Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 7. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Liga EBEL

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Innsbruck
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
konec
Klagenfurt
Bolzano
0:1
konec
Štýrský Hradec
Székesfehérvár
5:1
konec
Villach
Linec
3:2

Švýcarská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Curych
3:4 v prodl.

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
S. Williamsová (1-USA)
Giorgiová (It.)
6:3, 6:2
konec
Martičová (2-Chorv.)
Arconadaová (USA)
5:7, 6:4, 6:4
konec
Anisimovová (3-USA)
Kozlovová (Ukr.)
6:3, 6:4
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Houriganová (N. Zél.)
6:1, 6:0
konec
Davisová (USA)
Lepchenková (USA)
7:6 (9:7), 6:2
konec
Cornetová (Fr.)
Bonaventureová (Belg.)
4:6, 7:5, 6:3
konec
Siegemundová (Něm.)
McNallyová (USA)
6:2, 6:2
konec
McHaleová (USA)
Liová (USA)
7:5, 6:2
konec
Görgesová (Něm.)
Minnenová (Belg.)
6:1, 7:6 (7:4)

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Arruabarrenaová, Voráčová (2-Šp./ČR)
6:1, 7:6 (7:3)

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
Keysová (8-USA)
Bouzková (ČR)
6:3, 6:2
konec
Ósakaová (3-Jap.)
Sakkariová (Řec.)
6:2, 6:7 (4:7), 6:3
konec
Bertensová (6-Niz.)
Jastremská (Ukr.)
6:4, 1:6, 6:3
konec
Kontaveitová (Est.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:4, 6:1
konec
Samsonovová (Rus.)
Stephensová (USA)
6:4, 2:6, 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Vekičová (Chorv.)
6:3, 3:6, 7:5
konec
Bradyová (USA)
Šarapovová (Rus.)
3:6, 6:1, 7:6 (7:3)

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Juraková, Rosolská (Chorv./Pol.)
Peschkeová, Schuursová (4-ČR/Niz.)
6:4, 6:3

Brisbane; Perth; Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina C (Sydney):
Británie - Moldavsko 3:0
Norrie - Cozbinov 6:2, 6:2
Evans - Albot 6:2, 6:2
J. Murray, Salisbury - Albot, Cozbinov 6:2, 6:3

Belgie - Bulharsko 2:1
Darcis - Kuzmanov 0:6, 3:6
Goffin - Dimitrov 4:6, 6:2, 6:2
Gille, Vliegen - Dimitrov, Lazarov 3:6, 6:4, 10:7

Konečné pořadí: 1. Británie 2 výhry, 2. Belgie 2, 3. Bulharsko 2, 4. Moldavsko 0.

Skupina D (Perth):
Rusko - Norsko 3:0
Chačanov - Durasovic 6:2, 6:1
Medveděv - Ruud 6:3, 7:6 (8:6)
Gabašvili, Kravčuk - Durasovic, Ruud 7:6 (7:4), 6:4

Itálie - USA 3:0
Travaglia - Fritz 7:6 (7:3), 7:6 (7:1)
Fognini - Isner 6:4, 7:6 (7:5)
Bolleli, Fognini - Krajicek, Ram 6:4, 6:7 (5:7), 10:3

Konečné pořadí: 1. Rusko 3, 2. Itálie 2, 3. Norsko 1, 4. USA 0.

Skupina F (Brisbane):
Kanada - Německo 2:1
Auger-Aliassime - Struff 1:6, 4:6
Shapovalov - A. Zverev 6:2, 6:2
Auger-Aliassime, Shapovalov - Krawietz, Mies 6:3, 7:6 (7:4)

Austrálie - Řecko 3:0
Millman - Pervolarakis 4:6, 6:1, 7:6 (7:1)
Kyrgios - S. Tsitsipas 7:6 (9:7), 6:7 (3:7), 7:6 (7:5)
Guccione, Peers - Kalovelonis, P. Tsitsipas 6:3, 6:4

Konečné pořadí: 1. Austrálie 3, 2. Kanada 2, 3. Německo 1, 4. Řecko 0. 

