Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 26. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Anderlecht
1:2
konec
Kortrijk
FC Bruggy
2:2
konec
Antverpy
Waregem
2:1

Nizozemská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Emmen
1:1
konec
Groningen
Ajax Amsterodam
2:1
konec
Tilburg
Zwolle
0:0
konec
PSV Eindhoven
Twente Enschede
1:1

Portugalská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Portimonense
2:1
konec
Famalicao
Santa Clara
0:1
konec
Tondela
Setúbal
0:3
konec
Pacos Ferreira
Benfica Lisabon
0:2
konec
Aves
Boavista Porto
0:1

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Aberdeen
0:0
konec
Hearts
Glasgow Rangers
2:1

EBEL liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bolzano
Znojmo
5:0 (4:0, 0:0, 1:0)
konec
Linec
Klagenfurt
3:0
konec
Salcburk
Villach
1:2 po sam. nájezdech
konec
Štýrský Hradec
Dornbirn
5:3
konec
Vídeň
Innsbruck
3:1

Německá liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Iserlohn
5:1
konec
Norimberk
Ingolstadt
4:1
konec
Augsburg
Straubing
4:2
konec
Bremerhaven
Krefeld
4:1
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
4:3
konec
Eisbären Berlín
Schwenningen
2:1
konec
Wolfsburg
Mnichov
5:1

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Košice
2:1 po sam. nájezdech
konec
Liptovský Mikuláš
Nitra
0:2
konec
Slovan Bratislava
Miškovec
2:1
konec
Trenčín
Nové Zámky
2:1 v prodl.
konec
Zvolen
Budapešť
8:6
konec
Michalovce
Poprad
2:1

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Bern
4:3

Australian Open - ženy

Dvouhra - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Riskeová (18-USA)
6:3, 1:6, 6:4
konec
Keninová (14-USA)
Gauffová (USA)
6:7 (5:7), 6:3, 6:0
konec
Džabúrová (Tun.)
Wang Čchiang (27-Čína)
7:6 (7:4), 6:1

Australian Open - muži

Dvouhra - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (2-Srb.)
Schwartzman (14-Arg.)
6:3, 6:4, 6:4
konec
Federer (3-Švýc.)
Fucsovics (Maď.)
4:6, 6:1, 6:2, 6:2
konec
Sandgren (USA)
Fognini (12-It.)
7:6 (7:5), 7:5, 6:7 (2:7), 6:4
konec
Raonic (32-Kan.)
Čilič (Chorv.)
6:4, 6:3, 7:5

Australian Open - ženy

Čtyřhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Juraková, Stojanovičová (Chorv./Srb.)
6:4, 6:4

Australian Open

Smíšená čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Matteková-Sandsová, J. Murray (USA/Brit.)
Strýcová, Melo (1-ČR/Braz.)
3:6, 6:4, 10:7
konec
Krejčíková, Mektič (5-ČR/Chorv.)
Peschkeová, Koolhof (ČR/Niz.)
7:5, 6:2

Nussloch (Něm.) - turnaj mužů ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bemelmans (2-Belg.)
Forejtek (ČR)
6:7 (4:7), 7:6 (7:3), 6:2.

Pokljuka (Slovin.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (15 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 36:21,5 (1 trest. okruh), 2. Doll (Něm.) -10,0 (1), 3. J.T. Bö -10,3 (2), 4. Christiansen (oba Nor.) -10,6 (1), 5. M. Fourcade (Fr.) -10,8 (1), 6. Bjöntegaard -21,4 (2), 7. Dale (oba Nor.) -39,8 (2), 8. Eder (Rak.) -42,8 (0), 9. T. Bö (Nor.) -43,5 (2), 10. Hofer (It.) -1:05,4 (2), ...15. Krčmář (ČR) -1:25,2 (1).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 24 závodů): 1. M. Fourcade 601, 2. Fillon Maillet 532, 3. J.T. Bö 482, 4. Desthieux (Fr.) 479, 5. T. Bö 461, 6. Loginov (Rus.) 436, ...22. Krčmář 194, 27. Moravec 142, 45. Štvrtecký 58, 68. Václavík 19, 72. Šlesingr 12, 75. Krupčík (všichni ČR) 7.

