Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 25. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Charleroi
Mechelen
– : –
20:00
Waasland-Beveren
Eupen
– : –
20:00
Mouscron
St. Truiden
– : –
20:30
Gent
Genk
– : –

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Stoke
Swansea
– : –
16:00
Reading
Bristol
– : –

Nizozemská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Heerenveen
Alkmaar
– : –
19:45
Almelo
Feyenoord Rotterdam
– : –
19:45
Waalwijk
Venlo
– : –
20:45
Sparta Rotterdam
Sittard
– : –

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Celtic Glasgow
Ross County
– : –
16:00
St. Johnstone
Kilmarnock
– : –
16:00
Motherwell
Hibernian
– : –
16:00
Hamilton
Livingston
– : –

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 39. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
14:30
SaiPa Lappeenranta
Ilves Tampere
– : –
16:00
Kouvola
Hämeenlinna
– : –
16:00
IFK Helsinky
Jukurit Mikkeli
– : –
16:00
Tappara Tampere
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Ässät Pori
Jyväskylä
– : –
17:30
Kärpät Oulu
TPS Turku
– : –
19:00
Pelicans Lahti
Lukko Rauma
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Rögle
HV 71
– : –
15:15
Linköping
Färjestad
– : –
15:15
Frölunda
Malmö
– : –
18:00
Skelleftea
Oskarshamn
– : –
18:00
Djurgaarden
Örebro
– : –
18:00
Växjö
Leksand
– : –
18:00
Brynäs
Lulea
– : –

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Langnau
– : –
19:45
Bern
Ženeva
– : –
19:45
Curych
Davos
– : –
19:45
Lausanne
Fribourg-Gottéron
– : –
19:45
Biel
Zug
– : –

Boston (USA) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Pokljuka (Slovin.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Bansko (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.45 sjezd ženy

Big White (Kan.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

21.00 snowboardcross

Idre (Švéd.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

11.00 skikros

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

11.30 sjezd muži

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

9:00/13:55 družstva

Oberstdorf (Něm.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

10:00 skiatlon ženy
12:00 skiatlon muži

Piancavallo (It.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

14.00 paralelní slalom

Rašnov (Rumun.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

13.00

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16.15 družstva

Kutná Hora - Final Four Českého poháru žen

Semifinále

Přidat do mých lig
14:00
KP Brno
Žabiny Brno
– : –
17:00
Slavia Praha
Hradec Králové
– : –

Liga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Svitavy
Opava
– : –
18:00
Pardubice
Kolín
– : –
18:00
Olomoucko
Brno
– : –
18:00
Ústí nad Labem
Nymburk
– : –
18:00
Hradec Králové
Ostrava
– : –
18:00
USK Praha
Děčín
– : –
0:00
Charlotte
Milwaukee
– : –
0:00
Detroit
Memphis
– : –
0:00
Orlando
Boston
– : –
0:00
New York
Toronto
– : –
0:00
Miami
LA Clippers
– : –
0:00
Golden State
Indiana
– : –
0:00
Minnesota
Houston
– : –
0:00
New Orleans
Denver
– : –
0:00
Oklahoma City
Atlanta
– : –
0:00
San Antonio
Phoenix
– : –
0:00
Chicago
Sacramento
– : –

Extraliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Ústí nad Labem
Ostrava
– : –
17:00
Kladno
Karlovarsko
– : –
17:00
Zlín
České Budějovice
– : –
18:00
Brno
Liberec
– : –
18:00
Lvi Praha
Příbram
– : –
19:30
Beskydy
Odolena Voda
– : –

Extraliga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Olymp Praha
Přerov
– : –
17:00
Frýdek-Místek
Ostrava
– : –
17:00
Šternberk
Prostějov
– : –
18:00
KP Brno
Liberec
– : –

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

Milton (Kan.) - Závěrečný závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Dauhá (Katar) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

pozemní hokejPřidat do mých lig

Minsk (Bělor.) - Halové mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Graz (Rak.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

13:25 taneční páry - volný tanec
18:30 ženy - volný program

Boca Raton (USA) - Ženský turnaj Gainbridge

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Izr.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Debrecín (Maď.) - Mistrovství Evropy na krátké dráze

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Gondomar (Portug.) - Světová olympijská kvalifikace družstev

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz