Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 22. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gent
FC Bruggy
1:1
konec
St. Truiden
Antverpy
1:1
konec
Anderlecht
Genk
2:0

Druhá anglická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sheffield Wednesday
Bristol
1:0

Druhá německá liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Regensburg
2:3
konec
Heidenheim
Osnabrück
3:1
konec
Sandhausen
Kiel
2:2

Nizozemská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterdam
Haag
6:1
konec
Groningen
Emmen
2:0
konec
Utrecht
Feyenoord Rotterdam
1:2
konec
Arnhem
Venlo
3:0

EBEL liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Székesfehérvár
1:2
konec
Innsbruck
Štýrský Hradec
2:3
konec
Linec
Villach
5:7
konec
Vídeň
Salcburk
2:3

Německá liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Krefeld
3:0
konec
Kolín nad Rýnem
Bremerhaven
1:5
konec
Schwenningen
Ingolstadt
2:4
konec
Düsseldorf
Mnichov
2:3
konec
Mannheim
Straubing
2:1 v prodl.
konec
Wolfsburg
Iserlohn
4:1
konec
Eisbären Berlín
Norimberk
2:0

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Zvolen
2:0
konec
Nové Zámky
Detva
2:0
konec
Banská Bystrica
Nitra
2:1
konec
Michalovce
Budapešť
5:2
konec
Miškovec
Liptovský Mikuláš
3:2
konec
Poprad
Košice
0:4

Třinec - Příprava hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Vrchlabí - Příprava hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)

Jindřichův Hradec - Příprava hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Le Grand-Bornand (Fr.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (15 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 41:36,3 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (Fr.) -42,1 (1), 3. T. Bö (Nor.) -51,8 (1), 4. Fillon Maillet -1:03,3 (2), 5. M. Fourcade (oba Fr.) -1:05,0 (1), 6. Dale (Nor.) -1:51,9 (2), 7. Peiffer (Něm.) -1:53,9 (2), 8. Eder (Rak.) -2:00,6 (1), 9. Bjöntegaard (Nor.) -2:09,7 (1), 10. Desthieux (Fr.) -2:15,7 (4), ...25. Krčmář (ČR) -4:44,8 (6).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 24 závodů): 1. J. T. Bö 374, 2. T. Bö 313, 3. Fillon Maillet 281, 4. M. Fourcade 267, 5. Desthieux 266, 6. Loginov (Rus.) 265, ...21. Krčmář 113, 36. Štvrtecký 48, 42. Moravec 33, 52. Václavík 19, 67. Šlesingr (všichni ČR) 6.

Ženy (12,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 38:52,8 (2), 2. Wiererová (It.) -1:24,9 (2), 3. Perssonová (Švéd.) -1:25,1 (1), 4. Mäkäräinenová (Fin.) -1:35,6 (4), 5. Herrmannová (Něm.) -1:43,0 (4), 6. Jurlovová-Perchtová (Rus.) -1:43,6 (2), 7. Bescondová (Fr.) -1:45,0 (1), 8. Preussová (Něm.) -1:45,2 (2), 9. Hauserová (Rak.) -1:46,9 (2), 10. Brorssonová (Švéd.) -2:03,8 (2), 11. Charvátová -2:09,2 (3), ...15. Kristejn Puskarčíková -2:28,7 (3), 22. Davidová (všechny ČR) 3:29,9 (6).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 24 závodů): 1. Wiererová 304, 2. Eckhoffová 287, 3. Tandrevoldová (Nor.) 282, 4. Braisazová 234, 5. Simonová (obě Fr.) 213, 6. Häckiová (Švýc.) 189, ...9. Davidová 180, 25. Charvátová 110, 26. Kristejn Puskarčíková 109, 44. Jislová (ČR) 40.

