Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 13. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Mouscron
1:2

Druhá anglická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charlton
Hull
2:2

Druhá německá liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Regensburg
1:0
konec
Bochum
Hannover
2:1

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Tilburg
1:2

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Zaglebie Lubin
2:1
konec
Wisla Krakov
Štětín
1:0

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Rio Ave
1:1

EBEL liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Székesfehérvár
2:6
konec
Innsbruck
Klagenfurt
4:1
konec
Linec
Bolzano
6:4
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
0:3
konec
Villach
Salcburk
2:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
IFK Helsinky
2:0
konec
Jukurit Mikkeli
SaiPa Lappeenranta
3:1
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
4:0
konec
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
5:2
konec
Sport Vaasa
Kärpät Oulu
2:1
konec
Tappara Tampere
Ilves Tampere
3:4
konec
TPS Turku
Jyväskylä
3:4 po sam. nájezdech

Kanada - World Junior A Challenge hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Kanada Západ
4:3 (4:0, 0:3, 0:0)

Německá liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Kolín nad Rýnem
5:1
konec
Ingolstadt
Norimberk
3:4 po sam. nájezdech
konec
Iserlohn
Mnichov
1:0
konec
Mannheim
Schwenningen
3:0
konec
Straubing
Wolfsburg
5:3

Visp (Švýc.) - NaturEnergie Challenge

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Norsko
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
konec
Švýcarsko
Rusko B
8:2 (2:0, 1:0, 5:2)

BUDAPEŠŤ - turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Francie
2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
konec
Korea
Ukrajina
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

FRÝDEK-MÍSTEK - příprava

Přidat do mých lig
konec
Česko 20
HC Frýdek-Místek
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

Hochfilzen (Rak.) - Závody Světového poháru

Sprinty

Přidat do mých lig

Muži (10 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 25:07,8 min. (1 trest. okruh), 2. Desthieux (Fr.) -7,8 (1), 3. Loginov -14,6 (0), 4. Jelisejev (oba Rus.) -20,6 (0), 5. Hofer (It.) -20,8 (1), 6. T. Bö (Nor.) -23,4 (2), 7. Windisch (It.) -31,7 (1), 8. Leitner (Rak.) -35,1 (0), 9. Pidručnyj (Ukr.) -37,6 (1), 10. M. Fourcade (Fr.) -38,8 (2), ...29. Štvrtecký -1:16,6 (3), 32. Moravec -1:24,8 (1), 40. Krčmář -1:38,9 (2), 69. Šlesingr -2:16,8 (2), 94. Václavík (všichni ČR) -3:13,3 (5).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 24 závodů): 1. J. T. Bö 151, 2. Desthieux 135, 3. M. Fourcade 131, 4. T. Bö 130, 5. Jelisejev 125, 6. Loginov 123, ...23. Krčmář 38, 27. Moravec 33, 40. Štvrtecký 23, 48. Václavík 15, 61. Šlesingr 6.

Ženy (7,5 km): 1. Wiererová (It.) 21:26,5 (1), 2. Tandrevoldová (Nor.) -5,9 (0), 3. Mironovová (Rus.) -18,3 (1), 4. Fialková (SR) -22,1 (0), 5. Öbergová (Švéd.) -24,3 (1), 6. Charvátová (ČR) -29,3 (1), 7. Olsbuová Röiselandová -32,4 (2), 8. Eckhoffová (obě Nor.) -33,7 (2), 9. Valj Semerenková (Ukr.) -34,7 (0), 10. Bescondová (Fr.) -38,2 (0), ...17. Jislová -53,4 (0), 32. Kristejn Puskarčíková -1:14,7 (2), 35. Davidová (všechny ČR) -1:21,5 (2).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 24 závodů): 1. Wiererová 156, 2. Tandrevoldová 113, 3. Olsbuová Röiselandová 112, 4. Öbergová 101, 5. Simonová (Fr.) 95, 6. Häckiová (Švýc.) 93, 7. Davidová 84, ...22. Charvátová 49, 24. Kristejn Puskarčíková 49, 39. Jislová 24.

Montafon (Rak.) - Úvodní závod SP ve snowboardcrossu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hämmerle (Rak.), 2. Bolton (Austr.), 3. Visintin (It.), 4. Eguibar (Šp.), ...v kvalifikaci 40. Koudelka, 55. Kubičík (oba ČR).

Ženy: 1. Samková (ČR), 2. Moioliová (It.), 3. Brockhoffová (Austr.), 4. Bankesová (Brit.), ...14. Hopjáková (ČR) - vyřazena ve čtvrtfinále.

konec
Boston
Philadelphia
109:115
konec
Denver
Portland
114:99
konec
Detroit
Dallas
111:122
konec
San Antonio
Cleveland
109:117 po prodl

Kooperativa NBL

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Kolín
114:75 (28:21, 68:42, 85:60)

Euroliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žalgiris Kaunas
Valencie
82:86
konec
Bayern Mnichov
Zenit Petrohrad
77:69
konec
ASVEL Lyon-Villeurbanne
Olimpia Milán
89:82
konec
FC Barcelona
Panathinaikos Atény
98:86.

