Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 6. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dmitrov (Rus.) - Euro Hockey Tour žen

Přidat do mých lig
konec
ČR
Švýcarsko
8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
konec
Rusko
Finsko
3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 1:1 0:0)

Kanada - World Hockey Challenge hráčů do 17 let

Přidat do mých lig

Skupina A:
Kanada Bílí - ČR 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Kanada Černí - USA 5:4 v prodl. (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0).

Konečné pořadí: 1. USA 3 zápasy/7 bodů (skóre 20:10), 2. Kanada Černí 3/6 (16:13), 3. Kanada Bílí 3/1 (12:12), 4. ČR 3/1 (5:18).

Skupina B:
Rusko - Švédsko 5:4 (0:0, 2:3, 3:1)
Kanada Červení - Finsko 7:2 (0:1, 4:1, 3:0)

Konečné pořadí: 1. Švédsko 3/6 (14:11), 2. Kanada Červení 3/6 (13:9), 3. Rusko 3/4 (12:13), 4. Finsko 3/2 (11:17).

Sundsvall (Švéd.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
USA
ČR
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
konec
Švédsko
Švýcarsko
5:2 (0:0, 1:1, 4:1)

Milán (It.) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (1-Austr.)
Kecmanovič (5-Srb.)
4:1, 4:3 (7:4), 1:4, 4:0
konec
Ruud (4-Nor.)
Davidovich (7-Šp.)
3:4 (2:7), 4:3 (7:2) 4:2, 3:4 (2:7), 4:1
konec
<b></b>Tiafoe (2-USA)
Humbert (3-Fr.)
4:2, 4:3 (7:5), 3:4 (4:7), 4:1
konec
Sinner (8-It.)
M. Ymer (6-Švéd.)
4:0, 4:2, 4:1

Skupina A

De Minaur (1-Austr.) - Kecmanovič (5-Srb.) 4:1, 4:3 (7:4), 1:4, 4:0
Ruud (4-Nor.) - Davidovich (7-Šp.) 3:4 (2:7), 4:3 (7:2) 4:2, 3:4 (2:7), 4:1

Skupina B:
Tiafoe (2-USA) - Humbert (3-Fr.) 4:2, 4:3 (7:5), 3:4 (4:7), 4:1
Sinner (8-It.) - M. Ymer (6-Švéd.) 4:0, 4:2, 4:1 

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 4. kolo

konec
Orenburg
Benátky
78:51
konec
Cukurova
Riga
60:55 po prodl.
konec
Castors Braine
Bourges
63:72

Skupina B, 4. kolo

konec
Dynamo Kursk
Fenerbahce Istanbul
54:73
konec
Lyon
Šoproň
62:59
konec
Schio
Montpellier
65:60
konec
Atlanta
San Antonio
108:100
konec
Charlotte
Indiana
122:120 po prodl.
konec
Chicago
LA Lakers
112:118
konec
Cleveland
Boston
113:119
konec
Denver
Miami
109:89
konec
Oklahoma City
Orlando
102:94

Český pohár mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lokomotiva Plzeň
Kolín
57:110

Renomia ŽBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Žabiny Brno
54:81 (15:23, 30:45, 44:62)

Český pohár mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
mmcité 1 Brno
38:117
konec
SA IMA Brno
Ostrava
46:92
konec
TJ Háje
Hradec Králové
71:122

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Nové Veselí
KP Brno
27:25 (14:13)
konec
Zlín
Zubří
27:35 (17:15)
konec
Dukla Praha
Jičín
28:19 (13:11)
konec
Litovel
Kopřivnice
21:38 (11:18)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lisabon (Portug.) - Mistrovství Evropy v padelu

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz