Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 19. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Luton
3:1

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Antverpy
1:2
konec
Anderlecht
FC Bruggy
1:2
konec
Waregem
Genk
0:3

Nizozemská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Venlo
PSV Eindhoven
1:1
konec
Ajax Amsterodam
Sparta Rotterdam
2:1
konec
Emmen
Almelo
1:0
konec
Haag
Waalwijk
2:0

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Gil Vicente
0:0
konec
Famalicao
Marítimo
1:1
konec
Rio Ave
Boavista Porto
2:0

EBEL

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Villach
Znojmo
4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
konec
Linec
Štýrský Hradec
2:3
konec
Salcburk
Klagenfurt
4:1
konec
Vídeň
Bolzano
3:1

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Augsburg
4:0
konec
Wolfsburg
Bremerhaven
2:1 po sam. nájezdech
konec
Düsseldorf
Straubing
3:2
konec
Ingolstadt
Krefeld
1:4
konec
Schwenningen
Eisbären Berlín
3:5
konec
Norimberk
Kolín nad Rýnem
6:3
konec
Mnichov
Iserlohn
7:5

Ruhpolding (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod 12,5 km: 1. M. Fourcade 31:26,8 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (oba Fr.) -17,6 (1), 3. Christiansen (Nor.) -46,0 (1), 4. Desthieux (Fr.) -46,1 (1), 5. Doll (Něm.) -52,2 (1), 6. Jacquelin (Fr.) -1:04,9 (3), 7. T. Bö (Nor.) -1:05,4 (1), 8. Guigonnat (Fr.) -1:06,4 (1), 9. Dale (Nor.) -1:07,4 (1), 10. Loginov (Rus.) -1:08,7 (2), ...18. Moravec -1:59,2 (0), 21. Krčmář -2:26,6 (1), 45. Štvrtecký (všichni ČR) -3:51,6 (5).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 24 závodů): 1. M. Fourcade 507, 2. Fillon Maillet 436, 3. Desthieux 435, 4. T. Bö 391, 5. Loginov 390, 6. Jacquelin 380, ...22. Krčmář 168, 27. Moravec 226, 44. Štvrtecký 58, 64. Václavík 19, 68. Šlesingr 12, 72. Krupčík (všichni ČR) 7. 

Ženy - stíhací závod 10 km: 1. Eckhoffová (Nor.) 34:08,7 (1 tr. okruh), 2. P. Fialková (SR) -46,3 (2), 3. H. Öbergová -55,1 (2), 4. Skottheimová -57,3 (1), 5. Perssonová (všechny Švéd.) -1:02,6 (1), 6. Herrmannová (Něm.) -1:11,8 (3), 7. Hojniszová-Staregaová (Pol.) -1:12,1 (2), 8. Vita Semerenková (Ukr.) -1:13,1 (0), 9. Röiselandová (Nor.) -1:38,5 (3), 10. Dunkleeová (USA) -1:39,7 (3), ...30. Charvátová (ČR) -2:42,9 (6).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 24 závodů): 1. Eckhoffová 501, 2. Wiererová (It.) 459, 3. H. Öbergová 342, 4. Tandrevoldová (Nor.) 341, 5. Simonová (Fr.) 339, 6. Herrmannová 333, ...14. Davidová 227, 23. Charvátová 155, 32. Kristejn Puskarčíková 133, 54. Jislová (všechny ČR) 40.

Nové Město na Moravě - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod 15 km klasicky: 1. Bolšunov (Rus.) 37:01,3, 2. Klaebo -46,7, 3. Krüger -47,2, 4. Röthe (všichni Nor.) -47,7, 5. Niskanen (Fin.) -56,2, 6. Melničenko (Rus.) -1:32,3, 7. Hyvärinen (Fin.) -1:43,6, 8. Tönseth (Nor.) -1:43,7, 9. Gaillard (Fr.) -1:46,6, 10. De Fabiani (It.) -2:26,2, ...38. Knop -4:45,3, 39. Fellner -4:56,8, 55. Rypl -7:11,9, 56. Kalivoda -7:19,7, 58. Bešťák -7:54,1, 62. Kozlovský -8:18,5, 66. Lukeš -9:37,5, 69. Šeller, 70. Dufek (všichni ČR) oba dostiženi.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 38 závodů): 1. Bolšunov 1281 b., 2. Klaebo 1122, 3. Usťugov (Rus.) 845, 4. Niskanen 718, 5. Röthe 691, 6. Krüger 531, ...66. Novák 34, 83. Pechoušek 21, 112. Černý (všichni ČR) 5, 114. Knop 5, 116. Fellner 5. 

Ženy - stíhací závod 10 km klasicky: 1. Johaugová (Nor.) 26:49,7, 2. Něprjajevová (Rus.) -1:04,8, 3. Östbergová, 4. H. Wengová (obě Nor.) obě -1:06,0, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:49,1, 6. Anderssonová (Švéd.) -1:49,4, 7. Niskanenová (Fin.) -1:56,7, 8. Razýmová (ČR) -1:59,9, 9. Hagaová (Nor.) -2:06,8, 10. Digginsová (USA) -2:12,0, ...16. Janatová -2:40,4, 36. Nováková -4:21,6, 49. Schützová -5:55,7, 50. Hynčicová -6:08,3, 55. Moravcová -7:10,2, 56. Havlíčková -7:32,2, 57. Sixtová -7:41,3, 60. Holíková (všechny ČR) -8:39,8.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 38 závodů): 1. Johaugová 1409, 2. H. Wengová 952, 3. Něprjajevová 939, 4. Digginsová 720, 5. Jacobsenová (Nor.) 699, 6. Maubetová Bjornsenová (USA) 622, ...26. Razýmová 216, 37. Janatová 109, 44. Nováková 67, 75. Beranová (ČR) 15.

Sestriere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - paralelní obří slalom: 1. Direzová (Fr.), 2. Mörzingerová (Rak.), 3. Bassinová, 4. Brignoneová, 5. Goggiaová (všechny It.), 6. Lysdahlová, 7. Stjernesundová (obě Nor.), 8. Robniková (Slovin.), ...32. Dubovská (ČR).

Průběžné pořadí paralelních disciplín (po 2 závodech): 1. Vlhová (SR) 113, 2. Direzová 100, 3. Brignoneová 90, 4. Swennová Larssonová (Švéd.) a Mörzingerová obě 80, 6. Bassinová 78, ...39. Dubovská 6.

Průběžné pořadí SP (po 18 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 975, 2. Vlhová 726, 3. Brignoneová 715, 4. Holdenerová (Švýc.) 493, 5. Bassinová 415, 6. Gisinová (Švýc.) 405, ...16. Ledecká (ČR) 223, 68. Dubovská 35, 81. Capová (ČR) 21.

Titisee-Neustadt (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kubacki (Pol.) 283,3 b. (143+133,5 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 283,0 (147+134), 3. Zajc (Slovin.) 271,6 (137+134), 4. Leyhe 269,2 (135+140,5), 5. Geiger (oba Něm.) 266,2 (137,5+134), 6. Lanišek (Slovin.) 264,3 (136,5+135), 7. Sato (Jap.) 262,1 (143+129), 8. Žyla (Pol.) 260,0 (141+129,5), 9. Schmid (Něm.) 259,9 (134+136,5), 10. Lindvik (Nor.) 259,5 (135+133), ...34. Koudelka 108,6 (124), 44. Polášek (oba ČR) 88,2 (120).

Průběžné pořadí SP (po 16 z 30 závodů): 1. Geiger 886, 2. Kraft (Rak.) 803, 3. R. Kobajaši 795, 4. Kubacki 764, 5. Lindvik 545, 6. Stoch (Pol.) 474, ...25. Koudelka 115, 44. Polášek 15.

Wengen (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Noël (Fr.) 1:46,43 (50,72+55,71), 2. Kristoffersen (Nor.) -0,40 (51,39+55,44), 3. Chorošilov (Rus.) -0,83 (52,15+55,11), 4. Foss-Solevaag (Nor.) -0,85 (51,90+55,38), 5. Yule -0,90 (52,20+55,13) a Zenhäusern (oba Švýc.) -0,90 (51,71+55,62), 7. Schwarz (Rak.) -0,91 (51,45+55,89), 8. Nef (Švýc.) -1,05 (51,93+55,55), 9. Grange (Fr.) -1,23 (52,74+54,92), 10. Meillard (Švýc.) -1,32 (51,90+55,85), ...Zabystřan (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 402, 2. Noël 340, 3. Yule 335, 4. Zenhäusern 225, 5. Pinturault (Fr.) 206, 6. Foss-Solevaag 202.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 691, 2. Pinturault 613, 3. Kilde (Nor.) 591, 4. Paris (It.) 556, 5. Mayer (Rak.) 512, 6. Feuz (Švýc.) 461, ...119. Zabystřan 12.

Zao (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Pinkelnigová 226,5 b. (99+95 m), 2. Hölzlová (obě Rak.) 224,7 (97,5+97,5), 3. Lundbyová (Nor.) 213,1 (92+92,5).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 21 závodů): 1. Lundbyová 510, 2. Pinkelnigová 509, 3. Hölzlová 470.

