Muži: 1. Alayew (Et.) 2:03:51, 2. Özbilen (Tur.) 2:04:16 - evropský rekord, 3. Adola (Et.) 2:04:42.
Ženy: 1. Derejeová 2:18:30, 2. Abrehaová 2:18:33, 3. B. Dibabaová (všechny Et.) 2:18:46.
10 km - muži: 1. Cheptegei (Ug.) 26:38 - světový rekord.
Muži: 1. Alayew (Et.) 2:03:51, 2. Özbilen (Tur.) 2:04:16 - evropský rekord, 3. Adola (Et.) 2:04:42.
Ženy: 1. Derejeová 2:18:30, 2. Abrehaová 2:18:33, 3. B. Dibabaová (všechny Et.) 2:18:46.
10 km - muži: 1. Cheptegei (Ug.) 26:38 - světový rekord.
Muži - sprint 10 km: 1. J. T. Bö 24:18,3 (1 tr. okruh), 2. T. Bö (oba Nor.) -19,0 (1), 3. Jelisejev -19,9 (0), 4. Loginov (oba Rus.) -27,1 (1), 5. M. Fourcade (Fr.) -27,9 (2), 6. Kühn (Něm.) -28,7 (2), 7. Dale -29,4 (1), 8. Bjoentegaard (oba Nor.) -31,7 (1), 9. Eberhard (Rak.) -33,8 (2), 10. Ilijev (Bulh.) -36,0 (2), ...16. Krčmář -1:06,4 (0), 26. Václavík -1:29,1 (1), 36. Šlesingr -1:51,1 (0), 39. Štvrtecký -1:54,5 (2), 84. Moravec (všichni ČR) -2:56,5 (4).
Ženy - sprint 7,5 km: 1. Wiererová (It.) 19:48,5 (1), 2. Olsbuová Röiselandová (Nor.) -8,6 (2), 3. Davidová (ČR) -11,9 (0), 4. Preussová (Něm.) -19,2 (0), 5. Perssonová (Švéd.) -21,6 (1), 6. Hermannová (Něm.) -22,1 (1), 7. Innerhoferová (Rak.) -37,3 (1), 8. Häckiová (Švýc.) -39,6 (2), 9. Aymonierová (Fr.) -40,0 (1), 10. Vita Semerenková (Ukr.) -41,1 (1), ...19. Puskarčíková -59,7 (2), 30. Charvátová -1:20,6 (3), 45. Vítková -1:42,1 (1), 65. Jislová (všechny ČR) -2:22,9 (2).
Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:50,45 (51,98+58,47), 2. Vlhová (SR) -2,29 (53,11+59,63), 3. Swennová Larssonová (Švéd.) -2,73 (54,80+58,38), 4. Ackermannová (Něm.) -3,08 (54,65+58,88), 5. Haverová-Lösethová (Nor.) -3,41 (55,97+57,89), 6. Liensbergerová (Rak.) -3,73 (54,01+1:00,17), 7. Remmeová (Kan.) -3,88 (55,14+59,19), 8. Gallhuberová (Rak.) -4,15 (54,37+1:00,23), 9. Gisinová (Švýc.) -4,28 (54,75+59,98), 10. I. Curtoniová (It.) -4,40 (55,77+59,08), ...17. Capová -5,09 (56,15+59,39), Dubovská (obě ČR) nedokončila 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 2 z 9 závodů): 1. Shiffrinová 200, 2. Swennová Larssonová 110, 3. Haverová-Lösethová 90, 4. Vlhová 80, 4. Holdenerová (Švýc.) 80, 6. Liensbergerová 76, ...17. Dubovská 29, 24. Capová 21.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 41 závodů): 1. Shiffrinová 340, 2. Gisinová 148, 3. Vlhová 138, 4. Holdenerová 128, 5. Brignoneová 125, 6. Bassinová (obě It.) 122, ...30. Dubovská 29, 39. Capová 21.
Muži - super-G: 1. Mayer (Rak.) 1:31,40, 2. Paris (It.) -0,40, 3. Kriechmayr (Rak.) a Caviezel (Švýc.) oba -0,49, 5. Casse (It.) -0,60, 6. Kilde (Nor.) -0,76, 7. Odermatt (Švýc.) -0,85, 8. Jansrud (Nor.) -0,93, 9. Théaux (Fr.) -1,02, 10. Dressen (Něm.) -1,10.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 44 závodů): 1. Mayer 161, 2. Paris 160, 3. Dressen 126, 4. Kristoffersen (Nor.) 113, 5. Caviezel a Pinturault (Fr.) oba 100.
Muži: 1. Persson (Švéd./Lager 157) 1:27:35,0, 2. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) -0,4, 3. Hoelgaard (Nor./Koteng) -0,5, ...42. Šrail (ČR/eD system Bauer) -1:39,2, 43. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -1:41,9, 47. Ročárek (ČR/Vltava Fund) -2:24,5.
Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 1:41:32,8, 2. Smutná (ČR/eD system Bauer) -2,3, 3. Gjeitnesová (Nor./Koteng) -4,5, ...20. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -4:11,1, 28. Klementová (ČR/Vltava Fund) -11:51,8.
1. J. M. Riiber 25:36,6, 2. Graabak -2:08,8, 3. J. L. Oftebro (všichni Nor.) -2:08,9, 4. Rehrl (Rak.) -2:11,2, 5. E. L. Oftebro -2:57,0, 6. Björnstad (oba Nor.) -2:59,6, 7. Orter (Rak.) -3:01,2, 8. Faisst (Něm.) -3:03,8, 9. R. Jamamoto (Jap.) -3:18,9, 10. Geiger (Něm.) -3:26,8, ...31. Pažout -5:34,3, 32. Portyk (oba ČR) -6:12,0.
