Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 14. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Eupen
1:0
konec
Waregem
St. Truiden
– : –
konec
Charleroi
Cercle Bruggy
– : –
konec
Genk
Waasland-Beveren
– : –

Druhá anglická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
West Bromwich
2:3
konec
Barnsley
QPR
5:3
konec
Brentford
Fulham
1:0
konec
Bristol
Blackburn
0:2
konec
Derby
Millwall
0:1
konec
Leeds
Cardiff
3:3
konec
Nottingham
Sheffield Wednesday
0:4
konec
Preston
Luton
2:1
konec
Stoke
Reading
0:0
konec
Swansea
Middlesbrough
3:1
konec
Wigan
Huddersfield
1:1

Druhá německá liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Bielefeld
0:0
konec
Karlsruhe
Fürth
1:5
konec
St. Pauli
Wiesbaden
3:1

Katar - Mistrovství světa klubů

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Al Hilál
Espérance Tunis
1:0 (0:0)
konec
Monterrey
Al Sád
3:2 (2:0)

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Groningen
1:1
konec
Sittard
Waalwijk
3:2
konec
Venlo
Zwolle
1:2
konec
Twente Enschede
Arnhem
0:3

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Zabrze
2:1
konec
Vratislav
Poznaň
1:1
konec
Legia Varšava
Plock
3:1

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Boavista Porto
1:0
konec
Benfica Lisabon
Famalicao
4:0
konec
Setúbal
Aves
– : –

Rakouská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Rapid Vídeň
0:3
konec
Hartberg
Salcburk
2:2
konec
St. Pölten
Altach
0:3

Skotská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Hamilton
1:0
konec
Hearts
St. Johnstone
0:1
konec
Ross County
Kilmarnock
1:0
konec
St. Mirren
Livingston
3:3

Dawson Creek (Kan.) - World Junior A Challenge hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Kanada Východ
6:4 (1:3, 3:0, 2:1)
konec
Rusko ‚18‘
USA
2:7 (0:1, 1:2, 1:4).

Soči (Rus.) - Přípravný turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
ČR
Francie
6:1

Říčany; Prostějov - Extraliga

Semifinálové skupiny

Přidat do mých lig

Říčany:I. ČLTK Praha - TK Sparta Praha 5:4
Martincová - Siniaková 6:1, 6:4
Staněk - Rosol 3:6, 2:6
Muchová - Strýcová 6:4, 7:6 (7:5)
Forejtek - Čang Č’-en 6:2, 6:3
Šátral - Fucsovics 3:6, 2:6
Kližan - Čorič 7:6 (7:3), 2:6, 3:6
Martincová, Muchová - Siniaková, Strýcová 6:4, 3:6, 8:10
Šátral, Staněk - Jebavý, Fucsovics 6:4, 6:4
Kližan, Forejtek - Čorič, Rosol 6:1, 6:7 (5:7), 10:8

Prostějov:
TK Agrofert Prostějov - RPM Oáza Říčany 5:4
Kužmová - Sasnovičová 6:7 (6:8), 3:6
Svrčina - Nouza 6:1, 6:1
Rybakinová - Alexandrovová 5:7, 6:4, 4:6
Poljak - Gengel 5:7, 3:6
Kolář - Fabbiano 6:2, 6:2
Kopřiva - Vanni 5:7, 7:6 (7:1), 6:4
Kužmová, Chwalinská - Alexandrovová, Kolodziejová 6:3, 1:6, 12:10
Kolář, Svrčina - Gengel, Vocel 4:6, 4:6
Poljak, Kopřiva - Fabbiano, Vanni 6:1, 7:6 (7:4).

Hochfilzen (Rak.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Norsko (Knottenová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Olsbuová-Röiselandová) 1:10:04,7 hod. (1 trest. okruh + 7 dobíjení), 2. Rusko (Rezcovová, Kuklinová, Mironovová, Jurlovová-Perchtová) -8,2 (0+5), 3. Švýcarsko (E. Gasparinová, S. Gasparinová, A. Gasparinová, Häckiová) -1:04,1 (1+9), 4. Ukrajina -1:09,2 (0+8), 5. Kanada -1:09,3 (0+7), 6. ČR (Jislová, Charvátová, Davidová, Kristejn Puskarčíková) -1:16,1 (1+12). 

