Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 5. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Portugalská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Moreirense
1:0
konec
Rio Ave
Marítimo
0:1
konec
Tondela
Gil Vicente
1:1
konec
Sporting Lisabon
FC Porto
1:2
konec
Famalicao
Setúbal
3:0.

Liga EBEL

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vídeň
Znojmo
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
konec
Innsbruck
Salcburk
2:8
konec
Klagenfurt
Villach
3:0
konec
Linec
Székesfehérvár
8:4

Německá liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Eisbären Berlín
5:2
konec
Schwenningen
Bremerhaven
3:2 v prodl.
konec
Düsseldorf
Mannheim
1:3
konec
Straubing
Augsburg
3:2
konec
Mnichov
Wolfsburg
4:5 po sam. nájezdech
konec
Norimberk
Ingolstadt
1:3

Švýcarská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Lugano
2:5
konec
Curych
Zug
1:2 po sam. nájezdech
konec
Davos
Biel
4:3 v prodl.
konec
Fribourg-Gottéron
Langnau
5:4 v prodl.
konec
Ženeva
Ambri-Piotta
2:0

Brisbane; Perth; Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina C (Sydney):
Bulharsko - Moldavsko 2:1
Kuzmanov - Cozbinov 6:1, 7:5
Dimitrov - Albot 6:2, 6:3
Dimitrov, Lazarov - Albot, Cozbinov 4:6, 6:7 (4:7)

Belgie - Británie 1:2
Darcis - Norrie 6:2, 6:4
Goffin - Evans 4:6, 4:6
Gille, Vliegen - J. Murray, Salisbury 3:6, 6:7 (7:9)

Skupina D (Perth):
Itálie - Norsko 2:1
Travaglia - Durasovic 6:1, 6:1
Fognini - Ruud 2:6, 2:6
Bolelli, Fognini - Durasovic, Ruud 6:3, 7:6 (7:3)

Rusko - USA 2:1
Chačanov - Fritz 3:6, 7:5, 6:1
Medveděv - Isner 6:3, 6:1
Chačanov, Medveděv - Krajicek, Ram 3:6, 4:6

Skupina F (Brisbane):
Austrálie - Kanada 3:0
Millman - Auger-Aliassime 6:4, 6:2
De Minaur - Shapovalov 6:7 (6:8), 6:4, 6:2
Guccione, Peers - Auger-Aliassime Shamasdin 3:6, 7:6 (7:3), 10:8

Německo - Řecko 2:1
Struff - Pervolarakis 6:4, 6:1
A. Zverev - S. Tsitsipas 1:6, 4:6
Krawietz, Mies - Pervolarakis, S. Tsitsipas 3:6, 6:3, 17:15

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mertensová (3-Belg.)
Curenková (Ukr.)
6:3, 6:3
konec
Wang Si-jü (Čína)
Cirsteaová (Rum.)
3:6, 6:1, 6:1
konec
Bondarenková (Ukr.)
Doiová (Jap.)
6:4, 6:1
konec
Čang Šuaj (8-Čína)
Linetteová (Pol.)
6:4, 6:2
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Sorribesová (Šp.)
1:6, 6:1, 6:3

Bischofshofen (Rak.) - Kvalifikace na závod SP a 4. díl Turné čtyř můstků ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 150,8 b. (134,5 m), 2. Ito (Jap.) 150,7 (138), 3. Stoch (Pol.) 150,4 (136), 4. Schmid 149,5 (139), 5. Leyhe (oba Něm.) 149,2 (138), 6. R. Kobajaši (Jap.) 148,8 (134), ...27. Koudelka 128,3 (128), 52. Polášek 110,0 (120), 58. Sakala 103,7 (116), 60. Kožíšek (všichni ČR) 101,4 (113).

Dvojice pro 1. kolo závodu: Koudelka - Hörl (Rak.).

Val di Fiemme (It.) - Závody SP a závěrečný díl Tour de Ski v běhu na lyžích

Závod s hromadným startem (9 km)

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Johaugová 34:21,6, 2. H. Wengová -50,3, 3. Östbergová (všechny Nor.) -54,5, 4. Něprjajevová (Rus.) -57,1, 5. Stadloberová (Rak.) -1:15,1, 6. Digginsová -1:51,1, 7. Brennanová (obě USA) -1:58,0, 8. Hagaová -2:06,5, 9. Jacobsenová (obě Nor.) -2:10,4, 10. Hennigová (Něm.) -2:12,9, ...29. Janatová (ČR) -4:45,6.
Konečné pořadí Tour de Ski (po 7 závodech): 1. Johaugová 2:28:18,6, 2. Něprjajevová -1:11,1, 3. Östbergová -1:17,5, 4. H. Wengová -1:37,3, 5. Jacobsenová -2:13,4, 6. Stadloberová -4:34,1, ...27. Janatová -12:19,6.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 38 závodů): 1. Johaugová 1209, 2. H. Wengová 842, 3. Něprjajevová 779, 4. Jacobsenová 699, 5. Digginsová 644, 6. Maubetová Bjornsenová (USA) 606, ...25. Razýmová 158, 42. Nováková (obě ČR) 67, 44. Janatová 64, 86. Beranová (ČR) 4.

