Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 22. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Ilves Tampere
3:2 po sam. nájezdech
konec
Jyväskylä
SaiPa Lappeenranta
3:2
konec
Lukko Rauma
Kärpät Oulu
0:2
konec
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
5:2
konec
Sport Vaasa
Ässät Pori
2:3 v prodl.
konec
Tappara Tampere
KalPa Kuopio
3:2 v prodl.

Liga EBEL

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vídeň
Znojmo
6:4 (1:2, 3:1, 2:1)
konec
Dornbirn
Innsbruck
5:2
konec
Villach
Linec
5:1
konec
Székesfehérvár
Salcburk
3:5
konec
Bolzano
Štýrský Hradec
3:2 v prodl.

Německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Bremerhaven
3:4 v prodl.
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
6:5
konec
Mannheim
Eisbären Berlín
7:3
konec
Mnichov
Schwenningen
2:1 po sam. nájezdech
konec
Straubing
Iserlohn
5:0
konec
Wolfsburg
Kolín nad Rýnem
1:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Budapešť
4:3
konec
Košice
Poprad
2:1
konec
Michalovce
Trenčín
1:2
konec
Nové Zámky
Nitra
4:1
konec
Zvolen
Liptovský Mikuláš
6:4
konec
Miškovec
Slovan Bratislava
6:3

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Lausanne
2:3
konec
Biel
Langnau
4:1
konec
Lugano
Rapperswil
5:1
konec
Zug
Curych
3:1
konec
Ženeva
Fribourg-Gottéron
3:4 v prodl.

Madrid (Šp.) - Finálový turnaj Davis Cupu

Přidat do mých lig

Čtvrtfinále: 
Kanada - Austrálie 2:1
Pospisil, Shapovalov - Thompson, Peers 6:4, 6:4

Srbsko - Rusko 1:2
Krajinovič - Rubljov 1:6, 2:6
Djokovič - Chačanov 6:3, 6:3
Djokovič, Troicki - Chačanov, Rubljov 4:6, 6:4, 6:7 (8:10)

Velká Británie - Německo 2:0
Edmund - Kohlschreiber 6:3, 7:5
Evans - Struff 7:6 (8:6), 3:6, 7:6 (7:2)

Argentina - Španělsko 1:2
Pella - Carreňo 6:7 (3:7), 7:6 (7:4), 6:1
Schwartzman - Nadal 1:6, 2:6
Nadal, Granollers - M. González, Mayer 6:4, 4:6, 6:3

Kooperativa NBL

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Děčín
84:69 (25:24, 51:41, 66:54)
konec
USK Praha
Nymburk
80:90 (24:17, 34:51, 62:64)
konec
Olomoucko
Opava
85:90 (20:23, 43:34, 62:64)
konec
Svitavy
Kolín
91:81 (24:16, 46:35, 80:56)
konec
Hradec Králové
Brno
78:76 (20:23, 45:40, 62:59)
konec
Milwaukee
Portland
137:129
konec
Phoenix
New Orleans
121:124.

Euroliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bayern Mnichov
Panathinaikos Atény
75:87
konec
ASVEL Lyon-Villeurbanne
Fenerbahce Istanbul
72:88
konec
Baskonia Vitoria
Zenit Petrohrad
70:60
konec
FC Barcelona
Maccabi Tel Aviv
96:73
konec
Real Madrid
CSKA Moskva
97:81

Renomia ŽBL

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
USK Praha
45:140 (15:40, 25:72, 36:108)

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sapporo (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Hanju (Jap.) 109,34 bodu, 2. Aymoz (Fr.) 91,47, 3. Voronov (Rus.) 88,63.

Ženy - po krátkém programu: 1. Kostorná (Rus.) 85,04, 2. Kihiraová (Jap.) 78,89, 3. Chenová (USA) 67,21.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 81,27, 2. Mooreová-Towersová, Marinaro (Kan.) 71,21, 3. Mišinová, Galljamov (Rus.) 69,00.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 90,03, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 84,07, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 82,13.

První liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
České Budějovice
8:6 (3:2)
konec
Chrudim
Liberec
5:0 (3:0)
konec
Teplice
Česká Lípa
9:4 (4:2)
konec
Hodonín
Slavia Praha
1:7 (1:3)
konec
Mělník
Plzeň
5:9 (3:5)

Dubaj (SAE) - Turnaj World Tour Championship, finálový podnik série European Tour

Přidat do mých lig

po 2. kole: 1. Lorenzo-Vera (Fr.) 132 (63+69), 2. Rahm (Šp.) 135 (66+69) a Fleetwood 135 (67+68), 4. Lewis (oba Angl.) 137 (67+70), 5. Bezuidenhout (JAR) 138 (71+67), McIlroy (Sev. Ir.) 138 (64+74) a Pieters (Belg.) 138 (70+68).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Helsingborg (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Muži:
Semifinále:

Švýcarsko - Dánsko 8:5
Švédsko - Skotsko 8:4

Divize B - semifinále:
Česko - Turecko 9:2
Finsko - Polsko 11:2

Ženy:
Semifinále:

Švédsko - Rusko 9:3
Skotsko - Švýcarsko 3:2

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - SP na dlouhé dráze

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Roest (Niz.) 6:19,388, 2. Semerikov 6:20,469, 3. Juskov (oba Rus.) 6:24,303.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Roest 120, 2. Semerikov 97, 3. Juskov 96.

Týmový sprint: 1. Nizozemsko (R. Mulder, Nuis, Krol, Velema) 1:20,050, 2. Čína 1:20,830, 3. Kanada 1:20,966.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Nizozemsko 240, 2. Čína 216, 3. Kanada 192.

Ženy:
3000 m:
1. Sáblíková (ČR) 4:06,133, 2. Achtereekteová (Niz.) 4:06,284, 3. Voroninová (Rus.) 4:06,614, ...14. Zdráhalová (ČR) 4:12,513.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Achtereekteová 108, 2. Weidemannová (Kan.) 103, 3. Sáblíková 103, ...15. Zdráhalová 55.

Týmový sprint: 1. Rusko (Fatkulinová, Golikovová, Kačanovová, Kuzněcovová) 1:27,650, 2. Nizozemsko 1:29,340, 3. Japonsko 1:29,651.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Rusko 228, 2. Nizozemsko 228, 3. Japonsko 192.

Najdete na iDNES.cz