Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 1. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Anderlecht
3:2
konec
Standard Lutych
Cercle Bruggy
2:1
konec
Kortrijk
Gent
0:2

Druhá německá liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Bielefeld
1:3
konec
Heidenheim
Fürth
1:0
konec
Sandhausen
Stuttgart
2:1

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Twente Enschede
Ajax Amsterdam
2:5
konec
Utrecht
Waalwijk
0:1
konec
Alkmaar
Venlo
1:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Zwolle
1:0
konec
Emmen
PSV Eindhoven
1:1

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Bialystok
2:1
konec
Lodž
Cracovia Krakov
1:0
konec
Wisla Krakov
Gdaňsk
0:1

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Belenenses
0:1
konec
Setúbal
Guimaraes
1:1
konec
Gil Vicente
Sporting Lisabon
3:1

Rakouská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Salcburk
1:1
konec
Altach
Wolfsberg
2:1
konec
Linec
Rapid Vídeň
0:4

Ruská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lokomotiv Moskva
Dynamo Moskva
1:2
konec
Petrohrad
Spartak Moskva
1:0
konec
Soči
Orenburg
odloženo

Skotská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ross County
Celtic Glasgow
1:4
konec
Glasgow Rangers
Hearts
5:0
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
3:4
konec
Klagenfurt
Dornbirn
4:0
konec
Székesfehérvár
Villach
3:2

Německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Wolfsburg
5:6 po sam. nájezdech
konec
Mannheim
Düsseldorf
5:3
konec
Augsburg
Mnichov
5:2
konec
Schwenningen
Krefeld
4:6
konec
Straubing
Ingolstadt
4:1
konec
Kolín nad Rýnem
Iserlohn
4:1
konec
Bremerhaven
Norimberk
4:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Košice
1:2 po sam. nájezdech
konec
Banská Bystrica
Miškovec
4:2
konec
Nitra
Budapešť
1:2 v prodl.
konec
Poprad
Liptovský Mikuláš
8:0
konec
Michalovce
Detva
6:1
konec
Slovan Bratislava
Zvolen
3:2 v prodl.

Švýcarská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Rapperswil
3:2

Valencijský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Alayew (Et.) 2:03:51, 2. Özbilen (Tur.) 2:04:16 - evropský rekord, 3. Adola (Et.) 2:04:42.

Ženy: 1. Derejeová 2:18:30, 2. Abrehaová 2:18:33, 3. B. Dibabaová (všechny Et.) 2:18:46.

10 km - muži: 1. Cheptegei (Ug.) 26:38 - světový rekord.

Östersund (Švéd.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint 10 km: 1. J. T. Bö 24:18,3 (1 tr. okruh), 2. T. Bö (oba Nor.) -19,0 (1), 3. Jelisejev -19,9 (0), 4. Loginov (oba Rus.) -27,1 (1), 5. M. Fourcade (Fr.) -27,9 (2), 6. Kühn (Něm.) -28,7 (2), 7. Dale -29,4 (1), 8. Bjoentegaard (oba Nor.) -31,7 (1), 9. Eberhard (Rak.) -33,8 (2), 10. Ilijev (Bulh.) -36,0 (2), ...16. Krčmář -1:06,4 (0), 26. Václavík -1:29,1 (1), 36. Šlesingr -1:51,1 (0), 39. Štvrtecký -1:54,5 (2), 84. Moravec (všichni ČR) -2:56,5 (4).

Ženy - sprint 7,5 km: 1. Wiererová (It.) 19:48,5 (1), 2. Olsbuová Röiselandová (Nor.) -8,6 (2), 3. Davidová (ČR) -11,9 (0), 4. Preussová (Něm.) -19,2 (0), 5. Perssonová (Švéd.) -21,6 (1), 6. Hermannová (Něm.) -22,1 (1), 7. Innerhoferová (Rak.) -37,3 (1), 8. Häckiová (Švýc.) -39,6 (2), 9. Aymonierová (Fr.) -40,0 (1), 10. Vita Semerenková (Ukr.) -41,1 (1), ...19. Puskarčíková -59,7 (2), 30. Charvátová -1:20,6 (3), 45. Vítková -1:42,1 (1), 65. Jislová (všechny ČR) -2:22,9 (2).

