Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 8. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mouscron
Standard Lutych
2:2
konec
Anderlecht
Charleroi
0:0
konec
Eupen
Ostende
1:0

Druhá anglická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
West Bromwich
Swansea
5:1

Druhá německá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Sandhausen
1:1
konec
Regensburg
St. Pauli
1:0
konec
Wiesbaden
Darmstadt
0:0

Finále skotského ligového poháru

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Celtic Glasgow
0:1 (0:0)

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Feyenoord Rotterdam
0:0
konec
Groningen
Utrecht
0:1
konec
Waalwijk
Heerenveen
1:3
konec
Sparta Rotterdam
Almelo
0:0.

Polská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Čenstochová
3:0
konec
Štětín
Gliwice
1:0
konec
Vratislav
Legia Varšava
0:3.

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guimaraes
Portimonense
2:0
konec
Pacos Ferreira
Setúbal
2:3
konec
Sporting Lisabon
Moreirense
1:0
konec
Belenenses
FC Porto
1:1

Rakouská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mattersburg
Admira
1:2
konec
Štýrský Hradec
Altach
1:2
konec
Rapid Vídeň
Austria Vídeň
2:2

Ruská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Jekatěrinburg
2:3
konec
Soči
Kazaň
1:1
konec
Spartak Moskva
FK Rostov
1:4

EBEL liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Znojmo
2:4 (0:3, 2:0, 0:1)
konec
Bolzano
Klagenfurt
0:3
konec
Salcburk
Linec
4:1
konec
Székesfehérvár
Štýrský Hradec
4:1
konec
Villach
Vídeň
1:4

Německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Iserlohn
1:0
konec
Ingolstadt
Bremerhaven
4:3
konec
Wolfsburg
Krefeld
3:2
konec
Straubing
Düsseldorf
2:1
konec
Mnichov
Mannheim
2:3 v prodl.
konec
Schwenningen
Eisbären Berlín
5:4

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Detva
3:2
konec
Banská Bystrica
Poprad
1:2
konec
Liptovský Mikuláš
Budapešť
1:2
konec
Michalovce
Slovan Bratislava
2:5
konec
Miškovec
Nové Zámky
5:4 po sam. nájezdech
konec
Trenčín
Nitra
2:0

Švýcarská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
3:2 v prodl.

Lisabon (Portug.) - Mistrovství Evropy v krosu

Přidat do mých lig

Muži (10,2 km): 1. Fsiha (Švéd.) 29:59, 2. Kaya (Tur.) 30:10, 3. Crippa (It.) 30:21, ...62. Zemaník 32:58, 63. Homoláč (oba ČR) 33:00.

Ženy (8,2 km): 1. Canová (Tur.) 26:52, 2. Grövdalová (Nor.) 27:07, 3. Mengsteabová (Švéd.) 27:43, ...39. Stewartová (ČR) 30:14.

Muži do 23 let (8,2 km): 1. Gressier (Fr.) 24:17, 2. Bibič (Srb.) 24:25, 3. Oukhelfen (šp.) 24:34, ...23. Chrascina 25:26, 27. Šinágl 25:31, 35. Vích (všichni ČR) 25:48.

Ženy do 23 let (6,2 km): 1. Möllerová (Dán.) 20:30, 2. Lauová (Niz.) 21:09, 3. Cotterová (Ir.) 21:15, ...6. Chlebiková (ČR) 21:25.

Junioři (6,2 km): 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 18:20, ...53. Sasyn 20:02, 57. Pešava 20:05, 75. Šlapák 20:25, 91. Kováčech (všichni ČR) 21:03.

Juniorky (4,2 km): 1. Battoclettiová (It.) 13:58, ...39. Koláčková (ČR) 15:16.

Smíšená štafeta: 1. Británie 17:55.

Östersund (Švéd.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Norsko (Knottenová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová) 1:11:08,7 (0 trest. okruhů + 10 dobíjení), 2. Švýcarsko (E. Gasparinová, S. Gasparinová, A. Gasparinová, Häckiová) -8,5 (0+4), 3. Švédsko (Perssonová, E. Öbergová, Brorssonová, H. Öbergová) -10,2 (0+8), 4. Německo -15,5 (1+9), 5. Rusko -1:37,7 (0+9), 6. Francie -2:07,3 (0+9), 7. Rakousko -2:09,5 (0+7), 8. Česko (Jislová, Charvátová, Davidová, Kristejn Puskarčíková) -2:31,2 (1+13).

