Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 24. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

EBEL liga

43. kolo

Přidat do mých lig
19:15
Székesfehérvár
Salcburk
– : –
19:15
Dornbirn
Linec
– : –
19:15
Orli Znojmo
Štýrský Hradec
– : –
19:15
Klagenfurt
Vídeň
– : –
19:15
Innsbruck
Villach
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Jukurit Mikkeli
Tappara Tampere
– : –
17:30
KalPa Kuopio
TPS Turku
– : –
17:30
Jyväskylä
IFK Helsinky
– : –

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Augsburg
Düsseldorf
– : –
19:30
Iserlohn
Wolfsburg
– : –
19:30
Straubing
Mannheim
– : –
19:30
Mnichov
Eisbären Berlín
– : –
19:30
Schwenningen
Bremerhaven
– : –
19:30
Krefeld
Ingolstadt
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
18:00
Nitra
Trenčín
– : –
18:00
Detva
Košice
– : –
18:00
Poprad
Banská Bystrica,
– : –
18:30
Nové Zámky
Miškovec
– : –
18:30
Slovan Bratislava
Michalovce
– : –
19:00
Budapešť
Liptovský Mikuláš
– : –

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Fribourg-Gottéron
Ambri-Piotta
– : –
19:45
Zug
Lugano
– : –
19:45
Langnau
Lausanne
– : –
19:45
Rapperswil
Biel
– : –

Pokljuka (Slovin.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Bansko (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

11.30 super-G muži

Zakopané (Pol.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18.00

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Fenerbahce Istanbul
Milán
– : –
19:00
Žalgiris Kaunas
Alba Berlín
– : –
20:30
Panathinaikos Atény
Villeurbanne
– : –
21:00
Real Madrid
Anadolu Efes Istanbul
– : –
0:00
Cleveland
Washington
– : –
0:00
Portland
Dallas
– : –
0:00
Brooklyn
LA Lakers
– : –

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

Milton (Kan.) - Závěrečný závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Dauhá (Katar) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

pozemní hokejPřidat do mých lig

Minsk (Bělor.) - Halové mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Graz (Rak.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

11:30 ženy - krátký program
19:00 sportovní dvojice - volný program

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Sparta Praha
Chrudim
– : –
20:00
Slavia Praha
Liberec
– : –
20:00
Vysoké Mýto
České Budějovice
– : –
20:30
Mělník
Helas Brno
– : –
20:30
Hodonín
Česká Lípa
– : –

Boca Raton (USA) - Ženský turnaj Gainbridge

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Izr.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Debrecín (Maď.) - Mistrovství Evropy na krátké dráze

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Gondomar (Portug.) - Světová olympijská kvalifikace družstev

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz