Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 9. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
SaiPa Lappeenranta
4:1

Německá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Bremerhaven
7:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Rögle
5:2
konec
Djurgaarden
HV 71
5:3
konec
Färjestad
Malmö
5:1
konec
Leksand
Linköping
3:2 po sam. nájezdech
konec
Örebro
Växjö
2:1
konec
Oskarshamn
Lulea
4:2
konec
Skelleftea
Frölunda
4:2

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
McHaleová (USA)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Görgesová (4-Něm.)
Teichmannová (Švýc.)
6:3, 6:2
konec
Siegemundová (Něm.)
Gauffová (USA)
5:7, 6:2, 6:3
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Davisová (USA)
6:1, 4:6, 6:4

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bradyová (USA)
Bartyová (1-Austr.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Ósakaová (3-Jap.)
Keninová (USA)
6:7 (3:7), 6:3, 6:1
konec
Bertensová (6-Niz.)
Kontaveitová (Est.)
6:3, 2:6, 7:5

Dauhá (Kat.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Kecmanovič (Srb.)
Fucsovics (Maď.)
6:2, 6:0

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (6-Šp.)
Dijasová (Kaz.)
6:4, 2:6, 6:4
konec
Rybakinová (7-Kaz.)
Mertensová (3-Belg.)
6:4, 4:6, 6:2
konec
Alexandrovová (5-Rus.)
Wang Čchiang (4-Čína)
3:6, 6:4, 6:3

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (2-ČR)
Fichmanová, Katóová (Kan./Jap.)
6:2, 6:1

Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Austrálie - Velká Británie 2:1
Kyrgios - Norrie 6:2, 6:2
De Minaur - Evans 6:7 (4:7), 6:4, 6:7 (2:7)
De Minaur, Kyrgios - J. Murray, Salisbury 3:6, 6:3, 18:16

Rusko - Argentina 3:0
Chačanov - Pella 6:2, 7:6 (7:4)
Medveděv - Schwartzman 6:4, 4:6, 6:3
Kravčuk - M. González, Molteni 7:6 (7:5), 6:4

Oberhof (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint 7,5 km: 1. Röiselandová (Nor.) 22:04,9 (0 tr. okruhů), 2. Herrmannová (Něm.) -33,1 (1), 3. Simonová (Fr.) -47,4 (1), 4. Wiererová (It.) -1:01,8 (1), 5. Eckhoffová (Nor.) -1:07,1 (2), 6. P. Fialková (SR) -1:09,1 (1), 7. Lunderová (Kan.) -1:14,9 (0), 8. Hojniszová-Staregaová -1:15,0 (1), 9. Žuková (obě Pol.) -1:29,8 (2), 10. Innerhoferová (Rak.) -1:32,8 (2), ...17. Kristejn Puskarčíková -1:53,5 (1), 23. Davidová -2:11,2 (2), 43. Charvátová -2:53,3 (4), 65. Jislová -3:46,8 (2), 84. Voborníková (všechny ČR) -4:45,6 (3).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 24 závodů): 1. Wiererová 347, 2. Eckhoffová 327, 3. Tandrevoldová (Nor.) 289, 4. Simonová 261, 5. Braisazová (Fr.) 247, 6. Herrmannová 233, ...10. Davidová 198, 22. Kristejn Puskarčíková 133, 27. Charvátová 110, 46. Jislová 40.

Zauchensee (Rak.) - Trénink na sobotní sjezd Světového poháru žen

Přidat do mých lig

1. Weidleová (Něm.) 1:48,81, 2. Schmidhoferová (Rak.) -0,24, 3. Ledecká (ČR) -0,57.

konec
Atlanta
Houston
115:122
konec
Boston
San Antonio
114:129
konec
Charlotte
Toronto
110:112 po prodl.
konec
Dallas
Denver
106:107
konec
Golden State
Milwaukee
98:107
konec
Indiana
Miami
108:122
konec
New Orleans
Chicago
123:108
konec
Orlando
Washington
123:89
konec
Utah
New York
128:104

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Nymburk
66:118 (31:57)

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alba Berlín
Maccabi Tel Aviv
89:95
konec
Milán
Panathinaikos Atény
96:87
konec
Baskonia Vitoria
Fenerbahce Istanbul
65:79
konec
Real Madrid
Žalgiris Kaunas
88:82

Euroliga žen

9. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Girona
Lyon
63:65

Český pohár mužů

3. kolo, odveta

Přidat do mých lig

Zlín - Ostrava 3:2 (20, -23, -20, 19, 12), první zápas 0:3, postoupila Ostrava a ve čtvrtfinále se utká s Karlovarskem.

Český pohár žen

Čtvrtfinále, úvodní zápasy

Přidat do mých lig

Frýdek-Místek - Prostějov 1:3 (-21, 22, -11, -15)
Přerov - Liberec 2:3 (25, 15, -17, -17, -10)
Odvety se hrají 15. a 16. ledna

Český pohár žen

Čtvrtfinále, odveta

Přidat do mých lig

Šternberk - Olomouc 0:3 (-16, -15, -21), první zápas 2:3, postoupila Olomouc.

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

5. etapa Úla - Háil (563 km celkově/353 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 3:52:01, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:56, 3. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) -6:11, ...20. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -46:24, 26. Ouředníček, Křípal -1:01:45, 30. Prokop, Chytka -1:11:30, 34. Vaculík, Plechatý (všichni ČR/Ford) -1:21:24.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 19:04:13, 2. Attíja -5:59, 3. Peterhansel -17:53, ...14. Prokop -2:21:11, 19. Zapletal -3:34:31, 25. Ouředníček -5:10:14, 30. Vaculík -5:37:04.

Motocykly: 1. Price (Austr./KTM) 3:57:33, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -1:12, 3. Short (USA/Husqvarna) -2:31, ...21. Michek -25:19, 29. Engel -30:36, 41. Krejčí -57:25, 48. J. Brabec -1:07:46, 49. Vlček (všichni ČR/KTM) -1:09:00, 95. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:43:38.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 19:07:19, 2. Price -9:06, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -11:32, ...22. Michek -2:02:21, 29. Engel -3:11:12, 38. J. Brabec -4:42:53, 43. Krejčí -6:04:36, 44. Vlček -6:21:39, 96. Veselý -12:32:52.

Čtyřkolky: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 5:08:31, ...10. Tůma (ČR/Yamaha) -45:04.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 24:10:47, ...10. Tůma -5:32:42.

Kamiony: 1. Sotnikov 4:12:04, 2. Šibalov -3:06, 3. Karginov (všichni Rus./Kamaz) -3:15, ...5. Loprais (ČR/Praga) -23:38, 9. Macík (ČR/Iveco) -42:29, 14. Šoltys (ČR/Tatra) -50:54.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 20:10:02, 2. Šibalov -14:53, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -23:58, 4. Loprais -1:29:18, 5. Macík -1:38:30, ...9. Šoltys -2:54:44.

SSV (buggy): 1. Despres, Horn (Fr., Švýc./OT3) 4:40:43, ...15. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -37:42.
Průběžné pořadí: 1. Karjakin, Vlasjuk (Rus./Can-Am) 23:21:52, ...30. Macháček 9:46:29.