Ženy (12,5 km): 1. H. Öbergová (Švéd.) 34:14,4 (1), 2. Vittozziová (It.) -6,5 (0), 3. Bescondová (Fr.) -27,6 (0), 4. Hojniszová (Pol.) -37,5 (1), 5. Braisazová (Fr.) -44,1 (3), 6. Röiselandová (Nor.) -48,4 (3), 7. Hauserová (Rak.) -59,9 (1), 8. Tandrevoldová (Nor.) -1:09,0 (2), 9. Wiererová (It.) -1:09,6 (3), 10. Davidová -1:22,5 (2), ...27. Kristejn Puskarčíková -3:51,7 (5), 28. Charvátová (všechny ČR) -3:57,2 (5).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 24 závodů): 1. Eckhoffová (Nor.) 524, 2. Wiererová 509, 3. H. Öbergová 456, 4. Herrmannová (Něm.) 419, 5. Simonová (Fr.) 385, 6. Tandrevoldová 384, ...16. Davidová 260, 29. Charvátová 161, 31. Kristejn Puskarčíková 144, 60. Jislová (ČR) 40.

Bansko (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G: 1. Shiffrinová (USA) 1:10,88, 2. Bassinová (It.) -0,29, 3. Gutová-Behramiová -0,70, 4. C. Suterová (obě Švýc.) -0,92, 5. Weiratherová (Licht.) -1,00, 6. Vlhová (SR) -1,13, 7. Curtoniová (It.) -1,23, 8. Venierová -1,25, 9. Ortliebová -1,27, 10. Veithová (všechny Rak.) -1,35.

Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 3 ze 7 závodů): 1. Shiffrinová 186, 2. C. Suterová 150, 3. Rebensburgová (Něm.) 148, 4. Gutová-Behramiová 127, 5. Brignoneová (It.) 116, 6. Schmidhoferová (Rak.) 102, ...48. Ledecká (ČR) 1.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 855, 3. Vlhová 830, 4. Bassinová 620, 5. Holdenerová (Švýc.) 493, 6. Rebensburgová 424, ...16. Ledecká 234, 74. Dubovská 35, 88. Capová (obě ČR) 21.

Big White (Kan.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Sommariva (It.), 2. Dusek (Rak.), 3. Leith (USA), ...44. Koudelka, 47. Kubičík (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Sommariva 2500, 2. Hämmerle (Rak.) 2160, 3. Grondin (Kan.) 1940, ...49. Kubičík 42, 50. Koudelka 35,8.

Ženy: 1. Brockhoffová (Austr.), 2. Moioliová (It.), 3. Guliniová (USA), ...5. Samková, 15. Hopjáková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Moioliová 3600, 2. Brockhoffová 2900, 3. Samková 2210, ...16. Hopjáková 520.

Idre (Švéd.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Bohnacker (Něm.), 2. Drury (Kan.), 3. Regez (Švýc.).
Průběžné pořadí SP (po 9 ze 14 závodů): 1. Drury 588, 2. Regez 439, 3. Leman (Kan.) 352.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Thompsonová (Kan.), ...16. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 9 ze 14 závodů): 1. Näslundová 730, 2. Smithová 651, 3. Thompsonová 559, ...18. Kučerová 119.

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom:1. Yule (Švýc.) 1:41,50 (50,82+50,68), 2. Schwarz (Rak.) -0,12 (51,09+50,53), 3. Noël (Fr.) -0,37 (51,27+50,60), 4. Braathen -0,49 (50,49+51,50) a Kristoffersen (oba Nor.) -0,49 (51,24+50,75), 6. Matt (Rak.) -0,52 (50,91+51,11), 7. Razzoli (It.) -0,53 (51,30+50,73), 8. Pertl (Rak.) -0,73 (51,76+50,47), 9. Schmidiger (Švýc.) -0,79 (51,54+50,75), 10. Foss-Solevaag (Nor.) -0,81 (51,39+50,92), ...Zabystřan (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 7 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 452, 2. Yule 435, 3. Noël 400, 4. Zenhäusern (Švýc.) 249, 5. Schwarz 242, 6. Foss-Solevaag 228.

