Sportovní výsledky 17. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Český Brod
0:1 (0:0)

Divize C

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Velké Hamry
4:2
konec
Nymburk
Dvůr Králové
2:5

Liga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Sparta
1:4

Divize A

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
České Budějovice B
1:5 (0:2)
konec
Jindřichův Hradec
Rokycany
3:1 (1:1)
konec
Čížová
Mariánské Lázně
3:1 (1:0)
konec
Doubravka
Soběslav
1:1 (0:0), pen. 5:4
konec
Katovice
Klatovy
1:1 (0:0), pen. 6:7
konec
Přeštice
Mýto
1:0 (0:0)
konec
Sedlčany
Beroun
0:1 (0:0)
konec
Cheb
Hořovicko
4:2 (3:1)
konec
Znojmo
Bolzano
1:3
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
1:5
konec
Klagenfurt
Innsbruck
2:3
konec
Vídeň
Villach
2:3 v prodl.
konec
Dornbirn
Székesfehérvár
3:4 po sam. nájezdech.

Německá liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Iserlohn
4:0
konec
Kolín nad Rýnem
Straubing
3:4 v prodl.
konec
Norimberk
Schwenningen
4:1
konec
Ingolstadt
Wolfsburg
6:3
konec
Krefeld
Augsburg
7:4
konec
Mannheim
Bremerhaven
3:0
konec
Düsseldorf
Mnichov
1:2

Pohár EHF mužů

3. kolo, první zápas

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Holstebro (Dán.)
25:30 (12:16)

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Michalovce
5:6
konec
Liptovský Mikuláš
Detva
2:3
konec
Banská Bystrica
Zvolen
1:2
konec
Miškovec
Košice
3:1
konec
Trenčín
Budapešť
9:2
konec
Slovan Bratislava
Nitra
4:1

Sjusjön - přípravné závody

stíhací závod

Přidat do mých lig

Muži - 15 km: 1. M. Fourcade 37:17.4 (2), 2. Guigonnat (oba Fr.) -15,7 (1), 3. Strömsheim (Nor.) -16,0 (2), ...36. Václavík (ČR) -4:27,1 (7).

Ženy - 12,5 km: 1. Wiererová (It.) 35:49,4 (0), 2. Hermannová (Něm.) -5,3 (1), 3. Röiselandová (Nor.) -8,2 (1), ...6. Davidová -42,0 (1), 19. Puskarčíková -1:57,9 (3), 27. Charvátová -2:43,6 (4), 30. Jislová -3:04,4 (2), 34. Vítková (všechny ČR) -3:29,7 (3).

Kvalifikace ME žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Itálie
72:82
konec
Chicago
Brooklyn
111:117
konec
Dallas
Toronto
110:102
konec
Indiana
Milwaukee
83:102
konec
LA Clippers
Atlanta
150:101
konec
Miami
New Orleans
109:94
konec
Minnesota
Houston
105:125
konec
New York
Charlotte
102:103
konec
San Antonio
Portland
116:121

CHETUMAL (Mexiko) - turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Taylor Crabb, Gibb (3-USA) - Brouwer, Meeuwsen (1-Niz.) 2:1 (16, -16, 12), o 3. místo: Trevor Crabb, Bourne (5-USA) - Winter, Walkenhorst (27-Něm.) 2:0 (16, 12).

Ženy
Finále:
Clancyová, Artachová (1-Austr.) - Wang Fan, Sia Sin-i (11-Čína) 2:1 (-15, 14, 12), o 3. místo: Meppelinková, Keizerová (2-Niz.) - Talita, Taiana (4-Braz.) bez boje.

Liga mistryň

6. kolo skupiny D

Přidat do mých lig
konec
Györ
Most
35:29 (22:18)
konec
Krim Mercator
Sävehof
26:28 (12:14).

Vyzývací pohár mužů

Úvodní utkání 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Sokol Nové Veselí
Red Boys Differdange (Luc.)
21:22
konec
Dukla Praha
RK Gračanica (Bosna)
26:21

Vyzývací pohár žen

odveta 3. kola

Přidat do mých lig

Ankara Yenimahalle - Sokol Poruba 26:18 (16:10). První zápas 25:34, postoupila Poruba.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:33:14,678, 2. Gasly (Fr./Toro Rosso) -6,077, 3. Sainz (Šp./McLaren) -8,896, 4. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -9,452, 5. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -10,201, 6. Ricciardo (Austr./Renault) -10,541, 7. Hamilton (Brit./Mercedes) -11,139, 8. Norris (Brit./McLaren) -11,204, 9. Pérez (Mex./Racing Point) -11,529, 10. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -11,931.

Průběžné pořadí MS (po 20 z 21 závodů): 1. Hamilton 387 b., 2. Bottas (Fin./Mercedes) 314, 3. Verstappen 260, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) 249, 5. Vettel (Něm./Ferrari) 230, 6. Gasly 95.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 701, 2. Ferrari 479, 3. Red Bull 391, 4. McLaren 140, 5. Renault 91, 6. Toro Rosso 83, 7. Racing Point 67, 8. Alfa Romeo 57, 9. Haas 28, 10. Williams 1.