Průběžné pořadí (po 3 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 300, 2. J. L. Oftebro 180, 3. Graabak 175, 4. Björnstad 170, 5. Geiger 132, 6. Rehrl 118, ...25. Portyk 20, 36. Pažout 5.
ZRUŠENO
Muži - stíhací závod 15 km volně: 1. Klaebo 35:29,7, 2. Iversen (oba Nor.) -1,8, 3. Niskanen (Fin.) -11,1, 4. Golberg (Nor.) -47,9, 5. Bolšunov (Rus.) -48,3, 6. Holund -52,1, 7. Tönseth -58,8, 8. Röthe (všichni Nor.) -1:16,4, 9. Halfvarsson (Švéd.) -1:33,6, 10. Usťugov (Rus.) -1:39,0, ...30. Novák (ČR) -3:38,4.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 40 závodů): 1. Klaebo 324, 2. Iversen 283, 3. Niskanen 228, 4. Golberg 202, 5. Bolšunov 189, 5. Holund 160, 6. Tönseth 144, ...48. Novák 8.
Ženy - stíhací závod 10 km volně: 1. Johaugová 25:48,0, 2. H. Wengová -1:11,3, 3. Jacobsenová (všechny Nor.) -1:13,3, 4. Bjornsenová -1:27,9, 5. Digginsová (obě USA) -1:30,9, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:41,0, 7. T. Wengová (Nor.) -1:52,5, 8. Karlssonová (Švéd.) -1:53,9, 9. Razýmová (ČR) -2:00,1, 10. Brennanová (USA) -2:15,3, ...29. Nováková -3:46,1, 60. Schützová (obě ČR) -5:55,7.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 38 závodů): 1. Johaugová 311 b., 2. H. Wengová 238, 3. Jacobsenová 216, 4. Bjornsenová 201, 5. Digginsová 167, 6. T. Wengová 149, ...9. Razýmová 117, 34. Nováková 16.
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:34:05,715, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -16,772, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -43,435, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -44,379, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -1:04,357, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -1:09,205, 7. Pérez (Mex./Racing Point), 8. Norris (Brit./McLaren), 9. Kvjat (Rus./Toro Rosso), 10. Sainz (Šp./McLaren) všichni -1 kolo.
Nejrychlejší kolo závodu: Hamilton.
Konečné pořadí MS (po 21 závodech): 1. Hamilton 413 b., 2. Bottas 326, 3. Verstappen 278, 4. Leclerc 264, 5. Vettel 240, 6. Sainz 96.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 739, 2. Ferrari 504, 3. Red Bull 417, 4. McLaren 145, 5. Renault 91, 6. Toro Rosso 85, 7. Racing Point 73, 8. Alfa Romeo 57, 9. Haas 28, 10. Williams 1.
Muži:
Sprint - finále: Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Fukaja (Jap.) - Rudyk (Pol.) 2:0.
Madison: 1. Kluge, Reinhardt (Něm.) 52 b., 2. Sexton, Stewart (N. Zél.) 38, 3. Stewart, Wright (Brit.) 33, ...21. Pavel Kelemen, 24. Čechman (oba ČR) nepostoupili do osmifinále.
Scratch: 1. Eefting (Niz.), 2. Volikakis (Řec.), 3. Strong (N. Zél.).
Ženy:
Omnium: 1. Kadžiharaová (Jap.) 113 b., 2. Martinsová (Portug.) 113, 3. D’Hooreová (Belg.) 106, ...22. Machačová (ČR) 8.
Keirin: 1. I Hjo-čin (Korea), 2. Basovová (Ukr.), 3. Kobajašiová (Jap.), ...19. Kaňkovská (ČR).
(par 72): 1. Larrazábal (Šp.) 280 (66+69+70+75), 2. Sjöholm (Švéd.) 281 (70+74+68+69), 3. Besseling (Niz.) 282 (65+73+70+74), Grace 282 (68+70+71+73), Schwartzel 282 (70+72+70+70), 6. Van Tonder (všichni JAR) 284 (68+75+73+68).
(par 72): 1. Van Damová (Niz.) 275 (68+69+68+70), 2. Ašoková (Indie) 276 (70+67+69+70) a Koerstzová Madsenová (Dán.) 276 (71+66+65+74), 4. Muňozová (Šp.) 279 (71+70+67+71), Cowanová (Něm.) 279 (65+73+69+72) a Engströmová (Švéd.) 279 (69+71+64+75), ...16. Spilková (ČR) 285 (74+73+69+69).
1. Maderová, Malone (Rak./USA) 28,150, 2. Holasová, Modi (ČR/USA) 27,650, 3. Jessenová, Jessen (ČR) 26,300.
Muži: 1. Müller (Rak.) 1:41,437 (50,624+50,813), 2. West (USA) -0,021 (50,607+50,851), 3. D. Fischnaller (It.) -0,052 (50,769+50,720), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 12 závodů): 1. Müller 200 b., 2. Repilov (Rus.) 145, 3. D. Fischnaller 140, ...34. Lejsek 14.
Finále:
Fan Čen-tung (Čína) - Harimoto (Jap.) 4:2 (-9, 4, -6, 8, 2, 7)
O 3. místo:
Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) - Ma Lung (Čína) 4:3 (4, 11, -8, -9, 8, -5, 4)
Polcanová - Partyková 3:0 (4, 6, 10)
Soo Wai Yam Minnie - NG Wing Nam 2:3 (7, 9, -9, -9, -9)
Bergströmová - Brateyková 3:2 (8, 5, -9, -6, 0)
Polcanová - NG Wing Nam 2:3 (-9, 10, -5, 8, skreč)
Soo Wai Yam Minnie - Partyková 3:1 (5, 8, -9, 6)