Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 30. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Mouscron
1:0
konec
Charleroi
Waasland-Beveren
2:0
konec
Waregem
Eupen
1:0
konec
Genk
St. Truiden
1:2

Druhá anglická liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charlton
Sheffield Wednesday
1:3
konec
Barnsley
Hull
3:1
konec
Birmingham
Millwall
1:1
konec
Brentford
Luton
7:0
konec
Bristol
Huddersfield
5:2
konec
Derby
QPR
1:1
konec
Leeds
Middlesbrough
4:0
konec
Nottingham
Cardiff
0:1
konec
Stoke
Blackburn
1:2
konec
Wigan
Reading
1:3

Druhá německá liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Aue
2:0
konec
Drážďany
Kiel
1:2
konec
Norimberk
Wiesbaden
0:2
konec
St. Pauli
Hannover
0:1

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tilburg
Sparta Rotterdam
4:0
konec
Sittard
Groningen
1:0
konec
Almelo
Haag
4:0

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Štětín
1:1
konec
Gliwice
Vratislav
0:3
konec
Legia Varšava
Kielce
4:0

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Aves
3:2
konec
Benfica Lisabon
Marítimo
4:0
konec
Portimonense
Famalicao
2:1

Rakouská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Hartberg
5:0
konec
St. Pölten
Mattersburg
0:0
konec
Tirol
Štýrský Hradec
1:5

Ruská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Ufa
0:1
konec
FK Rostov
Jekatěrinburg
0:0
konec
Groznyj
Kazaň
1:1

Skotská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Mirren
2:1
konec
Hibernian
Kilmarnock
2:2
konec
Livingston
Hamilton
0:0
konec
Motherwell
St. Johnstone
4:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Pelicans Lahti
2:1
konec
Jyväskylä
KalPa Kuopio
4:1
konec
Lukko Rauma
Ässät Pori
2:5
konec
Kärpät Oulu
SaiPa Lappeenranta
2:1
konec
Tappara Tampere
IFK Helsinky
1:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Rögle
3:2
konec
Oskarshamn
Växjö
1:2
konec
Skelleftea
Malmö
4:3
konec
Färjestad
Frölunda
4:1
konec
HV 71
Brynäs
3:2
konec
Linköping
Lulea
1:3
konec
Örebro
Djurgaarden
2:5

Švýcarská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Curych
0:5
konec
Fribourg-Gottéron
Lausanne
3:2 v prodl.
konec
Langnau
Ambri-Piotta
4:3
konec
Rapperswil
Lugano
2:1
konec
Ženeva
Bern
1:2

Östersund (Švéd.) - Úvodní závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta dvojic: 1. Öbergová, Samuelsson (Švéd.) 36:42,1 (2 trest. okruhy + 11 dobíjení), 2. Preussová, Lesser (Něm.) -18,1 (1+9), 3. Röiselandová, Christiansen (Nor.) -40,4 (1+16), 4. Merkušynová, Tyščenko (Ukr.) -56,9 (3+6), 5. Ojaová, Zahkna (Est.) -1:01,6 (1+8), 6. Dunkleeová, Doherty (USA) -1:17,0 (1+16), ...18. Jislová, Štvrtecký (ČR) dostiženi.

Smíšená štafeta: 1. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch) 1:05:56,1 (0+9), 2. Norsko (Tandrevoldová, Eckhoffová, T. Bö, J. Bö) -4,1 (0+15), 3. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Nelin, Ponsiluoma) -59,9 (0+11), 4. Rusko -1:44,9 (1+13), 5. Rakousko -1:53,6 (1+10), 6. Švýcarsko -1:55,5 (1+15), ...11. Česko (Kristejn Puskarčíková, Davidová, Moravec, Krčmář) -3:03,3 (2+13).

Killington (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Bassinová 1:38,19 (49,05+49,14), 2. Brignoneová (obě It.) -0,26 (49,64+48,81), 3. Shiffrinová (USA) -0,29 (49,46+49,02), 4. Gisinová (Švýc.) -0,31 (49,34+49,16), 5. Worleyová (Fr.) -0,50 (49,40+49,29), 6. Vlhová (SR) -0,65 (49,28+49,56), 7. Rebensburgová (Něm.) -0,98 (49,50+49,67), 8. Holdenerová (Švýc.) -1,12 (49,69+49,62), 9. Fürstová Holtmannová (Nor.) -1,29 (50,15+49,33), 10. Hrovatová (Slovin.) -1,34 (49,75+49,78), ...v 1. kole Capová (ČR) 52,33.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 z 10 závodů): 1. Shiffrinová 140 b., 2. Brignoneová 125, 3. Bassinová 122, 4. Worleyová 105, 5. Robinsonová (N. Zél.) 100, 6. Gisinová 79.

Průběžné pořadí SP (po 3 ze 41 závodů): 1. Shiffrinová 240 b., 2. Holdenerová 128, 3. Brignoneová 125, 4. Bassinová 122, 5. Gisinová 119, 6. Worleyová 105, ...24. Dubovská (ČR) 29, 46. Capová 7.

