Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 3. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
TPS Turku
5:3
konec
Lukko Rauma
Jukurit Mikkeli
3:2
konec
Pelicans Lahti
Ässät Pori
4:2
konec
Sport Vaasa
SaiPa Lappeenranta
5:2

Liga EBEL

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Székesfehérvár
Znojmo
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
konec
Innsbruck
Bolzano
1:3
konec
Linec
Vídeň
3:2
konec
Salcburk
Dornbirn
7:1
konec
Villach
Štýrský Hradec
5:1

Německá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Norimberk
5:1
konec
Eisbären Berlín
Mnichov
4:3
konec
Ingolstadt
Straubing
2:4
konec
Kolín nad Rýnem
Düsseldorf
1:2
konec
Krefeld
Schwenningen
3:0
konec
Mannheim
Iserlohn
2:0
konec
Wolfsburg
Augsburg
1:0 v prodl.

Švýcarská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Lausanne
4:5 po sam. nájezdech
konec
Langnau
Davos
1:2 v prodl.
konec
Lugano
Fribourg-Gottéron
4:2
konec
Rapperswil
Bern
3:2 po sam. nájezdech
konec
Zug
Ženeva
1:5

Brisbane; Perth; Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina C (Sydney):
Belgie - Moldavsko 3:0
Darcis - Cozbinov 6:4, 6:7 (4:7), 7:5
Goffin - Albot 6:4, 6:1
Gille, Vliegen - Albot, Cozbinov 6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 11:9

Británie - Bulharsko 1:2
Norrie - Kuzmanov 6:2, 3:6, 6:2
Evans - Dimitrov 6:2, 4:6, 1:6
J. Murray, Salisbury - Dimitrov, Lazarov 6:7 (5:7), 7:6 (7:2), 9:11 

Skupina D (Perth):
USA - Norsko 1:2
Fritz - Durasovic 6:2, 6:2
Isner - Ruud 7:6 (7:3), 6:7 (10:12), 5:7
Krajicek, Ram - Durasovic, Ruud 6:4, 3:6, 5:10

Rusko - Itálie 3:0
Chačanov - Travaglia 7:5, 6:3
Medveděv - Fognini 1:6, 6:1, 6:3
Chačanov, Medveděv - Bolelli, Lorenzi 6:4, 6:3

Skupina F (Brisbane):
Kanada - Řecko 3:0
Auger-Aliassime - Pervolarakis 6:1, 6:3
Shapovalov - S. Tsitsipas 7:6 (8:6), 7:6 (7:4)
Auger-Aliassime, Shapovalov - Pervolarakis, P. Tsitsipas 6:2, 6:3

Austrálie - Německo 3:0
Kyrgios - Struff 6:4, 7:6 (7:4)
De Minaur - A. Zverev 4:6, 7:6 (7:3), 6:2
Guccione, Peers - Krawietz, Mies 6:3, 6:4

Innsbruck (Rak.) - Kvalifikace na závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lindvik (Nor.) 138,9 b. (131,5 m), 2. Kraft (Rak.) 136,8 (132,5), 3. Geiger (Něm.) 134,9 (131,5) a Aschenwald (Rak.) 134,9 (131), 5. R. Kobajaši (Jap.) 134,0 (130), 6. Kubacki (Pol.) 133,9 (127), ...21. Koudelka 119,7 (122,5), 49. Sakala 101,2 (113), 50. Polášek 100,3 (110,5), 57. Kožíšek (všichni ČR) 94,9 (113).

Val di Fiemme (It.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Klaebo (Nor.) 39:51,0, 2. Usťugov -0,7, 3. Bolšunov -1,0, 4. Larkov (všichni Rus.) -4,4, 5. Röthe (Nor.) -10,2, 6. Cologna (Švýc.) -11,0, 7. Spicov (Rus.) -13,7, 8. Holund (Nor.) -15,8, 9. Halfvarsson (Švéd.) -18,1, 10. Niskanen (Fin.) -18,4, ...45. Fellner -2:22,9, 46. Knop (oba ČR) -2:23,4.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 5 ze 7 závodů): 1. Bolšunov 2:24:39, 2. Klaebo -18, 3. Usťugov -21, 4. Röthe -1:27, 5. Niskanen -1:32, 6. Holund -1:34, ...41. Knop -7:58, 52. Fellner -10:34.
Průběžné pořadí SP (po 13 ze 38 závodů): 1. Klaebo 706 b., 2. Bolšunov 595, 3. Iversen (Nor.) 495, 4. Niskanen 457, 5. Usťugov 442, 6. Holund 407, ...49. Novák 34, 88. Pechoušek 9, 102. Černý (všichni ČR) 5.

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Jacobsenová (Nor.) 29:07,9, 2. Anderssonová (Švéd.) -0,4, 3. Hennigová (Něm.) -1,0, 4. Johaugová -6,2, 5. Östbergová (obě Nor.) -6,8, 6. Něprjajevová (Rus.) -15,5, 7. Maubetová Bjornsenová (USA) -17,2, 8. H. Wengová (Nor.) -19,0, 9. Sundlingová (Švéd.) -25,0, 10. T. U. Wengová (Nor.) -26,6, ...32. Janatová (ČR) -2:14,5.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 5 ze 7 závodů): 1. Johaugová 1:51:14, 2. Östbergová -19, 3. Něprjajevová -32, 4. Jacobsenová -33, 5. Anderssonová -38, 6. H. Wengová -49, ...29. Janatová -7:12.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 38 závodů): 1. Johaugová 735, 2. H. Wengová 566, 3. Digginsová (USA) 451, 4. Jacobsenová 445, 5. Maubetová Bjornsenová 402, 6. Něprjajevová 385, ...23. Razýmová 158, 36. Nováková (obě ČR) 67, 49. Janatová 32, 75. Beranová (ČR) 4.

Kooperativa NBL

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Nymburk
84:111 (17:30, 34:65, 67:94)
konec
Chicago
Utah
98:102
konec
Cleveland
Charlotte
106:109
konec
Dallas
Brooklyn
123:111
konec
Indiana
Denver
116:124
konec
LA Clippers
Detroit
126:112
konec
Miami
Toronto
84:76
konec
Minnesota
Golden State
99:84
konec
Sacramento
Memphis
128:123
konec
San Antonio
Oklahoma City
103:109

Renomia ŽBL

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Žabiny Brno
58:80 (17:13, 27:34, 45:57)

Euroliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Panathinaikos Atény
102:106 po prodl.
konec
Anadolu Efes Istanbul
Chimki
101:82
konec
Olimpia Milán
Zenit Petrohrad
73:72
konec
ASVEL Lyon Villeurbanne
Real Madrid
77:87
konec
Valencie
Alba Berlín
91:77

ostatní sportyPřidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Margis) 1:50,53 (55,64+54,89), 2. Německo (Walther, Krenz, Bluhm, Franke) -0,20 (55,50+55,23), 3. Lotyšsko (Kibermanis, Kaufmanis, Vilkaste, Miknis) -0,40 (55,82+55,11), ...7. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -0,91 (56,01+55,43).

Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Kripps (Kan.) 634, 2. Friedrich 617, 6. Kibermanis (Lot.) 602, ...7. Dvořák 440.