Muži - stíhací závod (12,5 km):
1. J.T. Bö (Nor.) 31:27,0 (0), 2. Loginov (Rus.) -33,5 (0), 3. Jacquelin (Fr.) -40,5 (0), 4. Fak (Slovin.) -41,6 (0), 5. Desthieux (Fr.) -41,6 (1), 6. T. Bö (Nor.) -1:06,3 (2), 7. Hofer (It.) -1:16,9 (2), 8. Claude -1:19,9 (2), 9. Fillon Maillet -1:20,2 (2), 10. M. Fourcade (všichni Fr.) -1:20,9 (2), ...29. Krčmář -3:03,6 (2), 41. Moravec -4:21,7 (3), 45. Štvrtecký (všichni ČR) -4:45,0 (6).

Copper Mountain (USA) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa
Muži:
1. James (Austr.) 96,00, 2. Tocuka 94,50, 3. Hirano (oba Jap.) 89,25.
Ženy: 1. Castelletová (Šp.) 87,75, 2. Liou Ťia-jü (Čína) 80,00, 3. Mastrová (USA) 77,50, ...v kvalifikaci 16. Pančochová (ČR).

Cortina d´Ampezzo (It.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom
Muži:
1. Fischnaller (It.), 2. I Sang-ho (Korea), 3. Slujev (Rus.), ...v kvalifikaci 57. Brůžek, 58. Počinek (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 14 závodů): 1. Fischnaller 2450, 2. Felicetti (It.) 1380, 3. Prommegger (Rak.) 1290, ...65. Brůžek 13,4, 66. Počinek 13,1.

Ženy: 1. Hofmeisterová, 2. Jörgová (obě Něm.), 3. Rieglerová (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 14 závodů): 1. Hofmeisterová 2360, 2. Jörgová 2050, 3. Jennyová (Švýc.) 1760

Davos (Švýc.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Klaebo (Nor.) 2:21,51, 2. Chanavat (Fr.) -0,05, 3. Taugböl -1,36, 4. Skar (oba Nor.) -1,54, 5. Retivych (Rus.) -3,19, 6. Hamilton (USA) -4,82, ...24. Novák, v kvalifikaci 41. Pechoušek, 51. Šeller (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 38 závodů): 1. Klaebo 520 b., 2. Iversen 419, 3. Bolšunov (Rus.) 339, 4. Niskanen (Fin.) 290, 5. Holund 276, 6. Golberg (oba Nor.) 204, ...48. Novák 16.

Ženy:1. Svahnová (Švéd.) 2:38,54, 2. Fallaová (Nor.) -0,55, 3. Caldwellová (USA) -0,55, 4. Nilssonová (Švéd.) -0,91, 5. Něprjajevová (Rus.) -1,05, 6. Sundlingová (Švéd.) -4,78, ...14. Nováková, 23. Janatová, v kvalifikaci 44. Beranová, 49. Hynčicová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 38 závodů): 1. Johaugová 411, 2. H. Wengová (obě Nor.) 316, 3. Digginsová (USA) 285, 4. Jacobsenová (Nor.) 272, 5. Maubetová Bjornsenová (USA) 251, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) 231, ...16. Razýmová (ČR) 117, 33. Nováková 34, 54. Janatová 8.

Klingenthal (Něm.) - Závody SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hölzlová (Rak.) 124,6 b. (141 m), 2. Klinecová (Slovin.) 118,9 (129), 3. Althausová (Něm.) 118,6 (131,5), ...35. Ptáčková 49,1 (96), 38. Indráčková (obě ČR) 30,2 (87,5).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 21 závodů): 1. Lundbyová (Nor.) 245, 2. Hölzlová 240, 3. Klinecová 180.

Muži - družstva:1. Polsko (Žyla, Wolny, Stoch, Kubacki) 968,7, 2. Rakousko (Aschenwald, Schlierenzauer, Hayböck, Kraft) 943,7, 3. Japonsko (Sato, Ito, D. Kobajaši, R. Kobajaši) 911,0, 4. Norsko 898,2, 5. Slovinsko 852,6, 6. Německo 816,7.

Montafon (Rak.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Regez (Švýc.), 2. Mahler, 3. Leman (oba Kan.).

Průběžné pořadí SP (po 3 ze 14 závodů): 1. Mahler 220, 2. Drury (Kan.) 190, 3. Regez 189.

Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Näslundová (Švéd.), 3. Hoffosová (Kan.), ...20. Kučerová (ČR) nepostoupila z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 3 ze 14 závodů): 1. Näslundová 260, 2. Hoffosová 200, 3. Smithová (Švýc.) 181, ...19. Kučerová 35.

Peking (Čína) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Big Air
Muži:
1. Parrot (Kan.) 186,00, 2. Thorgren (Švéd.) 185,00, 3. Corning (USA) 181,25.

Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Corning 2200 b., 2. Laframboise (Kan.) 1500, 3. Jarvilehto (Fin.) 1220,00.

