Sportovní výsledky 15. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

OLDENZAAL (Niz,) - přípravné utkání hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Česko
1:4 (0:1)

San Pedro del Pinatar (Šp.) - turnaj hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Belgie
3:3 (3:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Ässät Pori
5:3
konec
IFK Helsinky
SaiPa Lappeenranta
7:6 po sam. nájezdech
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
1:0
konec
KalPa Kuopio
TPS Turku
2:5
konec
Pelicans Lahti
Kärpät Oulu
0:3
konec
Sport Vaasa
Lukko Rauma
3:2 v prodl.
konec
Znojmo
Dornbirn
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
konec
Innsbruck
Linec
3:4
konec
Bolzano
Székesfehérvár
5:2
konec
Klagenfurt
Vídeň
8:3

Německá liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Mannheim
4:1
konec
Bremerhaven
Eisbären Berlín
2:3
konec
Iserlohn
Ingolstadt
2:3
konec
Mnichov
Norimberk
3:4 v prodl.
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
4:5
konec
Straubing
Krefeld
5:3

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Košice
2:3 po sam. nájezdech
konec
Poprad
Liptovský Mikuláš
2:3
konec
Trenčín
Banská Bystrica
2:1 v prodl.
konec
Zvolen
Nové Zámky
3:1
konec
Miškovec
Detva
2:3 po sam. nájezdech
konec
Budapešť
Slovan Bratislava
1:5

Švýcarská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Ambri-Piotta
4:2
konec
Langnau
Bern
3:1
konec
Lausanne
Biel
2:3
konec
Zug
Davos
4:5

Londýn (V.B.) - Turnaj mistrů

Čtyřhra - skupina Maxe Mirného

Přidat do mých lig
konec
Cabal, Farah (1-Kol.)
Krawietz, Mies (3-Něm.)
7:6 (9:7), 6:2
konec
Herbert, Mahut (7-Fr.)
Rojer, Tecau (6-Niz./Rum.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Cleveland
Miami
97:108
konec
Denver
Brooklyn
101:93
konec
Milwaukee
Chicago
124:115
konec
New Orleans
LA Clippers
132:127
konec
New York
Dallas
106:103
konec
Phoenix
Atlanta
128:112

Euroliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Fenerbahce Istanbul
88:70
konec
Crvena zvezda Bělehrad
ASVEL Lyon-Villeurbanne
72:74 po prodl.
konec
Olympiakos Pireus
Žalgiris Kaunas
83:74
konec
Valencie
Bayern Mnichov
82:56

Renomia ŽBL

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Chomutov
35:64 (4:10, 11:27, 24:46)

MOL interliga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bánovce nad Bebravou
Most
21:48 (10:22)

Portimao (Port.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž týmů

po 5. dnu

Přidat do mých lig

Světová trofej: 1. USA (Sipes, Russell, Robert, Baylor) 13:03:28,88, 2. Austrálie -2:02,52, 3. Itálie -11:57,30.

Juniorská trofej: 1. Austrálie 13:15:53,10.

Kluby: 1. XC Gear 11:54:51,73, ...5. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Živný, Hroneš) -36:02,65, 11. Motorsport Bozkov (Hádek, J. Koucký, T. Koucký) -50:25,74, 28. Motokrosová škola (Nováčková, Friedrich, Pitel) -1:54:44,04.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Albon (Thaj./Red Bull) 1:16,142, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,551, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,899, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,143, 5. Sainz (Šp./McLaren) -1,644, 6. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,757.

Druhý trénink: 1. Vettel 1:09,217, 2. Leclerc -0,021, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,134, 4. Bottas -0,156, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,223, 6. Magnussen (Dán./Haas) -0,926.

Valencie (Šp.) - Velká cena Valencie silničních motocyklů

Trénink

Přidat do mých lig

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:30,735, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,148, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,239, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -1,543.

Moto2: 1. B. Binder (JAR/KTM) 1:34,622, 2. Fernández (Šp./Kalex) -0,576, 3. Di Giannantonio (It./Speed Up) -0,671.

Moto3: 1. Masiá (Šp./KTM) 1:39,612, 2. García -0,069, 3. Ramírez (oba Šp./Honda) -0,155, ...17. Salač -0,697, 24. Kornfeil (oba ČR/KTM) -0,868.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Ruský pohár, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Samarin 92,81, 2. Alijev 90,64, 3. Ignatov (všichni Rus.) 87,54, ...8. Březina (ČR) 80,27.

Ženy - po krátkém programu: 1. Medveděvová 76,93, 2. Trusovová (obě Rus.) 74,21, 3. Bellová (USA) 67,11.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Bojkovová, Kozlovskij 80,14, 2. Tarasovová, Morozov 76,81, 3. Stolbovová, Novoselov (všichni Rus.) 68,74.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 86,09, 2. Gillesová, Poirier (Kan.) 82,56, 3. Hurtadová, Chaljavin (Šp.) 72,01.

První liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Sparta Praha
0:9 (0:2)
konec
Vysoké Mýto
Mělník
3:4 (1:2)
konec
Hodonín
Teplice
3:5 (0:2)

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Minsk (Běl.) - Světový pohár

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m: 1. Roest 6:16,615, 2. Bergsma (oba Niz.) 6:22,297, 3. Juskov (Rus.) 6:22,543.
Týmový sprint: 1. Nizozemsko (R. Mulder, Nuis, Verbij, Krol) 1:21,163, 2. Čína 1:21,322, 3. Kanada 1:21,670.

Ženy:
3000 m:
1. Weidemannová (Kan.) 4:04,679, 2. Achtereekteová (Niz.) 4:05,153, 3. Blondinová (Kan.) 4:06,080, 4. Sáblíková 4:06,404, ...divize B: 2. Zdráhalová (obě ČR) 4:10,745.
Týmový sprint: 1. Nizozemsko (L. de Jongová, De Neelingová, Leerdamová, M. de Jongová) 1:29,230, 2. Rusko 1:29,950, 3. Japonsko 1:30,086.

DAUHÁ (Katar.) - Mistrovství světa mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Mumin (2-Eg.)
Coll (4-N. Zél.)
3:0 (8, 3, 4)

stolní tenisPřidat do mých lig

Linec (Rak.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Ženy:
Čtyřhra - čtvrtfinále:

Čon Či-hi, Sin Ju-pin - Balážová, Matelová (SR/ČR) 3:0 (3, 9, 7)

Najdete na iDNES.cz