Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 22. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charlton
Fulham
0:0

Druhá anglická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Reading
1:1

Skotská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Motherwell
0:1
konec
Glasgow Rangers
St. Mirren
1:0
konec
Hibernian
Hamilton
2:1
konec
Kilmarnock
Celtic Glasgow
1:3
konec
Livingston
St. Johnstone
1:0
konec
Ross County
Hearts
0:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
SaiPa Lappeenranta
5:2
konec
IFK Helsinky
Ässät Pori
3:2 po sam. nájezdech
konec
Sport Vaasa
Lukko Rauma
2:4
konec
Tappara Tampere
Pelicans Lahti
0:3
konec
TPS Turku
Jyväskylä
5:2

HODONÍN - přípravný zápas hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
4:5 v prodl. (1:0, 1:3, 2:1 0:1)

Australian Open - muži

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (2-Srb.)
Ito (Jap.)
6:1, 6:4, 6:2
konec
Tsitsipas (6-Řec.)
Kohlschreiber skreč (Něm.)
– : –
konec
Sandgren (USA)
Berrettini (8-It.)
7:6 (9:7), 6:4, 4:6, 2:6, 7:5
konec
Schwartzman (14-Arg.)
Davidovich (Šp.)
6:1, 6:4, 6:2
konec
Paul (USA)
Dimitrov (18-Bulh.)
6:4, 7:6 (8:6), 3:6, 6:7 (3:7), 7:6 (10:3)
konec
Čilič (Chorv.)
Paire (21-Fr.)
6:2, 6:7 (6:8), 3:6, 6:1, 7:6 (10:3)
konec
Pella (22-Arg.)
Barrere (Fr.)
6:1, 6:4, 3:6, 6:3
konec
Lajovič (24-Srb.)
Polmans (Austr.)
6:2, 6:4, 6:3
konec
Nišioka (Jap.)
Evans (30-Brit.)
6:4, 6:3, 6:4
konec
Millman (Austr.)
Hurkacz (31-Pol.)
6:4, 7:5, 6:3
konec
Raonic (32-Kan.)
Garín (Chile)
6:3, 6:4, 6:2
konec
Fucsovics (Maď.)
Sinner (It.)
6:4, 6:4, 6:3
konec
Querrey (USA)
Berankis (Lit.)
7:6 (7:2), 4:6, 6:4, 6:4
konec
Federer (3-Švýc.)
Krajinovič (Srb.)
6:1, 6:4, 6:1
konec
Bautista (9-Šp.)
Mmoh (USA)
5:7, 6:2, 6:4, 6:1
konec
Fognini (12-It.)
Thompson (Austr.)
7:6 (7:4), 6:1, 3:6, 4:6, 7:6 (10:4)

Australian Open - muži

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krajicek, Škugor (16-USA/Chorv.)
Jebavý, Zelenay (ČR/SR)
6:4, 6:7 (4:7), 6:3

Australian Open - ženy

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Hercogová (Slovin.)
6:1, 6:4
konec
Ósakaová (3-Jap.)
Čeng Saj-saj (Čína)
6:2, 6:4
konec
S. Williamsová (8-USA)
Zidanšeková (Slovin.)
6:2, 6:3
konec
Görgesová (Něm.)
Martičová (13-Chorv.)
4:6, 6:3, 7:5
konec
Keninová (14-USA)
Liová (USA)
6:1, 6:3
konec
Riskeová (18-USA)
Ču Lin (Čína)
6:3, 6:1
konec
Sakkariová (22-Řec.)
Hibinová (Jap.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Wozniacká (Dán.)
Jastremská (23-Ukr.)
7:5, 7:5
konec
Wang Čchiang (27-Čína)
Ferrová (Fr.)
6:1, 6:2
konec
Rybakinová (29-Kaz.)
Minnenová (Belg.)
6:3, 6:4
konec
Čang Šuaj (Čína)
McNallyová (USA)
6:2, 6:4
konec
Džabúrová (Tun.)
Garciaová (Fr.)
1:6, 6:2, 6:3
konec
Gauffová (USA)
Cirsteaová (Rum.)
4:6, 6:3, 7:5
konec
Keysová (10-USA)
Rusová (Niz.)
7:6 (7:3), 6:2