Lake Louise (Kan.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Dressen (Něm.) 1:46,81, 2. Paris (It.) -0,02, 3. Janka a Feuz (oba Švýc.) oba -0,26, 5. Mayer (Rak.) -0,42, 6. M. Caviezel (Švýc.) -0,47, 7. Kriechmayr (Rak.) -0,66, 8. Jansrud (Nor.) -0,80, 9. Théaux (Fr.) -1,12, 10. Ganong a Nyman (oba USA) -1,31.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 44 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 113, 2. Dressen a Pinturault (Fr.) oba 100, 4. Faivre, Noël (oba Fr.) a Paris všichni 80.

Ruka (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 26:12,7, 2. Geiger (Něm.) -48,8, 3. Oftebro -48,9, 4. Björnstad -54,8, 5. Graabak (všichni Nor.) -55,0, 6. Greiderer -59,4, 7. Rehrl -1:09,5, 8. Jöbstl (všichni Rak.) -1:31,8, 9. Frenzel (Něm.) -1:37,9, 10. A. Watabe (Jap.) -2:00,5, ...13. Portyk -2:27,7, 27. Pažout (oba ČR) -3:26,7.

Průběžné pořadí (po 2 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 200, 2. Björnstad 130, 3. Oftebro 120, 4. Geiger 106, 5. Graabak 95, 6. Rehrl 68, ...22. Portyk 20, 33. Pažout 5.

Ruka (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Tande (Nor.) 282,5 b. (131+142 m), 2. Aschenwald (Rak.) 273,3 (129+143), 3. Lanišek (Slovin.) 272,4 (136,5+135), 4. Kraft 271,4 (131+138), 5. Huber (oba Rak.) 270,3 (134,5+133,5), 6. R. Kobajaši (Jap.) 267,3 (134+133), 7. Geiger (Něm.) 263,5 (132,5+136,5), 8. Zajc (Slovin.) 262,2 (137,5+127), 9. Hörl (Rak.) 259,3 (132+131), 10. Markeng (Nor.) 253,0 (125+137), ..37. Koudelka (ČR) 95,6 (116).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 30 závodů): 1. Tande 200 b., 2. Lanišek 140, 3. Aschenwald 93, 4. R. Kobajaši 90, 5. Stoch (Pol.) 75, 6. Zajc 72.

Ruka (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky: 1. Niskanen (Fin.) 35:17,0, 2. Klaebo -13,0, 3. Iversen -14,9, 4. Tönseth (všichni Nor.) -33,1, 5. Bolšunov -43,8, 6. Larkov (oba Rus.) -45,4, 7. Golberg -49,7, 8. Holund (oba Nor.) -55,9, 9. Usťugov -57,2, 10. Jakimuškin (oba Rus.) -1:06,2, ...46. Novák (ČR) -2:34,6.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 38 závodů): 1. Klaebo 96, 2. Iversen 80, 3. Golberg 78, 4. Bolšunov 77, 5. Niskanen 68, 6. Halfvarsson (Švéd.) 52.
Pořadí miniseriálu Ruka Triple (po 2 ze 3 závodů): 1. Klaebo 37:37, 2. Iversen -16, 3. Niskanen -18, ...44. Novák -3:01. 

Ženy - 10 km klasicky: 1. Johaugová (Nor.) 26:47,5, 2. Pärmäkoskiová (Fin.) -30,1, 3. Něprjajevová (Rus.) -44,4, 4. Bjornsenová (USA) -45,7, 5. Razýmová (ČR) -46,7, 6. Brennanová (USA) -57,9, 7. H. Wengová -58,0, 8. Jacobsenová (obě Nor.) -59,6, 9. Išidaová (Jap.) -1:04,5, 10. Niskanenová (Fin.) -1:07,2, ...34. Nováková -2:03,4, 56. Schützová -2:39,9, 79. Janatová (všechny ČR) 3:40,4.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 38 závodů): 1. Bjornsenová 83 b., 2. Něprjajevová 75, 3. Sundlingová (Švéd.) 68, 4. Johaugová 61, 5. Jacobsenová 56, 6. Pärmäkoskiová 51, ...13. Razýmová 37.
Pořadí miniseriálu Ruka Triple (po 2 ze 3 závodů): 1. Johaugová 29:55, 2. Bjornsenová -18, 3. Pärmäkoskiová -27, ...7. Razýmová -54, 38. Nováková -2:14, 56. Schüztová -2:49, 79. Janatová -3:49.

