Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 10. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Ässät Pori
4:1
konec
Ilves Tampere
Sport Vaasa
5:2
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
2:5
konec
Jyväskylä
Lukko Rauma
1:3
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
5:2
konec
TPS Turku
Kärpät Oulu
3:4 v prodl.

Liga EBEL

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Klagenfurt
0:3
konec
Linec
Innsbruck
4:3 v prodl.
konec
Salcburk
Vídeň
3:2 v prodl.
konec
Villach
Székesfehérvár
6:5 po sam. nájezdech
konec
Bolzano
Štýrský Hradec
1:2

Německá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Schwenningen
3:1
konec
Düsseldorf
Eisbären Berlín
2:1
konec
Iserlohn
Straubing
5:2
konec
Mnichov
Kolín nad Rýnem
4:1
konec
Norimberk
Krefeld
1:0
konec
Wolfsburg
Ingolstadt
1:7

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Detva
5:1
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
2:5
konec
Nitra
Miškovec
1:3
konec
Poprad
Trenčín
3:1
konec
Zvolen
Michalovce
4:2
konec
Nové Zámky
Košice
4:5

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Zug
6:5 v prodl.
konec
Langnau
Curych
1:6
konec
Ženeva
Bern
2:1

VOJENS - finálový turnaj Kontinentálního poháru

Přidat do mých lig
konec
Něman Grodno
Cracovia Krakov
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
konec
SönderjyskE
Nottingham
2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 0:0)

WTA Brisbane

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Keysová (8-USA)
Collinsová (USA)
6:4, 6:1
konec
Ósakaová (3-USA)
Bertensová (6-Niz.)
6:3, 3:6, 6:3

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
Siegemundová (Něm.)
6:4, 6:3
konec
Anisimovová (3-USA)
Bouchardová (Kan.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Görgesová (4-Něm.)
6:1, 6:4
konec
Pegulaová (USA)
Cornetová (Fr.)
6:0, 3:2 skreč

Brisbane (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej, Strýcová (1-Tchaj-wan/ČR)
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
7:5, 6:4

Dauhá (Kat.) - Turnaj mužů

Dvouhra -. semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (2-Rus.)
Kecmanovič (Srb.)
6:3, 6:1

Dauhá (Kat.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Wawrinka (1-Švýc.)
Bedene (Slovin.)
6:3, 6:4
konec
Rubljov (2-Rus.)
Herbert (Fr.)
6:4, 6:3
konec
Moutet (Fr.)
Verdasco (Šp.)
6:4, 4:6, 6:4

Šen-čen (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (5-Rus.)
Muguruzaová (6-Šp.)
6:4, 6:3.

Sydney (Austr.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Srbsko - Kanada 3:0
Lajovič - Auger-Aliassime 6:4, 6:2
Djokovič - Shapovalov 4:6, 6:1, 7:6 (7:4)
Čačič, Troicki - Polansky, Shamasdin 6:3, 6:2

Španělsko - Belgie 2:1
Bautista - Coppejans 6:1, 6:4
Nadal - Goffin 4:6, 6:7 (3:7)
Nadal, Carreňo - Gille, J. Vliegen 6:7 (7:9), 7:5, 10:7 

Oberhof (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. M. Fourcade 25:27,2 (0 tr. okruhů), 2. Jacquelin (oba Fr.) -25,5 (1), 3. Kühn (Něm.) -33,0 (1), 4. Jelisejev -41,1 (0), 5. Loginov (oba Rus.) -47,8 (1), 6. Desthieux (Fr.) -49,8 (1), 7. Peiffer (Něm.) -1:00,1 (1), 8. Bjöntegaard -1:06,5 (2), 9. Dale -1:18,2 (2), 10. Christiansen (všichni Nor.) -1:24,8 (3), 11. Moravec -1:25,6 (0), ...34. Krupčík -2:12,7 (1), 35. Šlesingr -2:15,5 (1), 57. Krčmář -3:02,5 (4), 60. Štvrtecký (všichni ČR) -3:09,8 (3).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 24 závodů): 1. J.T. Bö 374, 2. T. Bö 330 (oba Nor.), 3. M. Fourcade 327, 4. Jacquelin 311, 5. Loginov 305, 6. Desthieux 304, ...22. Krčmář 113, 34. Moravec 63, 40. Štvrtecký 48, 59. Václavík 19, 66. Šlesingr 12, 69. Krupčík 7.

Val di Fiemme (It.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Val di Fiemme (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 26:10,9, 2. Geiger (Něm.) -26,6, 3. Graabak (Nor.) -27,7, 4. Riessle -29,3, 5. Rydzek (oba Něm.) -29,8, 6. Greiderer -31,8, 7. Fritz (oba Rak.) -32,7, 8. Herola (Fin.) -32,9, 9. Frenzel (Něm.) -33,0, 10. J. L. Oftebro (Nor.) -33,3, ...17. Portyk -1:15,8, 27. Pažout -2:19,1, 30. Vytrval -2:19,7, 44. Daněk (všichni ČR) -5:19,2.

Průběžné pořadí (po 8 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 780, 2. Graabak 511, 3. Geiger 482, 4. J. L. Oftebro 351, 5. Riessle 328, 6. Björnstad (Nor.) 318, ...24. Portyk 57, 37. Pažout 16, 46. Vytrval 1.