Bannoje (Rus.) - Závody SP v alpském snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Fischnaller, 2. Felicetti (oba It.), 3. Karl (Rak.).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Fischnaller 1450, 2. March (It.) 1160, 3. Felicetti 1120.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Jennyová (Švýc.), 3. C. Rieglerová (Rak.).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Jennyová 1400, 2. Zoggová (Švýc.) a Hofmeisterová obě 1360.

Beaver Creek (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Ford (USA) 2:31,25 (1:16,40+1:14,85), 2. Kristoffersen -0,80 (1:16,63+1:15,42), 3. Nestvold-Haugen (oba Nor.) -1,23 (1:16,60+1:15,88), 4. Kranjec (Slovin.) -1,75 (1:17,11+1:15,89), 5. Muffar-Jeandet -1,78 (1:17,58+1:15,45), 6. Faivre (oba Fr.) -2,06 (1:17,47+1:15,84), 7. Philp (Kan.) -2,09 (1:17,19+1:16,15), 8. Zubčič (Chorv.) -2,10 (1:18,43+1:14,92), 9. G. Caviezel -2,31 (1:17,86+1:15,70), 10. Murisier (oba Švýc.) -2,39 (1:17,58+1:16,06).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 z 9 závodů): 1. Ford 150, 2. Faivre 120, Pinturault (Fr.) 114, 4. Kranjec 110, 5. Kristoffersen 93, 6. Nestvold-Haugen 86.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 44 závodů): 1. Mayer 223, 2. Kriechmayr (oba Rak.) 212, 3. Paris (It.) 204, 4. Kristoffersen 193, 5. Feuz (Švýc.) 192, 6. Kilde (Nor.) 188

Lake Louise (Kan.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - superobří slalom: 1. Rebensburgová (Něm.) 1:20,00, 2. Delagová (It.) -0,35, 3. C. Suterová (Švýc.)-0,42, 4. Venierová -0,53, 5. Puchnerová -0,77, 6. Tipplerová (všechny Rak.) -1,06, 7. Brignoneová (It.) -1,07, 8. Schmidhoferová (Rak.) -1,10, 9. Weiratherová (Licht.) -1,11, 10. Shiffrinová (USA) -1,18, ...30. Ledecká (ČR) -2,54.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 472, 2. Rebensburgová 235, 3. Gisinová (Švýc.) a C. Suterová obě 185, 5. Schmidhoferová 168, 6. Brignoneová 161, 7. Ledecká 151, ...50. Dubovská 29, 58. Capová (obě ČR) 21.

Lillehammer (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 29:27,4, 2. Graabak (oba Nor.) -20,2, 3. Geiger -47,9, 4. Riessle -53,3, 5. Frenzel (všichni Něm.) -53,6, 6. J. L. Oftebro -58,0, 7. Björnstad (oba Nor.) -1:03,1, 8. Jöbstl (Rak.) -1:04,0, 9. Herola (Fin.) -1:12,6, 10. Fritz (Rak.) -1:30,1, ...25. Portyk -2:39,6, 33. Pažout (oba ČR) -3:16,7.

Průběžné pořadí (po 4 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 500, 2. Graabak 335, 3. J. L. Oftebro 265, 4. Geiger 242, 5. Björnstad 228, 6. Riessle 192, ...27. Portyk 28, 40. Pažout 5.

Lillehammer (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 267,1 b. (138,5+121 m), 2. Hölzlová (Rak.) 251,8 (131+119), 3. Takanašiová (Jap.) 251,5 (133,5+126,5), ...39. Ptáčková 53,5 (93), 40. Indráčková (obě ČR) 51,7 (93).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 21 závodů): 1. Lundbyová 200, 2. Hölzlová 140, 3. Pinkelnigová (Rak.) 125.

Lillehammer (Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Rusko II (Jakimuškin, Bělov, Poroškin, Usťugov) 1:26:46,8, 2. Rusko (Larkov, Semikov, Spicov, Melničenko) -1,3, 3. Norsko (Golberg, Holund, Röthe, Krogh) -8,9, 4. Norsko II -9,0, 5. Německo -9,9, 6. Švédsko -26,9.

