Sportovní výsledky 16. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
České Budějovice B
1:5
konec
Jindřichův Hradec
Rokycany
3:1
konec
Čížová
Mariánské Lázně
3:1
konec
Přeštice
Mýto
1:0
konec
Katovice
Klatovy
1:2 po penaltách
konec
Doubravka
Soběslav
2:1 po penaltách
konec
Sedlčany
Beroun
0:1
konec
Cheb
Hořovicko
4:2

Divize B

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Brandýs n. L.
1:3
konec
Březová
Dobříš
6:2
konec
Neratovice-Byškovice
Česká Lípa
3:3, pen. 8:7
konec
Štětí
Kladno
3:0
konec
Louny
Rakovník
1:2
konec
Ostrov
Chomutov
1:1, pen. 3:5
konec
Slaný
Souš
1:2

Divize C

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Ostrá
3:2
konec
Horky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
0:1
konec
Letohrad
Hlinsko
0:0, pen. 3:5
konec
Poříčany
Kolín
0:1
konec
Trutnov
Libiš
3:0
konec
Vysoké Mýto
Náchod
2:2, pen. 3:4.

Liga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Plzeň
1:2
konec
Liberec
Slavia
0:6
konec
Dukla Praha
Pardubice
3:2

Gravenzande (Niz.) - Příprava hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Mexiko
2:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
2:3
konec
Jyväskylä
Tappara Tampere
5:1
konec
Kärpät Oulu
TPS Turku
6:2
konec
Kouvola
Ässät Pori
4:3 v prodl.
konec
SaiPa Lappeenranta
KalPa Kuopio
2:4
konec
Sport Vaasa
Ilves Tampere
2:4
konec
Lukko Rauma
Hämeenlinna
6:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
HV 71
0:4
konec
Linköping
Djurgaarden
4:2
konec
Lulea
Oskarshamn
3:0
konec
Växjö
Färjestad
3:2 v prodl.
konec
Brynäs
Skelleftea
6:4
konec
Örebro
Malmö
3:2
konec
Rögle
Frölunda
2:1 v prodl.

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Lausanne
1:2 v prodl.
konec
Bern
Curych
2:1
konec
Biel
Zug
1:2
konec
Davos
Ženeva
2:3
konec
Lugano
Langnau
1:2
konec
Rapperswil
Fribourg-Gottéron
9:4

Sjusjön (Nor.) - Přípravné závody

Přidat do mých lig

Muži - 10 km: 1. Kühn (Něm.) 25:40,3 (1), 2. Andersen (Nor.) -8,1 (0), 3. M. Fourcade (Fr.) -18,9 (1), ...7. Václavík -29,8 (1), 21. Štvrtecký -1:10,7 (2), 24. Šlesingr -1:20,9 (1), 42. Moravec -1:54,0 (2), 88. Hošek -3:37,6 (3), 107. Žemlička (všichni ČR) -4:31,5 (5).

Ženy - 7,5 km: 1. Vittozziová (It.) 20:49,8 min. (0), 2. Anderssonová (Nor.) -18,3 (0), 3. Wiererová (It.) -28,4 (1), ...10. Puskarčíková -1:07,7 (1), 25. Jislová -1:47,9 (1), 28. Davidová -1:59,7 (3), 31. Vítková -2:04,4 (1), 41. Charvátová -2:35,6 (4), 80. Horká (všechny ČR) -4:28,9 (6).

Kooperativa NBL

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Ústí nad Labem
112:76
konec
Ostrava
Hradec Králové
89:98
konec
Kolín
Pardubice
84:105
konec
Opava
Svitavy
85:79
konec
Děčín
USK Praha
82:84 po prodl.
konec
Brno
Olomoucko
63:72
konec
Charlotte
Detroit
109:106
konec
Golden State
Boston
100:105
konec
Houston
Indiana
111:102
konec
LA Lakers
Sacramento
99:97
konec
Memphis
Utah
107:106
konec
Minnesota
Washington
116:137
konec
Oklahoma City
Philadelphia
127:119 po prodl.
konec
Orlando
San Antonio
111:109

Extraliga mužů

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Beskydy
3:0 (21, 15, 19)
konec
Příbram
Kladno
0:3 (-18, -22, -22)
konec
Karlovarsko
Brno
3:0 (24, 14, 25)
konec
Odolena Voda
Liberec
3:1 (21, 22, -17, 20)

Extraliga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Prostějov
3:0 (23, 13, 15)
konec
Frýdek-Místek
Ostrava
1:3 (-23, -13, 23, -18)
konec
Liberec
Šternberk
3:0 (10, 17, 12)
konec
KP Brno
Olymp Praha
3:0 (20, 25, 16)

Portimao (Port.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž týmů

Přidat do mých lig

Světová trofej: 1. USA (Sipes, Russell, Robert, Baylor) 13:44:17,77, 2. Austrálie -1:45,34, 3. Itálie -12:37,50.

Juniorská trofej: 1. Austrálie 13:57:03,10.

Kluby: 1. XC Gear 12:30:17,01, ...5. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Živný, Hroneš) -37:37,81, 11. Motorsport Bozkov (Hádek, J. Koucký, T. Koucký) -52:56,83, 28. Motokrosová škola (Nováčková, Friedrich, Pitel) -2:00:20,95.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie formule 1

kvalifikace

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:07,508, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -0,123, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,191, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,220, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -0,366, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -0,427, 7. Gasly (Fr./Toro Rosso) -1,329, 8. Grosjean (Fr./Haas) -1,346, 9. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -1,476, 10. Magnussen (Dán./Haas) -1,529.

Pozn.: Leclerc kvůli překročenému limitu povolených výměn motoru přijde na startu o 10 míst

Valencie (Šp.) - Velká cena Valencie silničních motocyklů

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Migno (It./KTM) 1:38,683, 2. Ramírez (Šp./Honda) -0,274, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,424, ...6. Salač -0,473, 29. Kornfeil (oba ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. Navarro (Šp./Speed Up) 1:34,461, 2. Martín (Šp./KTM) -0,017, 3. Manzi (It./MV Agusta) -0,172.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:29,978, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,032, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,108, ...21. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Tábor - Světový pohár v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži elite (22,8 km): 1. Van der Poel (Niz.) 1:01:56, 2. Iserbyt (Belg.) stejný čas, 3. Van der Haar (Niz.) -12, 4. M. Vanthourenhout -42, 5. Toon Aerts (oba Belg.) -1:00, 6. Van Kessel (Niz.) -1:10, ...22. Boroš -4:06, 23. Nesvadba -4:12, 30. Paprstka -5:26, 40. Mayer (všichni ČR) -6:11.

Ženy - elite (14,3 km): 1. Worstová 44:45, 2. Alvaradová -10, 3. Kastelijnová -20, 4. Brandová (všechny Niz.) -23, 5. Arzuffiová (It.) -1:20, 6. Cantová (Belg.) -1:28, ...18. Nash -2:57, 21. Havlíková -3:12, 30. Bajgerová -5:26, 32. Ungermanová -5:57, 35. Novotná -6:09, 36. Janů -6:35, 41. Bedrníková -7:15, 42. Czeczinkarová -7:31, 43. Švihálková (všechny ČR) -7:43.

Muži do 23 let (17,1 km): 1. Mein (Brit.) 48:39, 2. Kuhn (Švýc.) -11, 3. Benoist (Fr.) -13, ...16. Jelínek -1:38, 22. Říman -3:11, 25. J. Ťoupalík -3:40, 26. Hula -3:54, 29. Camrda -4:18, 32. Kunášek -4:55, 33. Bakus -5:08, 35. Vaníček -5:37, 36. Kučera -5:39, 38. Stloukal (všichni ČR) -1 kolo.

Junioři (14,3 km): 1. Nys (Belg.) 41:26, 2. De Pretto (It.) -3, 3. Zatloukal -17, ...16. Fiala -1:13, 17. Šulc -1:30, 21. Bittner -2:03, 27. Stránský -2:26, 32. Dostál -3:00, 34. Jindřich -3:24, 37. Doležal -4:12, 40. Tlamka -4:42, 41. Vykydal -5:02, 48. Sporysch -8:28, M. Kopecky (všichni ČR) nedokončil.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Ruský pohár, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Samarin 264,45 bodu, 2. Alijev 259,88, 3. Ignatov (všichni Rus.) 252,87, ...9. Březina (ČR) 236,47.

Ženy: 1. Trusovová 234,47, 2. Medveděvová (obě Rus.) 225,76, 3. Bellová (USA) 205,67.

Sportovní dvojice: 1. Bojkovová, Kozlovskij 229,48, 2. Tarasovová, Morozov (všichni Rus.) 216,77, 3. Haseová, Seegert (Něm.) 186,16.

Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 212,15, 2. Gillesová, Poirier (Kan.) 207,64, 3. Hurtadová, Chaljavin (Šp.) 185,01.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Helsingborg (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Ženy (divize A):
Česko - Lotyšsko 8:2.

Muži (divize B):
Česko - Bulharsko 8:6.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Minsk (Běl.) - Světový pohár

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Krol (Niz.) 1:09,001, 2. Ning Čung-jen (Čína) 1:09,220, 3. Nuis (Niz.) 1:09,275.

Závod s hromadným startem: 1. Bergsma (Niz.), 2. Čong Če-won, 3. Um Čchon-ho (oba Kor.).

Ženy:
500 m:
1. Fatkulinová 37,920, 2. Kačanovová (obě Rus.) 37,944, 3. Kodairaová (Jap.) 38,172, ...divize B: 14. Zdráhalová (ČR) 39,678.
Průběžné pořadí SP: 1. Fatkulinová 60, 2. Kačanovová 54, 3. Kodairaová 48, ...33. Zdráhalová 7.

1500 m: 1. Wüstová (Niz.) 1:56,468, 2. Šichovová (Rus.) 1:56,864, 3. Boweová (USA) 1:57,253, ...19. Sáblíková (ČR) 2:01,891, divize B: 2. Zdráhalová 1:59,775.
Průběžné pořadí SP: 1. Wüstová 60, 2. Šichovová 54, 3. Boweová 48, ...18. Zdráhalová 24, 21. Sáblíková 22.

Najdete na iDNES.cz