Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 7. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Kortrijk
1:1
konec
Cercle Bruggy
Genk
1:2
konec
Gent
Waregem
2:0
konec
St. Truiden
FC Bruggy
1:2

Druhá anglická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Huddersfield
Leeds
0:2
konec
Blackburn
Derby
1:0
konec
Cardiff
Barnsley
3:2
konec
Fulham
Bristol
1:2
konec
Hull
Stoke
2:1
konec
Luton
Wigan
2:1
konec
Middlesbrough
Charlton
1:0
konec
QPR
Preston
2:0
konec
Reading
Birmingham
2:3
konec
Sheffield Wednesday
Brentford
2:1

Druhá německá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fürth
Bochum
3:1
konec
Hannover
Aue
3:2
konec
Kiel
Osnabrück
2:4

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Twente Enschede
0:0
konec
PSV Eindhoven
Sittard
5:0
konec
Venlo
Emmen
2:0
konec
Zwolle
Alkmaar
0:3

Polská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Zaglebie Lubin
0:1
konec
Poznaň
Lodž
2:0
konec
Gdaňsk
Plock
2:0

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Santa Clara
2:2
konec
Famalicao
Tondela
2:3
konec
Aves
Braga
1:0

Rakouská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
St. Pölten
3:2
konec
Salcburk
Tirol
5:1
konec
Wolfsberg
Linec
1:3

Ruská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Orenburg
3:0
konec
FK Krasnodar
CSKA Moskva
1:1
konec
Groznyj
Ufa
0:1

Skotská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamilton
St. Mirren
0:1
konec
Hibernian
Aberdeen
3:0
konec
Livingston
Kilmarnock
3:0
konec
Motherwell
Hearts
1:0

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 25. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Tappara Tampere
3:1
konec
Ilves Tampere
Ässät Pori
2:0
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
0:6
konec
Jyväskylä
Sport Vaasa
2:3
konec
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
1:4
konec
Lukko Rauma
Kouvola
3:4 v prodl.
konec
SaiPa Lappeenranta
TPS Turku
2:3 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
HV 71
2:4
konec
Oskarshamn
Örebro
0:2
konec
Skelleftea
Leksand
3:2
konec
Brynäs
Växjö
4:3 v prodl.
konec
Lulea
Färjestad
3:4
konec
Malmö
Linköping
0:1 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Fribourg-Gottéron
4:2
konec
Davos
Lausanne
2:1 v prodl.
konec
Lugano
Curych
3:1
konec
Rapperswil
Ženeva
4:1
konec
Zug
Langnau
5:2

Östersund (Švéd.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Dale, Bjöntegaard, T. Bö, J.T. Bö) 1:10:30,4 (0 trest. okruhů + 9 dobíjení), 2. Francie (Jacquelin, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade) -32,3 (1+7), 3. Itálie (Hofer, Bormolini, Cappellari, Windisch) -1:27,1 (0+8), 4. Rusko -1:41,4 (1+10), 5. Švédsko -2:00,7 (2+12), 6. Ukrajina -2:32,7 (0+9), ...13. ČR (Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář) -4:23,0 (1+14).

Bannoje (Rus.) - Závody SP v alpském snowboardingu

Paralelní obří slalom

Přidat do mých lig

Muži: 1. Prommegger (Rak.), 2. March, 3. Bormolini (oba It.).

Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Jörgová (Něm.), 3. Jennyová (Švýc.).

Beaver Creek (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd:
1. Feuz (Švýc.) 1:12,98, 2. Kriechmayr (Rak.) a Clarey (Fr.) oba -0,41, 4. Reichelt (Rak.) -0,43, 5. Sejersted (Nor.) -0,44, 6. Cochran-Siegle (USA) -0,49, 7. Kilde (Nor.) a Schwaiger (Něm.) oba -0,64, 9. Théaux (Fr.) a Jansrud (Nor.) oba -0,87.

Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 10 závodů): 1. Feuz 160, 2. Kriechmayr 116, 3. Dressen (Něm.) 112, 4. Paris (It.) 104, 5. Clarey 100, 6. Janka (Švýc.) 74.

Průběžné pořadí SP (po 6 z 44 závodů): 1. Mayer (Rak.) 221, 2. Kriechmayr 212, 3. Paris 204, 4. Feuz 192, 5. Kilde 188, 6. Odermatt (Švýc.) 170.

Lake Louise (Kan.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Schmidhoferová (Rak.) 1:49,92, 2. Shiffrinová (USA) -0,13, 3. Marsagliaová (It.) -0,43, 4. Ledecká (ČR) -0,45, 5. C. Suterová (Švýc.) -0,56, 6. Weidleová (Něm.) -0,61, 7. Miradoliová (Fr.) -0,70, 8. Tipplerová (Rak.) -0,78, 9. Rebensburgová (Něm.) -0,83, 10. McKennisová (USA) -0,95.

Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 9 závodů): 1. Ledecká 150 b., 2. Schmidhoferová 136, 3. C. Suterová 125, 4. Shiffrinová 106, 5. Rebensburgová 79, 6. Ortliebová (Rak.) a Weidleová obě 72.

Průběžné pořadí SP (po 6 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 446, 2. Gisinová (Švýc.) 176, 3. Ledecká 150, 4. Vlhová (SR) 138, 5. Schmidhoferová 136, 6. Rebensburgová 135, ...43. Dubovská 29, 56. Capová (obě ČR) 21.

Lillehammer (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 25:54,5, 2. Graabak (oba Nor.) -46,4, 3. Riessle -46,6, 4. Geiger (oba Něm.) -46,7, 5. J. L. Oftebro (Nor.) -47,8, 6. Herola (Fin.) -53,9, 7. Frenzel (Něm.) -1:09,2, 8. Fritz (Rak.) -1:10,6, 9. Costa (It.) -1:21,1, 10. Jöbstl (Rak.) -1:25,3, ...29. Portyk -3:20,2, 37. Pažout (oba ČR) -4:27,5.

Průběžné pořadí (po 4 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 400, 2. Graabak 255, 3. J. L. Oftebro 225, 4. Björnstad (Nor.) 192, 5. Geiger 182, 6. Riessle 142, ...27. Portyk 22, 39. Pažout 5.

Lillehammer (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 280,8 b. (138+135 m), 2. Pinkelnigová 256,4 (129+132), 3. Hölzlová (obě Rak.) 255,3 (130+128), ...32. Ptáčková 78,2 (107), 40. Indráčková (obě ČR) 42,0 (90).

Lillehammer (Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži (skiatlon 2x15 km): 1. Bolšunov (Rus.) 1:17:42,4, 2. Holund -2,2, 3. Iversen -7,9, 4. Klaebo -57,4, 5. Sundby -57,7, 6. Röthe (všichni Nor.) -58,8, 7. Burman (Švéd.) -59,4, 8. Spicov (Rus.) -1:06,6, 9. Niskanen (Fin.) -1:09,4, 10. Usťugov (Rus.) -1:42,9.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 38 závodů): 1. Klaebo 420, 2. Iversen 395, 3. Bolšunov 326, 4. Niskanen 290, 5. Holund 276, 6. Golberg (Nor.) 204, ...57. Novák (ČR) 9. 

Ženy (skiatlon 2x7,5 km): 1. Johaugová (Nor.) 42:35,3, 2. Digginsová (USA) -1:08,3, 3. H. Wengová (Nor.) -1:19,1, 4. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:30,6, 5. Jacobsenová (Nor.) -1:31,1, 6. Kallaová (Švéd.) 1:31,2, 7. Stadloberová (Rak.) -1:36,8, 8. Maubetová Bjornsenová (USA) -1:43,9, 9. Lundgrenová (Švéd.) -1:56,1, 10. Niskanenová (Fin.) -2:11,3.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 38 závodů): 1. Johaugová 411 b., 2. H. Wengová 316, 3. Jacobsenová 272, 4. Digginsová 271, 5. Maubetová Bjornsenová 236, 6. Pärmäkoskiová 205, ...12. Razýmová 117, 36. Nováková (obě ČR) 16.

Nižnij Tagil (Rus.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Sató (Jap.) 251,6 b. (126,5+132 m), 2. Geiger (Něm.) 250,1 (130+130), 3. Aschenwald 249,4 (129+129), 4. Schlierenzauer (oba Rak.) 249,0 (126,5+133,5), 5. Kubacki (Pol.) 245,0 (127+131), 6. R. Kobajaši (Jap.) 244,6 (126+130), 7. Kraft (Rak.) 244,4 (128+130), 8. P. Prevc (Slovin.) 240,6, (133,5+123), 9. Stoch (Pol.) 237,0 (121+128,5), 10. Leyhe (Něm.) 234,9 (124,5+128), ...34. Koudelka 95 (114,5), 43. Sakala 85,2 (109), 48. Štursa 76,8 (105), 49. Polášek (všichni (ČR) 75,0 (103).

Průběžné pořadí SP (po 3 z 30 závodů): 1. Tande (Nor.) 210 b., 2. Lanišek (Slovin.) 158, 3. Aschenwald 153, 4. Geiger 152, 5. R. Kobajaši 130, 6. Sató 114.

