Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 6. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Millwall
Nottingham
2:2

Belgická liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waasland-Beveren
Antverpy
0:4

Německá druhá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Karlsruhe
2:2
konec
Hamburk
Heidenheim
0:1

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterdam
Tilburg
0:2

Polská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Gdyně
0:1
konec
Zabrze
Wisla Krakov
4:2

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Benfica Lisabon
1:4

Ruská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petrohrad
Dynamo Moskva
3:0
konec
Tula
Lokomotiv Moskva
4:0

Liga EBEL

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Villach
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
konec
Innsbruck
Vídeň
1:3
konec
Klagenfurt
Salcburk
2:0
konec
Linec
Dornbirn
5:4
konec
Štýrský Hradec
Bolzano
4:1

Německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Augsburg
3:2
konec
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
4:5 v prodl.
konec
Iserlohn
Wolfsburg
1:5
konec
Krefeld
Mnichov
5:8
konec
Mannheim
Ingolstadt
4:1
konec
Norimberk
Straubing
2:3

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Zvolen
4:1
konec
Michalovce
Miškovec
3:6
konec
Banská Bystrica
Slovan Bratislava
2:1 v prodl.
konec
Nitra
Nové Zámky
2:1
konec
Poprad
Detva
3:0
konec
Trenčín
Budapešť
8:2

Švýcarská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Rapperswil
5:4 po sam. nájezdech
konec
Fribourg-Gottéron
Davos
3:1
konec
Langnau
Lugano
3:2
konec
Lausanne
Bern
2:5
konec
Ženeva
Biel
3:2

Beaver Creek (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - superobří slalom:
1. Odermatt (Švýc.) 1:10,90, 2. Kilde (Nor.) -0,10, 3. Mayer (Rak.) -0,14, 4. Pinturault (Fr.) -0,37, 5. Caviezel (Švýc.) -0,64, 6. Ganong (USA) -0,69, 7. Kriechmayr (Rak.) -0,74, 8. Smiseth Sejersted (Nor.) -0,86, 9. Reichelt (Rak.) -0,91, 10. Casse (It.) -0,93.
Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 2 z 8 závodů): 1. Mayer 160, 2. Odermatt 136, 3. Kilde 120, 4. Caviezel 105, 5. Paris (It.) 100, 6. Kriechmayr 96.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 44 závodů): 1. Mayer 221, 2. Paris 180, 3. Odermatt 170, 4. Kilde 152, 5. Pinturault 150, 6. Caviezel 145.

Lake Louise (Kan.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd:1. Ledecká (ČR) 1:31,87, 2. C. Suterová (Švýc.) -0,35, 3. Venierová -0,45, 4. Ortliebová (obě Rak.) -0,66, 5. Rebensburgová (Něm.) -0,66, 6. Goggiaová (It.) -0,69, 7. Schmidhoferová (Rak.) -0,74, 8. Weidleová (Něm.) -0,82, 9. Delagová (It.) -0,94, 10. Shiffrinová (USA) -0,96.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 366, 2. Gisinová (Švýc.) 160, 3. Vlhová (SR) 138, 4. Holdenerová (Švýc.) 128, 5. Brignoneová 125, 6. Bassinová (obě It.) 122, ...11. Ledecká 100, 38. Dubovská 29, 48. Capová (obě ČR) 21

konec
Washington
Philadelphia
119:113
konec
New York
Denver
92:129
konec
Toronto
Houston
109:119
konec
New Orleans
Phoenix
132:139 po prodl.

Euroliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki
FC Barcelona
94:102
konec
Zenit Petrohrad
ASVEL Lyon-Villeurbanne
75:70
konec
Fenerbahce Istanbul
Alba Berlín
107:102 po prodl.
konec
Panathinaikos Atény
Olympiakos Pireus
99:93 po prodl.
konec
Baskonia Vitoria
Anadolu Efes Istanbul
77:102

Renomia ŽBL

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Strakonice
84:72 (23:25, 36:35, 59:51)

Extraliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Ostrava
3:2 (23, 22, -20, -22, 8)

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A (Kumamoto)

konec
Srbsko
Slovinsko
29:27 (12:11)
konec
Angola
Kuba
40:30 (20:16)
konec
Nizozemsko
Norsko
30:28 (14:18)

Skupina B (Jamaga/Kumamoto)

konec
Brazílie
Austrálie
31:9 (15:5)
konec
Německo
Korea
27:27 (15:14)
konec
Francie
Dánsko
18:20 (7:9)

Skupina C (Jacuširo/Kumamoto)

konec
Senegal
Kazachstán
30:20 (15:7)
konec
Černá Hora
Španělsko
26:27 (14:14)
konec
Rumunsko
Maďarsko
28:27 (10:16)

Skupina D (Kumamoto)

konec
Japonsko
Čína
35:18 (17:8)
konec
Argentina
Kongo
25:16 (9:13)
konec
Rusko
Švédsko
30:22 (16:12)

Cambridge (N.Z.) - Závod SP v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Týmový sprint - finále
: Amagai, Fukaja, Nitta (Jap.) 42,790 - Bielecki, Rajkowski, Rudyk (Pol.) 43,286, o 3. místo: Dawkins, Mitchell, Webster (N. Zél.) 43,367 - Bramble, Paul, Phillip (Trin.) 43,552.

Stíhací závod družstev - finále: Švýcarsko 3:50,359 - Austrálie 3:52,412, o 3. místo: N. Zéland 3:50,712 - Rusko 3:55,195.

Ženy:
Týmový sprint - finále:
Hansenová, Podmoreová (N. Zél.) 32,877 - Karwacká, Losová (Pol.) 32,899, o 3. místo: Rogová, Šmeljovová (Rus.) 33,032 - Mortonová, Wardová (Austr.) 33,473.

Stíhací závod družstev - finále: N. Zéland 4:10,705 - Austrálie 4:12,460, o 3. místo: Kanada 4:18,169 - N. Zéland II 4:20,066.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Turín (It.) - Finále seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung 211,69, 2. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (všichni Čína) 204,27, 3. Mišinová, Galljamov (Rus.) 203,13.

Ženy - po krátkém programu: 1. Kostorná 85,45, 2. Zagitovová 79,60, 3. Ščerbakovová (všechny Rus.) 78,27.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 83,83, 2. Hubbellová, Donohue 82,72, 3. Chocková, Bates (všichni USA) 81,67.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Závody SP v rychlobruslení

Přidat do mých lig

Muži: 
500 m:
1. Muštakov 34,636, 2. Murašov (oba Rus.) 34,641, 3. Boisvert-Lacroix (Kan.) 34,730.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Kim Čun-ho (Korea) 143, 2. Muštakov 134, 3. Murašov 126.

Týmový sprint: 1. Nizozemsko (R. Mulder, Nuis, Verbij, Krol) 1:19,958, 2. Norsko 1:20,301, 3. Švýcarsko 1:22,167.
Ženy:
1000 m:
1. Boweová (USA) 1:14,280, 2. Kačanovová 1:14,753, 3. Fatkulinová (obě Rus.) 1:15,093.
Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. Boweová 120, 2. Ter Morsová (Niz.) 88, 3. Kačanovová 83, ...38. Zdráhalová (ČR) 11.
5000 m: 1. Blondinová (Kan.) 6:54,945, 2. Sáblíková (ČR) 6:54,995, 3. Weidemannová (Kan.) 6:55,809, ...12. Zdráhalová 7:22,965.
Průběžné pořadí (po 3 z 6 závodů): 1. Sáblíková 157, 2. Weidemannová 151, 3. Blondinová 142, ...13. Zdráhalová 84.

Týmový sprint: 1. Nizozemsko (L. de Jongová, De Neelingová, Leerdamová, M. de Jongová) 1:27,955, 2. Rusko 1:29,700, 3. Polsko 1:30,091.

Šanghaj (Čína) - Závody SP v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Glasgow (V.B.) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
50 m v. zp.:
1. Morozov (Rus.) 20,40, 2. Manaudou (Fr.) 20,66, 3. Lobanovskij (Maď.) 20,76, ...v rozplavbách 51. Šefl (ČR) 22,25.
1500 m v. zp.: 1. Paltrinieri (It.) 14:17,14, 2. Christiansen (Dán.) 14:18,15, 3. Aubry (Fr.) 14:25,66, ...7. Micka 14:38,81, v rozplavbách 19. Luňák (oba ČR) 15:11,54.
100 m znak: 1. Kolesnikov (Rus.) 49,09, 2. Diener (Něm.) 49,94, 3. Glinta (Rum.) 50,30, ...v semifinále 13. Franta 50,85, v rozplavbách 36. Čejka (oba ČR) 52,84.
200 m pol. záv.: 1. Vazaios (Řec.) 1:50,85 - evropský rekord, 2. Zenimoto Hvas (Nor.) 1:51,74, 3. Heintz (Něm.) 1:52,55, ...v rozplavbách 39. Štemberk 2:00,88, 41. Janeček (oba ČR) 2:01,17.

Ženy:
100 m v. zp.
: 1. Andersonová (Brit.) 51,49, 2. Gastaldellová (Fr.) 51,85, 3. Heemskerková (Niz.) 51,88, ...v semifinále 10. Seemanová 53,19, v rozplavbách 46. Tondrová (obě ČR) 55,95.
200 m znak: 1. Panzieraová (It.) 2:01,45, 2. Zevinová (Ukr.) 2:02,25, 3. Toussaintová (Niz.) 2:03,04, ...5. Kubová 2:04,70, v rozplavbách 20. Grusová (obě ČR) 2:11,08.
200 m mot.: 1. Hosszúová (Maď.) 2:03,21, 2. Bianchiová (It.) 2:04,20, 3. Jakabosová (Maď.) 2:05,00.
100 m pol. záv.: 1. Hosszúová 57,36, 2. Kameněvová (Rus.) 57,59, 3. Laukkanenová (Fin.) 58,62, ...v semifinále 14. Horská (ČR) 1:00,52.
4x50 m v. zp.: 1. Francie (Gastaldellová, Heniqueová, Bousquinová, Santamansová) a Nizozemsko (Van Vlietová, Toussaintová, Heemskerková, Van Roonová) obě 1:35,21, 3. Dánsko 1:35,24

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistrů

5. kolo skupiny B

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg - Ostrava 3:1
Ševnin - Olivares 1:3 (-8, -4, 12, -6)
Gačina - Bajger 3:0 (3, 9, 6)
Šibajev - Bělík 3:0 (9, 5, 2), Groth - Bajger 3:0 (7, 7, 7)

Liga mistryň

4. kolo skupiny D

Přidat do mých lig

Hodonín - Irun 3:1
Ng Wing Nam - Čang Ťin 3:0 (11, 7, 5)
Partyková - Xiaová 1:3 (3, -8, -7, -9)
Bratejková - Iamandiová 3:1 (9, -9, 8, 5)
Ng Wing Nam - Xiaová 3:2 (-4, 11, 10, -5, 6)

Najdete na iDNES.cz