Muži: 1. Krüger 30:55,8, 2. Röthe (oba Nor.) -13,9, 3. Bolšunov -22,3, 4. Spicov -26,2, 5. Usťugov (všichni Rus.) -35,6, 6. Cologna (Švýc.) -41,0, 7. Melničenko (Rus.) -44,8, 8. Esteve Altimiras (And.) -47,8, 9. Larkov (Rus.) -53,7, 10. Lapalus (Fr.) -59,3, ...40. Knop -2:43,7, 45. Fellner (oba ČR) -3:10,4.

Konečné pořadí Tour de Ski (po 7 závodech): 1. Bolšunov 2:58:18,1, 2. Usťugov -27,3, 3. Klaebo (Nor.) -1:09,0, 4. Röthe -1:51,6, 5. Krüger -2:53,7, 6. Golberg (Nor.) -2:55,7, ...41. Knop -11:23,4, 47. Fellner -14:23,1.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 38 závodů): 1. Bolšunov 1081 b., 2. Klaebo 1006, 3. Usťugov 845, 4. Niskanen (Fin.) 593, 5. Röthe 581, 6. Golberg 502, ...58. Novák 34, 99. Pechoušek 9, 108. Černý (všichni ČR), 109. Knop, 112. Fellner všichni 5.

Záhřeb (Chorv.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Noël (Fr.) 1:57,14 (57,76+59,38), 2. Zenhäusern (Švýc.) -0,07 (57,49+59,72), 3. Vinatzer (It.) -0,29 (58,31+59,12), 4. Myhrer (Švéd.) -0,39 (57,85+59,68), 5. Marchant (Belg.) -0,49 (58,97+58,66), 6. Braathen (Nor.) -0,63 (58,58+59,19), 7. Strasser (Něm.) -0,71 (57,67+1:00,18), 8. Mölgg (It.) -0,77 (57,80+1:00,11), 9. Pinturault (Fr.) -0,97 (58,61+59,50), 10. Maurberger (It.) -0,99 (58,45+59,68), ...v 1. kole 45. Zabystřan (ČR) 1:00,83.

Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 12 závodů): 1. Noël 180, 2. Myhrer 175, 3. Kristoffersen (Nor.) 162, 4. Zenhäusern 130, 5. Pinturault (Fr.) 129, 6. Yule (Švýc.) 90.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 44 závodů): 1. Kilde (Nor.) 474, 2. Paris (It.) 454, 3. Pinturault 430, 4. Kristoffersen 391, 5. Mayer (Rak.) 362, 6. Feuz (Švýc.) 361, ...105. Zabystřan 12.

Liga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Opava
88:58 (26:16, 47:36, 69:43)
konec
Ústí nad Labem
Pardubice
67:73 (18:11, 33:36, 44:57)
konec
Chicago
Boston
104:111
konec
Atlanta
Indiana
116:111
konec
Brooklyn
Toronto
102:121
konec
Cleveland
Oklahoma City
106:121
konec
Dallas
Charlotte
120:123 po prodl.
konec
Golden State
Detroit
104:111
konec
LA Clippers
Memphis
114:140
konec
Milwaukee
San Antonio
127:118
konec
Orlando
Utah
96:109
konec
Sacramento
New Orleans
115:117
konec
Washington
Denver
128:114

Berlín (Něm.) - Olympijská kvalifikace mužů

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Belgie
3:0 (23, 26, 20)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

1. etapa Džidda - Vadž (752 km celkově/319 km rychlostní zkouška):

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Žala, Jurgelénas (Lit./Mini) 3:19:04, 2. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) -2:14, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -2:50, ...12. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -15:37, 20. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -32:41, 32. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -53:39, 53. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -1:39:05.

Motocykly: 1. Price (Austr./KTM) 3:21:33, 2. R. Brabec (USA/Honda) -5, 3. Walkner (Rak./KTM) -40, ...27. Engel -29:55, 30. Michek -31:47, 34. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -35:22, 60. Vlček (ČR/Husqvarna) -1:16:28, 62. Krejčí (ČR/KTM) -1:18:27, 124. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:39:05.

Čtyřkolky: 1. Casale (Chile/Yamaha) 4:17:37, ...6. Kubiena (ČR/Ibos) -21:55, 20. Tůma (ČR/Yamaha) -2:25:44.

SSV (buggy): 1. A. Domžala, M. Marton (Pol./Can-Am) 4:00:58, ...41. Macháček, Tošenovský (ČR/Cam-Am) -6:49:55.

Kamiony: 1. Šibalov (Rus./Kamaz) 3:40:35, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -1:33, 3. Van Kasteren (Niz./Iveco) -3:09, ...5. Macík (ČR/Iveco), 6. Šoltys (ČR/Tatra) oba -4:52, 9. Loprais (ČR/Praga) -11:15, 32. Randýsek (ČR/MAN) -2:37:31.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 1:56,21 (58,10+58,11), 2. Rahnevová (Kan.) -0,03 (58,23+58,01), 3. Flocková (Rak.) -0,16 (58,21+58,16), ...11. Fernstädtová (ČR) -1,69 (58,95+58,95).

Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Löllingová (Něm.) 627, 2. Flocková 610, 3. Hermannová 601, ...7. Fernstädtová 472.

Najdete na iDNES.cz