Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 24. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

EBEL liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Štýrský Hradec
4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
konec
Klagenfurt
Vídeň
3:1
konec
Székesfehérvár
Salcburk
0:3
konec
Dornbirn
Linec
4:3 v prodl.
konec
Innsbruck
Villach
2:4

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Tappara Tampere
2:3 po sam. nájezdech
konec
Jyväskylä
IFK Helsinky
1:3
konec
KalPa Kuopio
TPS Turku
2:5

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Düsseldorf
2:0
konec
Iserlohn
Wolfsburg
2:3
konec
Krefeld
Ingolstadt
4:1
konec
Mnichov
Eisbären Berlín
2:3 po sam. nájezdech
konec
Schwenningen
Bremerhaven
4:6
konec
Straubing
Mannheim
5:4 po sam. nájezdech

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Detva
Košice
4:2
konec
Nitra
Trenčín
1:5
konec
Poprad
Banská Bystrica
4:2
konec
Nové Zámky
Miškovec
10:2
konec
Slovan Bratislava
Michalovce
3:0
konec
Budapešť
Liptovský Mikuláš
4:2

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Ambri-Piotta
3:2 po sam. nájezdech
konec
Langnau
Lausanne
0:4
konec
Rapperswil
Biel
4:6
konec
Zug
Lugano
1:2

Australian Open - Muži

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (2-Srb.)
Nišioka (Jap.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
Schwartzman (14-Arg.)
Lajovič (24-Srb.)
6:2, 6:3, 7:6 (9:7)
konec
Fucsovics (Maď.)
Paul (USA)
6:1, 6:1, 6:4
konec
Čilič (Chorv.)
Bautista (9-Šp.)
6:7 (3:7), 6:4, 6:0, 5:7, 6:3
konec
Sandgren (USA)
Querrey (USA)
6:4, 6:4, 6:4
konec
Federer (3-Švýc.)
Millman (Austr.)
4:6, 7:6 (7:2), 6:4, 4:6, 7:6 (10:8)
konec
Raonic (32-Kan.)
Tsitsipas (6-Řec.)
7:5, 6:4, 7:6 (7:2)
konec
Fognini (12-It.)
Pella (22-Arg.)
7:6 (7:0), 6:2, 6:3

Australian Open - smíená, čtyřhra

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Kontinen (3-Kan./Fin.)
Hradecká, Krawietz (ČR/Něm.)
6:2, 6:4

Australian Open - ženy

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wang Čhiang (27-Čína)
S. Williamsová (8-USA)
6:4, 6:7 (2:7), 7:5
konec
Bartyová (1-Austr.)
Rybakinová (29-Kaz.)
6:3, 6:2
konec
Sakkariová (22-Řec.)
Keysová (10-USA)
6:4, 6:4
konec
Riskeová (18-USA)
Görgesová (Něm.)
1:6, 7:6 (7:4), 6:2
konec
Džabúrová (Tun.)
Wozniacká (Dán.)
7:5, 3:6, 7:5
konec
Gauffová (USA)
Ósakaová (3-Jap.)
6:3, 6:4
konec
Keninová (14-USA)
Čang Šuaj (Čína)
7:5, 7:6 (9:7)

Australian Open - ženy, čtyřhra

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Bouzková, Zidanšeková (ČR/Slovin.)
6:3, 7:5
konec
Peschkeová, Schuursová (8-ČR/Niz.)
Stollarová, Jastremská (Maď./Ukr.)
6:4, 6:2
konec
Hibinová, Ninomijaová (Jap.)
Hradecká, Klepačová (11-ČR/Slovin.)
6:4, 6:0

Dubajský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Adugna (Et.) 2:06:15, 2. E. Kiptanui (Keňa) 2:06:17, 3. Abeje (Et.) 2:06:18.
Ženy: 1. Degefaová 2:19:38, 2. Shoneová 2:20:11, 3. Hirpaová (všechny Et.) 2:21:55.