Dauhá (Kat.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Djere (5-Srb.)
Sonego (It.)
6:1, 3:6, 6:2
konec
Fucsovics (Maď.)
Tiafoe (8-USA)
6:4, 4:6, 6:4
konec
Ilkel (Tur.)
Berankis (Lit.)
6:2, 4:6, 6:2
konec
Kukuškin (Kaz.)
Džazírí (Tun.)
6:0, 6:3
konec
Herbert (Fr.)
Cecchinato (It.)
6:3, 6:4

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Wawrinka (1-Švýc.)
Chardy (Fr.)
6:3, 6:4
konec
Bedene (Slovin.)
Bublik (Kaz.)
6:3, 7:5

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Krejčíková, Siniaková (2-ČR)
Listerová, Santamariaová (Švéd./USA)
6:0, 6:2
konec
Jakupovičová, Olaruová (Slovin./Rum.)
Beguová, Kristýna Plíšková (Rum./ČR)
3:6, 7:6 (7:3), 11:9

Dvouhra - 1. kolo

konec
Blinkovová (Rus.)
Bencicová (1-Švýc.)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Dijasová (Kaz.)
Tuan Jing-jing (Čína)
6:3, 6:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Mertensová (3-Belg.)
Wang Si-jü (Čína)
6:4, 6:3
konec
Rybakinová (7-Kaz.)
Wang Ja-fan (Čína)
6:3, 6:4
konec
Bondarenková (Ukr.)
Čang Šuaj (Čína)
7:6 (10:8), 6:3

Liga mistrů

10. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Mornar Bar
Nižnij Novgorod
87:66

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
Slovanka MB
102:58 (51:28)
konec
Atlanta
Denver
115:123
konec
Charlotte
Indiana
104:115
konec
Dallas
Chicago
118:110
konec
New Orleans
Utah
126:128
konec
Orlando
Brooklyn
101:89
konec
Philadelphia
Oklahoma City
120:113
konec
Sacramento
Golden State
111:98
konec
San Antonio
Milwaukee
126:104
konec
Washington
Boston
99:94

Berlín (Něm.) - Olympijská kvalifikace mužů

Přidat do mých lig
konec
Německo
Slovinsko
2:3
konec
Bulharsko
Nizozemsko
3:0

Český pohár mužů

3. kolo, úvodní zápas

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Zlín
3:0 (17, 19, 15)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

3. etapa: Naúm - Naúm (489 km celkově/404 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 3:48:01, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -3:31, 3. Przygonski, Gottschalk (Pol., Něm./Mini) -4:19, ...13. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -22:33, 21. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) - 39:34, 29. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -49:13, 35. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -1:00:01.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 11:00:20, 2. Attíja -4:55, 3. Terranova, Graue (Arg./Mini) -8:09, ...9. Prokop -48:05, 23. Zapletal -1:52:25, 26. Vaculík -2:24:26, 42. Ouředníček -3:14:20.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/Honda) 3:29:31, 2. Cornejo (Chile/Honda) -5:56, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -7:22, ...19. Engel -27:02, 22. Michek - 28:02, 38. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -51:55, 49. Vlček (ČR/Husqvarna) -1:16:45, 61. Krejčí (ČR/KTM) -1:26:58, 101. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:18:52.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec 10:39:04, 2. K. Benavides -4:43, 3. Walkner (Rak./KTM) -6:02, ...22. Engel -1:10:35, 26. Michek -1:29:59, 33. J. Brabec -1:56:45, 49. Vlček -3:59:10, 50. Krejčí -3:59:21, 101. Veselý 7:03:58.

Čtyřkolky: 1. Enrico (Chile/Yamaha) 5:08:08, ...12. Tůma (ČR/Yamaha) - 39:07.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 13:38:05, ...11. Tůma -3:57:19.

Kamiony: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 3:59:15, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -4:54, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -11:13, ...5. Loprais (ČR/Praga) -24:59, 7. Macík (ČR/Iveco) -29:47, 13. Šoltys (ČR/Tatra) -43:49.
Průběžné pořadí: 1. Vjazovič 11:34:01, 2. Karginov -2:18, 3. Šibalov -20:01, 4. Macík -38:59, ...6. Loprais -54:52, 8. Šoltys -1:25:36.

SSV (buggy): 1. Guell, Monleon (Šp./Can-Am) 4:42:47, ...16. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) 22:53.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 13:15:16, ...37. Macháček -8:24:00.

Najdete na iDNES.cz