovice B
2:2 (1:2), pen. 3:5
konec
Cheb
Mariánské Lázně
0:3 (0:1)

Divize B

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
TJ Rakovník
Chomutov
1:2 (0:2)
konec
Štětí
Aritma Praha
1:1 (0:0), pen. 5:3
konec
Březová
Neratovice-Byškovice
1:1 (0:1), pen. 3:4
konec
Český Brod
Souš
0:0, pen. 4:2
konec
Ostrov
Kladno
2:1 (2:1)
konec
Slaný
Brandýs n. L.
1:1 (1:0), pen. 4:2

Divize C

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Hlinsko
2:1 (1:1)
konec
Horky nad Jizerou
Čáslav
2:0 (2:0)
konec
Náchod
Dvůr Králové
2:1 (1:0)
konec
Ostrá
Kolín
1:0 (0:0)
konec
Trutnov
Letohrad
3:2 (1:0)
konec
Vysoké Mýto
Libiš
3:1 (3:0)

Divize D

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Zbrojovka Brno B
1:4 (0:2)
konec
Břeclav
Tasovice
0:3 (0:2)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Stará Říše
5:2 (3:1)

Divize E

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Brumov
2:2 (2:1)
konec
Hranice
Šumperk
0:1 (0:1)
konec
Nové Sady
Přerov
4:1 (1:0)
konec
Skaštice
Vsetín
1:1 (1:0)

Divize F

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Nový Jičín
2:3 (1:1)

Druhá anglická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Huddersfield
2:2
konec
Barnsley
Swansea
1:1
konec
Brentford
Millwall
3:2
konec
Charlton
Derby
3:0
konec
Hull
QPR
2:3
konec
Leeds
Birmingham
1:0
konec
Luton
Bristol
3:0
konec
Middlesbrough
West Bromwich
0:1
konec
Reading
Preston
1:0
konec
Stoke
Fulham
2:0

Druhá německá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Regensburg
Sandhausen
1:0
konec
St. Pauli
Darmstadt
0:1
konec
Wiesbaden
Heidenheim
0:0

Liga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Slovácko
1:1 (0:1)
konec
Plzeň
Slavia
0:8 (0:6)

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Heerenveen
2:4
konec
Waalwijk
Ajax Amsterdam
1:2
konec
Twente Enschede
Tilburg
0:1
konec
Utrecht
PSV Eindhoven
3:0
konec
Venlo
Arnhem
0:4

Polská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Plock
0:1
konec
Legia Varšava
Poznaň
2:1
konec
Bialystok
Cracovia Krakov
3:2

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Admira
1:4
konec
Linec
Mattersburg
7:2
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
1:1

Ruská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Jekatěrinburg
1:2
konec
Spartak Moskva
Kazaň
0:0
konec
Petrohrad
FK Rostov
6:1

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Ross County
6:0
konec
Hamilton
Hibernian
1:1
konec
Kilmarnock
Livingston
2:1
konec
Motherwell
Aberdeen
0:3
konec
St. Mirren
St. Johnstone
2:0

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 12. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Jukurit Mikkeli
4:3
konec
Ilves Tampere
Lukko Rauma
2:3 po sam. nájezdech
konec
Jyväskylä
KalPa Kuopio
5:0
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
0:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Tappara Tampere
1:4
konec
TPS Turku
Pelicans Lahti
0:1
konec
Ässät Pori
IFK Helsinky
1:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Lulea
2:3
konec
Frölunda
Malmö
4:1
konec
Leksand
Djurgaarden
0:4
konec
Rögle
Skelleftea
3:0
konec
Örebro
HV 71
1:3
konec
Oskarshamn
Linköping
3:2
konec
Växjö
Brynäs
4:1

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Wawrinka (4-Švýc.)
Sinner (It.)
6:3, 6:2
konec
Murray (Brit.)
Humbert (Fr.)
3:6, 7:5, 6:2

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (Lot.)
Blinkovová (8-Rus.)
3:6, 6:3, 6:2
konec
Görgesová (2-Něm.)
Rybakinová (3-Kaz.)
6:3, 6:4

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Guarachiová, Christianová (2-Chile/USA)
6:2, 6:2.

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Mannarino (7-Fr.)
Seppi (It.)
6:3, 6:4
konec
Rubljov (6-Rus.)
Čilič (3-Chorv.)
7:5, 6:4

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Demoliner, Middelkoop (4-Braz./Niz.)
Bolelli, Molteni (It./Arg.)
6:1, 6:2

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (3-Švýc.)
Mladenovicová (Fr.)
6:3, 6:4

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Krajinovič (Srb.)
Carreňo (5-Šp.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Sugita (Jap.)
7:5, 6:2

Kooperativa NBL

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Nymburk
69:86 (19:26, 32:45, 51:65)
konec
Svitavy
Brno
94:73 (27:20, 43:35, 66:57)
konec
Pardubice
Olomoucko
63:83 (16:23, 33:46, 43:65)
konec
USK Praha
Hradec Králové
82:74 (26:17, 50:36, 66:56)
konec
Kolín
Ostrava
82:89 (22:28, 42:50, 54:65)
konec
Opava
Ústí nad Labem
94:70 (24:26, 43:36, 63:52)

Renomia ŽBL

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Trutnov
141:34 (34:14, 72:22, 108:22)
konec
Hradec Králové
Strakonice
86:65 (18:19, 40:39, 69:56)
konec
Slavia Praha
Slovanka MB
91:66 (18:12, 42:30, 59:51)

Extraliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Lvi Praha
3:0 (21, 11, 22)
konec
Liberec
Beskydy
3:0 (18, 13, 21)
konec
Odolena Voda
Ústí nad Labem
1:3 (23, -18, -24, -19)

Extraliga žen

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
VK Brno
3:2 (-22, -25, 20, 22, 9)
konec
Olymp Praha
Ostrava
1:3 (-24, 22, -20, -19)
konec
Prostějov
Šternberk
3:0 (17, 17, 15)
konec
Přerov
Frýdek-Místek
0:3 (-23, -20, -20)
konec
KP Brno
Liberec
1:3 (18, -18, -19, -21)

Motegi (Jap.) - Kvalifikace na Velkou cenu Japonska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Antonelli (It./Honda) 2:09,293, 2. López (Šp./Honda) -0,086, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,333, ...7. Kornfeil -0,863, Salač (oba ČR/KTM) nenastoupil.

Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 2:00,985, 2. Fernández (Šp./Kalex) -1,148, 3. Baldassarri (It./Kalex) -1,227.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:45,763, 2. Morbidelli (It./Yamaha) -0,132, 3. Quartararo(Fr./Yamaha) -0,181, ...18. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.

Apeldoorn (Niz.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Keirin:
1. Lavreysen (Niz.), 2. Dmitrijev (Rus.), 3. Büchli (Niz.), 4. Bábek (ČR).
Stíhací závod - finále: Ermenault (Fr.) 4:14,358 - Weinstein (Něm.) 4:15,918, o 3. místo: Gross (Něm.) 4:13,240 - Bissegger (Švýc.) 4:13,776.
Bodovací závod: 1. Coquard (Fr.) 98, 2. Van Schip (Niz.) 93, 3. Scartezzini (It.) 88, ...18. Pietrula (ČR) 20.

Ženy:
Keirin:
1. Grosová (Fr.), 2. Friederichová (Něm.), 3. Šmeljovová (Rus.), ...12. S. Kaňkovská (ČR).
Bodovací závod: 1. Confalonieriová (It.) 46, 2. Šarakovová (Běl.) 44, 3. Solovejová (Ukr.) 38, ...16. Machačová (ČR) 0.

Etapový závod Kolem Kuang-si (WorldTour)

Přidat do mých lig

3. etapa (143 km): 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 3:19:21, 2. Rjabušenko (Běl./SAE Team Emirates), 3. Trentin (It./Mitchelton-Scott), 4. Arndt (Něm./Sunweb), 5. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step), 6. Calmejane (Fr./Total Direct Energie), ...49. Turek (ČR/Israel Cycling Academy) všichni stejný čas, 62. Černý (ČR/CCC) -1:33, 115. Hirt (ČR/Astana) -6:34.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann 9:57:45, 2. Trentin -7, 3. Rjabušenko -16, 4. Honoré (Dán./Deceuninck-Quick Step) -18, 5. Vanmarcke (Belg./EF Education First), 6. Mosca (It./Trek-Segafredo) oba -19, ...34. Vakoč, 45. Turek -22, 59. Černý -1:51, 110. Hirt -6:56.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Las Vegas (USA) - Americká brusle, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Chen (USA) 102,71 bodu, 2. Alijev (Rus.) 96,57, 3. Messing (Kan.) 96,34, ...5. Březina (ČR) 81,11.

Ženy - po krátkém programu: 1. Tennellová (USA) 75,10, 2. Sakamotová 73,25, 3. Higučiová (obě Jap.) 71,76.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (Čína) 72,73, 2. Pavljučenková, Chodykin (Rus.) 71,25, 3. Cainová-Gribbleová, Leduc (USA) 68,20.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Hubbellová, Donohue (USA) 84,97, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 81,91, 3. Fournierová Beaudryová, Sörensen (Kan.) 79,17.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Chorvatsko - Česká námořní rallye

Přidat do mých lig

Třída First 35: 1. Morgan Sailing Team (kapitán Taschner/posádka Vika, Bobek, Šikner, Janouch, Krajčovič, Winkler, Zeman) 9 b., 2. Hyveco (kapitán Pospíšil) 10, 3. RODOP (kapitán Kulík) 15.

Třída Elan 350: 1. Art4promotion Slim Sailing (kapitán Jelínek/posádka Vachel, Krauz, Borovka, Kocour, Kopecký) 9, 2. Twinky Holky (kapitánka Marečková) 11, 3. GEN Sedlčany (kapitán Faktor) 16.

Sia-men (Čína) - SP v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Rychlost:
Muži:
1. Čung Čchi-Sin (Čína), 2. Rudackij, 3. Děulin (oba Rus.), ...v kvalifikaci 24. Kříž, 50. Ondra, 60. Stráník (všichni ČR).
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Mawem (Fr.) 329, 2. Děulin 312, 3. Muhammad (Indon.), ...10. Kříž 162.

Ženy: 1. Susantiová (Indon.), 2. Sung I-Ling (Čína), 3. Krasavinová (Rus.).
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Sung I-Ling 460, 2. Jaubertová (Fr.) 355, 3. Susantiová 333.

Japonsko - Mistrovství světa

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Anglie
Austrálie
40:16
konec
Nový Zéland
Irsko
46:14

Mistrovství Evropy, III. divize

Konference I sever

Přidat do mých lig
konec
Lucembursko
Česko
7:36 (0:24)

Finále extraligy žen

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Eagles Praha
8:1, stav série 2:0

Tchongjong (Korea) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. McElroy (USA) 51:25, 2. Castro (Šp.) -8, 3. McDowell (USA) -10, ...44. Čelůstka (ČR) -1:36.

Ženy: 1. Dodetová (Fr.) 57:10, 2. Uedaová (Jap.) -3, 3. Michelová (Belg.) -8, ...8. Kuříková -32, 32. Frintová (obě ČR) -2:08.

Najdete na iDNES.cz