Australian Open - ženy

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Suárezová (Šp.)
Sabalenková (11-Běl.)
7:6 (8:6), 7:6 (8:6)
konec
Mertensová (16-Belg.)
Koviničová (Č. Hora)
6:2, 6:0
konec
Kontaveitová (28-Est.)
Sharmaová (Austr.)
6:0, 6:2
konec
Pavljučenkovová (30-Rus.)
Stojanovičová (Srb.)
6:1, 7:5
konec
Šwiateková (Pol.)
Babosová (Maď.)
6:3, 6:2
konec
Townsendová (USA)
Pegulaová (USA)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Sorribesová (Šp.)
Kuděrmětovová (Rus.)
2:6, 6:1, 6:1

Australian Open - ženy

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Voráčová, Peraová (ČR/USA)
Kingová, McHaleová (USA)
1:6, 6:3, 7:6 (10:1)

Hvězdy v Nehvizdech, mítink

Přidat do mých lig

Muži - výška: 1. Wilson (Bahr.) 226, dálka: 1. Isačenkov (Ukr.) 796, koule: 1. Staněk (ČR) 21,23, 2. Szyszkowski (Pol.) 20,31, 3. Arnaudov (Běl.) 20,13.

Ženy - výška: 1. Szabóová 188, dálka: 1. Nguyenová (obě Maď.) 649.

Kitzbühel (Rak.) - Trénink na sjezd Světového poháru lyžařů

Přidat do mých lig

1. Jansrud (Nor.) 1:56,68, 2. Goldberg (USA) -0,04, 3. Clarey (Fr.) -0,20.

Liga mistrů

Skupina C, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Tenerife
65:88

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 11. kolo

konec
Riga
Cukurova
83:51
konec
Benátky
Orenburg
61:63
konec
Bourges
Castors Braine
80:59

Skupina B, 11. kolo

konec
Fenerbahce Istanbul
Dynamo Kursk
76:55
konec
Šoproň
Lyon
67:53
konec
Montpellier
Schio
60:73

Český pohár mužů

Přidat do mých lig
konec
Svitavy
Pardubice
100:65 (55:40)

Liga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Slovanka MB
90:74 (28:20, 47:44, 63:55)
konec
Dallas
LA Clippers
107:110

Český pohár mužů

Odveta čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Ostrava
– : –

Karlovarsko - Ostrava 3:1 (22, 17, -18, 22), první zápas 3:1, postoupilo Karlovarsko.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (135,8 km): 1. Ewan (Austr./Lotto-Soudal) 3:27:31, 2. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 3. Haas (Austr./Cofidis), 4. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 5. Felline (It./Astana), 6. Vendrame (It./AG2R La Mondiale), ...35. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Ewan 6:56:15, 2. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) stejný čas, 3. Impey -1, 4. Philipsen -4, 5. Haas -5, 6. Drizners (Austr.) -7, ...69. Černý -10.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Graz (Rak.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Březina (ČR) 89,77 bodu, 2. Alijev 88,45, 3. Danieljan (oba Rus.) 84,63, 4. Kvitelašvili (Gruz.) 82,77, 5. Vasiljevs (Lot.) 80,44, 6. Fentz (Něm.) 80,41, ...18. M. Bělohradský (ČR) 67,69.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Bojkovová, Kozlovskij 82,34, 2. Pavljučenkovová, Chodykin 74,92, 3. Tarasovová, Morozov (všichni Rus.) 73,50, 4. Della Monicaová, Guarise (It.) 70,48, 5. Haseová, Seegert (Něm.) 70,43, 6. Zieglerová, Kiefer (Rak.) 67,90.

stolní tenisPřidat do mých lig

Gondomar (Portug.) - Světová olympijská kvalifikace družstev

Přidat do mých lig

Ženy
Česko - Rakousko 0:3

Adámková, Čechová - Liu Yuan, Liu Jia 1:3 (-9, 7, -6, -6)
Matelová - Polcanovová 1:3 (7, -3, -11, -9)
Čechová - Liu Jia 0:3 (-4, -5, -10)

Muži: 
ČR - KLDR 3:2
Jančařík, Polanský - Kim Ok-čchan, An Či-song 1:3 (12, -10, -9, -9)
Širuček - Ham Ju-song 3:2 (-6, 7, -2, 8, 6)
Polanský - An Či-song 2:3 (7, -9, 9, -4, -8)
Jančařík - Ham Ju-song 3:0 (7, 7, 8)
Širuček - Kim Ok-čchan 3:0 (8, 6, 12)