Průběžné pořadí SP (po 24 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 741, 2. Kilde (Nor.) 700, 3. Mayer (Rak.) 692, 4. Pinturault (Fr.) 642, 5. Feuz (Švýc.) 577, 6. Paris (It.) 556, ...130. Zabystřan 12.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 26:30,7, 2. J. L. Oftebro (oba Nor.) -6,0, 3. Rehrl (Rak.) -8,0, 4. Graabak (Nor.) -43,8, 5. Riessle (Něm.) -44,7, 6. Fritz (Rak.) -45,4, 7. Björnstad (Nor.) -47,1, 8. Herola (Fin.) -47,5, 9. Faisst (Něm.) -49,3, 10. A. Watabe (Jap.) -52,0, ...28. Vytrval -2:16,4, 44. Šablatura -5:46,4, Pažout diskvalifikován ve skokanské části, Portyk (všichni ČR) diskvalifikován v provizorním kole.

Průběžné pořadí (po 10 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 960, 2. Graabak 621, 3. Geiger (Něm.) 595, 4. J. L. Oftebro 463, 5. Riessle 423, 6. Björnstad 376, ...23. Portyk 81, 41. Pažout 16, 47. Vytrval 4.

Oberstdorf (Něm.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Klaebo 3:29,46, 2. Golberg -1,99, 3. Valnes (všichni Nor.) -2,37, 4. Pellegrino (It.) -3,06, 5. Svensson (Švéd.) -8,89, 6. Retivych (Rus.) -9,66, ...v kvalifikaci 48. Novák, 49. Šeller, 65. Černý (všichni ČR).

Průběžné pořadí SP (po 21 z 38 závodů): 1. Bolšunov (Rus.) 1457 b., 2. Klaebo 1222, 3. Usťugov (Rus.) 851, 4. Niskanen (Fin.) 811, 5. Röthe 784, 6. Krüger (oba Nor.) 635, ...71. Novák 34, 90. Pechoušek (ČR) 21, 117. Černý 5, 119. Knop 5, 121. Fellner (oba ČR) 5.

Ženy: 1. Něprjajevová (Rus.) 3:27,08, 2. Lampičová (Slovin.) -0,26, 3. Digginsová -2,44, 4. Caldwellová (USA) -3,62, 5. Svahnová (Švéd.) -5,16, 6. Stensethová (Nor.) -30,20, ...25. Razýmová, v kvalifikaci 34. Hynčicová, 56. Nováková, 60. Beranová (všechny ČR)

Průběžné pořadí SP (po 21 z 38 závodů): 1. Johaugová (Nor.) 1553, 2. Něprjajevová 1087, 3. H. Wengová (Nor.) 1020, 4. Digginsová 789, 5. Jacobsenová 749, 6. Östbergová (obě Nor.) 680, ...25. Razýmová 234, 38. Janatová (ČR) 109, 46. Nováková 67, 76. Beranová 15.

Piancavallo (It.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom družstev: 1. Hofmeisterová, Baumeister (Něm.), 2. Ochnerová, Bagozza (It.), 3. Rieglerová, Prommegger (Rak.).

Průběžné pořadí (po 2 ze 3 závodů): 1. Hofmeisterová, Baumeister 2000, 2. Rieglerová, Prommegger 1400, 3. Ochnerová, Bagozza 1300, ..27. Maděrová, Počinek (ČR) 110.

Rašnov (Rumun.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 259,0 b. (96,5+96 m), 2. Pinkelnigová 241,1 (92,5+93), 3. Hölzlová (obě Rak.) 240,8 (93,5+93), ...Indráčková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 21 závodů): 1. Lundbyová 655, 2. Pinkelnigová 649, 3. Hölzlová 630.

Trentino (It.) - Marcialonga, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Berdal (Nor./Koteng) 3:05:52,0, 2. Gjerdalen -1,5, 3. Eliassen (oba Nor./Ragde Eiendom) -2,7, ...19. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -59,3, 20. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -1:06,9, 37. Sedláček (ČR/Silvini Madshus) -2:35,0.

Průběžné pořadí: 1. Gjerdalen 705, 2. Hoelgaard (Nor./Koteng) 680, 3. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) 673, ...35. Řezáč 209, 38. Pliska 174, 40. Štoček (ČR/Vltava Fund) 157.

Ženy: 1. Gjeitnesová 3:21:59,2, 2. Slindová (obě Nor./Koteng) -7, 3. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) -57,4, ...7. Smutná (ČR/eD system Bauer) -7:18,6, 19. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -15:21,0, 25. Klementová (ČR/Vltava Fund) -24:59,1.

