Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 23. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Standard Lutych
– : –
konec
Mechelen
Waregem
– : –
konec
Waasland-Beveren
Cercle Bruggy
– : –
konec
Mouscron
Genk
– : –

Druhá anglická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charlton
Cardiff
2:2
konec
Blackburn
Barnsley
3:2
konec
Brentford
Reading
1:0
konec
Bristol
Nottingham
0:0
konec
Derby
Preston
1:0
konec
Huddersfield
Birmingham
1:1
konec
Luton
Leeds
1:2
konec
Stoke
Wigan
2:1
konec
Swansea
Millwall
0:1
konec
West Bromwich
Sheffield Wednesday
2:1

Druhá německá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Sandhausen
1:1
konec
Hamburk
Drážďany
2:1
konec
Wiesbaden
Kiel
3:6

Lima (Peru) - Finále Poháru osvoboditelů

Přidat do mých lig
konec
Flamengo (Braz.)
River Plate (Arg.)
2:1 (0:1)

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Alkmaar
– : –
konec
Ajax Amsterodam
Almelo
– : –
konec
Zwolle
Sittard
– : –
konec
Haag
Tilburg
– : –

Polská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Čenstochová
3:0
konec
Štětín
Legia Varšava
3:1
konec
Gdaňsk
Lodž
3:1

Rakouská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mattersburg
Wolfsberg
1:4
konec
Salcburk
St. Pölten
2:2
konec
Tirol
Linec
0:2

Ruská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Groznyj
1:2
konec
Kazaň
Petrohrad
1:2
konec
Dynamo Moskva
FK Rostov
– : –

Skotská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Livingston
– : –
konec
St. Mirren
Ross County
– : –
konec
Kilmarnock
Hearts
– : –
konec
Hibernian
Motherwell
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Linköping
Frölunda
1:4
konec
Malmö
Brynäs
0:2
konec
Oskarshamn
Färjestad
3:2
konec
Djurgaarden
Växjö
3:2
konec
Leksand
Lulea
0:5
konec
Skelleftea
Rögle
5:2

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Lugano
3:2
konec
Curych
Biel
3:1
konec
Fribourg-Gottéron
Bern
5:1
konec
Langnau
Zug
2:3
konec
Lausanne
Ženeva
2:3 v prodl.
konec
Rapperswil
Davos
4:5 v prodl.

Madrid (Šp.) - Finálový turnaj Davis Cupu

Semifinále

Přidat do mých lig

Rusko - Kanada 1:2 po dvouhrách
Rubljov - Pospisil 6:4, 6:4
Chačanov - Shapovalov 4:6, 6:4, 4:6
Chačanov, Rubljov - Pospisil, Shapovalov 3:6, 6:3, 6:7 (5:7)

Velká Británie - Španělsko 1:2 
Edmund - F. López 6:3, 7:6 (7:3)
Evans - Nadal 4:6, 0:6
Nadal, F. López - J. Murray, Skupski 7:6 (7:3), 7:6 (10:8) 

Dříteč - MČR v krosu

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalci (10 km): 1. Homoláč (Univerzita Brno) 30:30, 2. Chrascina (TŽ Třinec) 30:37, 3. Šinágl (Olymp Praha) 31:05.
Mílaři (4 km): 1. Foller (Univerzita Brno) 12:07, 2. Sýkora (Dukla Praha) 12:13, 3. Vebr (USK Praha) 12:17.
Ženy (8 km): 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 28:01, 2. Chlebiková (TŽ Třinec) 28:03, 3. Hrochová (Škoda Plzeň) 28:18.