Val Thorens (Fr.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. Mahler (Kan.), 2. B. Midol, 3. Chapuis (oba Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 14 závodů): 1. Drury (Kan.) 145, 2. Mahler 140, 3. Chapuis 110.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Näslundová (Švéd.), 3. Hoffosová (Kan.), ......19. Kučerová (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 14 závodů): 1. Näslundová 180, 2. Smithová 145, 3. Hoffosová 140, ...19. Kučerová 24.

Kooperativa NBL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sitavy
Děčín
86:66 (20:11, 54:31, 66:54)
konec
Pardubice
Nymburk
61:85 (21:25, 32:41, 46:57)
konec
USK Praha
Ostrava
83:79 (25:19, 45:48, 65:55)
konec
Hradec Králové
Olomoucko
97:112 (19:20, 50:49, 74:76)
konec
Opava
Kolín
99:71 (26:22, 48:37, 64:59)
konec
Chicago
Golden State
98:100
konec
Boston
Denver
108:95
konec
Charlotte
Brooklyn
104:111
konec
Cleveland
Orlando
87:93
konec
Detroit
Indiana
108:101
konec
Miami
Washington
112:103
konec
Milwaukee
LA Clippers
119:91
konec
Oklahoma City
Minnesota
139:127 po prodl.
konec
Portland
LA Lakers
113:136
konec
San Antonio
Sacramento
105:104 po prodl.

Renomia ŽBL

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Hradec Králové
81:72 (15:9, 35:35, 60:46)
konec
USK Praha
Žabiny Brno
108:76 (34:19, 65:34, 90:57)
konec
Trutnov
Slavia Praha
62:67 (16:20, 30:36, 51:50)

Extraliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Lvi Praha
3:2 (-27, 16, -22, 15, 6)
konec
Kladno
Zlín
3:1 (19, -15, 25, 22)
konec
Liberec
České Budějovice
3:0 (16, 22, 21)
konec
Odolena Voda
Příbram
3:2 (-22, 27, 25, -21, 16)
konec
Beskydy
Ústí nad Labem
3:1 (19, -17, 18, 20)

Extraliga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Olomouc
0:3 (-17, -21, -19)
konec
Prostějov
Olymp Praha
2:3 (-23, -21, 22, 23, -4)
konec
Ostrava
KP Brno
3:2 (-24, 22, 21, -18, 9)
konec
Šternberk
Přerov
3:2 (22, 20, -19, -18, 13)
konec
VK Brno
Liberec
3:0 (14, 17, 18)

Neuchatel (Švýc.) - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Skupina A

konec
Finsko
Polsko
14:3 (5:2, 2:1, 7:0)
konec
Švýcarsko
Německo
12:1 (9:0, 2:1, 1:0)

Skupina C

konec
Japonsko
Dánsko
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
konec
Estonsko
Norsko
4:7 (0:1, 1:2, 3:4)

Skupina D

konec
Austrálie
USA
5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Pražský rallyesprint

Přidat do mých lig

1. Černý, Tureček (Škoda Fabia R5) 25:29,1, 2. Grzyb, Borko (Pol./Škoda Fabia R5) -6,3, 3. Štajf, Kotlář (Volkswagen Polo Gti R5) -7,0, 4. Koči, Bacigál (SR/Škoda Fabia) -7,6, 5. Bisaha, Kiška (Hyundai i20 R5) -22,3, 6. Pech, Uhel (Volkswagen Polo Gti R5) -38,4.

Cambridge (N. Zéland) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Keirin:
1. Awang (Malaj.), 2. Perkins (Rus.), 3. Glaetzer (Austr.), ...10. Pavel Kelemen (ČR).
Omnium: 1. Stewart (N. Zél.) 142, 2. Meyer (Austr.) 133, 3. Zacharov (Kaz.) 129.

Ženy:
Sprint - finále:
Vojnovová (Rus.) - Kelseyová (Kan.) 2:1, o 3. místo: Mortonová (Austr.) - Šmeljovová (Rus.) 2:0.
Madison: 1. Bakerová, Manlyová (Austr.), 2. Pikuliková, Plosajová (Pol.), 3. Drummondová, Hodgesová (N. Zél.).
Scratch: 1. Edmondstonová (N. Zél.), 2. Zabelinská (Uzb.), 3. Gurleyová (Ir.).

Jabkenice - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Boroš 1:01:00, 2. Nesvadba (oba ČEZ Cyklo Team Tábor) -12, 3. Merlier (Belg.) -20, 4. Konwa (Pol.) -27, 5. Jelínek (Mitas Mercedes-Benz Praha) -43, 6. Van der Meer (Niz.) -1:04.

Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Boroš 294, 2. Nesvadba 282, 3. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) 275.

Ženy: 1. Nash (Clif Pro Team) 40:06, 2. Havlíková (Kooperativa Jablonec n/N) -6, 3. Heiglová (Rak.) -53, 4. Terpstraová (Niz.) -1:00, 5. Vaníčková (Ivar CS-Author) -1:11, 6. Švihálková (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:14.

Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Vaníčková 271, 2. Švihálková 266, 3. Bajgerová (Dukla Praha) 254.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Turín (It.) - Finále seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Chen (USA) 335,30 b., 2. Hanju (Jap.) 291,43, 3. Aymoz (Fr.) 275,63.

Ženy: 1. Kostorná 247,59, 2. Ščerbakovová 240,92, 3. Trusovová (všechny Rus.) 233,18.

Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 219,85, 2. Chocková, Bates 210,68, 3. Hubbellová, Donohue (všichni USA) 207,93.

Albany (Bahamy) - Závěr turnaje Hero World Challenge série PGA Tour

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 3,5 milionu dolarů: 1. Stenson (Švéd.) 270 (69+67+68+66), 2. Rahm (Šp.) 271 (70+66+69+66), 3. Reed 272 (66+66+74+66), 4. Woods (oba USA) 274 (72+66+67+69), 5. Rose (Angl.) 275 (69+70+71+65) a Thomas (USA) 275 (69+69+67+70).

ostatní sportyPřidat do mých lig

LAKE PLACID - úvodní závod SP bobistů

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Lochner, Bauer 1:50,17 (54,94+55,23), 2. Friedrich, Margis (všichni Něm.) -0,08 (55,12+55,13), 3. Kripps, Coakwell (Kan.) -0,26 (55,24+55,19), 4. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,29 (55,18+55,28), 5. Church, Horn -0,52 (55,08+55,61), 6. Bascue, Williamson (všichni USA) -0,63 (55,33+55,47), ...13. Dvořák, Nosek (ČR) -1,31 (55,54+55,94).

Park City (USA) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Löllingová (Něm.) 1:49,76 (54,79+54,97), 2. Flocková (Rak.) -0,24 (54,99+55,01), 3. Hermannová (Něm.) -0,71 (55,11+55,36), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,14 (55,19+55,71).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
1000 m:
1. Krol 1:08,420, 2. Nuis 1:08,535, 3. Verbij (všichni Niz.) 1:08,818.
Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. Krol 120, 2. Nuis 102, 3. Verbij 88.

10.000 m: 1. Roest (Niz.) 12:59,442, 2. Semerikov (Rus.) 13:02,439, 3. Fish (Kan.) 13:04,255.
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Roest 180, 2. Semerikov 151, 3. Bergsma (Niz.) 132.

Ženy
500 m:
1. Golikovová 37,585, 2. Kačanovová (obě Rus.) 37,601, 3. Kodairaová (Jap.) 37,727, ...divize B: 10. Zdráhalová (ČR) 39,401.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Fatkulinová (Rus.) 157, 2. Kodairaová 156, 3. Kačanovová 156, ...33. Zdráhalová 25.

Glasgow (V.B.) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

FINÁLE
Muži:
100 m prsa:
1. Kamminga (Niz.) 56,06, 2. Šymanovič (Běl.) 56,42, 3. Scozzoli (It.) 56,55.
50 m mot.: 1. Kostin (Rus.) 22,23, 2. Szabó (Maď.) 22,35, 3. Gueres (Tur.) 22,38.

Ženy:
200 m v. zp.:
1. Andersonová (Brit.) 1:52,77, 2. Pellegriniová (It.) 1:52,88, 3. Heemskerková (Niz.) 1:53,35, ...5. Seemanová 1:53,83 - český rekord, v rozplavbách 36. Elhenická 2:01,13, 38. Tondrová (všechny ČR) 2:01,26.
50 m znak: 1. Toussaintová (Niz.) 25,84, 2. Gastaldellová (Fr.) 26,03, 3. Tchorzová (Pol.) 26,16, ...5. Kubová 26,32, v rozplavbách 22. Grusová (obě ČR) 27,91.
100 m prsa: 1. Carrarová 1:04,51, 2. Castiglioniová (obě It.) 1:05,01, 3. Laukkanenová (Fin.) 1:05,12.
200 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 2:04,68, 2. Ugolkovová (Švýc.) 2:06,59, 3. O’Connorová (Brit.) 2:06,74, ...8. Horská (ČR) 2:10,08.

Smíšená štafeta:
4x 50 m v. zp.:
1. Rusko (Morozov, Griněv, Surkovová, Kameněvová) 1:28,31 - evropský rekord, 2. Británie 1:28,64, 3. Francie 1:38,86.

SEMIFINÁLE S ČESKOU ÚČASTÍ

Ženy:
100 m mot.: 1. Di Liddová (It.) 56,63, ...13. Svěcená (ČR) 58,36.

Najdete na iDNES.cz