Killington (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:50,45 (51,98+58,47), 2. Vlhová (SR) -2,29 (53,11+59,63), 3. Swennová Larssonová (Švéd.) -2,73 (54,80+58,38), 4. Ackermannová (Něm.) -3,08 (54,65+58,88), 5. Haverová-Lösethová (Nor.) -3,41 (55,97+57,89), 6. Liensbergerová (Rak.) -3,73 (54,01+1:00,17), 7. Remmeová (Kan.) -3,88 (55,14+59,19), 8. Gallhuberová (Rak.) -4,15 (54,37+1:00,23), 9. Gisinová (Švýc.) -4,28 (54,75+59,98), 10. I. Curtoniová (It.) -4,40 (55,77+59,08), ...17. Capová -5,09 (56,15+59,39), Dubovská (obě ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 2 z 9 závodů): 1. Shiffrinová 200, 2. Swennová Larssonová 110, 3. Haverová-Lösethová 90, 4. Vlhová 80, 4. Holdenerová (Švýc.) 80, 6. Liensbergerová 76, ...17. Dubovská 29, 24. Capová 21.

Průběžné pořadí SP (po 4 ze 41 závodů): 1. Shiffrinová 340, 2. Gisinová 148, 3. Vlhová 138, 4. Holdenerová 128, 5. Brignoneová 125, 6. Bassinová (obě It.) 122, ...30. Dubovská 29, 39. Capová 21.

Lake Louise (Kan.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Mayer (Rak.) 1:31,40, 2. Paris (It.) -0,40, 3. Kriechmayr (Rak.) a Caviezel (Švýc.) oba -0,49, 5. Casse (It.) -0,60, 6. Kilde (Nor.) -0,76, 7. Odermatt (Švýc.) -0,85, 8. Jansrud (Nor.) -0,93, 9. Théaux (Fr.) -1,02, 10. Dressen (Něm.) -1,10.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 44 závodů): 1. Mayer 161, 2. Paris 160, 3. Dressen 126, 4. Kristoffersen (Nor.) 113, 5. Caviezel a Pinturault (Fr.) oba 100.

Livigno (It.) - Prolog seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

35 km klasicky

Přidat do mých lig

Muži: 1. Persson (Švéd./Lager 157) 1:27:35,0, 2. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) -0,4, 3. Hoelgaard (Nor./Koteng) -0,5, ...42. Šrail (ČR/eD system Bauer) -1:39,2, 43. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -1:41,9, 47. Ročárek (ČR/Vltava Fund) -2:24,5.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 1:41:32,8, 2. Smutná (ČR/eD system Bauer) -2,3, 3. Gjeitnesová (Nor./Koteng) -4,5, ...20. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -4:11,1, 28. Klementová (ČR/Vltava Fund) -11:51,8.

Ruka (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 25:36,6, 2. Graabak -2:08,8, 3. J. L. Oftebro (všichni Nor.) -2:08,9, 4. Rehrl (Rak.) -2:11,2, 5. E. L. Oftebro -2:57,0, 6. Björnstad (oba Nor.) -2:59,6, 7. Orter (Rak.) -3:01,2, 8. Faisst (Něm.) -3:03,8, 9. R. Jamamoto (Jap.) -3:18,9, 10. Geiger (Něm.) -3:26,8, ...31. Pažout -5:34,3, 32. Portyk (oba ČR) -6:12,0.

Průběžné pořadí (po 3 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 300, 2. J. L. Oftebro 180, 3. Graabak 175, 4. Björnstad 170, 5. Geiger 132, 6. Rehrl 118, ...25. Portyk 20, 36. Pažout 5.