Ženy: 1. Onicukaová (Jap.) 165,00, 2. Gasserová (Rak.) 158,00, 3. Blouinová (Kan.) 155,75.

Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Iwabučiová (Jap.) 1900, 2. Gasserová 1400, 3. Ormerodová (Brit.) 1150, ...10. Pančochová (ČR) 900.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - superobří slalom: 1. Goggiaová 1:12,96, 2. Brignoneová (obě It.) -0,01, 3. Shiffrinová (USA) -0,13, 4. Schmidhoferová (Rak.) -0,30, 5. Gutová-Behramiová -0,72, 6. C. Suterová (obě Švýc.), Ortliebová (Rak.) a Lieová (Nor.) všechny -0,87, 9. Worleyová (Fr.) -0,93, 10. Rebensburgová (Něm.) -0,96, ...31. Ledecká (ČR) -2,23.

Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 2 ze 7 závodů): 1. Rebensburgová 126, 2. Brignoneová 116, 3. Goggiaová a C. Suterová obě 100, 5. Delagová (It.) 87, 6. Shiffrinová 86, ...40. Ledecká 1.

Průběžné pořadí SP (po 8 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 532, 2. Rebensburgová 261, 3. Brignoneová 241, 4. C. Suterová 225, 5. Schmidhoferová 218, 6. Gisinová (Švýc.) 207, ...8. Ledecká 151, 50. Dubovská 29, 58. Capová (obě ČR) 21.

Val d´Isere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Slalom mužů zrušen

Val Venosta (It.) - La Venosta, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Vokujev (Rus./Russian Winter) 1:30:27,2, 2. Eliassen (Nor./Ragde Eiendom) -2,8, 3. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) -8,5, ...28. Šrail (ČR/eD system Bauer) -3:43,9, 34. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -4:02,0, 39. Štoček (ČR/Vltava Fund) -5:20,1.

Průběžné pořadí: 1. Pedersen 415, 2. Persson (Švéd./Lager 157) 359, 3. Hoelgaard (Nor./Koteng) 335, ...35. Šrail 102, 42. Pliska 95, 45. Ročárek (ČR/Vltava Fund) 83.

Ženy: 1. Slindová (Nor./Koteng) 1:37:09,9, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) -3:09,4, 3. Gjeitnesová (Nor./Koteng) -4:03,9, ...5. Smutná (ČR/eD system Bauer) -4:23,0, 21. Moravcová (ČR/Slavia pojišťovna) -15:16,2, 22. Sixtová (ČR/eD system Bauer) -15:31,0.

Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 460, 2. Slindová 425, 3. Gjeitnesová 400, 4. Smutná 340, ...22. Klementová (ČR/Vltava Fund) 118, 30. Grohová (ČR/Silvini Madshus) 98.

Kooperativa NBL

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Olomoucko
84:77 (17:25, 43:42, 61:56)
konec
Opava
Děčín
87:70 (20:17, 45:39, 68:52)
konec
Svitavy
Ostrava
108:86 (26:16, 58:36, 81:63)
konec
Brno
Pardubice
80:75 (18:19, 33:37, 52:56)
konec
Chicago
Charlotte
73:83
konec
Atlanta
Indiana
100:110
konec
Memphis
Milwaukee
114:127
konec
Miami
LA Lakers
110:113
konec
Minnesota
LA Clippers
117:124
konec
Orlando
Houston
107:130
konec
Philadelphia
New Orleans
116:109
konec
Sacramento
New York
101:103
konec
Utah
Golden State
114:106

Renomia ŽBL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
USK Praha
76:103 (20:33, 36:62, 57:85)
konec
Slavia Praha
KP Brno
64:88 (19:22, 40:37, 48:64)
konec
Žabiny Brno
Ostrava
86:65 (26:21, 50:30, 72:48)

Extraliga mužů

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Karlovarsko
2:3 (22, 23, -14, -17, -14)
konec
Ostrava
Odolena Voda
3:0 (19, 25, 20)
konec
Ústí nad Labem
Kladno
1:3 (21, -27, -17, -19)
konec
Zlín
Liberec
0:3 (-18, -27, -18)
konec
Lvi Praha
Beskydy
3:0 (19, 22, 20)

Extraliga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
1:3 (-18, -27, 10, -22)
konec
Olymp Praha
Šternberk
2:3 (10, -23, 19, -20, -11)
konec
Prostějov
VK Brno
1:3 (24, -17, -23, -15)
konec
Přerov
Ostrava
0:3 (-17, -20, -14)

Sofia (Bulh.) - Závěrečný závod MS ve freestyle motokrosu

Přidat do mých lig

Brisbane (Austr.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Keirin:
1. Quintero (Kol.), 2. Glaetzer (Austr.), 3. Bábek (ČR).

