Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 4. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Skotská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Glasgow Rangers
2:2
konec
Celtic Glasgow
Hamilton
2:1
konec
Hearts
Livingston
1:1
konec
Kilmarnock
St. Johnstone
0:0
konec
Ross County
Hibernian
2:1
konec
St. Mirren
Motherwell
0:3.

Östersund (Švéd.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalostní závod (20 km):1. M. Fourcade 53:11,9 min. (1 trest. minuta), 2. Desthieux -12,7 (1), 3. Fillon Maillet -1:50,8 (3), 4. Jacquelin (všichni Fr.) -2:17,8 (2), 5. Weger (Švýc.) -2:28,2 (1), 6. T. Bö (Nor.) -2:28,8 (2), 7. Claude (Fr.) -2:32,4 (2), 8. Jelisejev -2:54,6 (1), 9. Loginov (oba Rus.) -2:55,1 (2), 10. J.T. Bö (Nor.) -3:12,6 (2), ...17. Moravec -3:54,4 (1), 29. Krčmář -5:10,4 (4), 32. Štvrtecký -5:32,4 (3), 40. Šlesingr -6:00,9 (3), 76. Václavík (všichni ČR) -9:10,1 (5).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. M. Fourcade 100, 2. T. Bö 92, 3. J.T. Bö 91, 4. Jelisejev 82, 5. Desthieux 81, 6. Fillon Maillet 77, ...20. Krčmář 37, 28. Moravec 24, 38. Václavík 15, 43. Štvrtecký 11, 52. Šlesingr 6.

Lake Louise (Kan.) - Trénink na sjezdy SP v sjezdovém lyžování žen

Přidat do mých lig

6. kolo skupiny A

konec
KP Brno
Ramla
– : –

Liga mistrů

7. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Nižnij Novgorod
VEF Riga
80:78
konec
Mornar Bar
Gaziantep
84:77

Euroliga žen

6. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Šoproň
78:47
konec
Montpellier
Fenerbahce Istanbul
76:74

Euroliga žen

6. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Bourges
86:47
konec
Orenburg
Riga
69:61
konec
Castors Braine
Cukurova
90:59
konec
Cleveland
Detroit
94:127
konec
Denver
LA Lakers
96:105
konec
LA Clippers
Portland
117:97
konec
New Orleans
Dallas
97:118
konec
San Antonio
Houston
135:133 po druhém prodl.
konec
Toronto
Miami
110:121 po prodl.
konec
Washington
Orlando
120:127

Challenge Cup žen

Úvodní utkání předkola

Přidat do mých lig
konec
Lugoj
Liberec
3:0 (26, 20, 13)
konec
Kamnik
Olymp Praha
3:1 (-18, 23, 28, 18)

Pohár CEV žen

Úvodní utkání předkola

Přidat do mých lig
konec
Šelmy Brno
Hämeenlinna
3:2 (24, -19, -21, 13, 13)
konec
Busto Arsizio
Olomouc
3:0 (18, 11, 20)

Japonsko - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Skupina B (Jamaga/Kumamoto)

konec
Austrálie
Korea
17:34 (10:18)
konec
Německo
Francie
25:27 (12:14)
konec
Dánsko
Brazílie
24:18 (11:9)

Skupina C (Jacuširo/Kumamoto)

konec
Černá Hora
Rumunsko
27:26 (11:12)
konec
Kazachstán
Španělsko
16:43 (11:19)
konec
Maďarsko
Senegal
30:20 (17:9)

Glasgow (V.B.) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Finále:

Muži:
400 m v. zp.
: 1. Rapšys (Lit.) 3:33,20, 2. Dean (Brit.) 3:37,95, 3. Detti (It.) 3:38,06, ...v rozplavbách 14. Micka 3:43,34, 24. Hlobeň 3:46,03, 34. Štemberk 3:47,84, 36. Luňák (všichni ČR) 3:49,54.
50 m prsa: 1. Morozov (Rus.) 25,51 - evropský rekord, 2. Sakci (Tur.) 25,82, 3. Kamminga (Niz.) a Scozzoli (It.) oba 25,84.
200 m znak: 1. Kawecki (Pol.) 1:49,26, 2. Diener (Něm.) 1:50,05, 3. Greenbank (Brit.) 1:50,09, ...v rozplavbách 9. Franta 1:52,13 - český rekord, 26. Čejka (oba ČR) 1:56,49.
4x50 m v. zp.: 1. Rusko (Griněv, Vekoviščev, Kolesnikov, Morozov) 1:22,92, 2. Polsko 1:23,74, 3. Itálie 1:24,50.

Ženy:
50 m prsa:
1. Pilatová 29,32 - juniorský světový rekord, 2. Carrarová (obě It.) 29,60, 3. McSharryová (Ir.) 29,87.
400 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 4:25,10, 2. Jakabosová (obě Maď.) 4:28,76, 3. Cusinatová (It.) 4:29,13, ...v rozplavbách 12. Horská (ČR) 4:38,59.
Semifinále s českou účastí:
Ženy:
100 m znak
: 1. Toussaintová (Niz.) 55,17, ...4. Kubová (ČR) 56,70.

Najdete na iDNES.cz