Ruka (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Ruka (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod 15 km volně: 1. Klaebo 35:29,7, 2. Iversen (oba Nor.) -1,8, 3. Niskanen (Fin.) -11,1, 4. Golberg (Nor.) -47,9, 5. Bolšunov (Rus.) -48,3, 6. Holund -52,1, 7. Tönseth -58,8, 8. Röthe (všichni Nor.) -1:16,4, 9. Halfvarsson (Švéd.) -1:33,6, 10. Usťugov (Rus.) -1:39,0, ...30. Novák (ČR) -3:38,4.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 40 závodů): 1. Klaebo 324, 2. Iversen 283, 3. Niskanen 228, 4. Golberg 202, 5. Bolšunov 189, 5. Holund 160, 6. Tönseth 144, ...48. Novák 8. 

Ženy - stíhací závod 10 km volně: 1. Johaugová 25:48,0, 2. H. Wengová -1:11,3, 3. Jacobsenová (všechny Nor.) -1:13,3, 4. Bjornsenová -1:27,9, 5. Digginsová (obě USA) -1:30,9, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:41,0, 7. T. Wengová (Nor.) -1:52,5, 8. Karlssonová (Švéd.) -1:53,9, 9. Razýmová (ČR) -2:00,1, 10. Brennanová (USA) -2:15,3, ...29. Nováková -3:46,1, 60. Schützová (obě ČR) -5:55,7.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 38 závodů): 1. Johaugová 311 b., 2. H. Wengová 238, 3. Jacobsenová 216, 4. Bjornsenová 201, 5. Digginsová 167, 6. T. Wengová 149, ...9. Razýmová 117, 34. Nováková 16.

konec
Houston
Atlanta
158:111
konec
Milwaukee
Charlotte
137:96
konec
Philadelphia
Indiana
119:116
konec
Sacramento
Denver
100:97 po prodl.

Český pohár mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Synthesia Pardubice (1. liga)
mmcité1 Brno
62:78 (13:19, 31:38, 40:56)

Renomia ŽBL

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Trutnov
104:66 (21:19, 40:36, 68:47)
konec
Slovanka MB
USK Praha
32:121 (4:29, 10:64, 25:98)

Japonsko - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Skupina B (Jamaga/Kumamoto)

konec
Brazílie
Francie
19:19 (7:10)
konec
Německo
Austrálie
34:8 (16:4)
konec
Korea
Dánsko
26:26 (13:10)

Skupina C (Jacuširo/Kumamoto)

konec
Černá Hora
Kazachstán
30:21 (13:11)
konec
Rumunsko
Senegal
29:24 (15:12)
konec
Španělsko
Maďarsko
29:25 (18:13)

Abú Zabí (SAE) - Velká cena Abú Zabí, závěrečný závod MS vozů F1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:34:05,715, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -16,772, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -43,435, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -44,379, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -1:04,357, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -1:09,205, 7. Pérez (Mex./Racing Point), 8. Norris (Brit./McLaren), 9. Kvjat (Rus./Toro Rosso), 10. Sainz (Šp./McLaren) všichni -1 kolo.

Nejrychlejší kolo závodu: Hamilton.

Konečné pořadí MS (po 21 závodech): 1. Hamilton 413 b., 2. Bottas 326, 3. Verstappen 278, 4. Leclerc 264, 5. Vettel 240, 6. Sainz 96.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 739, 2. Ferrari 504, 3. Red Bull 417, 4. McLaren 145, 5. Renault 91, 6. Toro Rosso 85, 7. Racing Point 73, 8. Alfa Romeo 57, 9. Haas 28, 10. Williams 1.

Hongkong - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint - finále:
Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Fukaja (Jap.) - Rudyk (Pol.) 2:0.
Madison: 1. Kluge, Reinhardt (Něm.) 52 b., 2. Sexton, Stewart (N. Zél.) 38, 3. Stewart, Wright (Brit.) 33, ...21. Pavel Kelemen, 24. Čechman (oba ČR) nepostoupili do osmifinále.
Scratch: 1. Eefting (Niz.), 2. Volikakis (Řec.), 3. Strong (N. Zél.).