Renomia ŽBL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Trutnov
76:80 (19:28, 37:42, 56:66)

Český pohár žen

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
BA Sparta (1. liga)
Slovanka
42:72 (18:46)

Kumamoto (Jap.) - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Semifinále:
Nizozemsko - Rusko 33:32 (16:16)
Španělsko - Norsko 28:22 (13:13)

O 5. místo: Černá Hora - Srbsko 28:26 (13:12)
o 7. místo: Švédsko - Německo 35:24 (18:13)

Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

O 9. místo:
Dánsko - Norsko 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

O 11. místo:
Singapur - Austrálie 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Brisbane (Austr.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Týmový sprint - finále:
Fukaja, Nagasako, Nitta (Jap.) 42,912 - Bielecki, Maksel, Rudyk (Pol.) 45,408, o 3. místo: Dakin, Mitchell, Webster (N. Zél.) 43,406 - Carlin, Owens, Truman (Brit.) 44,177.
Stíhací závod družstev - finále: Austrálie 3:49,776 - Nový Zéland 3:53,601, o 3. místo: Švýcarsko 3:50,495 - Německo 3:54,497.

Ženy:
Týmový sprint - finále:
Karwacká, Losová (Pol.) 33,029 - Rogová, Vojnovová (Rus.) 33,029, o 3. místo: Mortonová, Wardová (Austr.) 33,164 - Hansenová, Podmoreová (N. Zél.) 33,511.
Stíhací závod družstev - finále: Austrálie 4:13,237 - Nový Zéland 4:13,553, o 3. místo: Kanada 4:17,509 - USA 4:21,540.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ostrava - Mezinárodní mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Krátký program:
Muži:
1. Březina (Technika Brno) 82,95, 2. Ščerba (ÚKK Ústí n. L.) 68,94, 3. M. Bělohradský (Akademie T. Vernera) 68,58.

Ženy: 1. Kurakovová (Pol.) 57,30, 2. Březinová (Technika Brno) 56,85, 3. Tóthová (Maď.) 52,26, ...5. Rychtaříková (KK Pardubice) 46,76, 6. Fričová (USK Praha) 43,83.

Taneční páry: 1. Kaliszeková, Spodyrjev (Pol.) 75,31.

Sportovní dvojice: 1. Ščetininová, Magyar (Maď.) 55,65. MČR: 1. Žuková, Bidař (BK Č. Budějovice) 49,12.

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Teplice
6:5 (1:4)
konec
Vysoké Mýto
Hodonín
10:3 (4:2)
konec
Česká Lípa
Chrudim
1:7 (0:5)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Nikitinová (Rus.) 1:49,93 (54,76+55,17), 2. Löllingová (Něm.) -1,12 (55,23+55,82), 3. Flocková (Rak.) -1,18 (55,54+55,57), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,60 (55,83+55,70).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Löllingová 435, 2. Flocková 410, 3. Nikitinová 409, ...7. Fernstädtová 336.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nagano (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Murakami 34,584, 2. Šinhama (oba Jap.) 34,672, 3. Kuližnikov (Rus.) 34,732.
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Muštakov (Rus.) 177, 2. Kim Čun-ho (Korea) 174, 3. Murašov (Rus.) 166.

Závod s hromadným startem: 1. Belchos (Kan.), 2. Mantia (USA), 3. Swings (Belg.).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Mantia 425, 2. Swings 408, 3. Giovannini (It.) 364.

Týmový sprint: 1. Rusko (Wenger, Murašov, Muštakov, Arefyjev) 1:20,139, 2. Japonsko 1:20,846, 3. Kanada 1:20,979.

Ženy:
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 37,496, 2. Golikovová (Rus.) 37,515, 3. Herzogová (Rak.) 37,653, ...divize B: 15. Zdráhalová (ČR) 39,509.
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Kodairaová 216, 2. Kačanovová 199, 3. Fatkulinová (obě Rus.) 197, ...35. Zdráhalová 31.

Závod s hromadným startem: 1. Blondinová (Kan.), 2. Takagiová (Jap.), 3. Kilburgová-Manganellová (USA).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 6 závodů): 1. Blondinová 468, 2. Takagiová 356, 3. Schoutenová (Niz.) 348.

Týmový sprint: 1. Nizozemsko (De Neelingová, Voskampová, Van Elstová, De Jongová) 1:28,056, 2. Rusko 1:29,113, 3. Japonsko 1:29,261.

Najdete na iDNES.cz