Pokljuka (Slovin.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - vytrvalostní závod (15 km): 1. Herrmannová (Něm.) 41:33,4 min. (0 trest. minut), 2. H. Öbergová (Švéd.) -59,2 (1), 3. Bescondová (Fr.) -1:15,7 (0), 4. Vittozziová (It.) -1:21,7 (0), 5. Preussová (Něm.) -2:02,8 (0), 6. Eganová (USA) -2:10,4 (0), 7. Hauserová (Rak.) -2:53,2 (1), 8. Starychová (Rus.) -2:59,5 (0), 9. A. Gasparinová (Švýc.) -3:02,6 (1), 10. Lunderová (Kan.) -3:06,8 (1), ...38. Kristejn Puskarčíková -5:46,6 (2), 39. Davidová -5:52,8 (4), 89. Charvátová (všechny ČR) -11:06,2 (8).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 24 závodů): 1. Eckhoffová (Nor.) 524, 2. Wiererová (It.) 477, 3. H. Öbergová 396, 4. Herrmannová 393, 5. Simonová (Fr.) 355, 6. Tandrevoldová (Nor.) 350, ...15. Davidová 229, 27. Charvátová 155, 33. Kristejn Puskarčíková 136, 60. Jislová (ČR) 40.

Bansko (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Shiffrinová (USA) 1:29,79, 2. Brignoneová (It.) -0,18, 3. Hählenová (Švýc.) -0,23, 4. E. Curtoniová -0,32, 5. Bassinová (obě It.) -0,36, 6. Vlhová (SR) -1,03, 7. Miradoliová (Fr.) -1,41, 8. Weidleová (Něm.) -1,61, 9. Siebenhoferová (Rak.) -1,70, 10. Johnsonová (USA) -1,77, ...20. Ledecká (ČR) -2,55.

Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 9 závodů): 1. C. Suterová (Švýc.) 243, 2. Shiffrinová 206, 3. Ledecká 193, 4. Schmidhoferová (Rak.) 154, 5. Marsagliaová 132, 6. Goggiaová (obě It.) 112.

Průběžné pořadí SP (po 19 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1075, 2. Brignoneová 795, 3. Vlhová 766, 4. Holdenerová (Švýc.) 493, 5. Bassinová 460, 6. Gisinová (Švýc.) 405, ...14. Ledecká 234, 71. Dubovská 35, 85. Capová (obě ČR) 21.

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Jansrud 1:14,61, 2. Kilde (oba Nor.) a Mayer (Rak.) oba -0,16, 4. Caviezel (Švýc.) -0,49, 5. Casse (It.) -0,53, 6. Kriechmayr (Rak.) -0,79, 7. Feuz (Švýc.) -0,86, 8. Sander (Něm.) -0,99, 9. Pinturault (Fr.) -1,14, 10. Ganong (USA) -1,15.

Průběžné pořadí super-G (po 4 z 8 závodů): 1. Mayer 264, 2. Kriechmyar, Jansrud a Kilde všichni 236, 5. Caviezel 205, 6. Odermatt (Švýc.) 163.

Průběžné pořadí SP (po 22 z 44 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 691, 2. Kilde 671, 3. Pinturault (Fr.) 642, 4. Mayer 592, 5. Paris (It.) 556, 6. Feuz 497, ...122. Zabystřan 12.

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Superobří slalom:
Muži:
1. Zabystřan (TJ Dukla Liberec) 1:04,32, 2. Skořepa (LK VS Praha) -0,46, 3. Berndt (TJ Bižuterie Jablonec n.N.) -0,49.
Ženy: 1. Kmochová (TJ Jiskra SK Harrachov) 1:07,36, 2. Pospíšilová (ČKL Harrachov) -0,21, 3. Kantorová (SR) -0,32, 4. Nová (SC Černý) -0,89.