Valencie (Šp.) - Velká cena Valencie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. García (Šp./Honda) 25:17,918, 2. Migno (It./KTM) -0,005, 3. Artigas (Šp./Honda) -0,180, 4. Suzuki (Jap./Honda) -0,246, 5. Salač (ČR/KTM) -0,328, 6. Canet (Šp./KTM) -3,016, ...15. Kornfeil (ČR/KTM) -12,661.
Konečné pořadí MS (po 19 závodech): 1. Dalla Porta (It./Honda) 279, 2. Canet 200, 3. Ramírez (Šp./Honda) 183, 4. Arbolino (It./Honda) 175, 5. McPhee (Brit./Honda) 156, 6. Vietti (It./KTM) 135, ...14. Kornfeil 78, 23. Salač 32.

Moto2: 1. B. Binder (JAR/KTM) 25:30,766, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,735, 3. Navarro (Šp./Speed Up) -1,045, 4. Manzi (It./MV Agusta) -1,185, 5. Martín (Šp./KTM) -8,066, 6. Fernández (Šp./Kalex) -8,311.
Konečné pořadí MS (po 19 závodech): 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 262, 2. B. Binder 259, 3. Lüthi 250, 4. Navarro 226, 5. Fernández 207, 6. Marini (It./Kalex) 190.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 41:21,469, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -1,026, 3. Miller (Austr./Ducati) -2,409, 4. Dovizioso (It./Ducati) -3,326, 5. Rins (Šp./Suzuki) -3,508, 6. M. Viňales (Šp./Yamaha) -8,829, ...14. Abraham (ČR/Ducati) -1:04,871.
Konečné pořadí MS (po 19 závodech): 1. M. Márquez 420, 2. Dovizioso 269, 3. M. Viňales 211, 4. Rins 205, 5. Quartararo 192, 6. Petrucci (It./Ducati) 176, ...24. Abraham 9.

TOKIO - turnaj Premier 12 (mistrovství světa)

Přidat do mých lig

Finále: Japonsko - Korea 5:3
O 3. místo: Mexiko - USA 3:2 (v 10. směně)
Korea a Mexiko se kvalifikovaly na olympijské hry do Tokia 2020.

První liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Chrudim
1:7
konec
Liberec
Česká Lípa
3:2

Sun City (JAR) - Turnaj Golf Challenge série European Tour

Přidat do mých lig

Dotace 7,5 milionu dolarů, par 72: 1. Fleetwood (Angl.) 276 (69+69+73+65) na 1. dodatečné jamce, 2. Kinhult (Švéd.) 276 (69+69+70+68), 3. Detry (Belg.) 280 (66+71+69+74), Scrivener (Austr.) 280 (69+70+71+70) a Wiesberger (Rak.) 280 (71+69+70+70), 6. Oosthuizen (JAR) 281 (63+72+71+75) a Westwood (Angl.) 281 (68+73+69+71).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Helsingborg (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Ženy (divize A):
ČR - Estonsko 5:6
ČR - Skotsko 5:8

Muži (divize B):
ČR - Finsko 5:6

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Minsk (Běl.) - Světový pohár

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Kim Čun-ho (Korea) 34,870, 2. Kao Tching-jü (Čína) 34,913, 3. Ntab (Niz.) 34,916.
1500 m: 1. Nuis (Niz.) 1:46,223, 2. Juskov (Rus.) 1:46,456, 3. Krol (Niz.) 1:46,498.

Ženy
1000 m:
1. Boweová (USA) 1:15,354, 2. Ter Morsová (Niz.) 1:15,950, 3. Šichovová (Rus.) 1:15,962, ...divize B: 10. Zdráhalová (ČR) 1:18,711.
Průběžné pořadí SP: 1. Boweová 60, 2. Ter Morsová 54, 3. Šichovová 48, ...30. Zdráhalová 11.

Závod s hromadným startem: 1. Blondinová (Kan.), 2. Schoutenová (Niz.), 3. Lollobrigidaová (It.).

stolní tenisPřidat do mých lig

Linec (Rak.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:
Fan Čen-tung - Čao C’-chao (oba Čína) 4:0 (10, 6, 6, 5).
Čtyřhra: Liang Ťing-kchun, Lin Kao-jüan (Čína) - Čong Jong-sik, I Sang-so (Korea) 3:0 (8, 10, 7).

Ženy
Dvouhra:
Itová (Jap.) - Ču Jü-ling (Čína) 4:1 (5, -16, 7, 11, 10).
Čtyřhra: Kiharaová, Nagasakiová (Jap.) - Chen Szu-Yu, Cheng Hsien-Tzu (Tchaj-wan) 3:2 (8, 7, -7, -9, 4).

Smíšená čtyřhra: Harimoto, Hajataová (Jap.) - Lin Kao-jüan, Ču Jü-ling (Čína) 3:1 (5, -4, 5, 6).

Najdete na iDNES.cz