Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 28. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Jukurit Mikkeli
2:1
konec
KalPa Kuopio
SaiPa Lappeenranta
2:3
konec
Kärpät Oulu
Pelicans Lahti
5:3
konec
Kouvola
Ilves Tampere
1:2 v prodl.
konec
Sport Vaasa
IFK Helsinky
2:4
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
3:4 v prodl.
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
2:1

Liga EBEL

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Székesfehérvár
3:4 v prodl. (2:0, 0:2, 1:1 0:1)
konec
Dornbirn
Salcburk
4:3 v prodl.
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
3:2 po sam. nájezdech
konec
Vídeň
Linec
8:0
konec
Bolzano
Innsbruck
7:0

Německá liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Augsburg
1:6
konec
Düsseldorf
Schwenningen
2:3 v prodl.
konec
Ingolstadt
Mannheim
4:3 v prodl.
konec
Krefeld
Wolfsburg
1:5
konec
Norimberk
Mnichov
1:5
konec
Straubing
Kolín nad Rýnem
3:2 v prodl.

Salo (Fin.) - Přípravný zápas hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Detva
Trenčín
3:7
konec
Košice
Miškovec
4:3 po sam. nájezdech
konec
Budapešť
Slovan Bratislava
0:4
konec
Zvolen
Liptovský Mikuláš
6:1
konec
Banská Bystrica
Nové Zámky
1:0
konec
Nitra
Michalovce
4:5 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Skelleftea
3:1
konec
Färjestad
Lulea
2:3
konec
Frölunda
Växjö
4:0
konec
Malmö
Rögle
1:4
konec
Örebro
HV 71
2:4
konec
Leksand
Brynäs
4:2
konec
Oskarshamn
Linköping
3:2 po sam. nájezdech

Zuchwil (Švýc.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
3:4 po sam. nájezdech (3:1, 0:2, 0:0 0:0)
konec
Finsko
Německo
2:4 (2:1, 0:0, 0:3).

Gelsenkirchen - exhibice smíšených dvojic

Přidat do mých lig

Bormio (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Paris (It.) 1:55,37, 2. Kryenbühl -0,08, 3. Feuz (oba Švýc.) -0,26, 4. Kilde (Nor.) -0,73, 5. Mayer (Rak.) -0,84, 6. Hintermann (Švýc.) -0,88, 7. Clarey -1,09, 8. Théaux -1,40, 9. Muzaton (všichni Fr.) -1,53, 10. Kriechmayr (Rak.) -1,61.

Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 10 závodů): 1. Paris 304, 2. Feuz 300, 3. Clarey 162, 4. Kilde 158, 5. Mayer 150, 6. Kriechmayr 142.

Průběžné pořadí SP (po 12 z 44 závodů): 1. Paris 449, 2. Kilde 394, 3. Kristoffersen (Nor.) 379, 4. Mayer 362, 5. Feuz 361, 6. Kriechmayr 312.

Lenzerheide (Švýc.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 14 km volně s hromadným startem: 1. Usťugov (Rus.) 33:19,1, 2. Klaebo (Nor.), 3. Bolšunov (Rus.) oba -4,0, 4. Iversen -7,2, 5. Nyenget (oba Nor.) -8,6, 6. Cologna (Švýc.) -8,7, 7. Holund -8,8, 8. Jenssen -8,9, 9. Röthe -9,0, 10. Krüger (všichni Nor.) -10,0, ...26. Novák -31,1, 44. Knop -52,1, 72. Fellner (všichni ČR) -1:49,6.

Průběžné pořadí SP (po 9 ze 40 závodů): 1. Klaebo 566 b., 2. Iversen 488, 3. Bolšunov 429, 4. Niskanen (Fin.) 364, 5. Holund 308, 6. Usťugov 276, ...42. Novák 34, 81. Pechoušek 9, 96. Černý (oba ČR) 5. 