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
KP Brno
40:79 (7:18, 16:39, 31:54)
konec
Atlanta
Detroit
103:136
konec
Boston
Phoenix
119:123
konec
Brooklyn
Milwaukee
97:117
konec
Chicago
Cleveland
118:116
konec
Golden State
Orlando
109:95
konec
Houston
LA Lakers
115:124
konec
Minnesota
Toronto
112:122
konec
New Orleans
LA Clippers
130:133
konec
New York
Philadelphia
87:90
konec
Oklahoma City
Portland
119:106
konec
Utah
Sacramento
123:101

Ústí nad Labem - Utkání hvězd Národní basketbalové ligy

Přidat do mých lig
konec
Mladé pušky
Mazáci
129:128 (27:33, 66:60, 106:95)

Nommay (Fr.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 1:07:13, 2. Toon Aerts -8, 3. L. Sweeck (všichni Belg.) -1:16, 4. Van der Haar (Niz.) -1:28, 5. Pidcock (Brit.) -1:46, 6. Van Kessel (Niz.) -1:55.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů): 1. Toon Aerts 507, 2. Iserbyt 466, 3. M. Vanthourenhout 432, 4. L. Sweeck 429, 5. Van der Haar 417, 6. Hermans (Belg.) 406, ...31. Boroš 133, 34. Nesvadba 117, 66. Paprstka 25, 71. Štybar 19. 72. Mayer (všichni ČR) 18. 

Ženy: 1. Worstová 41:42, 2. Alvaradová (obě Niz.) -1, 3. Comptonová (USA) -3, 4. Majerusová (Luc.) -42, 5. Bakkerová (Niz.) -43, 6. Honsingerová (USA) -50, ...12. Nash -1:30, 53. Švihálková (obě ČR) -6:25.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů): 1. Alvaradová 430, 2. Worstová 425, 3. Nash 398, 4. Van der Heijdenová (Niz.) 344, 5. Comptonová 341, 6. Rochetteová (Kan.) 329, ...39. Havlíková 86, 63. Bajgerová 41, 75. Ungermanová (všechny ČR) 32.

Muži do 23 let: 1. Kamp (Niz.) 52:39, 2. Kuhn (Švýc.) -15, 3. Mein (Brit.) -22, ...15. T. Kopecký -1:51, 23. Říman -2:42, 39. Camrda -5:27, 40. Ježek (všichni ČR) -6:04.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Kuhn 230, 2. Kamp 205, 3. Mein 173, ...25. Jelínek 48, 28. T. Kopecký 40, 40. J. Ťoupalík 18, 41. Říman (všichni ČR) 17.

Junioři: 1. Nys (Belg.) 44:23, 2. Lelandais (Fr.) -4, 3. Verstrynge (Belg.) -10, ... 9. M. Kopecký -1:09, 27. Stránský, 28. Jindřich oba -2:40, 45. Doležal (všichni ČR) -5:29.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Nys 240, 2. Lillo (Švýc.) 175, 3. Belmans (Belg.) 165, ...10. Zatloukal 87, 16. Fiala (oba ČR) 68, 17. M. Kopecký 65.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Krefeld (Něm.) - Halové mistrovství Evropy pozemních hokejistů

Přidat do mých lig

Finále: Německo - Rakousko 6:3 (2:1)
O 3. místo: Nizozemsko - Rusko 11:3 (5:2).
Skupina o 5.-8. místo:
Česko - Polsko 3:3 (0:2)
Česko - Ukrajina 3:2 (2:1).

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Slavia Praha
3:7 (2:5).

Abú Zabí (SAE) - Turnaj Golf Championship série European Tour

Přidat do mých lig

1. Westwood (Angl.) 269 (69+68+65+67), 2. Perez (Fr.) 271 (70+70+68+63), Fleetwood 271 (71+70+67+63) a Fitzpatrick (oba Angl.) 271 (68+67+69+67), 5. Oosthuizen 273 (69+68+70+66), 6. Norris (oba JAR) 274 (64+77+68+65) a Fisher (Angl.) 274 (70+71+66+67).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Schüller) 1:41,88 (50,92+50,96), 2. Německo (Lochner, F. Bauer, Weber, Rasp) -0,33 (50,98+51,23), 3. USA (Church, Williamson, Reed, Horn) -0,42 (51,11+51,19), ...7. Česko (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -0,96 (51,34+51,50).

Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Friedrich 1277, 2. Lochner 1239, 3. Kripps (Kan.) 1178, ...7. Dvořák 920.

Lillehammer (Nor.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. D. Fischnaller (It.) 1:37,737 (48,763+48,974), 2. Pavličenko -0,174 (48,761+49,150), 3. Repilov (oba Rus.) -0,228 (48,889+49,076), ...v ME 28. Čežík, v ME 32. Lejsek (oba ČR) oba nepostoupili z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Repilov 466, 2. D. Fischnaller 450, 3. Müller (Rak.) 419, ...38. Lejsek 21, 43. Čežík 9.

Štafeta: 1. Rakousko (Egleová, Gleirscher, Steu/Koller) 2:36,912, 2. Itálie -0,108, 3. Lotyšsko -0,631, ...10. (v ME 9.) ČR (Maršíková, Čežík, Vejdělek/Pěkný) -5,629.