Průběžné pořadí: 1. Slindová 945, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) a Gjeitnesová obě 875, 4. Smutná 760, ...21. Grohová 225, 23. Klementová a Moravcová (Slavia Pojišťovna) obě 197.

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Stoch (Pol.) 295,7 b. (137,5+140 m), 2. Kraft (Rak.) 290,6 (136+138), 3. Kubacki (Pol.) 287,8 (140+133), 4. Leyhe 286,5 (139+134), 5. Geiger (oba Něm.) 282,4 (134+136), 6. Lindvik (Nor.) 278,1 (132+137,5), 7. R. Kobajaši (Jap.) 277,6 (136+134), 8. Žyla (Pol.) 274,8 (134+131), 9. Aschenwald (Rak.) 272,7 (136+130), 10. P. Prevc (Slovin.) 271,3 (135+130), ...17. Koudelka 256,6 (122,5+131), 34. Štursa 111,7 (121), 40. Polášek 104,4 (118,5), 45. Sakala (všichni ČR) 99,7 (116).

Průběžné pořadí SP (po 17 z 30 závodů): 1. Geiger 931, 2. Kraft 883, 3. R. Kobajaši 831, 4. Kubacki 824, 5. Lindvik 585, 6. Stoch 574, ...25. Koudelka 129, 45. Polášek 15.

Kutná Hora - Final Four Českého poháru žen

Přidat do mých lig

Finále: Žabiny Brno - Hradec Králové 93:90 po druhém prodl. (13:21, 47:41, 61:59, 77:77, 83:83)

o 3. místo: KP Brno - Slavia Praha 107:50 (18:10, 34:20, 60:38)

Liga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slovanka MB
71:65 po prodl. (6:19, 22:31, 50:48, 61:61)
konec
Cleveland
Chicago
106:118
konec
Detroit
Brooklyn
111:121 po prodl.
konec
Minnesota
Oklahoma City
104:113
konec
Philadelphia
LA Lakers
108:91
konec
Utah
Dallas
112:107

Liga mistrů

Skupina A, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Civitanova
Trentino
3:0 (21, 18, 15)

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 3:10:57,6, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -12,6, 3. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -14,3, 4. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -3:09,0, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -4:17,2, 6. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -5:04,7.

Průběžné pořadí MS (po 1 z 13 závodů): 1. Neuville 30, 2. Ogier 22, 3. Evans 17, 4. Lappi 13, 5. Rovanperä 10, 6. Loeb 8.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (151,5 km): 1. Holmes (Brit./Lotto-Soudal) 3:24:54, 2. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -3, 3. Boaro (It./Astana) -4, 4. Armirail (Fr./Groupama-FDJ), 5. Storer (Austr./Sunweb), 6. Ulissi (It./SAE Team Emirates) všichni -7, ...57. Černý (ČR/CCC) -1:59.

Konečné pořadí: 1. Porte 20:37:08, 2. Ulissi, 3. Geschke (Něm./CCC), 4. Dennis (Austr./Ineos), 5. Van Baarle (Niz./Ineos) všichni -25, 6. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) -30, ...61. Černý -10:39.

Milton (Kan.) - Závěrečný závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Keirin:
1. Eilers (Něm.), 2. Quintero (Kol.), 3. Sarnecki (Pol.), ...13. Pavel Kelemen (ČR).
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Angsuthasawit (Thaj.) 1595, 2. Dmitrijev (Rus.) 1525, 3. Quintero 1520, ...24. Bábek (ČR) 606, 27. Pavel Kelemen 575.

Omnium: 1. Van Schip (Niz.) 150, 2. Staiszewski (Pol.) 137, 3. Hoover (USA) 134.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Volikakis (Řec.) 1425, 2. Kluge (Něm.) 1360, 3. Prado (Mex.) 1350.

Ženy
Sprint
- finále: Van Riessenová (Niz.) - Mitchellová (Kan.) 2:0, o 3. místo: Godbyová (USA) - Grosová (Fr.) 2:1, ...21. S. Kaňkovská (ČR).
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Lee Wai Sze (Hong.) 2000, 2. Mitchellová 1550, 3. Starikovová (Ukr.) 1525, ...47. S. Kaňkovská 83.

Madison: 1. Evansová, Kennyová (Brit.) 30, 2. D’Hooreová, Kopecká (Belg.) 28, 3. Jastrabová, Valenteová (USA) 24, ...15. Machačová, Kohoutková (ČR) 0.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Itálie 1915, 2. Irsko 1635, 3. Čína 1605, ...20. ČR 440.