Ženy - 11 km volně s hromadným startem: 1. Johaugová 28:12,1, 2. H. Wengová (obě Nor.) -12,3, 3. Anderssonová (Švéd.) -12,9, 4. Östbergová -13,1, 5. Jacobsenová (obě Nor.) -24,1, 6. Něprjajevová (Rus.) -40,1, 7. T. U. Wengová (Nor.) -40,6, 8. Lundgrenová -41,3, 9. Kallaová (obě Švéd.) -41,9, 10. Niskanenová (Fin.) -42,0, ...23. Nováková -1:02,6, 26. Razýmová -1:15,7, 33. Janatová -1:47,6, 61. Schützová (všechny ČR) -3:10,7.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 38 závodů): 1. Johaugová 591, 2. H. Wengová 442, 3. Digginsová (USA) 347, 4. Jacobsenová 309, 5. Maubetová Bjornsenová (USA) 281, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) 276, ...15. Razýmová 158, 31. Nováková 64, 56. Janatová 17, 73. Beranová (ČR) 4.

Lienz (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Shiffrinová (USA) 2:07,31 (1:01,27+1:06,04), 2. Bassinová (It.) -1,36 (1:01,88+1:06,79), 3. Liensbergerová (Rak.) -1,82 (1:02,83+1:06,30), 4. Brignoneová (It.) -1,90 (1:02,01+1:07,20), 5. Vlhová (SR) -1,93 (1:02,64+1:06,60), 6. Holtmannová (Nor.) -2,07 (1:03,21+1:06,17), 7. Direzová -2,11 (1:02,84+1:06,58), 8. Worleyová (obě Fr.) -2,28 (1:02,60+1:06,99), 9. Robinsonová (N. Zél.) -2,54 (1:03,54+1:06,31), 10. Hectorová (Švéd.) -2,92 (1:03,08+1:07,15), ...v 1. kole 57. Nová (ČR) 1:11,10.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 4 z 10 závodů): 1. Brignoneová 275 b., 2. Shiffrinová 254, 3. Bassinová 238, 4. Holtmannová 199, 5. Worleyová 161, 6. Robinsonová 155.

Průběžné pořadí SP (po 11 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 646, 2. Brignoneová 431, 3. Vlhová 333, 4. Rebensburgová (Něm.) 329, 5. Bassinová 269, 6. Holtmannová 239, ...17. Ledecká 151, 59. Dubovská 34, 63. Capová (všechny ČR) 21.

Oberstdorf (Něm.) - Kvalifikace na závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 152,2 b. (136 m), 2. D. Kobajaši (Jap.) 149,6 (136,5), 3. Leyhe (Něm.) 147,9 (133,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 147,6 (133,5), 5. Eisenbichler 146,5 (134), 6. Geiger (oba Něm.) 145,0 (132), ...12. Koudelka 138,5 (131), 27. Polášek 125,8 (130), 55. Sakala 104,9 (119), 56. Kožíšek (všichni ČR) 104,8 (117,5).

konec
Atlanta
Milwaukee
86:112
konec
Boston
Cleveland
129:117
konec
Charlotte
Oklahoma City
102:104 po prodl.
konec
Golden State
Phoenix
105:96
konec
Miami
Indiana
113:112
konec
Orlando
Philadelphia
98:97

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Odolena Voda
Zlín
3:0 (20, 23, 21)

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Hodonín
34:21

Považská Bystrica (SR) - Přípravné utkání mužů

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Česko
24:21 (9:8)

Moskva (Rus.) - MS v rapid šachu

Přidat do mých lig

Konečné pořadí
Muži:
1. Carlsen (Nor.) 11,5, 2. Fírúzdža (FIDE), 3. Nakamura (USA), 4. Artěmjev (Rus.) všichni 10,5, 5. Aronjan (Arm.) 6. Dominguez (USA) oba 10, ...71. Láznička (ČR) 8.

Ženy: 1. Koneruová (Indie), 2. Lej Tching-ťie (Čína), 3. Ataliková (Tur.) všechny 9, 4. Girjaová (Rus.), 5. Tchan Čung-i (Čína), 6. A. Muzyčuková (Ukr.) všechny 8,5.