Alta Badia (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Kristoffersen (Nor.) 1:57,33 (58,95+58,38), 2. Sarrazin (Fr.) -0,31 (1:00,03+57,61), 3. Kranjec (Slovin.) -0,39 (59,00+58,72), 4. Kilde (Nor.) -0,46 (58,92+58,87), 5. Odermatt (Švýc.) -0,83 (58,76+59,40), 6. Schwarz (Rak.) -0,88 (58,91+59,30), 7. Windingstad -0,91 (59,43+58,81), 8. Braathen (oba Nor.) -0,92 (1:00,30+57,95) a Pinturault (Fr.) -0,92 (58,89+59,36), 10. Zubčič (Chorv.) -1,00 (59,28+59,05).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 3 z 9 závodů): 1. Kristoffersen 193, 2. Kranjec 170, 3. Ford (USA) 161, 4. Pinturault 146, 5. Faivre (Fr.) 129, 6. Nestvold-Haugen (Nor.) 110.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 343, 2. Kriechmayr (Rak.) 312, 3. Pinturault 296, 3. Kilde 274, 5. Mayer (Rak.) 257, 6. Paris (It.) 249.

Engelberg (Švýc.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 272,0 b. (132,5+134 m), 2. P. Prevc (Slovin.) 263,1 (123,5+127,5), 3. Hörl (Rak.) 262,0 (134+136,5), 4. Geiger (Něm.) 260,6 (133+125), 5. Huber 259,0 (128+139,5), 6. Aschenwald (oba Rak.) 257,7 (128,5+134), 7. Lindvik 255,2 (126,5+122,5), 8. Johansson (oba Nor.) 253,4 (134+122), 9. Stoch (Pol.) 252,7 (128,5+118,5), 10. Leyhe (Něm.) 250,1 (117,5+128,5), ...36. Koudelka 103,2 (117), 40. Štursa 102,9 (120,5), 42. Polášek 100,2 (114,5), 45. Sakala (všichni ČR) 96,9 (107).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 30 závodů): 1. R. Kobajaši 440, 2. Kraft (Rak.) 369, 3. Geiger 347, 4. Stoch 275, 5. Tande (Nor.) 273, 6. Aschenwald 272, ...49. Koudelka 5, 53. Polášek 4.

Innichen (It.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. Berry (Švýc.), 2. Midol (Fr.), 3. Lenherr (Švýc.).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 14 závodů): 1. Drury 396, 2. Mahler (oba Kan.) 302, 3. Midol 248.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Thompsonová (Kan.), 3. Maierová (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 14 závodů): 1. Näslundová (Švéd.) 450, 2. Smithová 411, 3. Thompsonová 404, ...18. Kučerová (ČR) 65.

Planica (Slovin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic volně:
Muži:
1. Skar, Valnes 16:54,52, 2. Tefre, Taugboel (všichni Nor.) -1,29, 3. Hakola, Mäki (Fin.) -1,43, 4. Jouve, Chavanat (Fr.) -1,50, 5. Zelger, Pellegrino (It.) -13,42, 6. Furger, Hediger (Švýc.) -16,16.

Ženy: 1. Dahlqvistová, Svahnová 19:13,55, 2. Nilssonová, Sundlingová (všechny Švéd.) -1,01, 3. Van der Graaffová, Fähndrichová (Švýc.) -1,13, 4. Fallaová, Stensethová (Nor.) -7,58, 5. Caldwellová, Kernová (USA) -9,72, 6. T. U. Wengová, Eideová (Nor.) -12,41, ...9. Janatová, Hynčicová (ČR) -37,35.

Ramsau (Rak.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 23:45,9, 2. Graabak (oba Nor.) -2,8, 3. Geiger (Něm.) -4,1, 4. Herola (Fin.) -4,2, 5. Greiderer (Rak.) -9,4, 6. J. L. Oftebro (Nor.) -10,1, 7. Frenzel -11,2, 8. Faisst (oba Něm.) -13,2, 9. Björnstad (Nor.) -20,4, 10. Riessle (Něm.) -48,5, ...25. Portyk -1:35,0, 26. Pažout (oba ČR) -1:39,7.

Průběžné pořadí (po 7 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 680, 2. Graabak 451, 3. Geiger 402, 4. J. L. Oftebro 325, 5. Björnstad 302, 6. Riessle 278, ...27. Portyk 43, 37. Pažout 12.

Secret Garden (Čína) - Závody SP ve snowboardingu

U-rampa

Přidat do mých lig

Muži: 1. James (Austr.) 97,80, 2. Tocuka 95,80, 3. Hirano (oba Jap.) 92,60.
Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. James 2000, 2. Tocuka 1600, 3. Hirano 1200.

Ženy: 1. Liou Ťia-jü 90,80, 2. Cchaj Süe-tchung (obě Čína) 89,20, 3. Mastrová (USA) 86,60.
Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. Liou Ťia-jü 1800, 2. Castelletová (Šp.) 1240, 3. Cchaj Süe-tchung 1200.

Val d´Isere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd - ZRUŠENO

Kooperativa NBL

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Opava
93:66 (28:13, 50:30, 79:42)
konec
Brooklyn
Atlanta
122:112
konec
Charlotte
Utah
107:114
konec
Detroit
Chicago
107:119
konec
Memphis
Sacramento
119:115
konec
New York
Milwaukee
102:123
konec
Philadelphia
Washington
125:108
konec
Phoenix
Houston
125:139
konec
Portland
Minnesota
113:106
konec
San Antonio
LA Clippers
109:134

Extraliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Odolena Voda
3:1 (21, -23, 19, 17)

Namur (Belg.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:05:59, 2. Toon Aerts (Belg.) -55, 3. Van Kessel (Niz.) -1:14, 4. Pidcock (Brit.) -1:31, 5. Merlier (Belg.) -1:41, 6. Van der Haar (Niz.) -1:48, ...24. Boroš -4:58, 26. Nesvadba -5:10, 44. Mayer (všichni ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 9 závodů): 1. Toon Aerts 400, 2. Iserbyt 348, 3. M. Vanthourenhout (oba Belg.) 332, ...29. Boroš 107, 33. Nesvadba 92, 64. Paprstka (ČR) 21, 68. Mayer 18. 

Ženy: 1. Brandová 45:05, 2. Alvaradová -16, 3. Worstová (všechny Niz.) -1:21, 4. Richardsová (Brit.) -1:34, 5. Nash (ČR) -1:45, 6. Honsingerová (USA) -1:48.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 9 závodů): 1. Nash 323, 2. Alvaradová 290, 3. Worstová 280, ...34. Havlíková 86, 63. Ungermanová 32, 74. Bajgerová (všechny ČR) 21.

Muži do 23 let: 1. Kuhn (Švýc.) 46:48, 2. Kamp (Niz.), 3. Dorigoni (It.) oba -6, ...11. T. Kopecký -1:14, 24. Jelínek -2:58, 37. Vaníček -4:46, 40. Říman -5:03, 45. Camrda (všichni ČR) -6:15.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 7 závodů): 1. Kuhn 205, 2. Kamp 180, 3. Benoist (Fr.) 140, ...21. Jelínek 45, 26. T. Kopecký 24, 33. J. Ťoupalík (ČR) 18, 42. Říman 9.

Junioři: 1. Nys (Belg.) 40:15, 2. Lillo (Švýc.) -45, 3. Lelandais (Fr.) -1:19, ...7. Fiala -1:46, 10. Zatloukal -2:00, 13. Šulc -2:51, 22. Stránský -3:33, 31. M. Kopecký -4:23, 57. Doležal (všichni ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 7 závodů): 1. Nys 240, 2. Lillo 148, 3. Belmans (Belg.) 140, ...8. Zatloukal 87, 12. Fiala 67, 21. Šulc 39, 24. Bittner (ČR) 26, 31. M. Kopecký 17, 35. Stránský 14.

První liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Mělník
3:9 (1:3)

Gold Coast (USA) - Závěr turnaje Australian PGA Championship série European Tour

Přidat do mých lig

1. Scott (Austr.) 275 (70+67+69+69), 2. Hendry (N. Zél.) 277 (70+68+70+69), 3. Davis 278 (72+70+69+67), Flanagan 278 (72+73+63+70), Min Woo Lee 278 (68+72+68+70), Ormsby (všichni Austr.) 278 (68+69+70+71) a Jüan Jie-čchun (Čína) 278 (70+65+73+70).