Ženy - štafeta 4x5 km: 1. Norsko (Fallaová, Jacobsenová, Johaugová, H. Wengová) 1:02:22,4, 2. USA (Caldwellová, Maubetová Bjornsenová, Brennanová, Digginsová) -48,9, 3. Švédsko (Ribomová, Rönnlundová, Kallaová, Lundgrenová) -1:19,7, 4. Finsko -1:32,5, 5. Norsko II -1:46,5, 6. Rusko -2:25,5.

Nižnij Tagil (Rus.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 277,6 b. (140+134,5 m), 2. Peier (Švýc.) 254,6 (138+137), 3. R. Kobajaši (Jap.) 252,3 (133,5+113), 4. Tande 251,8 (131,5+131), 5. Markeng (oba Nor.) 246,8 (138,5+131), 6. Geiger 246,0 (130,5+124,5), 7. Schmid (oba Něm.) 239,2 (131,5+131), 8. P. Prevc (Slovin.) 238,6 (127,5+131,5), 9. Johansson (Nor.) 234,0 (122+128), 10. Zajc (Slovin.) 229,1 (121+126,5), ...32. Polášek 96,2 (119), 41. Koudelka (oba ČR) 86,9 (111,5).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 30 závodů): 1. Tande 260 b., 2. Kraft 196, 3. Geiger 192, 4. R. Kobajaši 190, 5. Aschenwald (Rak.) 164, 6. Lanišek (Slovin.) 161.

Kooperativa NBL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Brno
88:79 (26:19, 50:36, 66:54)
konec
Dallas
New Orleans
130:84
konec
New York
Indiana
103:104
konec
Utah
Memphis
126:112
konec
Houston
Phoenix
115:109
konec
Philadelphia
Cleveland
141:94

Japonsko - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Čtvrtfinálová skupina I

konec
Srbsko
Korea
36:33 (21:16)
konec
Německo
Nizozemsko
25:23 (11:12)
konec
Norsko
Dánsko
22:19 (12:9)

Čtvrtfinálová skupina II

konec
Rusko
Rumunsko
27:18 (10:10)
konec
Černá Hora
Japonsko
30:26 (14:11)
konec
Španělsko
Švédsko
28:28 (14:8)

Basilej (Švýc.) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Přidat do mých lig

Cambridge (N. Zéland) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Sprint
- finále: Rudyk (Pol.) - Fukaja 2:0, o 3. místo: Nitta (oba Jap.) - Hart (Austr.) 2:0, ...17. Čechman, 22. Pavel Kelemen (oba ČR).

Madison: 1. Gate, Stewart (N. Zél.), 2. O’Brien, Meyer (Austr.), 3. Scartezzini, Lamon (It.).

Scratch: 1. Gladyš (Ukr.), 2. Eefting (Niz.), 3. Volikakis (Řec.).

Ženy
Keirin:
1. I Hjo-čin (Korea), 2. Genestová (Kan.), 3. Mortonová (Austr.).

Omnium: 1. Kadžiharaová (Jap.) 129, 2. Valenteová (USA) 118, 3. Beveridgeová (Kan.) 111. 

Zonhoven (Belg.) - Závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Muži: 1. Toon Aerts 59:15, 2. L. Sweeck -28, 3. Iserbyt (všichni Belg.) -34, ...19. Štybar (ČR) -4:35.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Toon Aerts 60, 2. L. Sweeck 59, 3. Hermans (Belg.) 55.

Ženy: 1. Worstová 43:20, 2. Alvaradová -1, 3. Kastelijnová (všechny Niz.) -9.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Alvaradová 67, 2. Kastelijnová 63, 3. Cantová (Belg.) 53.

Junioři: 1. Nys (Belg.) 39:51, ...9. M. Kopecký (ČR) -1:15.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Nys 58, ...8. M. Kopecký 23, 21. Fiala 9, 25. Šulc (oba ČR) 7.