Kombinace:
Muži: 1. Zabystřan 1:58,04 (1:04,32+53,72), 2. Barnabas Szollos (Izr.) -2,30 (1:05,01+55,33), 3. Klíma (ST Victoria Brno) -2,64 (1:05,44+55,24), 4. Štěpán (Ski klub Kralupy) -3,35 (1:05,78+55,61).
Ženy: 1. Kantorová 2:04,01 (1:07,68+56,33), 2. Kmochová -0,22 (1:07,36+56,87), 3. Hromcová (SR) -0,35 (1:08,82+55,54), 4. Pospíšilová -0,68 (1:07,57+57,12), 5. Čamková (Ski klub Velké Meziříčí) -2,20 (1:09,44+56,77).

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Olimpia Milán
73:64
konec
Žalgiris Kaunas
Alba Berlín
104:80
konec
Panathinaikos Atény
ASVEL Lyon-Villeurbanne
100:88
konec
Real Madrid
Anadolu Efes Istanbul
75:80
konec
Brooklyn
LA Lakers
113:128
konec
Cleveland
Washington
112:124
konec
Portland
Dallas
125:133

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 1:43:31,5, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1,2, 3. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -6,4, 4. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -1:06,9, 5. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -1:57,2, 6. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2:19,2.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

4. etapa (152,8 km): 1. Ewan (Austr./Lotto Soudal) 3:29:08, 2. S. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step), 3. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 4. Greipel (Něm./Israel Start-Up Nation), 5. Dainese (It./Sunweb), 6. Laas (Est./Bora-hansgrohe), ...57. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Porte (Austr./Trek-Segafredo) 13:39:32, 2. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) -3, 3. Power (Austr./Sunweb) -8, 4. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -11, 5. G. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -14, 6. Ulissi (It./SAE Team Emirates) -15, ...48. Černý -1:59.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Minsk (Bělor.) - Halové mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Německo
1:4 (0:2)
konec
Česko
Belgie
4:1 (1:0)

krasobrusleníPřidat do mých lig

Graz (Rak.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Bojkovová, Kozlovskij 234,58 bodu, 2. Tarasovová, Morozov 208,64, 3. Pavljučenkovová, Chodykin (všichni Rus.) 206,53, 4. Della Monicaová, Guarise (It.) 194,44, 5. Haseová, Seegert (Něm.) 186,39, 6. Zieglerová, Kiefer (Rak.) 177,41.

Ženy - po krátkém programu: 1. Kostorná 84,92 bodu, 2. Ščerbakovová 77,95, 3. Trusovová (všechny Rus.) 74,95, 4. Paganiniová (Švýc.) 68,82, 5. Peltonenová (Fin.) 66,49, 6. Rjabovová (Ázerb.) 62,22, ..19. Březinová 53,61, 36. Štěpánová (obě ČR) 37,83.

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Liberec
12:3 (10:1)
konec
Sparta Praha
Chrudim
2:5 (1:2)
konec
Vysoké Mýto
České Budějovice
1:4 (1:1)
konec
Hodonín
Česká Lípa
4:4 (2:2)
konec
Mělník
Helas Brno
2:3 (1:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hermannová 1:42,79 (51,55+51,24), 2. Löllingová (obě Něm.) -0,18 (51,64+51,33), 3. Nikitinová (Rus.) -0,41 (51,61+51,59), ...8. Fernstädtová (ČR) -1,17 (52,04+51,92).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Löllingová 1262, 2. Flocková (Rak.) 1214, 3. Hermannová 1194, ...9. Fernstädtová 820.

stolní tenisPřidat do mých lig

Gondomar (Portug.) - Světová olympijská kvalifikace družstev

Přidat do mých lig

Muži - 2. kolo první fáze:
Korea - ČR 3:0

Čong Jong-sik, I Sang-so - Polanský, Širuček 3:1 (8, -5, 7, 8)
Čang U-čin - Jančařík 3:0 (3, 9, 9)
I Sang-so - Širuček 3:0 (9, 5, 3)

Český tým bude hrát ve 2. fázi play off osmi družstev o jediné postupové místo.