Zauchensee (Rak.) - Trénink na sobotní sjezd Světového poháru žen

Přidat do mých lig

1. Siebenhoferová (Rak.) 1:47,92, 2. Ledecká (ČR) -0,11, 3. Tipplerová (Rak.) -0,23.

konec
Detroit
Cleveland
112:115 po prodl.
konec
Minnesota
Portland
116:102
konec
Oklahoma City
Houston
113:92
konec
Philadelphia
Boston
109:98

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskva
Zenit Petrohrad
81:83
konec
Bayern Mnichov
CSKA Moskva
77:84
konec
Villeurbanne
Crvena zvezda Bělehrad
80:83
konec
FC Barcelona
Anadolu Efes Istanbul
82:86
konec
Valencie
Olympiakos Pireus
91:93

Renomia ŽBL

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Ostrava
117:49 (29:13, 63:26, 90:33)

Olympijská kvalifikace mužů

Přidat do mých lig

Finále
Německo - Francie 0:3 (-20, -20, -23).

Konečné pořadí: 1. Francie - postup na OH, 2. Německo, 3. Slovinsko, 4. Bulharsko, 5. Srbsko, 6. Belgie, 7. Nizozemsko, 8. Česko.

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) 4:27:17, 2. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -1:35, 3. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -3:22, ...15. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -30:23, 24. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -48:13, 28. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -1:03:38, 61. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) -4:24:02.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 23:33:05, 2. Attíja -7:46, 3. Peterhansel -16:18, ...15. Prokop -2:49:59, 20. Zapletal -4:21:09, 29. Vaculík -6:39:07, 43. Ouředníček -9:32:43.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/Honda) 4:36:28, 2. Barreda (Šp./Honda) -1:34, 3. Walkner (Rak./KTM) -2:45, ...17. Michek -24:07, 30. Engel -47:35, 41. J. Brabec -1:08:38, 46. Vlček (všichni ČR/KTM) -1:17:43, 89. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:36:11.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec 23:43:47, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -20:56, 3. Price (Austr./KTM) -25:39, ...15. Michek -2:26:28, 27. Engel -3:58:47, 37. J. Brabec -5:51:31, 44. Vlček -7:44:22, 90. Veselý -15:09:03.

Čtyřkolky: 1. Vitse (Fr./Yamaha) 5:54:23.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile) 30:11:37.

Kamiony: 1. Karginov 4:56:18, 2. Šibalov (oba Rus./Kamaz) -4:21, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -12:32, ...6. Loprais (ČR/Praga) -20:07, 7. Macík (ČR/Iveco) -20:57, 14. Šoltys (ČR/Tatra) -55:18.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 25:06:20, 2. Šibalov -19:14, 3. Vjazovič -36:30, 4. Loprais -1:49:25, 5. Macík -1:59:27, ...10. Šoltys -3:50:02.

SSV (buggy): 1. Farres, Monleon (Šp./Can-Am.) 5:28:47, ...29. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -1:24:26.
Průběžné pořadí: 1. López, Latrach (Chile/Can-Am.) 28:52:26, ...28. Macháček -11:07:46.

První liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Chrudim
1:7 (0:3)
konec
Slavia Praha
Plzeň
1:7 (0:2)
konec
Sparta Praha
Liberec
11:4 (5:3)
konec
Vysoké Mýto
Teplice
0:3 (0:1)
konec
Mělník
Česká Lípa
9:3 (1:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

La Plagne (Fr.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Nikitinová (Rus.) 2:02,72 (1:01,37+1:01,35), 2. Flocková (Rak.) -0,65 (1:01,49+1:01,88), 3. Löllingová (Něm.) -0,86 (1:01,76+1:01,82), ...13. Fernstädtová (ČR) -2,22 (1:02,46+1:02,48).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 8 závodů): 1. Löllingová 827, 2. Flocková 820, 3. Nikitinová 794, ...8. Fernstädtová 592.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy na dlouhé dráze

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. Krol (Niz.) 1:43,67, 2. Juskov (Rus.) 1:44,80, 3. Roest (Niz.) 1:44,82.
Týmový sprint: 1. Rusko 1:18,92, 2. Norsko 1:20,18, 3. Švýcarsko 1:21,44. 

Ženy
1500 m: 1. Wüstová (Niz.) 1:54,88, 2. Lalenkovová 1:55,22, 3. Šichovová (obě Rus.) 1:55,31, ...5. Sáblíková 1:55,52, 8. Zdráhalová (obě ČR) 1:56,82.
Týmový sprint: 1. Rusko 1:26,17, 2. Nizozemsko 1:26,62, 3. Polsko 1:28,25.

 .

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistryň

Čtvrfinále

Přidat do mých lig

Hodonín - Tarnobrzeg 2:3
Partyková - Wu Yue 3:1 (-7, 9, 10, 4)
Ševčíková - Han Ying 0:3 (-4, -6, -2)
Bratejková - Stefanská 3:1 (-9, 9, 9, 8)
Partyková - Han Ying 0:3 (-7, -4, -1)
Ševčíková - Wu Yue 0:3 (-7, -5, -8)

Odveta v Polsku se bude hrát 13. ledna.

Najdete na iDNES.cz