Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 21. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství světa klubů

Utkání o bronz

Přidat do mých lig

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mouscron
Charleroi
1:1
konec
Cercle Bruggy
Waregem
2:0
konec
Eupen
Kortrijk
1:2
konec
Waasland-Beveren
Standard Lutych
2:1

Druhá anglická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Preston
0:0
konec
Fulham
Leeds
2:1
konec
Huddersfield
Nottingham
2:1
konec
Hull
Birmingham
3:0
konec
Luton
Swansea
0:1
konec
Millwall
Barnsley
1:2
konec
QPR
Charlton
2:2
konec
Reading
Derby
3:0
konec
West Bromwich
Brentford
1:1

Druhá německá liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Fürth
3:1
konec
Darmstadt
Hamburk
2:2
konec
Hannover
Stuttgart
2:2
konec
St. Pauli
Bielefeld
3:0

Nizozemská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Almelo
1:1
konec
PSV Eindhoven
Zwolle
4:1
konec
Sparta Rotterdam
Alkmaar
3:0
konec
Tilburg
Sittard
0:0

Polská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdaňsk
Čenstochová
0:3
konec
Plock
Gliwice
2:1
konec
Zabrze
Bialystok
3:0

Skotská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Aberdeen
2:1
konec
Hamilton
Hearts
2:1
konec
Kilmarnock
Motherwell
0:1
konec
Livingston
Ross County
4:0
konec
St. Johnstone
St. Mirren
0:0

EBEL liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Dornbirn
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Malmö
HV 71
1:0

Švýcarská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Ambri-Piotta
2:3 po sam. nájezdech
konec
Biel
Langnau
2:5
konec
Curych
Lausanne
2:6
konec
Davos
Lugano
3:2
konec
Rapperswil
Zug
1:4
konec
Ženeva
Fribourg-Gottéron
3:0

Turnov - Příprava hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Soběslav - Příprava hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Le Grand-Bornand (Fr.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. J.T. Bö (Nor.) 30:07,8 (1 tr. okruh), 2. Fillon Maillet (Fr.) -22,0 (0), 3. Christiansen -1:00,0 (1), 4. T. Bö (oba Nor.) -1:01,7 (2), 5. Doll (Něm.) -1:23,8 (3), 6. Jacquelin -1:32,3 (2), 7. M. Fourcade (oba Fr.) -1:32,5 (2), 8. Bjöntegaard (Nor.) -1:42,0 (5), 9. Peiffer -1:51,6 (1), 10. Schempp (oba Něm.) -1:58,3 (0), ...14. Krčmář -2:31,9 (4), 41. Václavík -4:09,5 (4), 42. Štvrtecký (všichni ČR) -4:10,3 (6).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 24 závodů): 1. J.T. Bö 314, 2. T. Bö 265, 3. Fillon Maillet 238, 4. Desthieux (Fr.) 235, 5. Loginov (Rus.) 235, 6. M. Fourcade 227, ...20. Krčmář 101, 35. Štvrtecký 48, 42. Moravec (ČR) 33, 52. Václavík 19, 67. Šlesingr (ČR) 6.

Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Eckhoffová 29:41,6 (2), 2. Tandrevoldová (obě Nor.) -38,1 (2), 3. Häckiová (Švýc.) -46,0 (2), 4. Wiererová (It.) -58,5 (1), 5. Braisazová (Fr.) -1:02,8 (4), 6. Herrmannová -1:10,8 (4), 7. Preussová (obě Něm.) -1:16,4 (1), 8. Krjuková (Běl.) -1:28,0 (1), 9. Simonová (Fr.) -1:39,1 (4), 10. P. Fialková (SR) -1:45,8 (2), ...28. Davidová -2:52,6 (6), 41. Jislová 3:45,3 (3), 55. Charvátová (všechny ČR) -5:37,6 (9).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 24 závodů): 1. Tandrevoldová 253, 2. Wiererová 250, 3. Eckhoffová 227, 4. Braisazová 213, 5. Simonová 189, 6. Häckiová 183, ...9. Davidová 162, 25. Kristejn Puskarčíková 83, 27. Charvátová 80, 42. Jislová 40.

Atlanta (USA) - SP ve snowboardingu

Big Air

Přidat do mých lig

Muži: 1. Corning (USA) 177,25, 2. Laframboise (Kan.) 166,75, 3. Kimata (Jap.) 163,00.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Corning 3200, 2. Laframboise 2300, 3. Kimata 1820.

Ženy: 1. Iwabučiová 170,50, 2. Muraseová (obě Jap.) 159,50, 3. Voigtová (Kan.) 143,25, ...11. Pančochová (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Iwabučiová 2900, 2. Voigtová 1620, 3. Onicukaová (Jap.) 1580, ...8. Pančochová 1140.

Cervinia (It.) - Závod SP ve snowboardcrossu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Sommariva, 2. Perathoner (oba It.), 3. Surget (Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Sommariva 1400, 2. Hämmerle (Rak.) 1360, 3. Bolton (Austr.) 1250, ...46. Koudelka 18,5, 56. Kubičík (oba ČR) 14.

Ženy: 1. Moioliová (It.), 2. Trespeuchová (Fr.), 3. Belingheriová (It.), ...7. Samková, 14. Hopjáková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Moioliová 1800, 2. Samková 1360, 3. Trespeuchová 1160, ...16. Hopjáková 360.