Ženy:
Omnium:
1. Kadžiharaová (Jap.) 113 b., 2. Martinsová (Portug.) 113, 3. D’Hooreová (Belg.) 106, ...22. Machačová (ČR) 8.
Keirin: 1. I Hjo-čin (Korea), 2. Basovová (Ukr.), 3. Kobajašiová (Jap.), ...19. Kaňkovská (ČR).

MALELANE (JAR) - turnaj Alfred Dunhill Championship ze série European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Larrazábal (Šp.) 280 (66+69+70+75), 2. Sjöholm (Švéd.) 281 (70+74+68+69), 3. Besseling (Niz.) 282 (65+73+70+74), Grace 282 (68+70+71+73), Schwartzel 282 (70+72+70+70), 6. Van Tonder (všichni JAR) 284 (68+75+73+68).

MARBELLA (ŠP.) - turnaj Andalucía Costa del Sol Open Espaňa okruhu Ladies European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Van Damová (Niz.) 275 (68+69+68+70), 2. Ašoková (Indie) 276 (70+67+69+70) a Koerstzová Madsenová (Dán.) 276 (71+66+65+74), 4. Muňozová (Šp.) 279 (71+70+67+71), Cowanová (Něm.) 279 (65+73+69+72) a Engströmová (Švéd.) 279 (69+71+64+75), ...16. Spilková (ČR) 285 (74+73+69+69).

Brno - Grand Prix smíšených dvojic ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

1. Maderová, Malone (Rak./USA) 28,150, 2. Holasová, Modi (ČR/USA) 27,650, 3. Jessenová, Jessen (ČR) 26,300.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Müller (Rak.) 1:41,437 (50,624+50,813), 2. West (USA) -0,021 (50,607+50,851), 3. D. Fischnaller (It.) -0,052 (50,769+50,720), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Müller 200 b., 2. Repilov (Rus.) 145, 3. D. Fischnaller 140, ...34. Lejsek 14.

stolní tenisPřidat do mých lig

Čcheng-tu (Čína) - Světový pohár mužů

Přidat do mých lig

Finále:
Fan Čen-tung (Čína) - Harimoto (Jap.) 4:2 (-9, 4, -6, 8, 2, 7)

O 3. místo:
Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) - Ma Lung (Čína) 4:3 (4, 11, -8, -9, 8, -5, 4)

Linec (Rak.) - Liga mistryň

Skupina D, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Hodonín
3:2

Polcanová - Partyková 3:0 (4, 6, 10)
Soo Wai Yam Minnie - NG Wing Nam 2:3 (7, 9, -9, -9, -9)
Bergströmová - Brateyková 3:2 (8, 5, -9, -6, 0)
Polcanová - NG Wing Nam 2:3 (-9, 10, -5, 8, skreč)
Soo Wai Yam Minnie - Partyková 3:1 (5, 8, -9, 6)

Prodáváte rasistické zákusky, tvrdí zákazníci. Tradiční, brání se výrobce

Čokoládová pusinka, zákusek populární hlavně během německých únorových karnevalů, narazila na odpor kvůli svému...

Všichni jste krásní, říká modelka. Předávání cen moderovala zcela nahá

Modelka Ibi Støvingová (45), která moderuje dánskou verzi americké show Naked Attraction, vyvolala pozdvižení...

Výrobce největšího mobilního propadáku definitivně zavírá krám

Po třech letech od uvedení prvního neúspěšného pokusu prorazit na smartphonový trh značka Essential od spoluzakladatele...

PRVNÍ DOJMY: Co až tvé nahé fotky uvidí mamka? I herečky V síti pláčou

Vít Klusák zažívá věk zralosti. Zatímco v debutu Český sen ubližovala mystifikace neškodným zástupům toužícím po...

Nenáviděla jsem se za svá prsa, říká Fialová. Poprsí si nechala zmenšit

Herečka Kateřina Marie Fialová (22), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či show Tvoje tvář má známý hlas, šla...