Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 8. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
IFK Helsinky
2:3 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
Kouvola
0:4
konec
Pelicans Lahti
Hämeenlinna
2:1 v prodl.
konec
SaiPa Lappeenranta
TPS Turku
0:3
konec
Sport Vaasa
Tappara Tampere
1:2

Liga EBEL

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Vídeň
2:4

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Budapešť
Miškovec
3:2

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cornetová (Fr.)
Martičová (2-Chorv.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Bouchardová (Kan.)
Garciaová (8-Fr.)
6:4, 6:4
konec
Pegulaová (USA)
Zidanšeková (Slovin.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (3-USA)
Kasatkinová (Rus.)
6:2, 6:4

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Collinsová (USA)
Putincevová (Kaz.)
6:1, 6:0
konec
Keysová (8-USA)
Stosurová (Austr.)
7:5, 6:3

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Mladenovicová, Tomljanovicová (Fr./Austr.)
Karolína Plíšková, Vekičová (ČR/Chorv.)
6:2, 6:4.

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej, Strýcová (1-Tchaj-wan/ČR)
Honová, Sandersová (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
Sevastovová, Stephensová (Lot./USA)
6:2, 6:2

Brisbane; Perth; Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina A (Brisbane):
Srbsko - Chile 2:1

Lajovič - Jarry 6:2, 7:6 (7:3)
Djokovič - Garín 6:3, 6:3
Čačič, Troicki - Jarry, Tabilo 3:6, 6:7 (2:7)

Francie - JAR 1:2
Simon - Harris 2:6, 6:2, 6:2
Paire - Anderson 6:2, 6:7 (1:7), 6:7 (5:7)
Mahut, Roger-Vasselin - Klaasen, Roelofse 3:6, 4:6 

Skupina B (Perth):
Španělsko - Japonsko 3:0
Bautista - Soeda 6:2, 6:4
Nadal - Nišioka 7:6 (7:4), 6:4
Carreňo, Nadal - McLachlan, Soeda 7:6 (7:5), 4:6, 10:6
Gruzie - Uruguay 2:1
Metreveli - Roncadelli 6:2, 6:1
Basilašvili - P. Cuevas 6:4, 1:6, 6:4
Bakši, Metreveli - Behar, P. Cuevas 2:6, 2:6

Skupina E (Sydney):
Polsko - Rakousko 2:1
Žuk - Novak 5:7, 7:6 (7:3), 6:3
Hurkacz - Thiem 3:6, 6:4, 7:6 (7:5)
Hurkasz, Kubot - Marach, J. Melzer 7:6 (7:3), 3:6, 9:11

Argentina - Chorvatsko 3:0

Pella - Čilič 7:6 (7:1), 6:3
Schwartzman - Čorič 6:2, 6:2
M. González, Molteni - Dodig, Mektič 3:6, 6:3, 10:2

Dauhá (Kat.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (2-Rus.)
Kukuškin (Kaz.)
6:4, 6:2
konec
Herbert (Fr.)
Djere (5-Srb.)
6:1, 6:3
konec
Verdasco (Šp.)
Krajinovič (6-Srb.)
7:5, 4:6, 6:0
konec
Fucsovics (Maď.)
Ilkel (Tur.)
6:1, 6:4
konec
Kecmanovič (Srb.)
Tsonga (3-Fr.)
7:6 (11:9), 6:1
konec
Moutet (Fr.)
Raonic (4-Kan.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:4)

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wang Čchiang (4-Čína)
Sasnovičová (Běl.)
6:4, 0:6, 7:6 (7:5)
konec
Alexandrovová (5-Rus.)
Pcheng Šuaj (Čína)
7:6 (9:7), 6:1
konec
Muguruzaová (6-Šp.)
Rogersová (USA)
6:1, 7:6 (7:2)
konec
Dijasová (Kaz.)
Blinkovová (Rus.)
6:1, 6:7 (9:11), 6:4

Madonna di Campiglio (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Yule (Švýc.) 1:35,60 (47,56+48,04), 2. Kristoffersen (Nor.) -0,15 (47,75+48,00), 3. Noël (Fr.) -0,25 (48,36+47,49), 4. Foss-Solevaag (Nor.) -0,30 (48,09+47,81), 5. Pinturault (Fr.) -0,60 (48,47+47,73), 6. Nef (Švýc.) -0,85 (48,43+48,02), 7. Ryding (Brit.) -1,34 (48,55+48,39) a Hadalin (Slovin.) -1,34 (48,89+48,05), 9. Mölgg (It.) -1,39 (48,79+48,20), 10. Strolz (Rak.) -1,40 (48,62+48,38), ...Zabystřan (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 242, 2. Noël 240, 3. Yule 190, 4. Myhrer (Švéd.) 175, 5. Pinturault 174, 6. Zenhäusern (Švýc.) 130.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 44 závodů): 1. Pinturault 475, 2. Kilde (Nor.) 474, 3. Kristoffersen 471, 4. Paris (It.) 454, 5. Mayer (Rak.) 362, 6. Feuz (Švýc.) 361, ...106. Zabystřan 12.

Euroliga žen

Přidat do mých lig

9. kolo skupiny A

konec
Orenburg
Jekatěrinburg
50:71
konec
Riga
Castors Braine
81:62
konec
Benátky
Cukurova
70:61
konec
Fenerbahce Istanbul
Šoproň
70:52
konec
Montpellier
Gdyně
85:79
konec
Schio
Dynamo Kursk
70:53
konec
Brooklyn
Oklahoma City
103:111 po prodl.
konec
Cleveland
Detroit
113:115
konec
LA Lakers
New York
117:87
konec
Memphis
Minnesota
119:112
konec
Phoenix
Sacramento
103:114
konec
Toronto
Portland
99:101

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Hradec Králové
100:46
konec
Kolín
Děčín
104:99
konec
Chomutov
Ústí nad Labem
64:101
konec
Opava B
Olomoucko
67:112
konec
Brno
Svitavy
74:92
konec
Komfort Brno
Opava
52:140

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Chomutov
88:51
konec
Trutnov
Hradec Králové
63:120
konec
SBŠ Ostrava
KP Brno
62:78

Liga mistrů

10. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Peristeri
Tenerife
54:80
konec
Bamberg
Gaziantep
86:81

Berlín (Něm.) - Olympijská kvalifikace mužů

Přidat do mých lig

Český pohár žen

Čvrtfinále, úvodní zápas

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Olymp Praha
3:2 (21, 23, -16, -19, 10)

Extraliga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Přerov
Liberec
0:3 (-18, -16, -16)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

4. etapa: Naúm - Úla (676 km celkově/453 km rychlostní zkouška)

Automobily: 1. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) 4:04:34, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:26, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -7:18, ...14. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -28:54, 25. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) -1:01:27, 26. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -1:03:00.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 15:12:12, 2. Attíja -3:03, 3. Peterhansel -11:42, ...9. Prokop -1:09:41, 19. Zapletal -2:48:07, 30. Ouředníček -4:08:29.

Motocykly: 1. Cornejo (Chile/Honda) 4:24:51, 3. 2. Benavides (Arg./Honda) -35, 3. Branch (Botsw./KTM) -55, ...19. Michek -12:54, 45. Krejčí (oba ČR/KTM) -1:08:41, 47. Vlček (ČR/Husqvarna) -1:19:20, 59. Engel -1:35:52, 65. J. Brabec (oba ČR/KTM) -1:44:13, 98. Veselý (ČR/Husqvarna) 2:51:07.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 15:06:43, 2. K. Benavides -2:30, 3. Cornejo -8:31, ....22. Michek -1:40:05, 34. Engel -2:43:39, 40. J. Brabec -3:38:10, 46. Krejčí -5:10:14, 47. Vlček -5:15:42, 98. Veselý -9:52:17.

Čtyřkolky: 1. Casale (Chile/Yamaha) 5:22:42, ...11. Tůma (ČR/Yamaha) - 51:48.
Průběžné pořadí: 1. Casale 19:00:47, ...10. Tůma -4:49:07

Kamiony: 1. Šibalov 4:15:43, 2. Karginov -2:41, 3. Sotnikov (všichni Rus./Kamaz) -9:05, ...7. Loprais (ČR/Praga) -19:02, 10. Macík (ČR/Iveco) -25:16, 13. Šoltys (ČR/Tatra) -46:28.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 15:54:43, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -10:43, 3. Šibalov -15:02, 4. Macík -59:16, 5. Loprais -1:08:55, ...9. Šoltys -2:07:05.

SSV (buggy): 1. Guthrie, Floene (USA, Nor./OT3) 5:01:13, ...17. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -1:09:27.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Gil (Šp./Can-Am) 18:24:52, ...34. Macháček -9:25:04.

Najdete na iDNES.cz