Závěrečný závod Světového poháru v cyklokrosu v Hoogerheide

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:04:39, 2. Aerts -38, 3. Iserbyt -43, 4. M. Vanthourenhout -49, 5. Merlier (všichni Belg.) -50, 6. Van der Haar (Niz.) -50, ...32. Boroš -4:12, 44. Nesvadba (oba ČR) -1 kolo.
Konečné pořadí SP (po 9 závodech): 1. Aerts 577, 2. Iserbyt 531, 3. M. Vanthourenhout 492, 4. Sweeck (Belg.) 473, 5. Van der Haar 467, ...32. Boroš 151, 34. Nesvadba 124.

Ženy: 1. Brandová 45:11, 2. Worstová (obě Niz.) -3, 3. Cantová (Belg.) -4, 4. Kastelijnová (Niz.) -5, 5. Richardsová (Brit.) -10, 6. Alvaradová (Niz.) -17, ...19. Nash -1:14, 35. Havlíková -2:23, 42. Švihálková -3:11, 64. Bedrníková -5:48, 69. Bajgerová -6:31, Novotná (všechny ČR) nedokončila.
Konečné pořadí SP (po 9 závodech): 1. Worstová 495, 2. Alvaradová 480, 3. Nash 430, 4. Van der Heijdenová (Niz.) 388, 5. Comptonová (USA) 377, ...40. Havlíková 102.

Muži do 23 let: 1. Kamp (Niz.) 47:15, 2. Benoist (Fr.) -8, 3. Vandeputte (Belg.) -11, ...22. Jelínek -1:28, 23. Říman -1:34, 31. Ježek -2:55, 34. Camrda -3:29, T. Kopecký (všichni ČR) nedokončil.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Kuhn (Švýc.) 230, 2. Kamp 220, 3. Benoist 185, ...27. Jelínek 49, 30. T. Kopecký 40, 38. Říman 25, 43. J. Ťoupalík 18.

Junioři: 1. Lillo (Švýc.) 41:24, 2. Belmans -2, 3. Nys (oba Belg.), 4. Zatloukal oba -3, ...15. M. Kopecký -55, 19. Stránský -1:20, 22. Jindřich -1:29, 30. Šulc (všichni ČR) -2:15.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Nys 240, 2. Lillo 200, 3. Belmans 180, ...9. Zatloukal 127, 14. M. Kopecký 81, 19. Fiala 68, 25. Šulc 41, 29. Stránský 37, 47. Jindřich 12.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Minsk (Bělor.) - Halové mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

O 3. místo:
Česko - Německo 2:2 (1:2), 2:1 na nájezdy

Finále:
Bělorusko - Nizozemsko 1:1 (0:1), 4:3 na nájezdy

Boca Raton (USA) - Ženský turnaj Gainbridge

Přidat do mých lig

1. Sagströmová (Švéd.) 271 (72+62+67+70), 2. Hataokaová (Jap.) 272 (72+64+67+69), 3. Kangová (USA) 273 (72+67+65+69), 4. Boutierová (Fr.) 275 (71+67+67+70), 5. Kim Si-jong (Korea) 277 (68+69+67+73), ...8. mj. Spilková (ČR) 279 (72+68+68+71).

Dubaj (SAE) - Závěr turnaje Dubaj Desert Classic série European Tour

Přidat do mých lig

1. Herbert (Austr.) 279 (69+71+71+68) v rozstřelu na 2. jamce, 2. Bezuidenhout (JAR) 279 (73+66+72+68), 3. Arnaus (Šp.) 281 (72+68+71+70), Burmester (JAR) 281 (69+68+72+72) a Lewis (Angl.) 281 (73+69+65+74), 6. Kitayama (USA) 282 (69+70+68+75) a Wu A-šun (Čína) 282 (69+69+67+77).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Maďarsko - Španělsko 9:9 (1:3, 3:0, 2:2, 3:4), na pen. 5:4.
O 3. místo: Černá Hora - Chorvatsko 10:9 (1:3, 2:4, 4:1, 3:1).

Ženy:
Finále: Španělsko - Rusko 13:12 (3:4, 5:4, 2:2, 3:2).
O 3. místo: Maďarsko - Nizozemsko 10:8 (3:5, 2:2, 4:1, 1:0).

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Schüller) 1:37,03 (48,59+48,44), 2. Německo (Lochner, Hertel, Weber, F. Bauer) -0,10 (48,55+48,58), 3. Kanada (Kripps, Sommer, Coakwell, Stones) -0,26 (48,63+48,66), ...9. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -0,68 (48,80+48,91).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Friedrich 1502, 2. Lochner 1449, 3. Kripps 1378, ...7. Dvořák 1072.

Sigulda (Lot.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ludwig (Něm.) 1:37,246 (48,898+48,348), 2. Repilov (Rus.) -0,017 (48,927+48,336), 3. Gleirscher (Rak.) -0,022 (48,695+48,573), ...Lejsek a Čežík (oba ČR) oba nepostoupili z kvalifikace.
Sprint:
Muži:
1. Pavličenko (Rus.) 29,082, 2. Fischnaller (It.) -0,069, 3. Gleirscher (Rak.) -0,074.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Repilov 653, 2. Fischnaller 595, 3. Pavličenko 524, ...37. Lejsek 24, 42. Čežík 10.

Ženy: 1. Taubitzová (Něm.) 31,334, 2. Děmčenková -0,069, 3. Ivanovová (obě Rus.) -0,124
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Taubitzová 750, 2. Ivanovová 737, 3. Děmčenková 537, ...32. Maršíková (ČR) 66.

Dvojice: 1. Putins, Marcinkevičs (Lot.) 31,713, 2. Rieder, Kainzwaldner (It.) a A. Šics, J. Šics (Lot.) všichni -0,007.
Průběžné pořadí (po 9 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 722, 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) 662, 3. A. Šics, J. Šics 526, ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) 106.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Debrecín (Maď.) - Mistrovství Evropy na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Shaolin Sándor Liu 1:25,636, 2. Shaoang Liu (oba Maď.) 1:25,667, 3. Jelistratov (Rus.) 1:25,831, ...25. Sejpal, 42. Fajkus (oba ČR) vyřazeni v rozjížďkách.
3000 m: 1. Jelistratov 4:57,674, 2. Desmet (Belg.) 4:57,721, 3. De Laat (Niz.) 4:57,766.
Víceboj: 1. Shaolin Sándor Liu 77, 2. Shaoang Liu 75, 3. Jelistratov 65, ...23. Sejpal, 39. Fajkus.
5000 m družstva: 1. Rusko (Ejbog, Ajrapeťan, Sitnikov, Jelistratov) 7:06,884, 2. Nizozemsko 7:06,984, 3. Itálie 7:07,055.

Ženy:
1000 m
: 1. Schultingová 1:33,353, 2. Van Ruijvenová (obě Niz.) 1:33,464, 3. Fontanaová (It.) 1:33,596, ...18. Sejpalová-Hrůzová vyřazena ve čtvrtfinále, 29. Pfeiferová (obě ČR) vyřazena v rozjížďkách.
3000 m: 1. Fontanaová 5:46,150, 2. Jefremenkovová (Rus.) 5:46,451, 3. Valcepinaová (It.) 5:46,618.
Víceboj: 1. Schultingová 102, 2. Fontanaová 68, 3. Valcepinaová 34, ...21. Sejpalová-Hrůzová, 29. Pfeiferová.
3000 m družstva: 1. Nizozemsko (Van Ruijvenová, De Vriesová, Schultingová, Van Kerkhofová) 4:12,877, 2. Itálie 4:13,022, 3. Rusko 4:25,577, ...6. ČR (Šimandlová, Sejpalová-Hrůzová, Vaňková, Pfeiferová).

stolní tenisPřidat do mých lig

Gondomar (Portug.) - Světová olympijská kvalifikace družstev

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Hongkong - ČR 3:0
Ho Kwan Kit, Ng Pak Nam - Polanský, Jančařík 3:1 (-8, 4, 6, 7)
Wong Čchung-tching - Širuček 3:2 (6, 8, -7, -9, 7)
Ng Pak Nam - Polanský 3:0 (7, 6, 3)

Semifinále:
ČR - Maďarsko 3:0
Polanský, Jančařík - Ecseki, Szudi 3:2 (-8, 7, -8, 2, 7)
Širuček - Majoros 3:0 (9, 2, 9)
Jančařík - Szudi 3:1 (-5, 10, 11, 3)