Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 29. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Leeds
4:5
konec
Bristol
Luton
3:0
konec
Fulham
Stoke
1:0
konec
Huddersfield
Blackburn
2:1
konec
Millwall
Brentford
1:0
konec
Nottingham
Wigan
1:0
konec
Preston
Reading
0:2
konec
QPR
Hull
1:2
konec
Sheffield Wednesday
Cardiff
1:2
konec
Swansea
Barnsley
0:0
konec
West Bromwich
Middlesbrough
0:2

Skotská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Glasgow Rangers
1:2
konec
Hearts
Aberdeen
1:1
konec
Livingston
Hibernian
2:0
konec
Motherwell
Hamilton
1:2
konec
St. Johnstone
Ross County
1:1
konec
St. Mirren
Kilmarnock
1:0

Davos - Spenglerův pohár

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Davos
TPS Turku
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
konec
Třinec
Salavat Julajev Ufa
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Salo (Fin.) - Přípravný zápas hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
3:2 v prodl. (0:0, 0:0, 2:2 1:0)

Zuchwil (Švýc.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
konec
Slovensko
Finsko
4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Bormio (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - kombinace: 1. Pinturault (Fr.) 2:32,56 (super-G 1:34,39 + slalom 58,17), 2. Kilde (Nor.) -0,51 (1:33,42+59,65), 3. Meillard (Švýc.) -0,56 (1:34,19+58,93), 4. Tonetti (It.) -1,87 (1:35,02+59,41), 5. Cochran-Siegle (USA) -2,33 (1:34,82+1:00,07), 6. Allegre (Fr.) -2,37 (1:33,92+1:01,01), 7. Trichičev (Rus.) -2,61 (1:35,66+59,51), 8. G. Caviezel -2,66 (1:34,05+1:01,17), 9. Murisier (obě Švýc.) -2,95 (1:35,53+59,98), 10. Jansrud (Nor.) -3,11 (1:35,14+1:00,53), ...19. Zabystřan (ČR) -5,50 (1:37,02+1:01,04).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 44 závodů): 1. Kilde 474, 2. Paris (It.) 454, 3. Pinturault 401, 4. Kristoffersen (Nor.) 379, 5. Mayer (Rak.) 362, 6. Feuz (Švýc.) 361, ...100. Zabystřan 12.

Lenzerheide (Švýc.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint na 1,5 km volnou technikou
Muži:
1. Klaebo (Nor.) 2:55,33, 2. Pellegrino (It.) -0,35, 3. Jouve (Fr.) -0,57, 4. Retivych (Rus.) -0,86, 5. Häggström (Švéd.) -0,94, 6. Golberg (Nor.) -2,16, ...v kvalifikaci 36. Novák, 71. Knop, 80. Fellner (všichni ČR).

Průběžné pořadí Tour de Ski (po 2 ze 7 závodů): 1. Klaebo 35:07, 2. Bolšunov (Rus.), 3. Häggström oba -32, 4. Golberg -33, 5. Usťugov (Rus.) -34, 6. Valnes (Nor.) -36, ...29. Novák -1:36, 50. Knop -2:06, 73. Fellner -3:05.

Průběžné pořadí SP (po 10 ze 40 závodů): 1. Klaebo 616 b., 2. Iversen (Nor.) 495, 3. Bolšunov 459, 4. Niskanen (Fin.) 364, 5. Holund (Nor.) 308, 6. Usťugov 300, ...46. Novák 34, 86. Pechoušek 9, 99. Černý (oba ČR) 5.

Ženy: 1. Lampičová (Slovin.) 3:06,02, 2. Fallaová (Nor.) -0,03, 3. Něprjajevová (Rus.) -0,47, 4. Digginsová -1,03, 5. Maubetová Bjornsenová (obě USA) -4,78, 6. T. U. Wengová (Nor.) -5,29, ...ve čtvrtfinále 18. Janatová, 28. Nováková, v kvalifikaci 42. Razýmová, 50. Schützová (všechny ČR).

Průběžné pořadí Tour de Ski (po 2 ze 7 závodů): 1. Něprjajevová 31:18, 2. Lampičová -1, 3. Johaugová (Nor.) -5, 4. T. U. Wengová -8, 5. H. Wengová (Nor.) -16, 6. Lundgrenová (Švéd.) -23, ...25. Nováková -1:10, 29. Razýmová -1:30, 33. Janatová -1:48, 59. Schützová -3:27.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 38 závodů): 1. Johaugová 599, 2. H. Wengová 453, 3. Digginsová 387, 4. Jacobsenová (Nor.) 321, 5. Maubetová Bjornsenová 318, 6. Sundlingová (Švéd.) 277, ...19. Razýmová 158, 30. Nováková 67, 47. Janatová 30, 73. Beranová (ČR) 4.