Levi (Fin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:57,57 (58,78+58,79), 2. Holdenerová (Švýc.) -1,78 (1:00,20+59,15), 3. Truppeová (Rak.) -1,94 (59,64+59,87), 4. Swennová Larssonová (Švéd.) -2,41 (59,96+1:00,02), 5. Haverová-Lösethová (Nor.) -2,51 (1:00,11+59,97), 6. Gisinová (Švýc.) -3,17 (1:00,66+1:00,08), 7. Liensbergerová -3,24 (1:00,34+1:00,47), 8. Huberová (obě Rak.) -3,40 (1:00,30+1:00,67), 9. Dubovská (ČR) -3,67 (1:00,76+1:00,48), 10. Dürrová (Něm.) -3,73 (1:01,16+1:00,14), ...24. Capová -5,16 (1:01,88+1:00,85), v 1. kole 62. Nová (obě ČR) 1:06,80.

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Shiffrinová 180, 2. Robinsonová (N. Zél.) 100, 3. Holdenerová 96, 4. Truppeová a Holtmannová (Nor.) obě 72, 6. Gisinová 69, ...18. Dubovská 29, 38. Capová 7.

Wisla (Pol.) - Úvodní závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Rakousko (Aschenwald, Huber, Hörl, Kraft) 1018,2 b., 2. Norsko (Tande, Markeng, Lindvik, Johansson) 995,7, 3. Polsko (Žyla, Wolny, Stoch, Kubacki) 990,9, 4. Slovinsko 979,3, 5. Německo 972,6, 6. Japonsko 947,0, ...9. ČR (Polášek, Štursa, Koudelka, Sakala) 331,2 - nepostoupili do 2. kola.

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Chomutov
77:55 (18:16, 43:33, 60:44)
konec
Trutnov
Hradec Králové
53:100 (16:29, 26:52, 39:82)
konec
Slavia Praha
Ostrava
79:60 (12:22, 31:31, 48:44)
konec
Brooklyn
Sacramento
116:97
konec
Chicago
Miami
108:116
konec
Dallas
Cleveland
143:101
konec
Denver
Boston
96:92
konec
Detroit
Atlanta
128:103
konec
LA Clippers
Houston
122:119
konec
Oklahoma City
LA Lakers
127:130
konec
Philadelphia
San Antonio
115:104
konec
Utah
Golden State
113:109
konec
Washington
Charlotte
125:118

Extraliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Ústí nad Labem
3:0 (17, 23, 13)
konec
Karlovarsko
Odolena Voda
– : –
konec
Lvi Praha
Zlín
– : –

Extraliga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
KP Brno
3:0 (12, 23, 19)
konec
Olymp Praha
Přerov
3:0 (10, 24, 17)
konec
Ostrava
Liberec
0:3 (-22, -21, -17)
konec
VK Brno
Frýdek-Místek
3:1 (16, -24, 15, 14)

Turnaj O štít města Chebu

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Polsko
25:22

Pohár EHF mužů

Odveta 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Holstebro (Dán.)
Plzeň
37:21 (18:10)

Vyzývací pohár mužů

Odveta 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Differdange (Luc.)
Nové Veselí
27:25 (12:11)

Bern (Švýc.) - Světový pohár v šermu kordem mužů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sapporo (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hanju (Jap.) 305,05 bodu, 2. Aymoz (Fr.) 250,02, 3. Sadovsky (Kan.) 247,50.

Ženy: 1. Kostorná (Rus.) 240,00, 2. Kihiraová (Jap.) 231,84, 3. Zagitovová (Rus.) 217,99.

Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 226,96, 2. Mooreová-Towersová, Marinaro (Kan.) 208,49, 3. Mišinová, Galljamov (Rus.) 203,35.

Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 226,61, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 208,81, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 198,06.

Liga mistrů

Elitní skupina D

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Cherson
2:5 (2:2)
konec
Barcelona
Minsk
6:1

Dubaj (SAE) - Finálový podnik série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72 - po 3. kole: 1. Lorenzo-Vera (Fr.) 201 (63+69+69) a Rahm (Šp.) 201 (66+69+66), 3. McIlroy (Sev. Ir.) 203 (64+74+65), 4. Fleetwood (Angl.) 205 (67+68+70), 5. Pieters (Belg.) 206 (70+68+68) a Kinhult (Švéd.) 207 (68+71+68).