Mauricius Open série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 1 milion eur: 1. Höjgaard (Dán.) 269 (66+69+66+68) - v rozstřelu na 3. jamce, 2. Paratore (It.) 269 (69+67+66+67) a Rozner (Fr.) 269 (67+67+66+69), 4. De Jager (JAR) 270 (72+65+69+64), Detry (Belg.) 270 (67+66+67+70), Forrest (Skot.) 270 (66+71+67+66), Hebert (Fr.) 270 (66+68+70+66).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Schüller 1:49,77 (54,96+54,81), 2. Lochner, Rasp (všichni Něm.) -0,23 (54,92+55,08), 3. Kripps, Stones (Kan.) -0,57 (55,24+55,10), 4. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,64 (55,14+55,27), 5. Church, Horn (USA) -0,80 (55,14+55,43), 6. Won Jun-čong, So Jong-u (Korea) -0,81 (55,26+55,32), ...16. Dvořák, Suchý (ČR) -1,71 (55,77+55,71).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Friedrich 435, 2. Lochner 435, 3. Kripps 400, ...14. Dvořák 216.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. NingČung-jen (Čína) 1:44,918, 2. Roest 1:45,088, 3. Nuis (oba Niz.) 1:45,214.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Nuis 162, 2. Krol (Niz.) 151, 3. Ning Čung-jen 132.

Stíhací závod družstev: 1. Itálie (Giovannini, Tumolero, Malfatti) 3:46,317, 2. Kanada 3:47,661, 3. Rusko 3:48,260.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Itálie 200, 2. Nizozemsko 196, 3. Japonsko 194. 

Ženy
1 500 m:
1. Blondinová (Kan.) 1:55,599, 2. Wüstová (Niz.) 1:55,881, 3. Boweová (USA) 1:55,960, ...11. Zdráhalová 1:58,416, divize B: 1. Sáblíková (obě ČR) 1:57,507.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Wüstová 174, 2. Boweová 134, 3. Lalenkovová (Rus.) 131, ...13. Zdráhalová 81, 26. Sáblíková 52.

Stíhací závod družstev: 1. Kanada (Blondinová, Weidemannová, Maltaisová) 3:00,246, 2. Nizozemsko 3:00,350, 3. Rusko 3:04,346.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Kanada 216, 2. Rusko 216, 3. Nizozemsko 216.

Glasgow (V.B.) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

FINÁLE
Muži:
100 m v. zp.:
1. Morozov (Rus.) 45,53, 2. Miressi (It.) 45,90, 3. Griněv (Rus.) 46,35.
50 m znak: 1. Kolesnikov (Rus.) 22,75, 2. Diener (Něm.) 23,07, 3. Ryan (Ir.) 23,12, ...v semifinále 15. Franta 23,83, v rozplavbách 36. Čejka (oba ČR) 24,39.
200 m mot.: 1. Vazaios (Řec.) 1:50,23, 2. Klenz (Něm.) 1:51,51, 3. Guy (Brit.) 1:51,73, ...v rozplavbách 21. Luňák 1:55,59, 23. Janeček 1:55,93, 25. Gemov 1:56,42, 29. Hlobeň (všichni ČR) 1:57,92.
100 m pol. záv.: 1. Kolesnikov 51,15, 2. Fesikov (oba Rus.) 51,59, 3. Vazaios (Řec.) 51,62,... v rozplavbách 23. Šefl (ČR) 54,05
4x50 m pol. záv.: 1. Rusko (Kolesnikov, Morozov, Kostin, Griněv) 1:30,63, 2. Maďarsko 1:32,10, 3. Bělorusko 1:32,29.

ŽENY
50 m v. zp.:
1. Kameněvová (Rus.) 23,56, 2. Heniqueová (Fr.) 23,66, 3. Blumeová (Dán.) 23,73.
400 m v. zp.: 1. Quadarellaová (It.) 3:59,75, 2. Goseová (Něm.) 4:00,01, 3. Keselyová (Maď.) 4:00,04, ...v rozplavbách 13. Seemanová 4:07,79, 30. Elhenická 4:12,50, 31. Tondrová (všechny ČR) 4:13,09.
200 m prsa: 1. Temnikovová (Rus.) 2:18,35, 2. Renshawová (Brit.) 2:19,66, 3. Carrarová (It.) 2:19,68,... v rozplavbách 27. Horská (ČR) 2:25,66.
100 m mot.: 1. Škurdaiová (Běl.) 56,21, 2. Di Liddová (It.) 56,37, 3. Ntutunakiová (Řec.) 56,44,... v semifinále 13. Svěcená 58,36.
4x50 m pol. záv.: 1. Polsko (Tchorzová, Sztanderaová, Fiedkiewiczová, Wasicková) 1:44,85, 2. Itálie 1:44,92, 3. Rusko 1:44,96.

Najdete na iDNES.cz