Kooperativa NBL

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Olomoucko
106:67 (31:18, 50:37, 74:49)
konec
Portland
Chicago
107:103
konec
Brooklyn
Boston
112:107
konec
Cleveland
Milwaukee
110:119
konec
Detroit
Charlotte
107:110
konec
Indiana
Atlanta
105:104 po prodl.
konec
LA Lakers
Washington
125:103
konec
Memphis
Utah
94:103
konec
Miami
Golden State
122:105
konec
New York
Philadelphia
95:101
konec
Oklahoma City
New Orleans
109:104
konec
Orlando
Toronto
83:90
konec
Phoenix
Dallas
113:120
konec
San Antonio
LA Clippers
107:97

Renomia ŽBL

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Chomutov
87:59 (25:16, 44:29, 71:43)

Extraliga mužů

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Liberec
0:3 (-20, -12, -25)
konec
Příbram
Karlovarsko
0:3 (-16, -16, -20)
konec
České Budějovice
Kladno
3:2 (-22, 24, 14, -24, 11)
konec
Odolena Voda
Brno
1:3 (25, -30, -22, -22)

Extraliga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
VK Brno
0:3 (-25, -18, -14)
konec
Olomouc
Ostrava
3:1 (10, -23, 12, 21)
konec
KP Brno
Šternberk
3:0 (15, 15, 20)
konec
Liberec
Frýdek-Místek
2:3 (-21, 16, -16, 17, -17)
konec
Přerov
Prostějov
1:3 (23, -14, -18, -20)

Japonsko - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Skupina A (Kumamoto)

konec
Srbsko
Angola
32:25 (16:12)
konec
Nizozemsko
Slovinsko
26:32 (14:15)
konec
Norsko
Kuba
47:16 (25:9)

Skupina B (Jamaga/Kumamoto)

konec
Německo
Brazílie
30:24 (14:11)
konec
Francie
Korea
27:29 (13:12)
konec
Dánsko
Austrálie
37:12 (17:4)

Skupina C (Jacuširo/Kumamoto)

konec
Černá Hora
Senegal
29:25 (14:15)
konec
Rumunsko
Španělsko
16:31 (9:16)
konec
Maďarsko
Kazachstán
39:15 (22:8)

Skupina D (Kumamoto)

konec
Japonsko
Argentina
24:20 (14:10)
konec
Rusko
Čína
26:11 (13:6)
konec
Švédsko
Kongo
26:16 (11:8)

Abú Zabí (SAE) - Kvalifikace na Velkou cenu Abú Zabí, závěrečný závod MS vozů F1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:34,779, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,194, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,360, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,440, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -0,560, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -0,903, 7. Norris (Brit./McLaren) -1,657, 8. Ricciardo (Austr./Renault) -1,677, 9. Sainz (Šp./McLaren) -1,680, 10. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,931.

Pozn.: Bottas bude kvůli výměně motoru stát na konci startovního roštu.

Hongkong - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Keirin:
1. Saunders (N. Zél.), 2. Kenny (Brit.), 3. Büchli (Niz.), ...11. Bábek (ČR).
Omnium: 1. Stewart (N. Zél.) 142 b., 2. Kluge (Něm.) 133, 3. Schir (Švýc.) 125.

Ženy:
Sprint - finále:
Lee Wai Sze (Hong.) - Hinzeová (Něm.) 2:0, o 3. místo: Mitchellová (Kan.) - Starikovová (Ukr.) 2:1.
Scratch: 1. Stenbergová (Nor.), 2. Eberhardtová (Rak.), 3. Martinsová (Portug.), ...13. Kohoutková (ČR) všechny -1 kolo.
Madison: 1. Lethová, Schmidtová (Dán.) 31, 2. Schieldsová, Hodgesová (N. Zél.) 24, 3. Guazziniová, Consonniová (It.) 18, ...13. Kohoutková, Machačová (ČR) 0.

Kolín - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. D. Sweeck (Belg.) 1:00:04, 2. Boroš, 3. Nesvadba (oba ČEZ Tábor) oba -1, 4. Jelínek (Mercedes-Benz Praha Cyklostar Trek) -22, 5. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) -27, 6. Konwa (Pol.) -50.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Boroš 244, 2. Nesvadba 233, 3. Paprstka 231.

Ženy: 1. Havlíková (Kooperativa Jablonec nad Nisou) 44:16, 2. Mudříková (Stará Ves nad Ondřejnicí) -11, 3. Vaníčková (Ivar CS-Author) -31, 4. Švihálková (ČEZ Tábor) -33, 5. Novotná (Adastra) -36, 6. Zemanová (Ivar CS-Author) -43.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Vaníčková 225, 2. Švihálková 221, 3. Novotná 215.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. Wendl, Arlt 1:27,317 (43,713+43,604), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,184 (43,762+43,739), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,196 (43,797+43,716), ...Vejdělek, Pěkný (ČR) diskvalifikováni za nadváhu.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken a Wendl, Arlt 185 b., 3. Steu, Koller 140, ...22. Vejdělek, Pěkný 20.

Ženy: 1. Taubitzová (Něm.) 1:27,484 (43,826+43,658), 2. Sweeneyová (USA) -0,067 (43,863+43,688), 3. Děmčenková (Rus.) -0,222 (43,883+43,823), ...22. Maršíková (ČR) -2,350 (44,825+45,009).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Taubitzová 170, 2. Britcherová (USA) 145, 3. Ivanovová (Rus.) 110, ...31. Maršíková 20.

Park City (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Toulouse (Fr.) - Olympijská kvalifikace ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Muži: 1. Fudžii (Jap.) 20 bodů, 2. Ondra (ČR) 24, 3. M. Narasaki (Jap.) 28, 4. Mawem (Fr.) 64, 5. Hojer (Něm.) 70, 6. Pchan Jü-Fej (Čína) 72.

Najdete na iDNES.cz