Naples (USA) - Ženský turnaj kategorie major Tour Championship

Přidat do mých lig

Praha - Parkurová soutěž Prague PlayOffs, vyvrcholení série Global Champions

Přidat do mých lig

1. Maher (Brit./kůň Explosion W) 0 trestných bodů (čas 2. kola 68,96), 2. Kenny (Ir./Balou du Reventon) 2 (72,37), 3. Fuchs (Švýc./Clooney 51) 4 (63,13).

Ósaka (Jap.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Helsingborg (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Švédsko - Švýcarsko 9:3
o 3. místo: Skotsko - Dánsko 7:2.

Divize B - finále: ČR - Finsko 9:7.

Ženy:
Finále:
Švédsko - Skotsko 5:4
O 3. místo: Švýcarsko - Rusko 6:5

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 1:21,304 (40,875+40,429), 2. Britcherová (USA) -0,110 (40,693+40,721), 3. Tiebelová -0,164 (40,674+40,794) a Taubitzová (obě Něm.) -0,164 (40,728+40,740), ...Maršíková (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Pořadí SP: 1. Ivanovová 100 b., 2. Britcherová 85, 3. Tiebelová a Taubitzová obě 70, ...40. Maršíková 1.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:20,732 (40,527+40,205), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,009 (40,403+40,338), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,088 (40,561+40,259), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -1,433 (41,257+40,908).
Pořadí SP: 1. Eggert, Benecken 100, 2. Wendl, Arlt 85, 3. Steu, Koller 70, ...21. Vejdělek, Pěkný 20.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m:
1. Krol 1:45,768, 2. Nuis (oba Niz.) 1:45,964, 3. Juskov (Rus.) 1:46,288.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Nuis 114, 2. Krol 108, 3. Juskov 102.

Závod s hromadným startem: 1. Mantia (USA), 2. Bergsma, 3. Stroetinga (oba Niz.).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 7 závodů): 1. Bergsma 326, 2. Stroetinga 276, 3. Swings (Belg.) 269.

Ženy:
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 37,775, 2. Fatkulinová 37,973, 3. Kačanovová (obě Rus.) 38,084, ...divize B: 14. Zdráhalová (ČR) 39,833.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Fatkulinová 114, 2. Kodairaová 108, 3. Kačanovová 102, ...37. Zdráhalová 14.
Stíhací závod družstev: 1. Rusko (Šichovová, Voroninová, Kazelinová, Lalenkovová) 3:02,765, 2. Nizozemsko 3:02,885, 3. Kanada 3:03,726.

Londýn (V.B.) - Závod International Swimming League (ISL)

Přidat do mých lig

Prodáváte rasistické zákusky, tvrdí zákazníci. Tradiční, brání se výrobce

Čokoládová pusinka, zákusek populární hlavně během německých únorových karnevalů, narazila na odpor kvůli svému...

Všichni jste krásní, říká modelka. Předávání cen moderovala zcela nahá

Modelka Ibi Støvingová (45), která moderuje dánskou verzi americké show Naked Attraction, vyvolala pozdvižení...

Výrobce největšího mobilního propadáku definitivně zavírá krám

Po třech letech od uvedení prvního neúspěšného pokusu prorazit na smartphonový trh značka Essential od spoluzakladatele...

PRVNÍ DOJMY: Co až tvé nahé fotky uvidí mamka? I herečky V síti pláčou

Vít Klusák zažívá věk zralosti. Zatímco v debutu Český sen ubližovala mystifikace neškodným zástupům toužícím po...

Nenáviděla jsem se za svá prsa, říká Fialová. Poprsí si nechala zmenšit

Herečka Kateřina Marie Fialová (22), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či show Tvoje tvář má známý hlas, šla...