Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 26. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Přeštice
2:2, pen. 3:5
konec
Beroun
Petřín Plzeň
3:3, pen. 2:4
konec
Katovice
Čížová
1:0
konec
Klatovy
Jindřichův Hradec
3:1
konec
Mariánské Lázně
Doubravka
2:0
konec
Mýto
Sedlčany
5:1
konec
Rokycany
Cheb
4:2
konec
Soběslav
Hořovicko
5:0

Divize B

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Březová
3:2
konec
Brandýs n. L.
Štětí
3:0
konec
Kladno
Meteor Praha
1:2
konec
Rakovník
Český Brod
3:1
konec
Česká Lípa
Slaný
1:2
konec
Dobříš
Louny
1:0
konec
Souš
Ostrov
0:2

Divize C

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Letohrad
2:1, pen. 5:3
konec
Libiš
Kutná Hora
2:1
konec
Velké Hamry
Horky nad Jizerou
6:0
konec
Ostrá
Náchod
0:3

Divize D

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Start Brno
Jihlava B
1:3

Divize E

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Bzenec
1:0
konec
Hodonín
Hranice
0:0
konec
Přerov
Strání
3:3
konec
Vsetín
Nové Sady
3:1

Divize F

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Polanka nad Odrou
1:0
konec
Bohumín
Frenštát pod Radhoštěm
2:2
konec
Dětmarovice
Heřmanice Slezská
0:1
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Třinec B
2:5
konec
Rýmařov
Valašské Meziříčí
2:0

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Pardubice
0:1 (0:1)
konec
Liberec
Plzeň
0:0

Anglická druhá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sheffield Wednesday
Leeds
0:0
konec
Birmingham
Luton
2:1
konec
Huddersfield
Barnsley
2:1
konec
Hull
Derby
2:0
konec
Middlesbrough
Fulham
0:0
konec
Millwall
Stoke
2:0
konec
Preston
Blackburn
3:2
konec
West Bromwich
Charlton
2:2

Belgická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Mouscron
1:0
konec
Antverpy
Kortrijk
3:1
konec
Waregem
Ostende
2:0
konec
Genk
Cercle Bruggy
1:0

Německá druhá liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Bielefeld
0:1
konec
Hamburk
Stuttgart
6:2
konec
Karlsruhe
Hannover
3:3

Nizozemská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tilburg
Waalwijk
2:1
konec
Arnhem
Haag
0:2
konec
Sittard
Venlo
4:1
konec
Almelo
Zwolle
4:0

Polská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lodž
Čenstochová
2:0
konec
Gliwice
Kielce
1:0
konec
Gdaňsk
Zabrze
1:1

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Aves
3:2
konec
Gil Vicente
Portimonense
1:1
konec
Setúbal
Marítimo
0:0
konec
Moreirense
Boavista Porto
1:1

Rakouská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Tirol
2:3
konec
Hartberg
Mattersburg
3:1
konec
St. Pölten
Štýrský Hradec
0:4

Ruská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Ufa
3:0
konec
Groznyj
Tula
1:1
konec
FK Rostov
Soči
2:0

Skotská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hibernian
Ross County
2:2
konec
Kilmarnock
St. Mirren
1:0
konec
Livingston
Hearts
0:0
konec
St. Johnstone
Hamilton
3:2

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 13. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Jyväskylä
0:7
konec
Hämeenlinna
Kärpät Oulu
3:4
konec
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
5:2
konec
Kouvola
Jukurit Mikkeli
4:1
konec
KalPa Kuopio
Tappara Tampere
2:6
konec
Sport Vaasa
IFK Helsinky
3:8
konec
TPS Turku
SaiPa Lappeenranta
2:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Leksand
3:2 po sam. nájezdech
konec
Djurgaarden
Oskarshamn
3:2 v prodl.
konec
Färjestad
HV 71
3:2
konec
Lulea
Malmö
3:0
konec
Rögle
Örebro
2:3
konec
Växjö
Linköping
6:2
konec
Frölunda
Skelleftea
5:1

Švýcarská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Davos
2:3
konec
Bern
Ženeva
5:4 v prodl.
konec
Fribourg-Gottéron
Lausanne
3:2
konec
Lugano
Zug
2:1 v prodl.

Basilej (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (Austr.)
Opelka (USA)
7:6 (7:2), 6:7 (4:7), 7:6 (7:3)
konec
Federer (1-Švýc.)
Tsitsipas (3-Řec.)
6:4, 6:4

Ču-chaj (Čína) - Turnaj Elite Trophy

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bertensová (1-Niz.)
Čeng Saj-saj (12-Čína)
2:6, 6:3, 6:4

Vídeň (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
Berrettini (3-It.)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Schwartzman (5-Arg.)
Monfils (4-Fr.)
6:3, 6:2

Sölden (Rak.) - SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Robinsonová (N. Zél.) 2:17,36 (1:08,03+1:09,33), 2. Shiffrinová (USA) -0,06 (1:07,89+1:09,53), 3. Worleyová (Fr.) -0,36 (1:09,13+1:08,59), 4. Holtmannová (Nor.) -0,85 (1:08,95+1:09,26), 5. Brignoneová (It.) -0,87 (1:08,75+1:09,48), 6. Tvibergová (Nor.) -1,03 (1:10,43+1:07,96), 7. Gritschová (Rak.) -1,41 (1:10,55+1:08,22), 8. Gutová-Behramiová -1,46 (1:09,97+1:08,85), 9. Gisinová (obě Švýc.) -1,47 (1:10,00+1:08,83), 10. Siebenhoferová (Rak.) -1,50 (1:10,49+1:08,37), ...v 1. kole 55. Capová (ČR) nepostoupila do 2. kola.

Kooperativa NBL

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Opava
92:75 (29:19, 50:44, 74:60)
konec
Ostrava
Děčín
71:78 (17:16, 33:42, 47:55)
konec
Olomoucko
Svitavy
85:92 (18:19, 36:50, 53:71)
konec
Brno
Kolín
73:82 (18:24, 36:48, 57:63)
konec
Boston
Toronto
112:106
konec
Brooklyn
New York
113:109
konec
Denver
Phoenix
108:107 po prodl.
konec
Memphis
Chicago
102:110
konec
Charlotte
Minnesota
99:121
konec
New Orleans
Dallas
116:123
konec
Oklahoma City
Washington
85:97
konec
Sacramento
Portland
112:122
konec
LA Lakers
Utah
95:86

Renomia ŽBL

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
USK Praha
57:109 (15:36, 28:63, 38:85)
konec
Slavia Praha
Žabiny Brno
87:84 (9:26, 26:42, 60:59)

Extraliga mužů

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Příbram
3:2 (-17, 22, -23, 22, 13)
konec
Zlín
Ostrava
0:3 (-17, -22, -19)
konec
Kladno
Liberec
3:1 (-21, 15, 19, 23)
konec
Lvi Praha
Odolena Voda
3:0 (17, 23, 18)
konec
Beskydy
Karlovarsko
0:3 (-23, -24, -20)

Extraliga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Olymp Praha
0:3 (-16, -9, -15)
konec
Olomouc
KP Brno
3:1 (-22, 13, 23, 18)
konec
Ostrava
Prostějov
3:1 (21, 19, -17, 13)
konec
Liberec
Přerov
3:0 (20, 11, 22)

Commodities Rallye Vsetín, závěrečný závod Rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) 39:16,8, 2. Tarabus, Trunkát (Škoda Fabia R5) -8,4, 3. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia R5) -10,4.

Katalánská rallye

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 2:25:15,8, 2. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -21,5, 3. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -24,6, 4. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -25,2, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -46,8, 6. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -1:09,2, ...11. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -7:17,3.

Losail (Kat.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 19:41,833, 2. Bautista (Šp./Ducati) -2,027, 3. Lowes (Brit./Yamaha) -5,143.
Druhý závod: 1. Rea 33:34,809, 2. Davies (Brit./Ducati) -2,978, 3. Bautista -3,100.
Konečné pořadí MS:
1. Rea 663, 2. Bautista 498, 3. Lowes 341

Mexiko (Mex.) - Velká cena Mexika formule 1

Kvalifikace

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:14,758, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,266, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,412, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,504, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -0,578, 6. Bottas (Fin./Mercedes) -0,580, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1,256, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,564, 9. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,711, 10. Gasly (Fr./Toro Rosso) -1,828.

Phillip Island (Austr.) - Velká cena Austrálie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Kvalifikace
Moto3:
1. Ramírez (Šp./Honda) 1:38,976, 2. Canet -0,184, 3. Arenas (oba Šp./KTM) -0,268, ...19. Kornfeil, 22. Salač (oba ČR/KTM) nepostoupili do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. Navarro (Šp./Speed Up) 1:33,565, 2. Binder (JAR/KTM) -0,321, 3. Marini (It./Kalex) -0,369.

Kvalifikace MotoGP byla kvůli silnému větru přeložena na neděli.

Světová série, finále MLB

3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Washington
Houston
1:4, stav série 2:1

Pardubice - Překážkové dostihy

Přidat do mých lig

Cena města Pardubic, steeplechase crosscountry (4200 m, pětiletí a starší koně, dotace 120.000 korun): 1. Tamas (ž. Bartoš, tr. Nováková, stáj Vocetka), 2. Zataro, 3. Peintre Elusif. Čas: 5:25,51. Výrok: jistě 2 1/2 - 4 - 4.

Další dostihy:
I. La Coral (ž. Novák) - Tarique - Dundee,
II. Santos (Spáčil) - Queentera - Zelda,
III. Lad In (ž. Novák) - Eliáš - Armanno,
IV. Usockem (ž. Bartoš) - Bolero de L’Isle - Hey Calming,
V. Kaiserwalzer (ž. Matuský) - Caline de Juilley - Modřín,
VII. Motiv (ž. Matuský) - Laverno - Maly Nine.

ostatní sportyPřidat do mých lig

PRAHA - finále nohejbalové extraligy

Přidat do mých lig
konec
Čakovice
Modřice
5:4

Japonsko - Mistrovství světa

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Anglie
Nový Zéland
19:7 (10:0)

První liga

Semifinále play off

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Říčany
21:13 (15:7)
konec
Sparta Praha
Praga
39:14 (24:0)

Mijazaki (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. McElroy 1:47:13, 2. Hemming (oba USA) -27, 3. Geens (Belg.) -45, ...Čelůstka (ČR) nedokončil.

Ženy: 1. Uedaová (Jap.) 1:59:32, 2. Michelová -7, 3. Barthelemyová (obě Belg.) -37.

Najdete na iDNES.cz