Lienz (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:48,89 (54,54+54,35), 2. Vlhová (SR) -0,61 (54,80+54,70), 3. Gisinová (Švýc.) -1,72 (55,75+54,86), 4. Liensbergerová (Rak.) -1,88 (55,30+55,47), 5. Ackermannová -1,91 (55,86+54,94), 6. Dürrová (obě Něm.) -2,15 (55,53+55,51), 7. Daniothová (Švýc.) -2,47 (55,98+55,38), 8. Holtmannová (Nor.) -2,54 (56,16+55,27), 9. St-Germainová (Kan.) -2,63 (55,51+56,01), 10. Hrovatová (Slovin.) -2,70 (56,19+55,40), ...v 1. kole 53. Nová 1:02,39, Dubovská (obě ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 9 závodů): 1. Shiffrinová 300, 2. Vlhová 160, 3. Gisinová 129, 4. Liensbergerová 126, 5. Ackermannová a Swennová Larssonová (Švéd.) obě 110, ...22. Dubovská 29, 28. Capová (ČR) 21.

Průběžné pořadí SP (po 12 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 746, 2. Brignoneová (It.) 451, 3. Vlhová 413, 4. Rebensburgová (Něm.) 329, 5. Gisinová 279, 6. Holtmannová 271, ...17. Ledecká (ČR) 151, 60. Dubovská 34, 65. Capová 21.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 305,1 b. (138+134 m), 2. Geiger (Něm.) 295,9 (135+134), 3. Kubacki (Pol.) 294,7 (132+133), 4. Kraft (Rak.) 291,2 (131+132), 5. Žyla (Pol.) 281,5 (132+129), 6. Aschenwald (Rak.) 280,3 (132,5+129,5), 7. Sato (Jap.) 280,1 (129,5+132), 8. Johansson (Nor.) 279,8 (134+130,5), 9. D. Prevc (Slovin.) 279,5 (129,5+134), 10. Lindvik (Nor.) 278,5 (139+124,5), ...26. Koudelka 247,7 (125,5+122), 46. Polášek (oba ČR) 98,1 (113).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 30 závodů): 1. R. Kobajaši 540, 2. Geiger 427, 3. Kraft 419, 4. Aschenwald 312, 5. Stoch (Pol.) 287, 6. Tande (Nor.) 273, ...43. Koudelka 10, 53. Polášek 4.

Liga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Hradec Králové
106:71 (30:27, 60:43, 81:59)
konec
USK Praha
Ústí nad Labem
78:83 (19:18, 47:35, 65:55)
konec
Kolín
Brno
76:87 (21:24, 40:38, 69:60)
konec
Děčín
Ostrava
100:76 (23:19, 50:41, 81:59)
konec
Svitavy
Olomoucko
85:82 (26:19, 47:38, 69:60)
konec
Chicago
Atlanta
116:81
konec
Boston
Toronto
97:113
konec
Denver
Memphis
119:110
konec
Golden State
Dallas
121:141
konec
Houston
Brooklyn
108:98
konec
LA Clippers
Utah
107:120
konec
Miami
Philadelphia
117:116 po prodl.
konec
Milwaukee
Orlando
111:100
konec
Minnesota
Cleveland
88:94
konec
New Orleans
Indiana
120:98
konec
Portland
LA Lakers
120:128
konec
Sacramento
Phoenix
110:112
konec
San Antonio
Detroit
136:109
konec
Washington
New York
100:107

Český pohár žen

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Poruba
Slavia Praha
30:25

Zubří - Přípravné utkání mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
23:20 (12:8)

Diegem (Bel.) - Závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 59:41, 2. Iserbyt -9, 3. M. Vanthourenhout (oba Belg.) -28, ...16. Štybar -3:15, 21. T. Kopecký (oba ČR) -4:19.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. L. Sweeck (Belg.) 69, 2. Iserbyt 68, 3. Van der Haar (Niz.) 64.

Ženy: 1. Worstová 43:18, 2. Alvaradová stejný čas, 3. Kastelijnová (všechny Niz.) -8, ...25. Bajgerová (ČR) -3:52.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Alvaradová 81, 2. Kastelijnová 76, 3. Worstová 65.

Junioři: 1. Nys (Belg.) 39:17, ...5. M. Kopecký -42, 11. Fiala -1:31, 45. Dostál (všichni ČR) -4:29.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Nys 73, ...7. M. Kopecký 34, 16. Fiala 14, 26. Šulc 7.