Engelberg (Švýc.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Stoch (Pol.) 288,7 b. (138+136 m), 2. Kraft (Rak.) 287,0 (134,5+137,5), 3. Geiger (Něm.) 277,6 (133,5+135), 4. R. Kobajaši (Jap.) 274,1 (130+134,5), 5. Lindvik 272,5 (133+134), 6. Forfang (oba Nor.) 272,4 (132,5+132,5), 7. Huber (Rak.) 268,6 (135,5+131), 8. Žyla (Pol.) 265,4 (133,5+130,5), 9. Johansson (Nor.) 265,1 (132,5+131,5), 10. Paschke (Něm.) 264,3 (133,5+132), ...26. Koudelka 232,7 (126+120), 27. Polášek (oba ČR) 232,6 (123+119).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 30 závodů): 1. Kraft 356, 2. R. Kobajaši 340, 3. Geiger 297, 4. Tande (Nor.) 273, 5. Stoch 246, 6. Aschenwald (Rak.) 232, ...42. Koudelka 5, 45. Polášek 4. 

Innichen (It.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Skikros

Přidat do mých lig

Muži: 1. Drury (Kan.), 2. Wilmsmann (Něm.), 3. Midol (Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 14 závodů): 1. Drury 390, 2. Mahler (Kan.) 270, 3. Regez (Švýc.) 225.

Ženy: 1. Bergerová Sabbatelová (Fr.), 2. Näslundová (Švéd.), 3. Phelanová (Kan.), ...14. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 14 závodů): 1. Näslundová 400, 2. Thompsonová (Kan.) 324, 3. Smithová (Švýc.) 311, ...18. Kučerová 65.

Po zrušení závodu se započítávaly výsledky páteční kvalifikace.

Planica (Slovin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně:
Muži:
1. Chanavat (Fr.) 2:14,41, 2. Pellegrino (It.) -0,40, 3. Valnes -0,83, 4. Skar (oba Nor.) -0,63, 5. Jouve (Fr.) -4,67, 6. Taugboel (Nor.) -12,21, ...22. Pechoušek, 26. Černý, v kvalifikaci 51. Šeller (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 ze 40 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 520 b., 2. Iversen 448, 3. Bolšunov (Rus.) 386, 4. Niskanen (Fin.) 340, 5. Holund (Nor.) 276, 6. Usťugov (Rus.) 226, ...43. Novák (ČR) 29, 77. Pechoušek 9, 93. Černý 5.

Ženy: 1. Sundlingová 2:32,60, 2. Nilssonová (obě Švéd.) -0,22, 3. Kernová -0,79, 4. Caldwellová (obě USA) -0,91, 5. Lampičová (Slovin.) -1,49, 6. Svahnová (Švéd.) -48,51, ...22. Janatová, 27. Beranová, v kvalifikaci 38. Holíková, 42. Schützová, 46. Hynčicová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 38 závodů): 1. Johaugová 541, 2. H. Wengová (obě Nor.) 396, 3. Digginsová 345, 4. Maubetová Bjornsenová (obě USA) 280, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) 276, 6. Jacobsenová (Nor.) 272, ...15. Razýmová 153, 30. Nováková (obě ČR) 56, 52. Janatová 17, 70. Beranová 4. 

Ramsau (Rak.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 27:29,1, 2. J. M. Riiber (Nor.) -1,6, 2. Riessle -5,8, 4. Frenzel (oba Něm.) -8,6, 5. Björnstad (Nor.) -12,5, 6. Greiderer (Rak.) -13,7, 7. Graabak (Nor.) -19,3, 8. Herola (Fin.) -34,7, 9. Faisst (Něm.) -41,4, 10. Jöbstl (Rak.) -50,4, ...22. Portyk -2:08,3, 29. Pažout (oba ČR) -2:33,5.

Průběžné pořadí (po 6 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 580, 2. Graabak 371, 3. Geiger 342, 4. J. L. Oftebro 285, 5. Björnstad 273, 6. Riessle 252, ...26. Portyk 37, 41. Pažout 7.

Val Gardena (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd muži - ZRUŠENO

Kooperativa NBL

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Kolín
101:89 (34:21, 64:48, 84:69)
konec
Brno
Svitavy
82:83 (26:13, 42:40, 58:59)
konec
Olomoucko
Pardubice
82:69 (21:15, 37:34, 58:55)
konec
Hradec Králové
USK Praha
95:85 (24:17, 47:48, 71:58)
konec
Boston
Detroit
114:93
konec
Cleveland
Memphis
114:107
konec
Denver
Minnesota
109:100
konec
Golden State
New Orleans
106:102
konec
Indiana
Sacramento
119:105
konec
Miami
New York
129:114
konec
Oklahoma City
Phoenix
126:108
konec
Philadelphia
Dallas
98:117
konec
Portland
Orlando
118:103
konec
Toronto
Washington
122:118

Extraliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Beskydy
3:1 (-20, 11, 17, 17)
konec
Ostrava
Příbram
2:3 (18, 15, -25, -20, -13)
konec
Lvi Praha
Kladno
3:0 (21, 19, 19)
konec
Ústí nad Labem
Liberec
0:3 (-16, -20, -20)

Extraliga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Přerov
3:1 (23, 19, -18, 15)
konec
Šternberk
Prostějov
3:1 (17, -22, 19, 21)
konec
Liberec
KP Brno
3:0 (18, 25, 18)
konec
VK Brno
Olomouc
3:2 (18, -27, -24, 24, 10)

První liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Sparta Praha
4:4 (1:0)
konec
Plzeň
Hodonín
13:1 (9:0)

Melbourne (Austr.) - Mistrovství světa v olympijské třídě mužů Finn

Přidat do mých lig

1. Junior (N. Zél.) 44, 2. Heiner (Niz.) 52, 3. Berecz (Maď.) 53, ...15. O. Teplý (ČR) 132.