Omnium: 1. Gate (N. Zél.) 134, 2. Kluge (Něm.) 116, 3. Hašimoto (Jap.) 113.

Ženy
Sprint
- finále: Lee Wai Sze (Hong.) - Mortonová (Austr.) 2:0, o 3. místo: Vojnovová (Rus.) - Bayonaová (Kol.) 2:0.

Madison: 1. Bakerová, Edmondsonová (Austr.) 56, 2. Copponiová, Le Netová (Fr.) 51, 3. Ryanová, Birchová (USA) 32.

Uničov - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. D. Sweeck (Belg.) 1:04:03, 2. Zahner (Švýc.) -17, 3. Kopecký (Pauwels Sauzen-Bingoal) -22, 4. Godrie (Niz.) -27, 5. Boroš -30, 6. Nesvadba (oba ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:02.

Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Boroš 340, 2. Nesvadba 327, 3. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) 319.

Ženy: 1. Nash (Clif Pro Team) 48:19, 2. Heiglová (Rak.) -57, 3. Švihálková (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:12, 4. Goossensová (Niz.) -2:12, 5. T. Vaníčková (Ivar CS - Author Team) -2:20, 6. Jaseková (SR) -2:24.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. T. Vaníčková 317, 2. Švihálková 314, 3. Mudříková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí) 292. 

Tokio (Jap.) - Světový pohár v šermu fleretem mužů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ostrava - Mezinárodní mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži: 1. Březina (Technika Brno) 247,53, 2. M. Bělohradský 209,96, 3. J. Bělohradský (oba Akademie T. Vernera) 193,99.

Ženy: 1. Kurakovová (Pol.) 177,96, 2. Tóthová 159,09, 3. Schermannová (obě Maď.) 155,77, 4. Březinová (Technika Brno) 138,31, ...6. Rychtaříková (KK Pardubice) 134,44, 9. Fričová (USK Praha) 126,32.

Taneční páry: 1. Kaliszeková, Spodyrjev (Pol.) 187,50.

Sportovní dvojice - MČR: 1. Žuková, Bidař (BK Č. Budějovice) 143,59.

Melbourne (Austr.) - Prezidentský pohár mužů

Přidat do mých lig

USA - mezinárodní tým

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 1:49,50 (54,55+54,95), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Kaufmanis, Vilkaste, Miknis) -0,39 (54,72+55,17), 3. Rakousko (Maier, Rangl, Sammer, Moldovan) -0,47 (54,84+55,13), ...12. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,30 (55,07+55,73).

Whistler (Kan.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Repilov (Rus.) 1:39,713 (49,874+49,839), 2. Loch (Něm.) -0,147 (49,903+49,957), 3. D. Fischnaller (It.) -0,171 (49,959+49,925), ...36. Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 12 závodů): 1. Repilov 345, 2. Müller (Rak.) 306, 3. D. Fischnaller 265, ...34. Lejsek 19.

Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 1:17,378 (38,736+38,642), 2. Berreiterová (Něm.) -0,191 (38,745+38,824), 3. Děmčenková (Rus.) -0,221 (38,868+38,731), ...30. Maršíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 12 závodů): 1. Taubitzová (Něm.) 330, 2. Ivanovová 297, 3. Britcherová (USA) 243, ...29. Maršíková 31.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nagano (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Muštakov 34,508, 2. Kuližnikov (oba Rus.) 34,520, 3. Murakami (Jap.) 34,545.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Muštakov 237, 2. Šinhama (Jap.) 200, 3. Kim Čun-ho (Korea) 200.

Stíhací závod družstev: 1. Rusko (Rumjancev, Semerikov, Zacharov, Aldoškin) 3:42,939, 2. Japonsko 3:42,999, 3. Kanada 3:44,876.

Ženy
1 000 m:
1. Boweová (USA) 1:14,344, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:14,894, 3. De Neelingová (Niz.) 1:14,897, ...divize B: 1. Zdráhalová (ČR) 1:16,225.

Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. Boweová 180, 2. Kodairaová (Jap.) 124, 3. Kačanovová (Rus.) 123, ...29. Zdráhalová 41.

3 000 m: 1. Blondinová (Kan.) 4:00,243, 2. Sáblíková (ČR) 4:01,976, 3. Weidemannová (Kan.) 4:03,051, ...9. Zdráhalová 4:08,231.

Průběžné pořadí (po 4 z 6 závodů): 1. Sáblíková 211, 2. Blondinová 202, 3. Weidemannová 199, ...9. Zdráhalová 116.

Plzeň - Český pohár

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Finálový turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz